Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα ,θα γραψω εδω τις αποριες μου να παρω κ απο τις δυο πλευρες απαντησεις:p.

Για ανταλλαγη του Ν93 μου με HTC P3450,τι λετε αξιζει ,θελω να δοκιμασω WM6 .Τα ερωτηματα μου ειναι τα εξης

1)Θα μπορω να παιξω παιχνιδια στα επιπεδα του Ν93.Τελικα πιο ειναι πιο ισχυρο σε επεξεργαστικη ισχυ.

2)Εχω βαλει ιντερνετ μεσω της wind.Σερφαρω με καλες ας πουμε ταχυτητες στο Ν93,θα ειναι το ιδιο καλες στο HTC P3450(δεν ειναι 3G).

3)Aν κ ειναι 200αρης ο επεξεργαστης του δευτερου ακουω πολυ καλα σχολια στο φορουμ(τελικα εχει ενσωματωμενο gps)?.

4) Aπο προγραμματα κ εφαρμογες να υποθεσω γινεται πανικος οπως κ σε εμας.

Με λιγα λογια με ενδιαφερει 1)Το σερφαρισμα,2)Gps3)Παιχνιδια .Ποιο ,ε καλυπτει πιο πολυ?

 

1.Υπάρχει το Age of Empires για PPC.

2.Μια χαρά θα σερφάρει και στο Touch

3.Δεν έχει gps.Βάζεις ένα BT GPS

4.Υπάρχουν πάρα πολλές εφαρμογές-παιχνίδια.

GPS? μα φυσικά και το Τouch.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σευχαριστω.

1)Δεν νομιζω οτι μπορει να φτασει το Ν93 στα παιχνιδια ειδικα 3d(μακαρι να κανω λαθος).

2)Εξωτερικο GPS μπορω να βαλω κ στο Ν93.

3)Κολλαω ομως με το touch screen

4)Οσον αφορα το ιντερντετ δεν παιζει ρολο στην ταχυτητα του σερφαρισματος οτι το ενα ειναι 3G κ το αλλο οχι ?

ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕς ΤΗΝ ΑΝ/ΓΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ? ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟς.

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω.

1)Δεν νομιζω οτι μπορει να φτασει το Ν93 στα παιχνιδια ειδικα 3d(μακαρι να κανω λαθος).

2)Εξωτερικο GPS μπορω να βαλω κ στο Ν93.

3)Κολλαω ομως με το touch screen

4)Οσον αφορα το ιντερντετ δεν παιζει ρολο στην ταχυτητα του σερφαρισματος οτι το ενα ειναι 3G κ το αλλο οχι ?

ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕς ΤΗΝ ΑΝ/ΓΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ? ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟς.

 

File an thes tin dikiamou gnomi den prokite na to metanioseis.stin arxi tha sou fenontai ola vouno alla meta tha eisai ok.allo nokia allo htc kai wm6......:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να πάρω το Touch με επιδότηση Vodafone. Κάπου διάβασα ότι υπάρχει το Touch Enhanced Εlfin με 256MB ROM και 128ΜΒ RAM. Πως μπορώ να μάθω αν το Touch που θα παραγείλω από την Vodafone θα είναι αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να πάρω το Touch με επιδότηση Vodafone. Κάπου διάβασα ότι υπάρχει το Touch Enhanced Εlfin με 256MB ROM και 128ΜΒ RAM. Πως μπορώ να μάθω αν το Touch που θα παραγείλω από την Vodafone θα είναι αυτό?

 

Θα πρέπει να γράφει το κουτί P3452 που είναι αυτό με την 128 ram και όχι P3450 που είναι το παλιό με την 64 ram.

Φιλικά WiMax..

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω.

1)Δεν νομιζω οτι μπορει να φτασει το Ν93 στα παιχνιδια ειδικα 3d(μακαρι να κανω λαθος).

2)Εξωτερικο GPS μπορω να βαλω κ στο Ν93.

3)Κολλαω ομως με το touch screen

4)Οσον αφορα το ιντερντετ δεν παιζει ρολο στην ταχυτητα του σερφαρισματος οτι το ενα ειναι 3G κ το αλλο οχι ?

ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕς ΤΗΝ ΑΝ/ΓΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ? ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟς.

 

Φίλε μου δεν συγκρίνεται !!! Μη κολλάς με το touch screen τις πρώτες μέρες θα είσαι κάπως αλλά μετά θα σε βολέψει περισσότερο! Αν μπαίνεις στο internet από το wifi δεν έχει σχέση αν είναι 3G! Θα σου έλεγα να το πάρεις ! Καμία σχέση wm6 με symbian!

