Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ΓΙΑ VIDEO ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΕΚΔΟΣΗ FLASH PLAYER????ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΟΝ FP7 ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ....ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ????
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναγκάστικα να κάνω hard reset και τώρα δεν θυμάμαι πως να βάλω το εορτολόγια στην αρχική οθόνη να μου δείχνει τις γιορτές και να το βάλω να ψάξει τις επαφές μου για τις γιορτές τον ονομάτων!!!καμια βοήθεια;;;;ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

 

 

άκυρο παιδιά το βρήκα!!!!

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω να βρω πώς μπορώ να ορίσω τη μέγιστη διάρκεια για την αποστολή του sms και δεν μπορώ να το βρω. υπάρχει ρύθμιση κάπου; στα sms δε βρήκα τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τους ιδιοκτήτες του touch αν θα έπαιρναν σήμερα το 3542 δεδομένου οτι έχουν βγεί αρκετα ppc's τον ~1 χρόνο που κυκλοφορεί.

 

Σκέφτομαι να το πάρω καθώς από ότι φαίνεται είναι αξιόπιστο, αν και παλιό σχετικα μοντέλο. Απο την άλλη βλέπω και περιπτώσεις όπως του νέου glofiish x650 που είναι στα ιδια χρήματα και έχει πανω πολλά περισσότερα χαρακτηριστικά (gps, radio, vga κλπ), αλλα και προβληματάκια.

 

Thoughts anyone?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τους ιδιοκτήτες του touch αν θα έπαιρναν σήμερα το 3542 δεδομένου οτι έχουν βγεί αρκετα ppc's τον ~1 χρόνο που κυκλοφορεί.

 

Σκέφτομαι να το πάρω καθώς από ότι φαίνεται είναι αξιόπιστο, αν και παλιό σχετικα μοντέλο. Απο την άλλη βλέπω και περιπτώσεις όπως του νέου glofiish x650 που είναι στα ιδια χρήματα και έχει πανω πολλά περισσότερα χαρακτηριστικά (gps, radio, vga κλπ), αλλα και προβληματάκια.

 

Thoughts anyone?

 

Εγώ προσωπικά προτιμάω την HTC σαν μάρκα, αλλά καθαρά χωρίς εμπειρία .. δηλαδή απ' ότι ακούω σου μιλάω...

 

Αν δεν είχα ανάγκη το GPS μάλλον θα προτιμούσα το touch. Τώρα αν το έχεις ανάγκη άλλο θέμα..

 

Παιδιά δείτε αυτό: http://www.technica.com.cy/cyprus/htc-touch-p3452-mobile-phone_159

 

Σας μυρίζει τίποτα περίεργο ?

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα ήθελα να ρωτήσω τους ιδιοκτήτες του touch αν θα έπαιρναν σήμερα το 3542 δεδομένου οτι έχουν βγεί αρκετα ppc's τον ~1 χρόνο που κυκλοφορεί.

 

Η αλήθεια είναι ότι πλέον κυκλοφορούν πολύ πιο ενδιαφέρουσες επιλογές! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω το παλιό touch (3450) και με το που σερφάρω λιγάκι στο νετ αμέσως γεμίζει η μνήμη της συσκευής με τα temp αρχεία του internet explorer. Ο όπερα λεει τπτ; Μηπως διαχεριζεται καλυτερα το θεμα μνήμης;;;;
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πλέον κυκλοφορούν πολύ πιο ενδιαφέρουσες επιλογές! :rolleyes:

 

όπως...... ?

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πλέον κυκλοφορούν πολύ πιο ενδιαφέρουσες επιλογές! :rolleyes:

Μηπως μπορείς να αναφέρεις μία που μπορείς να παιρνεις και να δεχεσαι τηλέφωνο χωρις πρόβλημα, ακόμα και με bt handsfree?:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
όπως...... ?

 

Χωρίς GPS και σε πολύ καλή τιμή το MWg Atom Life

 

Πιο ολοκληρωμένη αγορά (με GPS) και σε επίσης καλή τιμή... HTC Touch Cruise.

 

Και για την τελευταία λέξη... HTC Touch Diamond.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς GPS και σε πολύ καλή τιμή το MWg Atom Life

 

μάλλον αυτό μου ταιριάζει !

 

Αλλά: Προβληματισμοί (αν ξέρεις φυσικά)

 

απ' ότι είδα μπορεί να "μπει" το touchFlo που έχει και το htc touch, λόγο του ότι είναι και τα δύο Windows mobile devices.

 

Θα μπορώ όμως πάνω να βάλω custom keyboards, applications κτλ, όπως και στο touch? Επειδή δεν είναι και πολύ διαδεδομένα, αυτό σκέφτομαι. Μπας και δε βρίσκω applications για αυτό...

