Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6300


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα ένα μονό handsfree της MOTOROLΑ και είναι μια χαρά συμβατό με το κινητό. Με ακούνε πεντακάθαρα και τους ακούω δυνατά και καθαρά.

Μπορεις να δωσεις πληροφοριες μοντελου κ τιμη handsfree?

 

ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]Το απολυτο οπλο

Golf mk3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ο καημενος ο πατερας μου δεν θελει να παραδεχτει οτι δεν δουλευει το bluetooth, αλλα δεν το χρησιμοποιει.. κ πηρε κ καλο , αυτο το itech με την οθονη.

τεσπα.. μολις εχουμε καποιο νεο με το προβληματακι απο τη νοκια του θα ενημερωσετε ε??

Link to comment
Share on other sites

αγορασα σημερα το 6300 και εχω δυο αποριουλες παιδες!!

1--πως ρυθμιζουμε να δειχνει ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΚΛΗΣΗΣ την ...διαρκεια της?

2---αντιγραφη των επαφων στην καρτα μνημης,ΟΧΙ στην σιμ γινεται?

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

αγορασα σημερα το 6300 και εχω δυο αποριουλες παιδες!!

1--πως ρυθμιζουμε να δειχνει ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΚΛΗΣΗΣ την ...διαρκεια της?

2---αντιγραφη των επαφων στην καρτα μνημης,ΟΧΙ στην σιμ γινεται?

 

ευχαριστω!

1. Δεν γίνεται...Μόνο συνόψιση μετά την κλήση....

 

2. Όχι....Μόνο από την σιμ στο τηλέφωνο και αντίστροφα...;)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

1. Δεν γίνεται...Μόνο συνόψιση μετά την κλήση....

 

2. Όχι....Μόνο από την σιμ στο τηλέφωνο και αντίστροφα...;)

ωρες ωρες δεν τους καταλαβαινω εκει στην νοκια.τα πιο απλα πραγματα δεν τα βαζουν στα απλα κινητα.τα πρωτογονα κινητα ειχαν μετρητη της κλησης ,εν ετη 2007 και δεν εχουν ,αν ειναι δυνατον!σε ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

ωρες ωρες δεν τους καταλαβαινω εκει στην νοκια.τα πιο απλα πραγματα δεν τα βαζουν στα απλα κινητα.τα πρωτογονα κινητα ειχαν μετρητη της κλησης ,εν ετη 2007 και δεν εχουν ,αν ειναι δυνατον!σε ευχαριστω!

Μετρητή κλήσης έχουν τα symbian και αυτό κατόπιν ενεργοποίησης....Αν βάλουμε αυτά που θα έπρεπε να έχουν τα κινητά αλλά δεν έχουν η ΝΟΚΙΑ είναι στην καλύτερη θέση..Εν έτη 2007 η samsung "κολλάει" τις καταχωρήσεις sim και memory επαφών, ενώ η μοτορόλα για να λάβεις αναφορά αποστολής πρέπει κάθε φορά να ενεργοποιείς την δυνατότητα, που εργοστασιακά είναι μόνιμα απενεργοποιημένη....:wacko:

 

Η ΝΟΚΙΑ είναι ούτως ή άλλως ΗΓΕΤΗΣ στην πραχτικότητα και ειδικά τώρα με την αναβάθμιση της σειράς 40, είναι άπαιχτη, σου λέω....:)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα μικρό πρόβλημα... Πως θα μεταφέρω τα παιχνιδάκια και τα προγράμματα από την κάρτα μνήμης της Nokia που έρχεται μαζί με το τηλέφωνο σε μια νέα (και μεγαλύτερης χωρητικότητας).
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα μικρό πρόβλημα... Πως θα μεταφέρω τα παιχνιδάκια και τα προγράμματα από την κάρτα μνήμης της Nokia που έρχεται μαζί με το τηλέφωνο σε μια νέα (και μεγαλύτερης χωρητικότητας).

 

Υποθέτω ρωτάς επειδή είναι προστατευμένα. Η "μπακάλικη" λύση είναι να μεταφέρεις τα περιεχόμενα πρώτα στο τηλέφωνο και μετά στη νέα κάρτα μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τα αρχεια ηχου arm εχουν τοσο χαμηλη ενταση?

Τα mp3 σε ξεκουφενουν σε συγκρηση με τα amr.

 

δεν ξερει κανεις?

μηπως ειναι προβλημα στο δικο μου μονο?:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]Το απολυτο οπλο

Golf mk3

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν γίνεται...Μόνο συνόψιση μετά την κλήση....

 

2. Όχι....Μόνο από την σιμ στο τηλέφωνο και αντίστροφα...;)

 

 

 

αν την ωρα που μιλας πας στο μητρωο κλησεων - διαρκεια κλησεων βλεπεις εκεινη την στιγμη το χρονομετρο που μετραει για την κληση που ειναι ενεργη

 

 

αν διαβασετε λιγα ποστ πισω το εχουν αναφερει

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ρωτάς επειδή είναι προστατευμένα. Η "μπακάλικη" λύση είναι να μεταφέρεις τα περιεχόμενα πρώτα στο τηλέφωνο και μετά στη νέα κάρτα μνήμης.