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να γράφει το κουτί P3452 που είναι αυτό με την 128 ram και όχι P3450 που είναι το παλιό με την 64 ram.

Φιλικά WiMax..

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Πόσο καιρό έχει που κυκλοφορεί το P3452? Δεν πιστεύω να μου αρνηθούν και να μου πασάρουν το P3450...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Πόσο καιρό έχει που κυκλοφορεί το P3452? Δεν πιστεύω να μου αρνηθούν και να μου πασάρουν το P3450...

 

Mh to pareis file mou an einai to P3450!! Alla logika an tha sou leei oti einai to P3452 tote auto tha sou dosoun!! An sou poun oti einai to P3452 kai sou dosoun kai sou feroun to P3450 na tous to pas pisw! Auto einai to p3452 px. http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000971

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Διάβασα τα σχόλια σας για το Htc Touch P3452 και βλέπω οτι είστε ευχαριστημένοι με το παραπάνω.

Φίλος μου, μου πουλάει ένα τέτοιο σφραγισμένο με 350 ευρώ, χωρίς χαρτιά.

Είναι καλή τιμή;.....αν ναι, υπάρχει πρόβλημα που δεν έχει απόδειξη αγορας;

 

Μέχρι σήμερα χρησιμοποιώ ένα ΜΙΟ Ρ350. Οι διαφορές είναι πολλές αλλά και τα λεφτά δεν είναι λίγα.

 

Τι προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλους!

 

Διάβασα τα σχόλια σας για το Htc Touch P3452 και βλέπω οτι είστε ευχαριστημένοι με το παραπάνω.

Φίλος μου, μου πουλάει ένα τέτοιο σφραγισμένο με 350 ευρώ, χωρίς χαρτιά.

Είναι καλή τιμή;.....αν ναι, υπάρχει πρόβλημα που δεν έχει απόδειξη αγορας;

 

Μέχρι σήμερα χρησιμοποιώ ένα ΜΙΟ Ρ350. Οι διαφορές είναι πολλές αλλά και τα λεφτά δεν είναι λίγα.

 

Τι προτείνετε;

 

H timi einai kali alla xwris apodeiksi/timologio ksexnas tin eggyisi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

kalispera k apo emena eimai kainourgios sti xrisi enos htc touch to opoio to kavatzosa kanonika apo ena ksadelfo mou pou irthe apo ispania.Opws loipon tha katalavate den mporw na vrw tpt se ayto to pragma erwtisis kana 2 an exei kaneis tis odigies se ellinika tha to ektimousa,k kati akoma enw syxronizei to wi-fi k mporw na doulepsw msn i to google gps den mporw na katevasw selides mporei na fantstei kaneis to giati?

kapou exei mia epilogi ekswteriko gps pws douleuei re paidia ayto to pragma.

 

 

 

 

 

ps.sorry gia ta greeglish alla to mixani9ma den paizei ellinika

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανείς το P3452 από Vodafone; Μίλησα με έναν υπάλληλο και πουθενά στο σύστημα τους δεν υπάρχει... Σε Cosmote που είδα το εμφανίζει κανονικά...:(
Link to comment
Share on other sites

kalispera k apo emena eimai kainourgios sti xrisi enos htc touch to opoio to kavatzosa kanonika apo ena ksadelfo mou pou irthe apo ispania.Opws loipon tha katalavate den mporw na vrw tpt se ayto to pragma erwtisis kana 2 an exei kaneis tis odigies se ellinika tha to ektimousa,k kati akoma enw syxronizei to wi-fi k mporw na doulepsw msn i to google gps den mporw na katevasw selides mporei na fantstei kaneis to giati?

kapou exei mia epilogi ekswteriko gps pws douleuei re paidia ayto to pragma.

 

Το εξωτερικό GPS που έχει ως επιλογή είναι για να καθορίσεις σε ποια port θα εγκαταστήσεις του Bluetooth GPS σου !!

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανείς το P3452 από Vodafone; Μίλησα με έναν υπάλληλο και πουθενά στο σύστημα τους δεν υπάρχει... Σε Cosmote που είδα το εμφανίζει κανονικά...:(

 

 

με αυτα που ακουω καθε μερα πιστευω ολο και πιο πολυ οτι εκανα καλα που αλλαξα εταιρια....:X:X:X

 

σορρυ για το off topic...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εξωτερικό GPS που έχει ως επιλογή είναι για να καθορίσεις σε ποια port θα εγκαταστήσεις του Bluetooth GPS σου !!

