Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
οχι ειναι αλλα τα προγραμματα για το pc και αλλα για τα ppc,υπαρχουν site που εχουν αυτο που θελεις με μια αναφορα για το τι κανει το καθε προγραμμα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς περί τουτου τίποτα?

Δυστυχώς η ένταση στα ringtones του Kaiser δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλη, ειδικά αν το έχεις ακουμπισμένο σε επιφάνεια που μπλοκάρει το παραθυράκι του ηχείου... Δοκίμασε να βρεις κάποιο ringtone που ν' ακούγεται δυνατά. Δεν έχω εμπειρία σε πολυφωνικά κινητά αλλά το αρχαίο μου Nokia 8850 (μονοφωνικό) ξυπνάει και πεθαμένους με την έντασή του και έχει το ηχείο σε σημείο που δεν μπλοκάρεται εύκολα. Τώρα σε σχέση με άλλα πολυφωνικά κινητά δεν μπορώ να πω. Σ' εμένα είναι OK η ένταση του Kaiser αλλά είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα το ήθελαν λίγο πιο δυνατό...

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δοκιμασα με ενα προγραμματακι mp3 trim λεγεται με το οποιο "κοβεις" τα κομματια και δυναωνεις ΚΑΙ την ενταση τους!!Σε εμενα δουλεψε παντως!!

 

http://www.download.com/MP3Trim/3000-2169_4-10026746.html

Link to comment
Share on other sites

http://www.igomyway.gr θα βρεις οτι επιθυμεις!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ για την απάντηση αλλα μπορεις να γινεις λιγο πιο αναλυτικος έστω με κάποια links(αν είναι σε pm).

 

Thnx

 

ipmart-forum.com

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου στειλει ολα τα ροι που εχει για το destinator 7 δεν μου βγαζει στα μαγαζια τιποτα...

 

 

http://gpspocketpc.gr/phpBB/viewforum.php?f=10

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δοκιμασα με ενα προγραμματακι mp3 trim λεγεται με το οποιο "κοβεις" τα κομματια και δυναωνεις ΚΑΙ την ενταση τους!!Σε εμενα δουλεψε παντως!!

 

http://www.download.com/MP3Trim/3000-2169_4-10026746.html

 

Το καλύτερο πρόγραμμα για αύξηση έντασης Mp3.

http://mp3gain.sourceforge.net/download.php

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο πρόγραμμα για αύξηση έντασης Mp3.

http://mp3gain.sourceforge.net/download.php

 

:up::respect::up:

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει κανενας που χρησιμοποιει το SRS WOW HD κ καποιο stereo bluetooth ακουστικο να μεταφερει τις ρυθμισεις WOW στο bluetooth? Zaharakis ειδα καποια συζητηση για αυτο το θεμα στους xda κ ειχες ποσταρει...εχεις βρει την λυση?Παντως αποτι ειδα πολλοι χρηστες μολις πηραξαν τη registry ειχαν προβληματα με το handsfree..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχει καταφερει κανενας που χρησιμοποιει το SRS WOW HD κ καποιο stereo bluetooth ακουστικο να μεταφερει τις ρυθμισεις WOW στο bluetooth? Zaharakis ειδα καποια συζητηση για αυτο το θεμα στους xda κ ειχες ποσταρει...εχεις βρει την λυση?Παντως αποτι ειδα πολλοι χρηστες μολις πηραξαν τη registry ειχαν προβληματα με το handsfree..

 

