Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μονο η vga αξίζει... Κατά τα άλλα η συσκευή δεν απευθύνεται στο ίδιο κοινό με το Kaiser

 

Θαναση,τωρα το παρατηρησα,γιατι ειπες ""δεν πιστευω να αναφερεσαι στην ρομ του Gullum""?

 

εχεις κατι υποψιν σου?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
το Diamond και εγώ το έχω πάρει στραβά. δεν μ'αρέσει η ποιότητα κατασκευής του.

 

Giati... nomizeis oti exei diafora apo to Pro?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μονο η vga αξίζει... Κατά τα άλλα η συσκευή δεν απευθύνεται στο ίδιο κοινό με το Kaiser

 

Pou ysterei kata ti gnwmi sou to Pro apo to Kaiser?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θαναση,τωρα το παρατηρησα,γιατι ειπες ""δεν πιστευω να αναφερεσαι στην ρομ του Gullum""?

 

εχεις κατι υποψιν σου?

 

Όχι απλά δεν χρησιμοποιώ ελληνικά στην rom τόσο πολύ οπότε δεν θα μου προσφέρει κάτι :)

 

 

Pou ysterei kata ti gnwmi sou to Pro apo to Kaiser?

Στα μικρά πληκτρα, στην ανακλινόμενη οθόνη, στην έλλειψη hardware πλήκτρων και ροδέλας

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά δεν χρησιμοποιώ ελληνικά στην rom τόσο πολύ οπότε δεν θα μου προσφέρει κάτι :)

 

ουτε εγω αλλα μην ξεχνας οτι ενα pda με ελληνικη ρομ πωλειται πολυ πιο ευκολα απο ενα με αγγλικη;)

 

και το δικο μου ειναι αγορασμενο απο expancys.

 

δεν σκεπτομαι φυσικα ουτε για αστειο να το δωσω αλλα καλο θα ηταν να εχω και μια ελληνικη ρομ ετοιμη την ωρα που θα το αποφασισω :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σε 2 βδομάδες δηλαδή αφού ετοιμάσω το youtube βίντεο μου για το Touch Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στα μικρά πληκτρα, στην ανακλινόμενη οθόνη, στην έλλειψη hardware πλήκτρων και ροδέλας

 

Ta pliktra einai mikrotera alla oxi ligotero bolika. H anaklinomeni othoni ontws einai pio entypwsiaki sto Kaiser alla den eksypiretei kati ousiastika mias kai prepei na tin kratas ti syskevi gia na grafeis. H elleipsi hard pliktrwn exei antistathmistei apo to Touch menou tou.

 

Pisteveis eilikrina oti ta xaraktiristika pou mou paretheses einai pio simantika apo ola ta ypoloipa pou yperterei i syskevi se sxesi me to Kaiser? Ean nai... ok, sebasto. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

σε 2 βδομάδες δηλαδή αφού ετοιμάσω το youtube βίντεο μου για το Touch Pro

 

Θοδωρη ακομη δεν εχω βρει καποιο pda να αντικαταστησει το καιζερ μου ;)

 

οποτε μην το παιδευεις αδικα...δεν θα ειμαι μαζι σου αυτην την περιοδο του touch pro ;)

 

αν εχεις καποια αλλη προταση καποιου αλλου pda εκτος pro & diamond και καλυτερου απο το καιζερ,τοτε ευχαριστως να σε ακουσω :p

 

περαστικα σου παντως και με το καλο να το παραλαβεις:X

 

παντως τωρα πλεον υπαρχει σοβαρος λογος να παρακολουθω το thread του pro ....

 

αφου θα το παρεις εσυ... :lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

με κολακεύεις :)

 

ξέρω ότι το καιζερ για σένα είναι άψογο, μπορεί οι δρόμοι των pda μας να χωρίζουν προσωρινά (αν δεν κρατήσω το καιζερ δλδ) αλλά θα ξαναβρεθούν. (τι λέω ο άτιμος).

