Jump to content

[Επίσημο] HTC Advantage X7500 (Athena)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να χρησιμοποιειθεί εύκολα σαν τηλέφωνο;

 

 

Μονο με handsfree

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεί να χρησιμοποιειθεί εύκολα σαν τηλέφωνο;

 

Αν το θες για τηλέφωνο μην το πάρεις.Μπορείς να βρείς τηλέφωνο και με 20 ευρώ.Δεν είναι ανάγκη να δώσεις 1100 ευρώ....Εγω σαν τηλέφωνο δεν το έχω χρησημοποιήσει ακόμα.Με ένα handsfree βέβαια δε θα υπήρχε πρόβλημα αλλά πρέπει να έχεις μαζί σου και τσάντα να το βάζεις

 

για βιντεοκλήσεις όμως λέει!!!

Link to comment
Share on other sites

Exει κανεις δοκιμασει κανεις bluetooth mouse με το Athena;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA KALISPERA!!THA ITHELA NA MATHW AN XEREI KANEIS GIA ANABATHMISI SE WINDOWS MOBILE 6 KAI AN EXEI DEI DIAFORES ME AUTI...THANKS
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ....:cry:
Link to comment
Share on other sites

Exει κανεις δοκιμασει κανεις bluetooth mouse με το Athena;

 

Δουλευει μια χαρα, ειδικα με φωνητικες κλησεις.Super

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Exει κανεις δοκιμασει κανεις bluetooth mouse με το Athena;

 

Δουλευει μια χαρα, ειδικα με φωνητικες κλησεις.Super

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Δουλευει μια χαρα, ειδικα με φωνητικες κλησεις.Super

Επειδη δεν καταλαβαινω μου εξηγεις τι σχεση εχει το mouse με τις φωνητικες κλησεις;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν καταλαβαινω μου εξηγεις τι σχεση εχει το mouse με τις φωνητικες κλησεις;

 

BΤ handfree μαλλον ηθελε να πει ο φιλος.

 

Παντως το bt mouse το βλεπω και εγω σε αρκετες rom του 9000, αλλα δεν εχω ιδεα αν δουλευει, πως ειναι και με τι ποντικια του εμποριου συνεργαζεται.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άραγε δυνατότητα να γράψει κάποιος ελληνικά με το keyboard του;

 

Φυσικα και εχει Ελληνικα με το keyboard. Ποιο ειναι το προβλημα σου?Μηπως δεν ειναι ελληνικο?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Στο βελάκι δίπλα στο εικονικό πληκτρολόγιο, αν το πατήσεις, έχει επιλογές όπως keyboard GR. Βγάζει και μια σημαιούλα αγγλική ή ελληνική. Όταν την πατάς αλλάζει από τη μία στην άλλη γλώσσα...
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος αν και πως μπαινουν τονοι στα ελληνικα απο το hard keyboard ? δεν μπορω να το βρω με τιποτα
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος αν και πως μπαινουν τονοι στα ελληνικα απο το hard keyboard ? δεν μπορω να το βρω με τιποτα

 

Με το πληκτρολογιο στα ελληνικα, q και το γραμμα που θες

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και εχει Ελληνικα με το keyboard. Ποιο ειναι το προβλημα σου?Μηπως δεν ειναι ελληνικο?

 

Αναφερόμουν στο hard keyboard. Δεν μπορώ να γράψω ελληνικά με τίποτα !!! Υποτίθεται σύμφωνα με το εγχειρίδιο χρήσης πατάς το shift και μετά το space. Έλα όμως που δεν μπαίνουν ελληνικά!

Link to comment
Share on other sites

Αναφερόμουν στο hard keyboard. Δεν μπορώ να γράψω ελληνικά με τίποτα !!! Υποτίθεται σύμφωνα με το εγχειρίδιο χρήσης πατάς το shift και μετά το space. Έλα όμως που δεν μπαίνουν ελληνικά!

 

 

τελεια και space δεν αλλαζει?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Με το πληκτρολογιο στα ελληνικα, q και το γραμμα που θες

 

 

Ευχαριστώ , απ ότι βλέπεις το δούλεψα......νομίζω δεν το λέει στις οδηγίες........

Link to comment
Share on other sites

Tελικά, το δουλεύει κανείς σαν τηλεφωνική συσκευή;

Πόσο εύχρηστο είναι; Τα ακουστικά είναι υποχρεωτικά για να δουλέψει ως τηλέφωνο, ή απλά διευκολύνουν τη χρήση του;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tελικά, το δουλεύει κανείς σαν τηλεφωνική συσκευή;

Πόσο εύχρηστο είναι; Τα ακουστικά είναι υποχρεωτικά για να δουλέψει ως τηλέφωνο, ή απλά διευκολύνουν τη χρήση του;

 

Εγώ ακόμα δεν το έχω χρησιμοποιήσει σαν κινητό.

Ένας λόγος όμως είναι το ότι δεν έχω περάσει τις επαφές μου από το προηγούμενο και είναι πάάάρα πολλές!

