Jump to content

Χειμερινό MyPhone meeting Αθήνας 2006


teitzis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μ' αρεσει...

αφοπλιστικοτατη η απαντηση σου!!!:p :p :p :p

 

:vava: :ρ :stupid:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τειτζη,ελαβα την προσκληση σου μεσω πμ και εσπευσα να ενημερωθω απο το επισημο θρεντ.

δε βλεπω ωστοσο κατι το επισημο,εστω μια ημερομηνια..

αν γινει με τη νεα χρονια,σε μερες που βολευουν(σαββατο η κυριακη) θα προσπαθησω να παρευρεθω

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τειτζη,ελαβα την προσκληση σου μεσω πμ και εσπευσα να ενημερωθω απο το επισημο θρεντ.

δε βλεπω ωστοσο κατι το επισημο,εστω μια ημερομηνια..

αν γινει με τη νεα χρονια,σε μερες που βολευουν(σαββατο η κυριακη) θα προσπαθησω να παρευρεθω

 

Ευελπιστώ κι εγώ σε μια οριστικοποίηση ημερομηνίας και τοποθεσίας. :rolleyes:

 

Υ.Γ: Το "ξυπνητήρι" ακούγεται κανονικά από το ΝΟΚΙΑ! - τρομερός ήχος! :superman:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή κανείς δεν κάνει την αρχή (και για να μη συνεχιστούν posts παρόμοια με πιο πάνω), έχω να προτείνω τα εξής:

 

α. πιθανές ημ/νίες διεξαγωγής του meeting:

 

- Σάββατο 30 Δεκεμβρίου

- Παρασκευή 5 Ιανουαρίου

- Κυριακή 7 Ιανουαρίου

- Σάββατο 13 Ιανουαρίου

- Κυριακή 14 Ιανουαρίου

 

β. πιθανά μέρη συναντήσεως:

 

- Mall (Village All Day Bar, όπως πέρισυ)

 

Επιπλέον προτάσεις για ημ/νίες, τόπους, ώρα προσέλευσης κλπ καλοδεχούμενες φυσικά, ώστε να μπει μια δημοσκόπηση, να παρθεί η απόφαση, να «μετρήσουμε κεφάλια» κι ανάλογα να κλείσουμε τραπέζια.

 

Οτιδήποτε άλλο πιστεύω ότι είναι περιττό στο thread αυτό. :)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

+1 για Mall Village All Day Bar

+1 για Παρασκευή 5 Ιανουαρίου

:superman:

Link to comment
Share on other sites

[/b]

 

Αγαπητέ Βασίλη δεν καταλαβαίνω προς τι τόση αρνητικότητα. :X Οφείλω να σου υπενθυμήσω ότι έχω ξαναθέσει πρώτος πρόταση για 2 προηγούμενα meeting και συγκεκριμένα πριν 1 χρόνο ακριβώς στο χειμερινό και για το καλοκαιρινό που μας πέρασε. Όμως τότε όχι μόνο δεν είδα αρνητική στάση, αλλά μέσα σε λίγες ημέρες είχαν συμφωνήσει μέλη και moderators για συγκεκριμένο τόπο και χρόνο. Εκτός και αν αισάνεσαι μειονεκτικά επειδή ένα απλό και ταπεινό μέλος έθεσε το thread πριν από σένα. :cry: Λυπάμαι πολύ.

Καλές γιορτές και χρόνια πολλά και ευτυχισμένα εύχομαι σε όλους! :wink:

μη τρελενεσαι ρε, δε σου ειπε κανεις κατι κακο!

και εγω ΟΚ ειμαι για ενα meeting.

ουτε ο βασιλης σου ειπε κατι κακο.

πολυ καλα εκανες που πηρες τη πρωτοβουλια τοτε και πολυ καλα κανεις που τη ξαναπαιρνεις τωρα.

:vava: :ρ :stupid:

ισχυει οτι σου ειπα και νωριτερα.

μη χαλαμε τις καρδιες μας μιας που συντομα ισως να βρεθουμε.

αλλωστε αυτο το εγραψα για τον βασιλη.;)

Link to comment
Share on other sites

μη τρελενεσαι ρε, δε σου ειπε κανεις κατι κακο!

