Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηθελα να 'ξερα ποιος απατεωνας,κλεβει σημα απο το ασυρματο router μου!!

Αφου ειναι εγκυος η γυναικα του ομως..χαλαλι του!

Αντε καλη λευτερια και ειδοποιησε μας με το καλο για τα βαφτησια,να του φερουμε δωρο κι ενα PDA!

(Σοι παει το βασιλειο!!)

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια σας εχω κουρασει μηπως ξερει κανεις αν εχει φερει το μηχανημα η γα... η WIND?

 

φιλε μου ακομη καμια ενημερωση :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να 'ξερα ποιος απατεωνας,κλεβει σημα απο το ασυρματο router μου!!

Αφου ειναι εγκυος η γυναικα του ομως..χαλαλι του!

Αντε καλη λευτερια και ειδοποιησε μας με το καλο για τα βαφτησια,να του φερουμε δωρο κι ενα PDA!

(Σοι παει το βασιλειο!!)

 

Ωχ ... μας πιάσανε. Από σένα κλέβω τόσο καιρό ??? :O:O:O

 

Thanks. Ενα pda με θήκη από 3cm καουτσούκ ε. γιατί για 2-3 χρόνια θα το χρησιμοποιεί σαν τούβλο :blink: χα χα χα

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ... μας πιάσανε. Από σένα κλέβω??? :O:O:O

 

Thanks. Ενα pda με θήκη από 3cm καουτσούκ ε. γιατί για 2-3 χρόνια θα το χρησιμοποιεί σαν τούβλο :blink: χα χα χα

 

θα σου κανω εγω δωρο την θηκη :lol:

 

μια σαν κι αυτη

 

http://www.thepocketsolution.com/PSI-34225.html

που εχω παρει για την μηχανη μου :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

θα σου κανω εγω δωρο την θηκη :lol:

 

μια σαν κι αυτη

 

http://www.thepocketsolution.com/PSI-34225.html

που εχω παρει για την μηχανη μου :rolleyes:

 

Απίστευτη θήκη Δημήτρη. Είναι και αδιάβροχη. Το παίρνεις το kaiser και για ψάρεμα. Στην μηχανή την δένεις στο τεπόζιτο και έχεις και το gps εύκαιρο.

 

Πήρες μήπως και το Battery Extender από το ίδιο μαγαζί?

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη θήκη Δημήτρη. Είναι και αδιάβροχη. Το παίρνεις το kaiser και για ψάρεμα. Στην μηχανή την δένεις στο τεπόζιτο και έχεις και το gps εύκαιρο.

 

Πήρες μήπως και το Battery Extender από το ίδιο μαγαζί?

 

οχι ακομη αλλα ετοιμος ειμαι...το μονο που με κραταει ειναι μηπως βγαλουνε τπτ αλλο που να θελω απο εκει για να γλυτωσω τα μεταφορικα..ειναι καπου 20ε....

 

οποτε δεν λεει 20ε μεταφορικα για κατι που στοιχιζει κατω απο 10ε ;)

ασε που περιμενω και την 1600αρα μπαταρια να δω τι κανει..αν κανει δουλεια τοτε μαλλον δεν θα το παρω..θα κοιταξω για κανα 2πλο φορτιστη,με βαση για την μπαταρια αλλα και το τηλ παραλληλα και να εχει και usb για τον υπολογιστη ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οσο για το που ειναι ο helmi...πραγματικα δεν ξερω...ελπιζω να ειναι πανω απο ολα καλα ο ανθρωπος !!

Εδώ μαζί μου τον έχω, ετοιμάζουμε ΤΗΝ καλή μαζί. :lol::lol::lol:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μαζί μου τον έχω, ετοιμάζουμε ΤΗΝ καλή μαζί. :lol::lol::lol:

 

:blink: ο θεος να μας φυλαξει :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

By default afto syxronizei kai apo tis dyo plevres. Diladi den afairei tipota alla mono prosthetei apo opou brei kainourgia epafi. Mi fobasai, tha sou tis perasei sto PC kanonika. Ola afta bebaia ean den exeis peiraksei kati apo tis epiloges pou anaferei o filos webvirus pio pano.

 

start/programs/activesync/menu/options;)

 

ευχαριστω παιδια εκανα συγχονισμο κ κανενα προβλημα τωρα εχω τις ιδιες επαφες κ στα δυο:)

Link to comment
Share on other sites

αλλο το ενα αλλο το αλλο ;)

 

δεν ειναι δικαιο να συγκρινεις κινητα uiq με το καιζερ ...ειναι χαμενα απο χερι :)

 

έχεις δίκιο σ'αυτό! ασύγκριτο πραγματικά!! το θέμα ειναι οτι πραγματικά δεν περίμενα τόσο καλη οθόνη και τόσο καλή αναλυση με 65κ χρώματα!! αν και έχω ακούσει οτι τα χρώματα δεν παιζουν ρόλο στην ανάλυση και στο ποσο καλή είναι η οθόνη παρολ'αυτα είμαι ικανοποιημένος μέχρι τα μπούνια

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια από τις προηγούμενες μέρες είχα πέσει πάνω σε ένα πρόγραμμα που έλεγε πως ανιχνέυει τις κεραίες και ανάλογα σε ποιά είναι (πχ δουλειά, σπίτι) άλλαζε το προφίλ από δυνατό σε σιωπηλό ή δόνιση αυτόματα. Το ξέρει κανείς αυτό?
Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

K ακομα μια απορια χρειαζομαι για wm καποιο προγραμμα για defragment-maintainance οπως χρειαζονται τα windows στο pc μου? k αν ναι ποιο προτεινετε?

