Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλύτερα:lol:

όταν λες λύνονται εννοείς με εφαρμογούλες ή πρέπει να ασχοληθώ πιο πολύ:rolleyes:

έχω ήδη αρχίσει να διαβάζω το τόπικ αλλά είναι λίγο πολλές σελίδες:wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
όταν λες λύνονται εννοείς με εφαρμογούλες ή πρέπει να ασχοληθώ πιο πολύ:rolleyes:

 

Einai apla ta pragmata, den tha exeis problima...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παδιά μου έχει σπάσει το καπάκι της μπαταρίας. επειδή λοιπόν σκέφτηκα ότι πρέπι να πάρω ένα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να πάρω μεγαλύτερο για να τοποθετήσω και μεγαλύτερη μπαταρία....!

 

και btw . Μεγαλύτερη μπαταρία έχει δοκιμάσει κανένας σας ?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay πάντως πωλείται πακέτο μεγαλύτερη μπαταρία με καπάκι,τώρα αν έχει δοκιμάσει κανείς απ τα παιδιά δε ξέρω εγώ πάντως έλεγα να το πάρω!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δουλεύουν σωστά οι εν λόγω μπαταρίες αλλά έχουν ένα μεγάλο μειονέκτημα για τα δικά μου δεδομένα... μεγαλώνουν αισθητά τον ήδη μεγάλο όγκο της συσκευής. :O

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι έχεις ένα δίκιο...

Σόρυ αν έχει ξανααπαντηθεί αλλά το ψαξα κ δεν έβγαλα άκρη..

Ποια φορμάτ βίντεο μπορεί να παίξει το κινητάκι μας και με ποια προγράμματα??

Επίσης, με ποιο πρόγραμμα μετατρέπετε βιντεάκια και με τι ρυθμίσεις για να παίξουν στο κινητό καλά??

Link to comment
Share on other sites

Το spb mobile DVD εννοείς??Το δοκιμάζω και μου λέει ότι δεν έχω τους κατάλληλους codecs και κάτι τέτοια...Εμένα τα dvd μου παίζουν κανονικά με media player classic στο pc...ξέρετε τι μπορεί να φταίει??
Link to comment
Share on other sites

Το spb mobile DVD εννοείς??Το δοκιμάζω και μου λέει ότι δεν έχω τους κατάλληλους codecs και κάτι τέτοια...Εμένα τα dvd μου παίζουν κανονικά με media player classic στο pc...ξέρετε τι μπορεί να φταίει??

 

για να μην παιδευοσαστε αλλο ;)

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=224251

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την Kaiserοπαρέα! Πώς πάει παίδες, όλα καλά; Βλέπω το thread είναι ακόμα πρωτοσέλιδο και τα Kaiserάκια δεσπόζουν περήφανα στα avatars των παλιών και γουστάρω... Τι λέει Δημήτρη, όλα ΟΚ; Ακόμα το Kaiser έχεις; Εγώ παραμένω ακόμα πιστός και το απολαμβάνω... :p

 

BTW [off-topic], για όσους έχουν Vodafone CU, μπορείτε να έχετε full internet access με 3,5 ευρώ/μήνα για 30 MB/μήνα. Λίγα τα MB, το ξέρω, αλλά αν είσαι στη μέση του πουθενά και πρέπει να έχεις πρόσβαση στον FTP server σου ή να στείλεις ένα POP3 email αξίζει. Δείτε τα τελευταία post στο Vodafone CU thread για λεπτομέρειες.

 

Τα χαιρετίσματά μου σε όλα τα παιδιά! :)

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την Kaiserοπαρέα! Πώς πάει παίδες, όλα καλά; Βλέπω το thread είναι ακόμα πρωτοσέλιδο και τα Kaiserάκια δεσπόζουν περήφανα στα avatars των παλιών και γουστάρω... Τι λέει Δημήτρη, όλα ΟΚ; Ακόμα το Kaiser έχεις; Εγώ παραμένω ακόμα πιστός και το απολαμβάνω... :p

 

BTW [off-topic], για όσους έχουν Vodafone CU, μπορείτε να έχετε full internet access με 3,5 ευρώ/μήνα για 30 MB/μήνα. Λίγα τα MB, το ξέρω, αλλά αν είσαι στη μέση του πουθενά και πρέπει να έχεις πρόσβαση στον FTP server σου ή να στείλεις ένα POP3 email αξίζει. Δείτε τα τελευταία post στο Vodafone CU thread για λεπτομέρειες.