και εγω ΟΚ ειμαι για ενα meeting.

ουτε ο βασιλης σου ειπε κατι κακο.

πολυ καλα εκανες που πηρες τη πρωτοβουλια τοτε και πολυ καλα κανεις που τη ξαναπαιρνεις τωρα.

 

ισχυει οτι σου ειπα και νωριτερα.

μη χαλαμε τις καρδιες μας μιας που συντομα ισως να βρεθουμε.

αλλωστε αυτο το εγραψα για τον βασιλη.;)

 

:respect: ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή κανείς δεν κάνει την αρχή (και για να μη συνεχιστούν posts παρόμοια με πιο πάνω), έχω να προτείνω τα εξής:

 

α. πιθανές ημ/νίες διεξαγωγής του meeting:

 

- Σάββατο 30 Δεκεμβρίου

- Παρασκευή 5 Ιανουαρίου

- Κυριακή 7 Ιανουαρίου

- Σάββατο 13 Ιανουαρίου

- Κυριακή 14 Ιανουαρίου

 

β. πιθανά μέρη συναντήσεως:

 

- Mall (Village All Day Bar, όπως πέρισυ)

 

Επιπλέον προτάσεις για ημ/νίες, τόπους, ώρα προσέλευσης κλπ καλοδεχούμενες φυσικά, ώστε να μπει μια δημοσκόπηση, να παρθεί η απόφαση, να «μετρήσουμε κεφάλια» κι ανάλογα να κλείσουμε τραπέζια.

 

Οτιδήποτε άλλο πιστεύω ότι είναι περιττό στο thread αυτό. :)

 

7 ιανουαριου, ειναι του αγιου ιωαννη οποτε ας το αφησουμε διοτι πολλοι απο εμας γιορταζουμε!!!

σαββατο 13 ειναι η καλυτερη ημερομηνια για εμενα.

απο εκει και περα, εγω επιμενω στο σεφ, διοτι θεωρω πως εκει η προσβαση ειναι ευκολοτερη και απλουστερη...

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ μέχρι τις 6 Ιανουαρίου γιατί στις 7 Ιανουαρίου φεύγω για Ηγουμενίτσα και ίσως να αργήσω να έρθω ξανά στην Αθήνα.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

+1 για Mall Village All Day Bar

+1 για Παρασκευή 5 Ιανουαρίου

:superman:

 

συμφωνώ απόλυτα με το προλαλήσαντα.... +1

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Βασίλη δεν καταλαβαίνω προς τι τόση αρνητικότητα. :X Οφείλω να σου υπενθυμήσω ότι έχω ξαναθέσει πρώτος πρόταση για 2 προηγούμενα meeting και συγκεκριμένα πριν 1 χρόνο ακριβώς στο χειμερινό και για το καλοκαιρινό που μας πέρασε. Όμως τότε όχι μόνο δεν είδα αρνητική στάση, αλλά μέσα σε λίγες ημέρες είχαν συμφωνήσει μέλη και moderators για συγκεκριμένο τόπο και χρόνο. Εκτός και αν αισάνεσαι μειονεκτικά επειδή ένα απλό και ταπεινό μέλος έθεσε το thread πριν από σένα. :cry: Λυπάμαι πολύ.

Καλές γιορτές και χρόνια πολλά και ευτυχισμένα εύχομαι σε όλους! :wink:

 

'Ωπα μισό γιατί μάλλον υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας τελευταία.. :blink:

Εσύ δεν άνοιξες το thread;Σου είπε κάποιος απο την ομάδα διαχείρισης ότι θα γίνει επίσημο meeting;Αν ναι τότε τα παίρνω όλα πίσω.

