Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έπαθα την εξής ζημιά. Έβαλα το ROM του Helmi, πάνω από ένα AT&T και τώρα δεν παίζει ήχο καθόλου η συσκευή. Ούτε από το media player, ούτε από εισερχόμενες κλήσεις. Μουγκάθηκε. Ξαναπέρασα το AT&T, παίζει, βάζω από πάνω του Helmi, ξανά μουγκαμάρα!!!

Που μπορώ να βρω την original ελληνική να την ξαναπεράσω (το τηλ είναι αγορασμένο από ACE Hellas)?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια!Απο σημερα ειμαι και εγω ενας ευτυχισμενος κατοχος ενος HTC TyTN II.Φανταστικο!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό είναι η καλύτερη λύση. Απλά απαντούσα στον WebViRuS. Thanks anyway....

 

πες να μην ξεκινάει όταν ανοίγεις το keyboard. και εγώ έτσι το έχω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει καποιος να μου πει πως μπορω να εχω στην οθονη μονιμα το πληκτρολογιο χωρις να χρειαζεται καθε φορα να παω στο ¨τηλεφωνο¨ για να το βαλω και μετα αν βγεις να μην σε παει στο ¨εναρξει¨Ευχαριστω!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν βαλουμε το tomtom που ειχε το cd....μπορουμε να βαλουμε χαρτες που βρηκαμε με πλαγιους τροπους?

+

τους ηχους οταν πατας τα κουμπια για να παρεις τηλεφωνο, πως τους βγαζεις? οταν πατας τα πληκτρα λεω.

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos edw sto forum..! prosfata agorasa to TyTN ii kai exw thn ekshs aporia..: mporoume me kapoio tropo na plhrwnoume to wind plus non stop kathe mhna kai me eidikes rytmiseis na surfaroume dwrean sto internet? ayto mou to eipe enas filos,o opoios to exei kanei se allo kinhto!!!!

Eyxaristw!!

:respect:kaiser
Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos edw sto forum..! prosfata agorasa to TyTN ii kai exw thn ekshs aporia..: mporoume me kapoio tropo na plhrwnoume to wind plus non stop kathe mhna kai me eidikes rytmiseis na surfaroume dwrean sto internet? ayto mou to eipe enas filos,o opoios to exei kanei se allo kinhto!!!!

Eyxaristw!!

 

δες εδω φιλε τις ρυθμισεις

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1511154#post1511154

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μετά από αναμονή περίπου 5 μηνών και αφού είχα αρχίσει αν διαβάζω το thread από τότε που ήταν στη σελίδα 20 περίπου, ήρθε και η σειρά μου να αγοράσω το Tytn II. Το βάζω για πρώτη φόρτιση σε λιγάκι και θα σας πω τις εντυπώσεις μου αφού το δουλέψω λιγάκι.

Θα μου προτείνατε να βάλω αμέσως κάποια cooked rom (helmi) ή να το δοκιμάσω όπως είναι; Πρόκειται για την ελληνική έκδοση (αγορά από Πλάισιο)..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μετά από αναμονή περίπου 5 μηνών και αφού είχα αρχίσει αν διαβάζω το thread από τότε που ήταν στη σελίδα 20 περίπου, ήρθε και η σειρά μου να αγοράσω το Tytn II. Το βάζω για πρώτη φόρτιση σε λιγάκι και θα σας πω τις εντυπώσεις μου αφού το δουλέψω λιγάκι.

Θα μου προτείνατε να βάλω αμέσως κάποια cooked rom (helmi) ή να το δοκιμάσω όπως είναι; Πρόκειται για την ελληνική έκδοση (αγορά από Πλάισιο)..

 

 

Εγω θα σου ελεγα να το αφησεις οπως εχει, διαφορετικα θα χασεις την εγγυηση αν βαλεις αλλη rom. ;)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μετά από αναμονή περίπου 5 μηνών και αφού είχα αρχίσει αν διαβάζω το thread από τότε που ήταν στη σελίδα 20 περίπου, ήρθε και η σειρά μου να αγοράσω το Tytn II. Το βάζω για πρώτη φόρτιση σε λιγάκι και θα σας πω τις εντυπώσεις μου αφού το δουλέψω λιγάκι.