 

το μόνο pda που ξέρω άλλο είναι το XPERIA αλλά ξέρουμε πολύ καλά πως κανείς απο τους 2 μας δεν θα το αγόραζε :)

Link to comment
Share on other sites

Ta pliktra einai mikrotera alla oxi ligotero bolika. H anaklinomeni othoni ontws einai pio entypwsiaki sto Kaiser alla den eksypiretei kati ousiastika mias kai prepei na tin kratas ti syskevi gia na grafeis. H elleipsi hard pliktrwn exei antistathmistei apo to Touch menou tou.

 

Pisteveis eilikrina oti ta xaraktiristika pou mou paretheses einai pio simantika apo ola ta ypoloipa pou yperterei i syskevi se sxesi me to Kaiser? Ean nai... ok, sebasto. :rolleyes:

 

Για αυτό λέω πως απευθύνεται σε διαφορετικό κοινό και η άποψη φυσικά είναι προσωπική. Αυτά που υπερτερεί το pro και θα ενδιέφεραν είναι μόνο η vga . Στα υπόλοιπα δυστυχώς για την χρήση που το θέλω δεν με καλύπτει καθώς ο συντελεστής βαρύτητας κάθε χαρακτηριστικού στην αγορά ενός προϊόντος είναι υποκειμενική ανάλογα με την χρήση.

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Ειχα μια βαση στηριξης για pda αλλα χαλασε ....εχει να προτεινει καποιος κατι? Κανενα site με χαμηλες τιμες?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ειχα μια βαση στηριξης για pda αλλα χαλασε ....εχει να προτεινει καποιος κατι? Κανενα site με χαμηλες τιμες?

 

ebay :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πάρε την βάση στήριξης που έχει το expansys, είναι αυτή που έχω και είναι πολύ καλή.

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=159378

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω μια βαση στηριξης αυτοκινητου οχι αποκλειτικα για το καισερ μονο γιατι εχω ακομα ενα pda πιο μεγαλο λιγο και θελω ναμπορωνα το προσαρμοζω...
Link to comment
Share on other sites

Ειχα μια βαση στηριξης για pda αλλα χαλασε ....εχει να προτεινει καποιος κατι? Κανενα site με χαμηλες τιμες?

 

e-shop.gr είναι πολύ-πολύ φθηνές...;)

Link to comment
Share on other sites

 

εχει μερες που εχει ανοιξει το θεμα :) 16-08-2008

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=417825

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αμέσως να γίνεις κακός με το παιδί. δεν το ήξερε! απαπα
Link to comment
Share on other sites

αμέσως να γίνεις κακός με το παιδί. δεν το ήξερε! απαπα

 

δεν αποπηρα κανεναν :O

 

και εσυ δρομο απο δω!! ξουτ :lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βασικα θελω μια βαση στηριξης αυτοκινητου οχι αποκλειτικα για το καισερ μονο γιατι εχω ακομα ενα pda πιο μεγαλο λιγο και θελω ναμπορωνα το προσαρμοζω...

 

Kai sto ebay tha breis kales thikes kai se poly kales times.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν αποπηρα κανεναν :O

 

και εσυ δρομο απο δω!! ξουτ :lol::p

 

σιγά μην σε αφήσω να κυριαρχείς στο θέμα του Kaiser! Πρέπει να προστατέψω τα μέλη.:happy:

 

είδες review που σου έγραψα στο Touch Pro?

Link to comment
Share on other sites

σιγά μην σε αφήσω να κυριαρχείς στο θέμα του Kaiser! Πρέπει να προστατέψω τα μέλη.:happy:

 

είδες review που σου έγραψα στο Touch Pro?

 

το review ειναι για καποιον που ενδιαφερεται να παρει ενα touch pro ;)

 

και οχι για μενα (που με αφηνει παγερα αδιαφορο )το diamond αλλα και το touch pro :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...