Jump to content

[Επίσημο] HTC Advantage X7500 (Athena)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

1. δε μπορώ να κάνω ζοομ στη φωτογραφική μηχανή. Έχω δοκιμάσει ότι λέει το manual (και με τα βελάκια που έχει πάνω στη οθόνη και με τα βελάκια του πληκτρολόγιου) αλλά τίποτα.

2. Είναι ποιο φτηνό να χρησιμοποιείς το SKYPE ή άλλο ανάλογο πρόγραμμα + ότι πληρώνεις από το κινητό για να μπεις στο internet?

 

Αν για αυτά τα δύο έχετε απαντήσει σε προηγούμενες σελίδες παρακαλώ πείτε μου τον αριθμό της σελίδας.

 

Ευχαριστώ

 

Για μειωσε την αναλυση και δες αν κανεις zoom

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για μειωσε την αναλυση και δες αν κανεις zoom

 

ευχαριστώ, αυτό ήταν. Λίγο απαράδεκτο μου φένεται όμως να "διαφημίζουν" το ζοομ αλλά τελικά να πιάνει μόνο στις πολύ μικρές αναλύσεις...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ, αυτό ήταν. Λίγο απαράδεκτο μου φένεται όμως να "διαφημίζουν" το ζοομ αλλά τελικά να πιάνει μόνο στις πολύ μικρές αναλύσεις...

Αμα ο φακός δεν έχει οπτικό zoom τι περιμένεις...

Link to comment
Share on other sites

Paidia exei kataferei kaneis na valei to TIM(Wind) F2G plus non stop(aperioristo serfarisma) me ton opera????
Link to comment
Share on other sites

Εχει usb host αυτο το μαραφετι?
Φυσικά, χρειάζεσαι όμως αυτό :)
Link to comment
Share on other sites

Paidia exei kataferei kaneis na valei to TIM(Wind) F2G plus non stop(aperioristo serfarisma) me ton opera????

Απο εμπειρία με το 4350 μου (δε νομίζω κάτι να άλλαζει) παίζει, θα έχεις πρόβλημα όμως με τα ελληνικά στον Opera. Εγώ με IE+spb pocket plus extensions είμαι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Απο εμπειρία με το 4350 μου (δε νομίζω κάτι να άλλαζει) παίζει, θα έχεις πρόβλημα όμως με τα ελληνικά στον Opera. Εγώ με IE+spb pocket plus extensions είμαι μια χαρα.

 

Me ta ellinika ti enoeis??? Tis ri8miseis pou tis vrikes???

Link to comment
Share on other sites

Me ta ellinika ti enoeis??? Tis ri8miseis pou tis vrikes???

 

τις ρυθμισεις θα τις βρεις εδω:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1511154#post1511154

Link to comment
Share on other sites

τις ρυθμισεις θα τις βρεις εδω:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1511154#post1511154

 

Se euxaristo polu!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Me ta ellinika ti enoeis??? Tis ri8miseis pou tis vrikes???

Ο proxy της Wind όταν βλέπει ότι χρησιμοποιείς desktop browser και όχι mobile (o Οpera στα κινητά ανιχεύεται ως desktop...) πάει και πειράζει την κωδικοποίηση των ελληνικών με αποτέλεσμα να βγαίνουν αλαμπουρνέζικα. Σε μερικά sites ίσως να παίξε αν αρχίσεις τον πειραματισμό με τις κωδικοσελίδες, καθώς όμως ο PocketIE εμένα με ικανοποιεί δε μπαίνω στο κόπο...

Link to comment
Share on other sites

Ο proxy της Wind όταν βλέπει ότι χρησιμοποιείς desktop browser και όχι mobile (o Οpera στα κινητά ανιχεύεται ως desktop...) πάει και πειράζει την κωδικοποίηση των ελληνικών με αποτέλεσμα να βγαίνουν αλαμπουρνέζικα. Σε μερικά sites ίσως να παίξε αν αρχίσεις τον πειραματισμό με τις κωδικοσελίδες, καθώς όμως ο PocketIE εμένα με ικανοποιεί δε μπαίνω στο κόπο...

