Jump to content

Sony Ericsson W880i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κοιταξε την ημερα δεν ειναι κι ασχημο,για νυχτα δεν το συζητω καθολου ακομα και φλας να ειχε,μηπως το 850 που ειχα εβγαζε καλες σε συνθηκες νυχτας?

μονο το k-800 παιζει για καλες νυχτερινες φωτογραφιες.

 

Εντάξει, την ημέρα όλα τα κινητά κάτι κουτσοβγάζουν πάνω κάτω.

Τη νύχτα, όπως τα λες είναι...Μόνο k800.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 858
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κοιταξε την ημερα δεν ειναι κι ασχημο,για νυχτα δεν το συζητω καθολου ακομα και φλας να ειχε,μηπως το 850 που ειχα εβγαζε καλες σε συνθηκες νυχτας?

μονο το k-800 παιζει για καλες νυχτερινες φωτογραφιες.

 

ε τελίως σκοτάδι με το 850 μου μέσα στο δωμάτιο έβγλαε πολύ καθαρή και φωτεινή φωτογραφία

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Pantos apo thn proth stigmh diapistosa oti to w800 eixe kaluterh camera.

Polu poio kathares photos.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα διαχείρισης για το τηλέφωνο; SMS manager ειδικά, για αποστολή μηνυμάτων μέσω του τηλεφώνου.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που και εγώ επαναφέρω το θέμα του πολύ υψηλού SAR, αλλά νομίζω οτι δεν πρέπει να το υποτιμήσουν οι υποψήφιοι αγοραστές του (μέχρι χτες ήμουν και εγώ ένας...)

 

Το 1,45 ακούγεται υψηλό, αλλά αν αναλογιστείτε οτι σε ΗΠΑ και Αυστραλία το ανώτατο όριο είναι 1,66 (στην Ευρώπη και Ασία είναι 2,0), τότε ίσως σας φανεί υπερβολικό... Και που να ακούσετε και αντίστοιχες τιμές για εξίσου δημοφιλή κινητά, τουλάχιστον για αυτά που έξαψα εγώ στον Γούγλη (στα sites των κατασκευαστών), ενδεικτικά σας λέω τα εξής:

 

SE: T68=0.74, K750=0.66, K610=1.0, V630=1.09, T610=1.21

Sharp: SH902=0.52, SH903=0.54, SH770=0.36, SH550=0.70, GX15=0.84

Nokia (έχω πάψει να είμαι φαν από το 6210, αλλά τσέκαρα το Ν73 που νομίζω αναφέρθηκε πιό πάνω): Ν73=0.92

 

Αναρωτιέμαι λοιπόν πως γίνεται τα λιγότερο "ποιοτικά" sharp αλλά και τα προηγούμενα μοντέλα της SE (GSM και UMTS) να μπορούν να δουλεύουν μια χαρά με τόσο χαμηλότερα SAR, και γιατί το w880 να πρέπει να είναι ψηστήρι.... Φίλοι μου εγώ δεν θα το πάρω και δεν θα το προτείνω και σε κανέναν γνωστό μου.....

 

και

Link to comment
Share on other sites

Pantos apo thn proths stigmh diapistosa oti to w800 eixe kaluterh camera.

Polu poio kathares photos.

 

Μα αγαπητέ μου, το w800 διέθετε φακό καλύτερης ποιότητας και με autofocus.

Πλέον η SE στα μουσικά κινητά της επίτηδες δεν τοποθετει καλές κάμερες.Τις κρατάει για τα kxxx;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ε τελίως σκοτάδι με το 850 μου μέσα στο δωμάτιο έβγλαε πολύ καθαρή και φωτεινή φωτογραφία

 

και ποσο Noise ειχε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Re paidia edw egw me to K750 pou xa ebgaze kaigamw tis fwto se skoteino peroballon...

 

Το ξέρω φίλε μου,Πολύ καλύτερη κάμερα από τα w850/880.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω φίλε μου,Πολύ καλύτερη κάμερα από τα w850/880.

 

Δεν μαρέσει που μιλάς έτσι συνέχεια :(

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μα αγαπητέ μου, το w800 διέθετε φακό καλύτερης ποιότητας και με autofocus.