Εσύ που είχες την ιδέα για το meeting γιατί δεν το υποστηρίζεις;Πρέπει δηλαδή να πει κάποιος mod μέρος και ώρα;Δεν το κατάλαβα αυτό :blink:

Τώρα για το αν αισθάνομαι μειονεκτικά κάνω πως δεν το διάβασα αυτό (γράφεις και με περίεργη γραμματοσειρά κιόλας)

Και μια φιλική συμβουλή:meetings σε περίοδο εορτών δεν γίνονται.Για ευνόητους λόγους. :)

Link to comment
Share on other sites

Και μια φιλική συμβουλή:meetings σε περίοδο εορτών δεν γίνονται.Για ευνόητους λόγους. :)

 

Μια χαρά γίνονται. Πέρισυ κόψαμε και πίτα. :happy: Αν αποφασιστεί μπορεί να γίνει και φέτος. ;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά γίνονται. Πέρισυ κόψαμε και πίτα. :happy: Αν αποφασιστεί μπορεί να γίνει και φέτος. ;)

 

Άλλος απο δώ :p

Πότε θα μαζευτεί πιο πολύς κόσμος,τον Νοέμβρη πχ ή στις 26 Δεκέβριου που οι μισοί θα λείπουν; :confused:

 

Και στην τελική αποφασίστε το ρε παιδιά,αυτό λέω,έχουν περάσει τόσες μέρες,τι περιμένετε;

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα μαζευτεί πιο πολύς κόσμος,τον Νοέμβρη πχ ή στις 26 Δεκέβριου που οι μισοί θα λείπουν; :confused:

 

αν μη τι αλλο, σε αυτο εχει δικιο.;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακριβώς έχει δίκιο, καλόν είναι να μην καθυστερούμε άλλο. Λοιπόν, προτάσεις για ημέρα και τόπο διεξαγωγής παρακαλώ, ώστε να αρχίσουμε σιγά σιγά να φτιάχνουμε λίστα.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Τι έχουμε εδώ;Σχεδιάζουμε meeting,ε;;

Λοιπόν νομίζω οτι είναι καλύτερα για 13 ή 14/1 όπου θα έχουν τελειώσεις και οι γιορτές και θα έχουμε πιθανότατα μεγαλύτερη συμμετοχή.

 

Α! σαν τοποθεσία ψηφίζω το Σ.Ε.Φ :)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

5 Γενάρη:confused: πωπω γκαντεμιά:cry: θα είμαι στη Θεσσαλονίκη να δω το μωρό μου:rolleyes: :O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

5 Γενάρη:confused: πωπω γκαντεμιά:cry: θα είμαι στη Θεσσαλονίκη να δω το μωρό μου:rolleyes: :O

 

Μα ακόμα δεν έχουμε καταλήξει για ημερομηνία απ'όσο ξέρω. :)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Μα ακόμα δεν έχουμε καταλήξει για ημερομηνία απ'όσο ξέρω. :)

 

Χμμμμ...έχεις δίκιο αλλά εκεί το βλέπω με αυτά που έχω δεί να γράφουν οι ποιό πολλοί...:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

5 Γενάρη:confused: πωπω γκαντεμιά:cry: θα είμαι στη Θεσσαλονίκη να δω το μωρό μου:rolleyes: :O

 

 

ΚΑΙ ΕΣΥ?:shifty: και εγω...λες να βρεθουμε????:lol: :p :O

Link to comment
Share on other sites

 

Υ.Γ: Το "ξυπνητήρι" ακούγεται κανονικά από το ΝΟΚΙΑ! - τρομερός ήχος! :superman: [/color][/size][/font]

:) οποτε το ακους να με θυμασαι:p

 

+1 για Mall Village All Day Bar

+1 για Παρασκευή 5 Ιανουαρίου

:superman:

οοοοοοοοοοοοοοχι!!!!!!!!!!!!

στις 7 δε γινεταιιιιιιι?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

:) οποτε το ακους να με θυμασαι:p

 

οοοοοοοοοοοοοοχι!!!!!!!!!!!!

στις 7 δε γινεταιιιιιιι?

 

Απλά προτάσεις κάνουμε και στο τέλος τηα καταλήξουμε. και για 7 κανένα πρόωλημα.

Link to comment
Share on other sites

Απο μένα 5 Ιανουαρίου :) . Για το μέρος δεν έχω πρόβλημα, πάω οπουδήποτε... ;)

 

Καλό θα ήταν να μπεί και μια δημοσκόπηση με τις πιθανές ημερομηνίες :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...