Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Εγώ θα περιμένω το diamond :love: με πληκτρολόγιο....!

 

αυτο ακριβως ειναι που με τρομαζει στο touch pro......να μην ειναι diamond με πληκτρολογιο :cry::cry:

 

επειδη ειχα το diamond.....ξερω τι δεν θελω :!: :cry::cry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους,

αντιμετωπίζω ενα προβληματάκι....ότι SMS στέλνω στα Ελληνικά χρησιμοποιώντας Greekkeyboard εμφανιζεται στα άλλα κινητά με ερωτηματικά (??????).Το έχω φέρει απο Αμερική και του έχω βάλει την rom που ειχε postαρει ο Zaharakis.Υπάρχει λύση?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αυτο ακριβως ειναι που με τρομαζει στο touch pro......να μην ειναι diamond με πληκτρολογιο :cry::cry:

 

Ε... τι περιμένεις να είναι ρε συ Δημήτρη; Μέχρι και το ίδιο μενού έχουν!

 

Αλλά ακόμα δεν καταλαβαίνω γιατί απογοητεύτηκες τόσο με το Diamond! Εκτός από το εξωτερικό πληκτρολόγιο (που το Touch Pro λύνει αυτό το πρόβλημα για σένα) τι άλλο του λείπει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλους,

αντιμετωπίζω ενα προβληματάκι....ότι SMS στέλνω στα Ελληνικά χρησιμοποιώντας Greekkeyboard εμφανιζεται στα άλλα κινητά με ερωτηματικά (??????).Το έχω φέρει απο Αμερική και του έχω βάλει την rom που ειχε postαρει ο Zaharakis.Υπάρχει λύση?

 

Ναι... βάλε το Pocket CM keyboard. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση.Μόλις πήρα το kaiser απο έξω ειναι της vodafone και είναι unlocked.Εχει WM6 EN και θα ήθελα να βάλω ελληνικά.Είναι η πρώτη φορά που ασκολούμαι με WM αν μπορεί κάποιος να με διαφωτήσει..

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ρε θα σας βαρέσω. τι σχέση έχει το touch pro με το diamond? απο θέμα ραμ η ρομ είναι 2 φορές καλύτερο. το μενού του diamond τι έχει? δηλαδή το touchflo 3d, γιατί διαφορετικά, το ίδιο μενού έχουν όλα τα pda.

 

με απογοητεύεται

Link to comment
Share on other sites

ρε θα σας βαρέσω. τι σχέση έχει το touch pro με το diamond? απο θέμα ραμ η ρομ είναι 2 φορές καλύτερο. το μενού του diamond τι έχει? δηλαδή το touchflo 3d, γιατί διαφορετικά, το ίδιο μενού έχουν όλα τα pda.

 

με απογοητεύεται

 

ειναι πολυ ομοια φιλε Θοδωρη...δυστυχως :O

 

Ε... τι περιμένεις να είναι ρε συ Δημήτρη; Μέχρι και το ίδιο μενού έχουν!

 

Αλλά ακόμα δεν καταλαβαίνω γιατί απογοητεύτηκες τόσο με το Diamond! Εκτός από το εξωτερικό πληκτρολόγιο (που το Touch Pro λύνει αυτό το πρόβλημα για σένα) τι άλλο του λείπει;

 

τα εχω αναφερει αναλυτικα τοσες φορες Γιαννη :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οπτικά ναι όντως είναι ίδια :)
Link to comment
Share on other sites

οπτικά ναι όντως είναι ίδια :)

 

 

να σε βρασω...και θελω να φυγω για δουλεια....που ειναι διαφορετικα ρε Θοδωρη??

 

στο εξωτερικο πληκτρολογιο και στο φλας της καμερας??

και στην διαφορα της ενσωματωμενης μνημης του diamond.....

 

αντε και στην παραπανω ραμ που εχει το touch pro...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και στην δυνατότητα έξτρα μνήμης.

 

αρα το touch pro είναι το ίδιο με το Diamond, ένα πολύ ωραίο pda δηλαδή, με τι διαφορά ότι έχει 5 πράματα παραπάνω τα οποία το κάνουν καλύτερο και πολύ γρηγορότερο.

