Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ του το έμαθα

 

 

:w00t::w00t::ρ:ρ:hunter::knife::kill::shoot::chair::rocket::whip:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
εγώ του το έμαθα :lol::lol::lol:

 

Με τόσα που έχεις περάσει με τη "στοιχειωμένη" συσκευή σου... σίγουρα θα έχεις μάθει πολλά! :p :lol: :lol: :lol:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα που έχεις περάσει με τη "στοιχειωμένη" συσκευή σου... σίγουρα θα έχεις μάθει πολλά! :p :lol: :lol: :lol:

 

 

:respect::respect::yahoo::rotfl::rotfl:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αααα δεν γίνεται θα στείλω και σε σένα κανα pm γιατί βλέπω έχετε κάνει κόμμα εδώ πέρα.
Link to comment
Share on other sites

θοδωρη σε παραδεχομαι :D

 

δεν ειναι απλα καλυτερο ,αλλα για μενα ειναι αδικο να το συγκρινεις με το touch commander που ηταν πολυ βαρυ σε σχεση με αυτο :!:

 

δεν εχει και καμια σχεση με τις πρωτες εκδοσεις του που ηταν πολυ βαριες :O

 

τρομερο animation και ελαφρυ.ειδικα με την μεταφραση του σε ελληνικα απο τα παιδια

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2259106#post2259106

 

εχουμε και ελληνικο smartdialing στο προγραμμα και προσθετεις επαφες στο αναλογο πεδιο ανετα!!

 

πολυ καλο θοδωρη;) thanks για την πληροφορια ;)

 

Δημητρη...Καλημερα φιλε !! Διαβαζοντας τα παραπανω ... οφειλω να ομολογησω .. οτι εξεπλαγην ... :) Πριν καμια 10 αρια μερες (αν θυμαμαι καλα ) σου ανεφερα το συγκεκριμενο προγραμματακι..και μου απαντησες :"αν ανατρεξεις στο παρελθον,θα δεις οτι ημουν ο 1ος εδω μεσα που το εδωσε σπασμενο αυτο το προγραμμα απλα δεν μου αρεσουν αυτου του ειδους τα καλουδια" Προφανως η αλλαγη πλευσης...αποτελει μαλλον εκφραση αδυναμιας.. στο αξιολογο μελος ...Web Virus !! :rolleyes::rolleyes: Με ιδιαιτερη εκτιμηση.. Illuminatus. ;)

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

βρε μην ζηλεύεις. σε συμπαθεί και σένα (λέμε τώρα :D) απλώς εγώ ανέφερα την μαγική λέξη touch commander. που είναι ένα πρόγραμμα που είχα δώσει στο δημήτρη ως κύβο και του άρεσε. οπότε εφόσον είπα πως είναι καλύτερο το spb απο αυτό, αμέσως το δοκίμασε.

 

πρέπει να ξέρεις τα κουμπιά του. ας πούμε αν πω ότι η ρομ του noThrills είναι για πέταμα, θα αρχίσει να φωνάζει και να προσβάλει το pda μου ότι αυτό έχει πρόβλημα. αν όμως του πεις ότι έχεις ένα καλύτερο προγραμματάκι απο αυτό που χρησιμοποιεί θα τρέξει να το βάλει. αλλά δεν τον ταλαιπωρώ γιατί σέβομαι τους μεγαλύτερους. (σε αυτό το σημείο ο δημήτρης ήδη θα ξεκινάει με την μηχανή να έρθει να με βρει αθήνα για να με φάει ζωντανό :D :) )

 

τέλος αυτό που λές για την έκφραση αδυναμίας ως προς το άτομό μου. ε! όχι να το περιφανευτώ αλλά είμαι φοβερός ο άτιμος :P

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη...Καλημερα φιλε !! Διαβαζοντας τα παραπανω ... οφειλω να ομολογησω .. οτι εξεπλαγην ... :) Πριν καμια 10 αρια μερες (αν θυμαμαι καλα ) σου ανεφερα το συγκεκριμενο προγραμματακι..και μου απαντησες :"αν ανατρεξεις στο παρελθον,θα δεις οτι ημουν ο 1ος εδω μεσα που το εδωσε σπασμενο αυτο το προγραμμα απλα δεν μου αρεσουν αυτου του ειδους τα καλουδια" Προφανως η αλλαγη πλευσης...αποτελει μαλλον εκφραση αδυναμιας.. στο αξιολογο μελος ...Web Virus !! :rolleyes::rolleyes: Με ιδιαιτερη εκτιμηση.. Illuminatus. ;)

 

να εισαι σιγουρος οτι στο μηνυμα σου απαντησα σκεπτομενος πολυ ελαφρα....μιας και το μυαλο μου πηγε στο 1ο spb mobile shell,που ηταν βαρυ και πολυ αδειο και φτωχο.

 

ουτε μια στο εκατομμυριο δεν ισχυει αυτο που ειπες οτι μπορει να συμβαινει :!: ειλικρινα και σου ζητω δημοσια συγγνωμη αν αφησα να φανει κατι τετοιο:!:

 

απλα ο θοδωρης το αντιπαρεθεσε (και το εξηγησε στο μηνυμα του προς εσενα) το touch commander που μου ειχε δειξει στο κινητο του και μου αρεσε πολυ,οποτε ηταν ενα κινητρο να το δοκιμασω και να δω τι πραγματικα (ενοουσες και εσυ) ηταν.