 

Αν μπορεί να διαφωτίσει κάποιος την ασχετοσύνη μου :O

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από τη στιγμή που φοράνε ακριβώς το ίδιο λειτουργικό... μη φοβάσαι τίποτα. Ότι μπαίνει στο ένα... μπαίνει και στο άλλο απροβλημάτιστα (με ελάχιστες εξαιρέσεις που δεν πρόκειται να σε απασχολήσουν ποτέ). :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που φοράνε ακριβώς το ίδιο λειτουργικό... μη φοβάσαι τίποτα. Ότι μπαίνει στο ένα... μπαίνει και στο άλλο απροβλημάτιστα (με ελάχιστες εξαιρέσεις που δεν πρόκειται να σε απασχολήσουν ποτέ). :rolleyes:

 

Thanks και sorry για το "offtopic" στο συγκεκριμένο threat :O

 

Μετά πρόσεξα πως υπήρχε ανάλογο για το συγκεκριμένο κινητό :happy:

 

Μάλλον θα το χτυπήσω αύριο :)

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μετά πρόσεξα πως υπήρχε ανάλογο για το συγκεκριμένο κινητό :happy:

 

Ότι θέλεις για τη συγκεκριμένη συσκευή... εκεί πλέον! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanks και sorry για το "offtopic" στο συγκεκριμένο threat :O

 

Μετά πρόσεξα πως υπήρχε ανάλογο για το συγκεκριμένο κινητό :happy:

 

Μάλλον θα το χτυπήσω αύριο :)

 

 

Εμένα το μόνο που θα με προβλημάτιζε είναι ίσως η εγγύηση/service γιατί δεν γνωρίζω εάν υπάρχει αντιπρόσωπος στην Ελλάδα.

Για τον λόγ αυτό δεν πήρα παλιά το παλίο atom που είχα τρελαθεί.

 

Τώρα όσον αφορά το touch πιστεύω ότι στα λεφτά του είναι απο τα πιο τίμια PPC.

Εξαρτάται βέβαια για τι δουλειά το θέλεις.

Εγώ το πήρα για να το χρησιμοποιώ ώς PPC όπως και με το παλίο Qtec S200 που είχα, όμως επειδή έχουν αλλάξει ορισμένα δεδομένα στη ζωή μου, αποφάσισα να το πουλήσω καθώς η χρήση που του κάνω είναι πλέον μόνο ώς κινητού.

 

Εάν ήθελα όμως PPC, και δεν είχα, πάλι το touch θα έπαιρνα (δεν συμπεριλαμβάνω άλλα πιο ακριβά μέσα)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το μόνο που θα με προβλημάτιζε είναι ίσως η εγγύηση/service γιατί δεν γνωρίζω εάν υπάρχει αντιπρόσωπος στην Ελλάδα.

Για τον λόγ αυτό δεν πήρα παλιά το παλίο atom που είχα τρελαθεί.

 

Τώρα όσον αφορά το touch πιστεύω ότι στα λεφτά του είναι απο τα πιο τίμια PPC.

Εξαρτάται βέβαια για τι δουλειά το θέλεις.

Εγώ το πήρα για να το χρησιμοποιώ ώς PPC όπως και με το παλίο Qtec S200 που είχα, όμως επειδή έχουν αλλάξει ορισμένα δεδομένα στη ζωή μου, αποφάσισα να το πουλήσω καθώς η χρήση που του κάνω είναι πλέον μόνο ώς κινητού.

 

Εάν ήθελα όμως PPC, και δεν είχα, πάλι το touch θα έπαιρνα (δεν συμπεριλαμβάνω άλλα πιο ακριβά μέσα)

 

Κι εμένα αυτό με προβληματίζει Βροχοποιός... Και επιπλέον βρήκα το touch στη Κύπρο προσφορά 300ευρώ. Γι' αυτό είμαι κι εγώ σε δίλημμα τώρα και δε μπορώ να αποφασίσω...

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδιά επειδή είμαι υποψήφιος αγοραστής θέλω να ρωτήσω μερικά πράγματα ...

1) μέχρι ποσα gb δέχετε κάρτα μνήμης

2) ο ήχος του απο το ηχείο του είναι καλός??? καλύτερος απο του iphone ???

3) η κάμερα του πως τα πάει ?

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

παιδιά επειδή είμαι υποψήφιος αγοραστής θέλω να ρωτήσω μερικά πράγματα ...

1) μέχρι ποσα gb δέχετε κάρτα μνήμης

2) ο ήχος του απο το ηχείο του είναι καλός??? καλύτερος απο του iphone ???

3) η κάμερα του πως τα πάει ?

ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

1) απο την μανα του μεχρι 2 βεβαια μπορεις να περασεις drivers και παει εως 8

2)καλουτσικος μην περιμενεις ενταση sony

3)καλη για 2 megapixel

Γιάννης::google:
Link to comment
Share on other sites

1) απο την μανα του μεχρι 2 βεβαια μπορεις να περασεις drivers και παει εως 8

 

Θεωρητικά μέχρι και 32 μπορεί να πάρει και μάλιστα χωρίς κανένα driver. Είχα την πρώτη έκδοση του Touch (Elf) και δέχτηκε 8GB microSD χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τα mmms σε Vodafone πως τα ρυθμιζουμε?
HTC Touch • HTC Touch Pro • HTC Desire • HTC Sensation XE • Sony Xperia Z1 • LG G4 • Xiaomi Mi A1 • Xiaomi Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτήσω αν μπορεί να δεί κάποιος αξιοπρεπώς μια ταινια στο touch.

 

Εχει κανεις καμμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

όταν πήγα να αγοράσω το κινητό από το Γερμανό μου είπαν ότι μόνο 4gb μπορώ να βάλω ... κάποιος εδώ μου είπε 2gb άλλος 32 ... τελικά μέχρι πόσα να βάλω ??? η συσκευασία είχε αυτοκόλλητο της ace hellas άρα είναι ελληνικό ε ???? μπήκα να δω ποια ρομ φοράει και λέει :

rom version: 2.20.720.2B WWe

rom date: 10/02/07

radio version: 03.07.90

protocol version: 4.1.13.51

extrom version: 2.20.720.103

λοιπόν μπορείτε να μου δώσετε οδηγείες που μπορώ να βρω την νεα ρομ και πως να την βάλω ??? επίσης πως κάνουμε register στην htc??

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...