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, με βοήθησες πολύ... μια που το ανέφερες η μη μπακάλικη??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Any idea??? :worry:

Προφανώς να υποθέσω δεν έχεις 6300 δικό σου ώστε να το διαπιστώσεις ο ίδιος αυτό;;;:blink:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Σωστη υποθεση!!! Και ενας φιλος εξ'αποστασεως θελει να το παρει αλλα θετει σαν προϋποθεση το να εχει αυτη τη δυνατοτητα του multitasking. Kαι ο Opera παρεχεται με τι κινητο οποτε ειναι ευκολο να μας πει καποιος που "πιανουν τα χερια του"!

Χωρίς να μπορώ να σου απαντήσω στο συγκεκριμένο το κινητό έχει multitasking δυνατότητες (ακούς ράδιο και γράφεις sms), οπότε πιστεύω πως λογικά συμβαίνει και αυτό με τον όπερα....Ας σου απαντήσει καλύτερα κάποιος που τον χρησιμοποιεί....;)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα μικρό πρόβλημα... Πως θα μεταφέρω τα παιχνιδάκια και τα προγράμματα από την κάρτα μνήμης της Nokia που έρχεται μαζί με το τηλέφωνο σε μια νέα (και μεγαλύτερης χωρητικότητας).

Θα πας στην σελίδα της Nokia και θα βρεις το τηλεφωνό σου και θα τα κατεβάσεις από κει. Τις έχει γι αυτόν ακριβώς τον λόγο.

 

Any idea??? :worry:

Δεν Νομίζω... δεν το έχω δει σε S40. Και μάλιστα ούτε καν με τον δικό του browser πόσο μάλλον με μια java.

Δεν νομίζω να έχει multitasking. Μόνο σε προκαθορισμένα ραδιόφωνο/mp3

Π.χ. κάμερα συν κάτι άλλο από πίσω δεν πάει...

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

paidia ginetai na mas peite poioi apo tous katoxous tou 6300 exoun kanei tin pateda me tin mpataria kai an einai olo edaxi.....mono dyo exw diavasei oti to exoun kanei kai o enas eixe provlima.............peite ti paizei please
Link to comment
Share on other sites

paidia ginetai na mas peite poioi apo tous katoxous tou 6300 exoun kanei tin pateda me tin mpataria kai an einai olo edaxi.....mono dyo exw diavasei oti to exoun kanei kai o enas eixe provlima.............peite ti paizei please

 

Εγω την εχω κανει την πατεντα εδω και 2 εβδομαδες περιπου,αν και με δυσκολεψε το καπακι στο κλεισιμο του.Κερδισα περιπου 1,5 ημερα επιπλεον αυτονομια.Δηλαδη το κινητο το φορτιζω καθε 4 μερες περιπου με 15-20 λεπτα ομολιας την ημερα χωρις BT και με πολυ χαλαρο σκαλισμα.Ααααα...και τα βραδυα αναμενο!Παντως καποιο προβλημα δεν εχω ακομα,αν και ειχα διαβασει πως παρουσιαζετε ενα προβλημα στο μικροφωνο.ΕΙΔΟΜΕΝ...

Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήσεις: 1ον) Όταν καλείτε έναν αριθμό, πριν αυτος απαντήσει(κατά τη δίαρκεια δλδ του σήματος οτι καλεί), ακούγεται λίγο περίεργα? Σαν να έχει παραμόρφωση ο ήχος οτι καλεί? Μετα καθαρίζει τελείως.

2ον) Στην ενεργή αναμονή, στη γραμμή συντομευσεων, μπορείς να επιλέξεις κάπως συντόμευση για τα μηνύματα? Οχι νεο ή εισερχόμενα..γενικά μηνύματα. Οι γενικές ενδείξεις στη διαμόρφωση οθόνης τι είναι? Και να το ενεργοποιήσω δεν εμφανίζεται κάτι.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

paidia ginetai na mas peite poioi apo tous katoxous tou 6300 exoun kanei tin pateda me tin mpataria kai an einai olo edaxi.....mono dyo exw diavasei oti to exoun kanei kai o enas eixe provlima.............peite ti paizei please

 

τι πατεντα ρε παιδια?που την βρισκουμε?

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία τσεκάρετε λίγο και αυτό! Δε το κάνει σε κανέναν άλλον? Πάντως για το ίδιο ακριβώς θέμα βρήκα και εδώ..

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς κάρτα μνήμης 2 GB; Πάντως στα καταστήματα Vodafone δεν υπάρχει...:mad:

 

Έχω βάλει την 2Gb της transcend... δουλεύει περίφημα αν και δεν την έχω γεμίσει ακόμα. Την πήρα 30€ από το πλαίσιο με δύο θήκες μια για μετατροπή miniSd και μια για SD

Link to comment
Share on other sites

Κανένας:(? Ούτε για το πως βάζουμε τα μηνύματα στην ενεργή αναμονή, ούτε για την "παραμόρφωση" στο τόνο όταν καλεί?

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...