Θα μου προτείνατε να βάλω αμέσως κάποια cooked rom (helmi) ή να το δοκιμάσω όπως είναι; Πρόκειται για την ελληνική έκδοση (αγορά από Πλάισιο)..

 

καταρχην καλοριζικο :)

 

θα σε συμβουλευα και εγω να μην το πειραξεις αμεσως.και οχι μονο για το θεμα της εγγυησης που εξυπακουεται οτι την χανεις αμεσσα!! αλλα

 

γιατι μονο εαν,μαθεις τι μπορει να κανει το pda σου οπως το πηρες,τοτε μονο θα μπορεσεις να εκτιμησεις μια καλη cooked ρομ!;)

 

μην βιαζεσαι και μην σε τρωει να μπεις σε μπελαδες...μπορει να διαβαζετε συζητησεις απο αλλους για ρομ και προγραμματα αλλα ποτε να μην βαζετε στα τηλ σας κατι, αν πρωτα δεν εχετε διαβασει καλα πρωτα για το τι μελλει γεννεσθαι αν κατι δεν παει καλα :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, έχω μία ερώτηση λίγο δύσκολη αλλά μου φαίνεστε πολύ δυνατοί λύτες όλοι.Υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε όταν έρχεται ένα μην να μην το ανοίγει κατευθείαν μπροστα στην οθόνη? Απλά να σου λέει ότι ήρθε μην.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εναρξη-ρυθμισεις-ηχοι και ειδοποιησεις-πας στις ειδοποιησεις βρισκεις εκει που λεει για τα εισερχομενα μηνυματα και ξετσεκαρεις την προβολη στην οθονη
Link to comment
Share on other sites

Έναρξη - Ρυθμίσεις - Ήχοι και ειδοποιήσεις και στην καρτέλα ειδοποιήσεις στην επιλογή για τα Νέα SMS ξετσεκάρεις την επιλογή για "Εμφάνιση μηνύνατος στην οθόνη". :)

 

Edit: Αμάν αυτή η τηλεπάθεια lagoudakis!!!!:lol::lol:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Έναρξη - Ρυθμίσεις - Ήχοι και ειδοποιήσεις και στην καρτέλα ειδοποιήσεις στην επιλογή για τα Νέα SMS ξετσεκάρεις την επιλογή για "Εμφάνιση μηνύνατος στην οθόνη". :)

 

Edit: Αμάν αυτή η τηλεπάθεια lagoudakis!!!!:lol::lol:

σε εφαγα για 2 λεπτα:p
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, έχω μία ερώτηση λίγο δύσκολη αλλά μου φαίνεστε πολύ δυνατοί λύτες όλοι.Υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε όταν έρχεται ένα μην να μην το ανοίγει κατευθείαν μπροστα στην οθόνη? Απλά να σου λέει ότι ήρθε μην.

 

 

Ρυθμισεις -> καρτελα Ειδοποιησεις -> Συμβαν: Μηνυματα: Νεο SMS και ξε-τικαρεις την επιλογη Εμφανιση μηνυματος στην οθονη.

Link to comment
Share on other sites

βρηκαμε ευκαιρια που ελειπε ο ζαχαρακης:p:p

 

 

Πηγα κι εγω ο αμοιρος να απαντησω και ειδα αλλες 3 σχετικες απαντησεις... Next time...:)

Link to comment
Share on other sites

εσενα βαγγελη σε εχουμε για πιο δυσκολα περιστατικα:D:D

 

 

Χαχα. Ε βεβαια, τοσοι αρρωστοι που εχουμε μαζευτει εδω μεσα, καποιος πρεπει να αναλαβει τα γιατροσοφια (κι αυτος ειναι διχως αμφιβολια ο φιλος Zaharakis) :)

Οχι τιποτα αλλο, με τα ποστ του, με εβαλε παλι στο τρυπακι να αρχισω παλι τις δοκιμες των φρεσκοψημενων ROMs και αντε να βρω το κουραγιο να στηνω απο την αρχη μηχανηματα...:cry::)

Link to comment
Share on other sites

με ζητησε κανεις ??:rolleyes::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...