 

Kai ego 8a valo to PocketIE....oste na min uparxei provlima...:)

Link to comment
Share on other sites

Άμα τον συνδυάσετε και με το PIEPlus (plug-in του PIE) θα ξεχάσετε γρήγορα τον Opera. Βάλτε και το SPB pocket PC Tips & Tricks και επιλέξτε προσoμείωση του Pocket Internet Explorer με τον ΙΕ 6.0 (να νομίζουν δηλαδή τα sites ότι τα βλέπετε μέσα από desktop IE) και καθαρίσατε.
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Άμα τον συνδυάσετε και με το PIEPlus (plug-in του PIE) θα ξεχάσετε γρήγορα τον Opera. Βάλτε και το SPB pocket PC Tips & Tricks και επιλέξτε προσoμείωση του Pocket Internet Explorer με τον ΙΕ 6.0 (να νομίζουν δηλαδή τα sites ότι τα βλέπετε μέσα από desktop IE) και καθαρίσατε.

 

Οταν λες φιλε μου καθαρισαμε?θα μπορουσαμε για παραδειγμα να ακουσουμε ραδιο μεσα απο το site για παραδειγμα του νιτρο?

Link to comment
Share on other sites

Άμα τον συνδυάσετε και με το PIEPlus (plug-in του PIE) θα ξεχάσετε γρήγορα τον Opera. Βάλτε και το SPB pocket PC Tips & Tricks και επιλέξτε προσoμείωση του Pocket Internet Explorer με τον ΙΕ 6.0 (να νομίζουν δηλαδή τα sites ότι τα βλέπετε μέσα από desktop IE) και καθαρίσατε.

 

Links please ....:rolleyes: :O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, κοιτάξτε τι γίνεται.

Έχω προ-παραγγείλει από ebay το htc x7501 (αθηνά με crossbow) και μου λέει ο πωλητής πως θα το έχει σε περίπου 25 μέρες. Έχετε ιδέα πότε βγαίνει το 01 με τα WM 6 professional? Νομίζω πως θα έπρεπε να συζητούμε και γι'αυτά εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, κοιτάξτε τι γίνεται.

Έχω προ-παραγγείλει από ebay το htc x7501 (αθηνά με crossbow) και μου λέει ο πωλητής πως θα το έχει σε περίπου 25 μέρες. Έχετε ιδέα πότε βγαίνει το 01 με τα WM 6 professional? Νομίζω πως θα έπρεπε να συζητούμε και γι'αυτά εδώ.

 

τον αυγουστο θα βγει για το 7500, το 7501 ειναι για την αμερικανικη αγορα.Εισαι σιγουρος οτι εδω θα παιζει?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Έλα τώρα που το έψαξα καλύτερα όντως το 7501 είναι για αμερική και δεν έχει δεύτερη κάμερα για βιντεοκλήσεις. Ακυρώνω την παραγγελία, ευτυχώς δεν πλήρωσα. Πάντως ο seller έδινε λάθος πληροφορίες.
Link to comment
Share on other sites

Links please ....:rolleyes: :O

 

Και σε περίπτωση που δεν ξέρεις αγγλικά:lol: :lol: :D

σε παρακαλούμε στείλε μας τους "υπερσυνδέσμους"!!!!

 

Τα θέλω κι εγώ, καλά τα λες!!!

Link to comment
Share on other sites

Και σε περίπτωση που δεν ξέρεις αγγλικά:lol: :lol: :D

σε παρακαλούμε στείλε μας τους "υπερσυνδέσμους"!!!!

 

Τα θέλω κι εγώ, καλά τα λες!!!

 

google is your friend ;)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες φιλε μου καθαρισαμε?θα μπορουσαμε για παραδειγμα να ακουσουμε ραδιο μεσα απο το site για παραδειγμα του νιτρο?

 

Μπορείς να κάνεις αγορές από το internet, μπορείς να κάνεις web banking κλπ. Για αυτό που ρωτάς δεν γνωρίζω, δοκίμασέ το...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

SPB pocket PC Tips & Tricks

 

 

Ενα link "ωραιο" για αυτο βρε παιδια? :)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

SPB pocket PC Tips & Tricks

 

 

Ενα link "ωραιο" για αυτο βρε παιδια? :)

 

ipmart-...... ;)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...