 

ντρεπομαι μονο και μονο που σε εκανα να αισθανθεις ετσι ειλικρινα :(

 

συγγνωμη φιλε μου και παλι...:(

 

αρα θοδωρη τα ευσημα τα παιρνω απο σενα :lol:

 

και τα δινω στον φιλο

illuminatus και επαυξανω μαλιστα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

πάρτα αλλα να ξέρεις. πάντα γυρίζουν.
Link to comment
Share on other sites

πάρτα αλλα να ξέρεις. πάντα γυρίζουν.

 

κοιταξτε για ποιο λογο ανοιξε νεο thread στους xda καποιος :lol::lol:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=383429

 

εχει φαει τοσο κραξιμο που εσβησε το μηνυμα του:confused:

 

αλλα αυτο εχει μεινει και κανει βολτες ακομη μεσω του 1oυ quote :lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

έλα μην είστε κακοί. απλώς δεν ξέρει απο κινητά το παιδί.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω προβλημα συνεχεια με το σημα οταν ειμαι εξω εχω 4 γραμμες οταν μπαινω στο σπιτι εχω 2 με μια κ αν μπω σε κανενα μαγαζη μεσα μενω με μια γραμμη κ αμα κ εχω κλεισει το 3G εχω ρομ NoThrills_WM61_WWE_V3
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω προβλημα συνεχεια με το σημα οταν ειμαι εξω εχω 4 γραμμες οταν μπαινω στο σπιτι εχω 2 με μια κ αν μπω σε κανενα μαγαζη μεσα μενω με μια γραμμη κ αμα κ εχω κλεισει το 3G εχω ρομ NoThrills_WM61_WWE_V3

 

Φυσιολογικό μου φαίνεται.. Αλλά δεν κλείνεις και το 3G να έχεις φουλ σήμα πάντα..:wink::lol::lol::lol:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό μου φαίνεται.. Αλλά δεν κλείνεις και το 3G να έχεις φουλ σήμα πάντα..:

 

το εχω κλειστω...αλλα δεν εχει καλο σημα

 

Κοίτα εδώ τότε για περισσότερα..:wink:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=383429

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

 

Κοίτα εδώ τότε για περισσότερα..:wink:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=383429

 

Δημητρη μαλλον δεν τοο διαβασες το thread εκει ε??

 

το εχω αναφερει πριν πιο πανω ..ειναι για γελια εκει :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με το kaizer. Το συνδεω μεσω usb αλλα δεν το βλέπει το pc μου και δεν μπορω να περασω επαφές και τετοια τι να κάνω ???
3ipnas mesa mou to zwo!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Δημητρη μαλλον δεν τοο διαβασες το thread εκει ε??

 

το εχω αναφερει πριν πιο πανω ..ειναι για γελια εκει :lol::lol:

 

Το διάβασα βρε, αλλά θέλω να τσεκάρω πόσο διαβάζει ο κόσμος εδώ μέσα..:rolleyes: τουλάχιστον τα προηγούμενα posts ρε παιδιά..:(

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με το kaizer. Το συνδεω μεσω usb αλλα δεν το βλέπει το pc μου και δεν μπορω να περασω επαφές και τετοια τι να κάνω ???

 

ActiveSync εγκατέστησες?

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα βρε, αλλά θέλω να τσεκάρω πόσο διαβάζει ο κόσμος εδώ μέσα..:rolleyes: τουλάχιστον τα προηγούμενα posts ρε παιδιά..:(

 

μην ξυνεις πληγες τωρα :lol::lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Mε τη Nothrills ηδη 2 φορες παιδια το Καιζερ "σωπασε" σε εισερχομενη κληση.

Εχει "φυγει" ηδη. Παμε για την S4V.19209.01 ,που ανεφεραν και τα παιδια (Zaharakis, Webvirus) οτι ειναι καλη να δουμε τι θα δουμε...:)

Link to comment
Share on other sites

Οχι υπάρχει σε κανένα απο τα cd ποθ το συνοδεύουν η πρεπει να κατεβάσω απο το internet τιποτα!
3ipnas mesa mou to zwo!!!
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το microsoft activesync αλλα δεν μπορω να το κανω εγκατασταση μου λεει οτι εχει microsoft setup σφάλμα κατι τετοιο
3ipnas mesa mou to zwo!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι υπάρχει σε κανένα απο τα cd ποθ το συνοδεύουν η πρεπει να κατεβάσω απο το internet τιποτα!

 

Αφού φίλε μου βλέπω πως δεν το πήρες χωρίς cd άρα έχεις και τα βιβλιαράκια εκεί μέσα, σε παρακαλώ..

:rtfm: RTFM.. (όπως θάλεγε κι ο Θοδωρής, βεβαίως, βεβαίως..:lol:)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα βρε, αλλά θέλω να τσεκάρω πόσο διαβάζει ο κόσμος εδώ μέσα..:rolleyes: τουλάχιστον τα προηγούμενα posts ρε παιδιά..:(

 

μηπως μπορει να φταιει τιποτα αλλο??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...