Jump to content

Χριστουγεννιάτικες ευχές και ευχές για το νέο έτος (2006-2007)


John24
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έρχονται γιορτές. Έρχονται μέρες χαράς. Ο Δεκέμβριος είναι ο μήνας των παιδιών. Όλοι αισθανόμαστε παιδιά. Όλοι όμως έχουμε μια επιθυμία. Γυρίστε πίσω το χρόνο και θυμηθείτε....

 

Άν σας ζήταγε ο Άγιος Βασίλης τι θέλετε αυτές τις γιορτές, τι θα του απαντούσατε;

 

(σ.σ. μπορεί να μην είναι κάποιο δώρο, αλλά μπορεί να είναι και επιθυμία για κάποιον/α από μας για το χρόνο που μας πέρασε και για το χρόνο που έρχεται)

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα ηθελα να εχω πισω καποιον μου εχει λειψει πολυ..που εφυγε αδικα και πολυ νωρις!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Να ειμαι και του χρονου γερη μαζι με τους ανθρωπους που αγαπω και του χρονου και κανω την ιδια ευχη
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να εχω πισω καποιον μου εχει λειψει πολυ..που εφυγε αδικα και πολυ νωρις!!

 

Γι αυτό κι εγώ δεν φεύγω ποτέ νωρίς...

καλύτερα να αργώ κι ας με περιμένουν....

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να εχω πισω καποιον μου εχει λειψει πολυ..που εφυγε αδικα και πολυ νωρις!!

 

Γι αυτό κι εγώ δεν φεύγω ποτέ νωρίς...

καλύτερα να αργώ κι ας με περιμένουν....

 

Ναι...δεν νομίζω να εννοείται τα ίδια πράγματα :confused:

 

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά, χωρίς να θέλω να γίνω o "γκρινιάρης των Χριστουγέννων" αλλά...ειλικρινά...χρειαζόμαστε 3 διαφορετικά χριστουγεννιάτικα threads, ένα "ήρθαν τα Χριστούγεννα", ένα "τι θα κάνετε την Πρωτοχρονιά" και άλλο "Χριστουγεννιάτικες ευχές";;; :shifty:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ναι...δεν νομίζω να εννοείται τα ίδια πράγματα :confused:

 

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά, χωρίς να θέλω να γίνω o "γκρινιάρης των Χριστουγέννων" αλλά...ειλικρινά...χρειαζόμαστε 3 διαφορετικά χριστουγεννιάτικα threads, ένα "ήρθαν τα Χριστούγεννα", ένα "τι θα κάνετε την Πρωτοχρονιά" και άλλο "Χριστουγεννιάτικες ευχές";;; :shifty:

 

σε ευχαριστω παρα πολυ για αυτο ..

φυσικα και δεν εννουμαι τα ιδια πραγματα και φυσικα δεν περιμενα να διακομμωδηθει!!!!!!:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Μια λέξη μπορεί να τα καλύψει όλα νομίζω....

ΥΓΕΙΑ μόνο , τίποτε άλλο:(

Έχω και εγώ κάποιο άτομο που αυτές τις ημέρες δυστυχώς....αν υπάρξουν για πολύ να μην τις περάσουμε στο νοσοκομείο :(

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μια λέξη μπορεί να τα καλύψει όλα νομίζω....

ΥΓΕΙΑ μόνο , τίποτε άλλο:(

Έχω και εγώ κάποιο άτομο που αυτές τις ημέρες δυστυχώς....αν υπάρξουν για πολύ να μην τις περάσουμε στο νοσοκομείο :(

Το κυριότερο. Περαστικά του!

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

υγεια παιδια και να περναμε παντα ομορφα με τους φιλους/συντροφο μας ;)

+1 και απο μενα οτι καλυτερο.:happy:

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

χμμμ...

παρ όλο που ειμαι πνευμα αντιλογιας οσο αφορα τα χριστουεννα...

στον Αγιο Βασιλη πιστευα και θα πιστευω παντα ακομα και αν εκανα τσακωτο τον πατερα μου στα 12 μου χρονια να βαζει αυτος τα δωρα κατω απο το δεντρο...

επειδη ομως μου αρεσει η ιδεα και η μαγεια και επειδη εχω μικρη αδερφη και θα ηθελα και τα δικα μου παιδια να ζουνε την μαγεια...

φετος θα ευχηθω ολα να γινουνε με οσο το δυνατο λιγοτερο πονο και με πολλα χαμογελλα...

δεν θελω πολλα...

θελω να ειναι ομως καλα.....

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:)

Link to comment
Share on other sites

χμμμ...

παρ όλο που ειμαι πνευμα αντιλογιας οσο αφορα τα χριστουεννα...

στον Αγιο Βασιλη πιστευα και θα πιστευω παντα ακομα και αν εκανα τσακωτο τον πατερα μου στα 12 μου χρονια να βαζει αυτος τα δωρα κατω απο το δεντρο...

επειδη ομως μου αρεσει η ιδεα και η μαγεια και επειδη εχω μικρη αδερφη και θα ηθελα και τα δικα μου παιδια να ζουνε την μαγεια...