Πλέον η SE στα μουσικά κινητά της επίτηδες δεν τοποθετει καλές κάμερες.Τις κρατάει για τα kxxx;)

 

Αν η Sony Ericsson συνεχίσει να εφαρμόζει την ίδια στρατηγική,δεν πρόκειται να κατασκευάσει ποτέ ένα μοντέλο που να συνδυάζει μία κορυφαία κάμερα με μία ικανοποιητικότατη ποιότητα ήχου.

Πάντως,οι συσκευές της είναι ανταγωνιστικές ακόμα και χωρίς τον παραπάνω συνδυασμό.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω φίλε μου,Πολύ καλύτερη κάμερα από τα w850/880.

 

οντως ηταν καλυτερη,το γιατι δεν μπορω να καταλαβω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

re paidia ego pali pou to ida sto plaisio anoihto, se asimi den me polu emtuposiase, ektos apo to megethos tou. to shedio tou mou thumise kati suskeues video prin apo kati dekaeties kai i othini tou mou fanike polu tholi kai periergi.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

η οθονη του ειναι πολυ καλη,δεν ξερω αν ειχε το αυτοκολλητο μπροστα,γιατι κι εγω οταν το ειδα δεν με εντυπωσιασε λογω του οτι ειχε το αυτοκολλητο μπροστα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

η οθονη του ειναι πολυ καλη,δεν ξερω αν ειχε το αυτοκολλητο μπροστα,γιατι κι εγω οταν το ειδα δεν με εντυπωσιασε λογω του οτι ειχε το αυτοκολλητο μπροστα.

 

file taxidioti to kin pou eida ohi den eihe to prostateutiko. vevaia dipla itan ena k800 kai i sugkrisi mazi tou itan anapofeukti. genika sto k800 ta hromata itan polu poio zontana, isos gi' auto den me entuposiase i othoni tou. pantos san megethos i suskeui einai polu kali.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εγω τα χω και τα 2 ομως η διαφορα δεν ειναι και τεραστια στα χρωματα,λιγο καλυτερα απεικονιζοντε στο k-800,χωρις τρελες διαφορες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει περίπτωση να κυκλοφορήσει ποτέ στην Ελλάδα η συσκευή με την μαυρη-πορτοκαλί εμφάνιση?

 

Σε όσα καταστήματα και αν πήγα να δω το w880 μόνο το γκρί είχαν.

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα θα ερθει αργοτερα.

 

Το ιδιο εγινε με το Ζ610 (πλεον υπαρχουν ροζ και γαλαζιο), το w850 (3 μηνες μετα βγηκε το λευκο)

Και με αλλα κινητα...

 

Βγαινει ενα χρωμα και μετα το αλλο

:X
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ασχετο τελειως.:p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου!Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση!

Αν βάλω το μενού του sonyericsson w850i στο δικό μου w880i υπάρχει περίπτωση να έχω ράδιο?Το μόνο πρόβλημα που σκέφτηκα εγώ είναι οτι το πρώτο έχει ράδιο αλλά δεν έχει auto focus και έχει κ φλάς, επίσης δεν έχει στο πλάι κουμπί walkman και δεν ξέρω αν θα λειτουργούν η αν έχει κάποιο πρόβλημα!!!!!

Τα φώτα σας!

 

Και κάτι άλλο!

Όποιο κινητό της εταιρίας και να πείρα πάντα χωρίς να είναι Vodafone μου παρείχε μέσα στο κουτί του και τον ανάλογο αντάπτορα για την κάρτα μνήμης!

Ε αυτό ΔΕΝ έχει!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρώτη φόρα έχω επαφή με Μ2 στην συσκευασία αφού στο Κ800 την αγόρασα εξτρά!

 

Πάντα φιλικά N4pSt3R

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου!Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση!

Αν βάλω το μενού του sonyericsson w850i στο δικό μου w880i υπάρχει περίπτωση να έχω ράδιο?Το μόνο πρόβλημα που σκέφτηκα εγώ είναι οτι το πρώτο έχει ράδιο αλλά δεν έχει auto focus και έχει κ φλάς, επίσης δεν έχει στο πλάι κουμπί walkman και δεν ξέρω αν θα λειτουργούν η αν έχει κάποιο πρόβλημα!!!!!

Τα φώτα σας!

Και πώς θα το κάνεις αυτό για να έχουμε καλό ρώτημα??:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W880i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...