 

Δεν χρειάζεται defrag σε κάρτες μνήμης. Στους σκληρούς δίσκους έχει νόημα επειδή έχει μηχανικά μέρη και έτσι έχεις μια κεφαλή που μετακινείται συνέχεια σε πολλά σημεία με αποτέλεσμα να χάνει χρόνο.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Τι προγραμμα εχετε βαλει για μηνυματα?Εννοω χωρις το πληκτρολογιο(το οποιο ειναι απιστευτα βολικο)Απλα για ποιο γρηγορα,και με 160 χαρακτηρες.?
Link to comment
Share on other sites

Το πληκτρόλογιο δεν υποστηρίζει 160 χαρακτήρες;

 

 

Εννοειται οτι υποστηριζει.Και το εικονικο και το κανονικο πληκτρολογιο υποστηριζουν,απλα ψαχνω μηπως και μπορεσω να αποφυγω το πενακι.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω ένα πρόβλημα.Απο την κυριακή που άλλαξε η ώρα το ξυπνητήρι μου κάνει το εξής.το έχω βάλει να χτυπάει στις 7.Λοιπόν χτυπάει στις 6 και μετα χτυπάει και στις 7.Αντε γειαααα.Λοιπόν regional έχω Athens στον τιτάνα και στο pc to ίδιο.

όποιος έχει κάποια ιδέα γιατι το κάνει ας μου πεί Pls

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση.

Το πληκτρολόγιο είναι φωτιζόμενο όπως σε άλλα μοντέλα της htc?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση.

Το πληκτρολόγιο είναι φωτιζόμενο όπως σε άλλα μοντέλα της htc?

 

Fysika fwtizomeno!!!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι υποστηριζει.Και το εικονικο και το κανονικο πληκτρολογιο υποστηριζουν,απλα ψαχνω μηπως και μπορεσω να αποφυγω το πενακι.:)

 

τι να το κανεις το πενακι στα μηνυματα ????:blink::blink::blink:

 

με το εξωτερικο πληκτρολογιο δεν χρειαζεται πουθενα το πενακι για να απαντησεις σε, η να δημιουργησεις, μηνυμα :)

 

παιδια αν συνηθισετε να δουλευετε το τηλ με τα πληκτρα αλλα και με τα ροδακι το πενακι μετα θα χρειαζεται σε ελαχιστες περιπτωσεις ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Προσπαθώ απο την πρώτη μέρα που πήρα το KAISER να καταφέρω να δουλέψει το JBed. Ακόμα και με την ελληνική rom, όταν προσπαθούσα να τρέξω την java εφαρμογή το πρόγραμμα δεν άνοιγε και με πετούσε έξω απο το JBed χωρίς κάποιο μήνυμα σφάλματος. Άλλαξα την rom με την γνωστή helmi, δοκίμασα διάφορες εκδόσεις του jbed αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Μπορείτε να με βοηθήσετε;;;

 

Αλήθεια πιο καλό είναι το Jbed η το Risidoro Intent MIDlet Manager?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

φιλε αν το θελεις για να δουλεψεις τον μινι οπερα,πρεπει να αλλαξεις τα regional settings απο greek σε english uk!!!:p
Health-fitness.gr , slimmingpills.gr , phen375greece.com
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Προσπαθώ απο την πρώτη μέρα που πήρα το KAISER να καταφέρω να δουλέψει το JBed. Ακόμα και με την ελληνική rom, όταν προσπαθούσα να τρέξω την java εφαρμογή το πρόγραμμα δεν άνοιγε και με πετούσε έξω απο το JBed χωρίς κάποιο μήνυμα σφάλματος. Άλλαξα την rom με την γνωστή helmi, δοκίμασα διάφορες εκδόσεις του jbed αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Μπορείτε να με βοηθήσετε;;;

 

Αλήθεια πιο καλό είναι το Jbed η το Risidoro Intent MIDlet Manager?

 

Ευχαριστώ πολύ

 

παιδια στα wm ξεχαστε μεχρι νεωτερας τις java εφαρμογες...

 

η microsoft ειναι στα δικαστηρια με την sun(java) ...

 

ενω ολοι οι java emulators τρεχουν στα wm ,οι java εφαρμογες δεν... ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση?το ξερω οτι μαλλον ειναι λιγο off-topic αλλα πιστευω ειστε οι πιο καταλληλοι για να μου απαντησετε!ημουν ετοιμος να τσιμπησω το καισερακι οσπου ξαφνικα επεσα στα χερια μου για λιγα λεπτα internet browsing ενα νοκια ε90!μπορω να πω πως η εμπειρια ηταν φανταστικη,καμια σχεση με τον ιντερνετ εξπλορερ των wm6!επειη ομως τα τελευταια 4 χρονια εχω μονο wm συσκευες φοβαμαι μην ξενερωσω με τα symbian!το ξερω οτι ειναι ιεροσυλια αυτο που λεω:p αλλα στο ιντερνετ ειναι πολυ μπροστα(και δυστηχως ειναι κατι που το χρησιμοποιω πολυ)ποια ειναι γνωμη σας?

μην μου τα χωσετε ε?μια απορια ειχα και εγω:cry:

Health-fitness.gr , slimmingpills.gr , phen375greece.com
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...