 

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ,Κ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ Η ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ COPIA ΑΠΟ MANUAL ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΩΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ (ΑΚΟΜΑ) ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΣΕΛΙΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΑΝΤΩΝΗΣ 6943660650

Link to comment
Share on other sites

Ερώτησις:

 

Έχω τα αυθεντικά hands free της HTC, αλλά για ένα διαολεμένο τρόπο. δεν με ακούνε όταν τους μιλάω.

 

Πρέπει να κάνω κάπου ρύθμιση στο κινητό ή παίζει να είναι και χαλασμένο το μικρόφωνο ?

 

Κανείς με το ίδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτησις:

 

Έχω τα αυθεντικά hands free της HTC, αλλά για ένα διαολεμένο τρόπο. δεν με ακούνε όταν τους μιλάω.

 

Πρέπει να κάνω κάπου ρύθμιση στο κινητό ή παίζει να είναι και χαλασμένο το μικρόφωνο ?

 

Κανείς με το ίδιο προβλημα?

 

ναι το εχω κ εγω

οχι απο την πρωτη μερα αλλα σε 2-3 εβδομαδες

τι να πω?

ισως χαλασαν

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

δεν εκατσε η ρομ η πειραγμενη κ το πηγα στην αντιπροσωπεια.

μου ειπαν επτα εργασιμες κ βλεπουμε...

δοκιμασα ολα τα κολπα αλλα δεν καταφερα κατι.

θα σας κρατω ενημερους για τις εξελιξεις

 

Φίλε ioannisioannis τελικά τι έγινε;:worry:

(off topic: παρόμοια "υπογραφή" έχουμε...:p Life is Good)

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ioannisioannis τελικά τι έγινε;:worry:

(off topic: παρόμοια "υπογραφή" έχουμε...:p Life is Good)

 

περιμενω ειδοποιηση απο ace hellas

μου ειπαν για τελος εβδομαδας να στειλουν sms

μα αφου το κινητο τους το εδωσα τι sms να στειλουν?

για την ωρα μετραω ηδη 9 ημερες χωρις τηλ.!

πιο αργοι και απο ΝΟΚΙΑ ειναι!

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

περιμενω ειδοποιηση απο ace hellas

μου ειπαν για τελος εβδομαδας να στειλουν sms

μα αφου το κινητο τους το εδωσα τι sms να στειλουν?

για την ωρα μετραω ηδη 9 ημερες χωρις τηλ.!

πιο αργοι και απο ΝΟΚΙΑ ειναι!

 

το παρελαβα!!!!!!!!!!!!!

προβλημα η μητρικη

αλλαχθηκε εντος εγγυησης

εχω εντυπωσιαστει απο τον χειρισμο του θεματος απο την εταιρεια

μπραβο τους!

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος ενός HTC Touch P3450. Προσπαθώ να συνδεθώ στο ίντερνετ μέσω ασύρματων δικτύων σε διάφορα μέρη που βρίσκομαι (σε δίκτυα χωρίς ασφάλεια) αλλά δεν μπαίνει πουθενά ο explorer... Πατάω σύνδεση με το ασύρματο δίκτυο που βρίσκω αλλά δεν κάνει τίποτα, μου λέει να πάω στις ρυθμίσεις σύνδεσης. Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση για να μπαίνω μέσω ασύρματου δικτύου στο ίντερνετ?
Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα!!!!!!!!!!!!!

προβλημα η μητρικη

αλλαχθηκε εντος εγγυησης

εχω εντυπωσιαστει απο τον χειρισμο του θεματος απο την εταιρεια

μπραβο τους!

 

δεν παιζει η οθονη!!!

δειχνει κανονικα αλλα δεν δουλευει οπου κ να την αγγηξεις!

παμε παλι απο την αρχη :mad:

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξής πρόβλημα... Μερικές φορές όταν ανοίγω το τηλέφωνο και φτάνει στην οθόνη του PIN, την προσπερνάει αμέσως και πηγαίνει στην Today screen χωρις να έχω προλάβει να βάλω ΡΙΝ με αποτέλεσμα να μην μπορεί να συνδεθεί με Vodafone και πρέπει να κάνω 2-3 restarts για να καταφέρω να βάλω τελικά ΡΙΝ.

 

Το έχει κανείς άλλος αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Στον task manager δε φαίνεται να τρέχει στο background η εφαρμογή phone για να βάλεις το pin? Ή αν πατήσεις το πράσινο πλήκτρο, μήπως σε επαναφέρει στην οθόνη για το πιν?

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...