 

αν έχω καταλάβει καλά διαφωνούμε στο γιατί το touch pro είναι καλύτερο απο το Diamond? η γιατί κάποιος δεν θα έπρεπε να πάρει το samsung και να πάρει το touch pro?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση.Μόλις πήρα το kaiser απο έξω ειναι της vodafone και είναι unlocked.Εχει WM6 EN και θα ήθελα να βάλω ελληνικά.Είναι η πρώτη φορά που ασκολούμαι με WM αν μπορεί κάποιος να με διαφωτήσει..

 

Ευχαριστώ

 

Δεν μπορείς να βάλεις ελληνικά στο μενού. Μπορείς όμως να γράφεις ελληνικά. Για περισσότερα μπορείς να ανατρέξεις στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=163832

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

και στην δυνατότητα έξτρα μνήμης.

 

αρα το touch pro είναι το ίδιο με το Diamond, ένα πολύ ωραίο pda δηλαδή, με τι διαφορά ότι έχει 5 πράματα παραπάνω τα οποία το κάνουν καλύτερο και πολύ γρηγορότερο.

 

αν έχω καταλάβει καλά διαφωνούμε στο γιατί το touch pro είναι καλύτερο απο το Diamond? η γιατί κάποιος δεν θα έπρεπε να πάρει το samsung και να πάρει το touch pro?

 

δεν διαφωνουμε πουθενα Θοδωρη :)

 

απλα εγω δεν ειμαι κατενθουσιασμενος με την παρουσιαση του touch pro....

 

δεν εχω αυτην την αγωνια που ειχα με το καιζερ μεχρι να το παρω στα χερια μου....

περιμενω να βγει και βλεπουμε...τοσο απλο :)

 

οσο για το samsung ....δεν λεω οτι ειναι η οχι καλυτερο απο το touch pro,απλα επειδη η αρχη μου (και πιστευω οτι ολοι το ξερετε αυτο) ειναι να μιλαω μονο για τηλεφωνα που εχω δουλεψει ο ιδιος στα χερια μου ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά ξέρει κανείς πώς μπορώ να αλλάξω τις περιγραφές του ημερολογίου (meet with, call, dinner κτλ ) στα ελληνικά ?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά ξέρει κανείς πώς μπορώ να αλλάξω τις περιγραφές του ημερολογίου (meet with, call, dinner κτλ ) στα ελληνικά ?

 

βαλε regional settings στα ελληνικα και επανεκινηση :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

greek είναι η επιλογή στο regional settings. το ημερολόγιο είναι στα ελληνικά, οι περιγραφές δεν είναι .....!

 

άλλη λύση ?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παίδες έχω παραγγήλει αυτή εδώ την καρτούλα http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569395 και αύριο θα την έχω στα χέρια μου, εντάξει είδα στις πιο πίσω σελίδες ότι κάνει για το kaizer μια χαρά... δεν πιστεύω να υπάρχει κανένα πρόβλημα ε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παίδες έχω παραγγήλει αυτή εδώ την καρτούλα http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569395 και αύριο θα την έχω στα χέρια μου, εντάξει είδα στις πιο πίσω σελίδες ότι κάνει για το kaizer μια χαρά... δεν πιστεύω να υπάρχει κανένα πρόβλημα ε?

 

Αυτήν πήρα πριν 2 μέρες ρωτόντας και εγώ εδώ τα παιδιά. Κανένα απολύτως πρόβλημα. Την έχουν αρκετοί. Μάλιστα ο usb card reader που έρχεται μαζί είναι φανταστικός. Ομορφος και κυρίως "παρα πολύ μικρός".

Και εγώ από eshop την πήρα και ήρθε σε 2 μέρες.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν μπορείς να κάνεις και πολλά τότε... :O

 

Μπορείς δηλαδή κάτι να κάνεις αλλά είναι φασαρία και δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά άσχετο. μου λεει ένας πωλητής στο ebay ότι δεν επιτρέπεται η αποστολή ρολογιών στην ελλάδα . :rtfm: εχει ακούσει κανένας τπτ. Είναι αλήθεια αυτό ? ****τι μπανανία μου.

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...