 

Τα χαιρετίσματά μου σε όλα τα παιδιά! :)

 

καλησπερα Κωστη :)

 

εχω το ομνια τον τελευταιο καιρο φιλε μου αλλα το καιζερ ειναι ακομα μαζι μου σταθερο πιστο και αλανθαστο παντα :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

για να μην παιδευοσαστε αλλο ;)

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=224251

 

σ ευχαριστώ πολύ!!!θα το δοκιμάσω και ότι απορίες έχω θα σας πρήξω:lol::lol:

αλλά η απορία μου σ αυτό που ρώτησα πριν παραμένει,οποιος ξερει ας πει..

 

EDIT: σε τι μορφή είναι το καλύτερο να κάνω convert τα βίντεο?mp4,wmv ή κάτι άλλο??

Link to comment
Share on other sites

Πάει καιρός που έχω να γράψω εδώ κι αυτό προφανώς σημαίνει ένα πράγμα: όλα πάνε καλά με το καιζεράκι το οποίο διαθέτει ακόμα την αυθεντική ελληνική rom της ace. :) Το κάιζερ είναι η πιο όμορφη και αξιόλογη συσκευή που είχα ποτέ και ούτε καν που υπάρχει κάτι άλλο που θα επιθυμούσα να το αντικαταστήσει! ;)

Nα σας κάνω μια ερώτηση: υπάρχει τρόπος το κινητό να με ειδοποιεί όποτε κάποια επαφή έχει γενέθλια ή επέτειο;

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για αυτήν την ρομ;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=397121

 

 

Η καλύτερη cooked ρομ που κυκλοφορεί κατα την γνώμη μου ....μια παλιότερη εκδοση της (11-10-2008) φοράω και εγώ...χωρίς κανένα πρόβλημα.:)

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

2 νουμπάδικες ερωτήσεις: με την βιντεοκλήση τι παίζει; Πρέπει να βάλω ξεχωριστό add-on; Και έχοντας ενεργοποιημένο το touchflo, μπορώ να αλλάξω τα softkey buttons; Με το softkey app που είχα στην μαμά 6.0 έπαιζε κανονικά, σε αυτήν δεν δουλεύει όμως.

 

 

YΓ: το μόνο αρνητικό είναι ότι τρώει αρκετή RAM, ε;

 

edit: μετά από ταξίδι κατάλαβα ότι το Destinator δεν παίζει. Δεν κρατάει λοκάρισμα καθόλου... Με την ορίτζιναλ 6.0 δεν είχα πρόβλημα, αν και είχα περάσει το GPS Gate για καλό και για κακό. Να δοκιμάσω με αυτό; Με το iGo δεν είχα κανένα πρόβλημα ευτυχώς...

Link to comment
Share on other sites

ναρωτησω και το destinator 7 δεν τρεχει καθολου δηλαδη ?ενω το εγκαθιστω δει δειχνει να δουλευειτο βρηκα!διαγραφη των εισερχομενων sms και δουλευει αψογα.πολυ περιεργο παντως

καινουριος και γω με το kaiser αρκετα καλες εντυπωσεις θα ελεγα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

ναρωτησω και το destinator 7 δεν τρεχει καθολου δηλαδη ?ενω το εγκαθιστω δει δειχνει να δουλευειτο βρηκα!διαγραφη των εισερχομενων sms και δουλευει αψογα.πολυ περιεργο παντως

καινουριος και γω με το kaiser αρκετα καλες εντυπωσεις θα ελεγα

 

πως κανουμε το πληκτρολογιο να γραφει με ελληνικους χαρακτηρες?

το βρηκα.

βλεπω παντως πως το forum εχει μεγαλη ησυχια

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

έλα να μιλάμε οι 2 μας :P

κάποιο application που να μας δείχνει fullscreen τη φωτό αυτόυ που μας καλεί???έβαλα το inesoft phone αλλά δε μ αρέσει γιατί κατι περίεργο παίζει μετά με τα profiles..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, όντως η HD ΙΙΙ είναι πάρα πολύ καλή, και πάει σφαίρα... Δεν το περίμενα ομολογώ... Δεν έχω δοκιμάσει και άλλες cooked για να συγκρίνω, αλλά σε σχέση με την ελληνική 6.0, καμία σχέση...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, όντως η HD ΙΙΙ είναι πάρα πολύ καλή, και πάει σφαίρα... Δεν το περίμενα ομολογώ... Δεν έχω δοκιμάσει και άλλες cooked για να συγκρίνω, αλλά σε σχέση με την ελληνική 6.0, καμία σχέση...

Ειδικα η σημερινη εκδοση ειναι παρα πολυ καλη!:rolleyes:

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Έχει και άλλες αλλαγές πέρα από τον media player;

 

Και κάτι ακόμα, για την videoκλήση πρέπει να εγκαταστήσω 3G Dialer;

Link to comment
Share on other sites

thanks αλλά δε μου δουλεύει σωστά αυτό που το δοκίμασα...Ξέρει κανένας άλλος κανένα απλό προγραμματάκι που να εμφανίζει fullscreen όποιον μας καλεί?:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...