φετος θα ευχηθω ολα να γινουνε με οσο το δυνατο λιγοτερο πονο και με πολλα χαμογελλα...

δεν θελω πολλα...

θελω να ειναι ομως καλα.....

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:)

Αχ τι ωραιο μήνυμα. Να σαι καλά Μιράντα. Ότι επιθυμείς!

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

και απο μενα,ευχομαι ΥΓΕΙΑ πανω απ'ολα..σαν την υγεια δεν εχει τελικα....

και ολα τ'αλλα ερχονται!

δουλεια :mobile:

ευτυχια:happy:

χαρα:D

αγαπη:love:

χρημα:superman:

και ο,τι αλλο επιθυμειτε!! :respect:

 

χρονια πολλα σε ολους!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραιο μήνυμα. Να σαι καλά Μιράντα. Ότι επιθυμείς!

 

 

να εισαι καλα και σε εσενα οτι επιθυμεις...

και αν δεν το αποκτησεις μην σκας...

εσι κι αλλιως οταν εχουμε αυτο το κατι,παυουμε να το επιθυμουμε...

 

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται.Όπου και να είμαστε,με όποιους και να είμαστε ( εγώ δυστυχώς δεν θα είμαι με την παρέα μου... ) και ότι και να μας έτυχε,ας μην χαλιόμαστε.Είναι γιορτή αγάπης και χαράς.Ας το ευχαριστηθούμε!!
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό κι εγώ δεν φεύγω ποτέ νωρίς...

καλύτερα να αργώ κι ας με περιμένουν....

 

Αν υποθέσουμε ότι το 34 είναι ο σωστός αριθμός και ότι το επάγγελμα που έχεις δηλώσει ότι κάνεις είναι αληθές τότε θα σε παρακαλέσω απο δω και στο εξής πριν πατήσεις το κουμπί που λέει "υποβολή απάντησης" να σκέφτεσαι δυο και τρεις φορές παραπάνω.Εκτός αν ο μοναδικός σου σκοπός είναι να προκαλείς.

Δεν είχες ούτε καν την ευθιξία να ζητήσεις συγγνώμη απο την viktoria γι αυτό που της έγραψες.

 

-------

 

23 off topic posts σε ένα θέμα μιας ημέρας δεν νομίζετε ότι είναι πάρα πολλά;Δεν ξέρω,πείτε μου εσείς..

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθέσουμε ότι το 34 είναι ο σωστός αριθμός και ότι το επάγγελμα που έχεις δηλώσει ότι κάνεις είναι αληθές τότε θα σε παρακαλέσω απο δω και στο εξής πριν πατήσεις το κουμπί που λέει "υποβολή απάντησης" να σκέφτεσαι δυο και τρεις φορές παραπάνω.Εκτός αν ο μοναδικός σου σκοπός είναι να προκαλείς.

Δεν είχες ούτε καν την ευθιξία να ζητήσεις συγγνώμη απο την viktoria γι αυτό που της έγραψες.

 

-------

 

23 off topic posts σε ένα θέμα μιας ημέρας δεν νομίζετε ότι είναι πάρα πολλά;Δεν ξέρω,πείτε μου εσείς..

 

 

δικιο εχει ο Βασιλης...

χρονια καλα λοιπον σας ευχομαι και παλι ε χιονισμενα μαγουλα αλλα με ζεστα χαμογελα...φετος στις γιορτες σας ευχομαι να ερωτευτειτε την ζωη!

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχει ο Βασιλης...

χρονια καλα λοιπον σας ευχομαι και παλι ε χιονισμενα μαγουλα αλλα με ζεστα χαμογελα...φετος στις γιορτες σας ευχομαι να ερωτευτειτε την ζωη!

 

Μάλλον κάτι τέτοιο νομίζω πως έχω πάθει και πιστέυω πως είναι απο τις ποιό εύχαρες γιορτινές ημέρες που περνάω :) (πέρα το "ατυχές" περιστατικό που έχω με τον συγγενή μου) :(

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι τέτοιο νομίζω πως έχω πάθει και πιστέυω πως είναι απο τις ποιό εύχαρες γιορτινές ημέρες που περνάω :) )

 

παντα τετοια...:p

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ μια ευχή, μια και σε άλλο μου post είχε ξυπνήσει το κακό πνεύμα των Χριστουγέννων μέσα μου...

Εύχομαι να φτάσει η στιγμή που δεν θα χρειάζεται να δίνει ο ένας στον άλλον ευχές...

Αγάπη δεν θα πεί να κοιτάζει ο ένας τον άλλον στα μάτια...

Αλλά να κοιτάζουν και οι δύο πρός την ίδια κατεύθυνση...

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ μια ευχή, μια και σε άλλο μου post είχε ξυπνήσει το κακό πνεύμα των Χριστουγέννων μέσα μου...

Εύχομαι να φτάσει η στιγμή που δεν θα χρειάζεται να δίνει ο ένας στον άλλον ευχές...

 

ποιος το πειραξε το μικρο μου εκει στην Φλωρινα ε?:wacko:

χμμμμμ...ελα βρε εγω σου ευχομαι απλα η νεραιδοσκονη που σε τυλιγει να μην σταματησει ποτε να λαμπει...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...