Δεν είναι τόσο εύχρηστο σαν κινητό. Για εμένα προσωπικά δεν είναι εύχρηστη η θήκη του. Δεν κλείνει (κουμπώνει) και δεν έχει κάποιο κλιπ για να το έχεις πάνω σου. Πρέπει να το κρατάς συνέχεια στο χέρι σου - πράγμα αδύνατο...

Τα ακουστικά είναι υποχρεωτικά γιατί δεν έχει μικρόφωνο και ακουστικό όπως τα συνηθισμένα κινητά..

 

Γενικά, το πρόβλημα με το μέγεθος συνηθίζεται, εγώ το έχω πλέον συνέχεια μαζί μου. Σαν κινητό όμως σίγουρα χρειάζεσαι μια περίοδο προσαρμογής!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χρησημοποιώ με vodafone data card και ψάχνω τρόπο να χρησιμοποιήσω το ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΕRMINAL SERVICES μιας και στο σταθερό έχω ιντερνετ να μπορώ να έχω πρόσβαση όπου και αν είμαι στους σκληρούς δίσκους του desktop.

 

Ξέρει κάποιος τι ακριβώς παίζει με την απομακρυσμένη επιφάνεια εργασίας?θα με γλυτώσετε από πολύ κόπο....

 

Μέχρι τώρα έχω καταλάβει ότι και οι δυο υπολογιστές πρεπει να είναι online, να έχουν TCP/IP και XP profesional.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν μπόρεσα να αντέξω στον πειρασμό και το πήρα κι εγώ, είναι απίστευτο εργαλείο, δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω, θα το έλεγα κάτι σαν ναυαρχίδα των wm συσκευών.

Βέβαια, σαν κινητό δεν βολεύει με τίποτα, αλλά μόνο και μόνο η ταχύτητά του, ο αποθηκευτικός χώρος του και όλα τα υπόλοιπα το καθιστούν νούμερο ένα καθημερινό βοήθημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν μπόρεσα να αντέξω στον πειρασμό και το πήρα κι εγώ, είναι απίστευτο εργαλείο, δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω, θα το έλεγα κάτι σαν ναυαρχίδα των wm συσκευών.

Βέβαια, σαν κινητό δεν βολεύει με τίποτα, αλλά μόνο και μόνο η ταχύτητά του, ο αποθηκευτικός χώρος του και όλα τα υπόλοιπα το καθιστούν νούμερο ένα καθημερινό βοήθημα.

 

 

Μεγια σου, εγω εχω ενα bluetooth handsfree, εχω ενεργες τις φωνητικες κλησεις και ολα μια χαρα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Tελικά, το δουλεύει κανείς σαν τηλεφωνική συσκευή;

Πόσο εύχρηστο είναι; Τα ακουστικά είναι υποχρεωτικά για να δουλέψει ως τηλέφωνο, ή απλά διευκολύνουν τη χρήση του;

Τα ακουστικά δεν είναι υποχρεωτικά για να δουλέψει ως τηλέφωνο. Απλά μιλάς όπως με ανοιχτή ακρόαση. Το τηλέφωνο λειτουργεί άνετα και άψογα σαν τηλεφωνική συσκευή έχοντας το σε τσαντάκι στυλ μπανάνα φυσικά όμως με ακουστικό bluetooth και ενεργές τις φωνητικές κλήσεις. Λές το όνομα αυτού που θες και καλείς χωρίς να το βλέπει ποτέ κανείς. Στις κλήσεις δεν με έχει απογοητέυσει καθόλου. Ξέρει κανείς εάν μπορούμε να αλλάξουμε τον ήχο σε ξυπνητήρι ή υπενθυμίσεις ή ακόμα και σε μηνύματα; Αυτοί που έχει είναι απαράδεκτοι. Ευτυχώς μπορούμε να αλλάξουμε τουλάχιστον τον ήχο κλήσης. Στο μενού προγράμματα σας εξαφανίζεται και εσάς η συντόμευση στην Διαχείρηση μουσικής; Επίσης όταν ανοίγουμε το πρόγραμμα (Διαχείρηση μουσικής) δεν θα έπρεπε κάτω δεξιά και αριστερά να έχει πλήκτρο μενού για να μπορούμε να επιστρέφουμε στην αρχική σελίδα του προγράμματος;

΄Οποιος σκέφτεται να το πάρει αξίζει!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες ώρες δοκίμασα το gps του, με το destinator 6. Δεν έχω λόγια να το περιγράψω.... Για λίγη ώρα πίστεψα οτι πρωταγωνιστώ σε ταινία επιστημονικής φαντασίας!!!!

Πάρα πολύ γρήγορο και πάρα πολύ ακριβές!!!

Μάλιστα σφήνωσα τη συσκευή ανάμεσα στο ταμπλό και το παρμπρίζ και δεν κουνιόταν ούτε σπιθαμή!!!

Αλήθεια, ποιο πιστεύετε οτι είναι αυτή τη στιγμή το καλύτερο σύστημα πλοήγησης;

Διάβασα κάμποσες σείδες ποιο πριν για το igo, και όντως έχει πολύ καλούς χάρτες, όμως είναι αρκετά ενημερωμένο, ιδιαίτερα στην επαρχία;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...