Dystyxws oi dynatotites tou periorizontai gia to internal speaker kai ta wired headsets mono.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Θα σου συνιστούσα να αγοράσεις αυτά που είναι εκτενώς δοκιμασμένα από τον zaharakιs και τα προτείνει ανεπιφύλακτα (είναι και πιο φτηνά).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το εχω παρει και εγω και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος το συνιστω ανεπιφυλακτα ας ειναι καλα ο Δημητρης :D
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα κάνω συντόμευση (short cut) τις ρυθμίσεις για την αυτόματη απάντηση σε 2/3 φορές που θα χτυπήσει το τηλέφωνο όταν συνδέεται με bt ή ακουστικά;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αποτι καταλαβα με το spb phone suite γινεται αυτο που θες φτιαχνοντας ενα δικο σου προφιλ στο οποιο εχεις ενεργη την αυτοματη απαντηση καθως κ τo bt, τα προφιλ αλλαζουν ευκολα οποτε δοκιμασε αν σε βολευει.μπορεις να το βαλεις κ στο αυτοματο οποτε με το που συνδεεται το bt handfree να εχει αυτες τις ρυθμισεις που θες το προφιλ.καποιο αλλο τροπο δεν ξερω..
Link to comment
Share on other sites

Πώς θα κάνω συντόμευση (short cut) τις ρυθμίσεις για την αυτόματη απάντηση σε 2/3 φορές που θα χτυπήσει το τηλέφωνο όταν συνδέεται με bt ή ακουστικά;

Στον τιτάνα η αυτόματη απάντηση λειτουργεί μόνο αν είναι συνδεμένο bt handsfree ή ακουστικά. Νομίζω πως το ίδιο ισχύει και για το kaiser ;)

Για συντόμευση και γω το είχα ψάξει αλλά δεν βρήκα τίποτα

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν υπάρχει τίποτα... το χρειάζομαι διότι αν φοράς ακουστικό (BT) και από πάνω το κράνος και θέλεις να απαντήσεις μόνο εφόσον σε ενδιαφέρει δυστυχώς αν δεν πατήσεις το κουμπάκι του ΒΤ για να δεχτείς την κλήση αλλά πατήσεις το κουμπάκι του κινητού τότε - σε μένα τουλάχιστον - δεν ανταποκρίνεται το ακουστικό παρά μόνο το κινητό, οπότε πρέπει να σταματάς να βγάλεις κράνος κλπ... μπέρδεμα...

 

ΥΓ Α ρε θρυλικό Ν80, σου ανακοίνωνε με εκείνη την καταπληκτική διαστημική φωνή ποιος σε καλούσε και άμα σε ενδιέφερε απαντούσες... :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει κανενας που χρησιμοποιει το SRS WOW HD κ καποιο stereo bluetooth ακουστικο να μεταφερει τις ρυθμισεις WOW στο bluetooth? Zaharakis ειδα καποια συζητηση για αυτο το θεμα στους xda κ ειχες ποσταρει...εχεις βρει την λυση?Παντως αποτι ειδα πολλοι χρηστες μολις πηραξαν τη registry ειχαν προβληματα με το handsfree..

 

ακριβως οπως το λεει και ο athannaso,αλλα και εσυ.

ειχα πολλα προβληματα,δουλεψε τελικα και το αποτελεσμα ηταν πραγματι παρα πολυ καλο....αλλα χαθηκαν καθε ειδους ηχοι απο το τηλεφωνο:lol:

ουτε σε κληση ουτε σε μηνυματα τπτ....και το παρατησα τελειως ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο πρόγραμμα για αύξηση έντασης Mp3.

http://mp3gain.sourceforge.net/download.php

 

θα το δοκιμασω ;)

 

παντως εγω χρησιμοποιω χρονια τωρα για καθε δουλεια που εχει σχεση με ηχο,το audio edit deluxe :)

 

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια παρακληση σε οποιον εχει ελληνικο καιζερ.

 

μπορει καποιος να μου ανεβασει rapidshare το τελευταιο update ελληνικων για το καιζερ?

θελω κατι να δοκιμασω και δεν μπορω να το παρω απο το φορουμ μιας και δεν εχω ελληνικο καιζερ.

 

ευχαριστω :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω βαριεμαι να κανω παλι hard reset για την υποστηριξη java..εχω την 4.2.2 λετε αξιζει τον κοπο η 4.2.6 ?? Μην παιδευομαι τσαμπα..
Link to comment
Share on other sites

off topic> μπορω να αγορασω συσκευη με την επιδοτηση που μου δινει η voda απο καταστημα εκτος της αλυσιδας της?? πχ plaisio??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...