Jump to content

Αναζήτηση δώρων: Ιδέες/Προτάσεις


AngeloDion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σήμερα βρήκα σε ένα χρυσοχοεΪο ένα δώρο για να κάνω στην κολλητή μου την πρωτοχρονιά.

είναι λευκόχρυσος και δείχνει δύο καρδούλες. η μία θαμπή και η άλλη γυαλιστερή και έχει ένα πετραδάκι επάνω. είναι μικροσκοπικό και λεπτό δαχτυλίδι οτι πρέπει για τα λεπτά της δαχτυλάκια. θα αφήσω προκαταβολή και θα πω να γράψουνε το όνομα της από μέσα και όταν είναι έτοιμο θα το πάρω. φέτος κλείνουμε12 χρόνια μαζί. με τα δύσκολα και τα εύκολα μας. στα τόσα χρόνια τσακωθήκαμε μία φορά πριν 2 χρόνια περιπου.

δεν ξέρω γιατί τα γράφω. ξεκίνησα για το δαχτυλίδι.

φιλάκια πολλά σε όλους σας!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 416
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ενα πολυ ωραιο site για παιδικα δωρακια,για να πω την αληθεια παραγγειλα κι εγω καποια πραγματακια απο κει και τα περιμενω συντομα.

http://www.kiddys.gr/index.php

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

στα 15-16 μου δε θυμαμαι στο σχολειο να φορουσα μεταξωτες επωνυμες εσαρπες...εκτος αν τωρα φορανε..

 

exoun allaksei oi epoxes...

Link to comment
Share on other sites

στα 15-16 μου δε θυμαμαι στο σχολειο να φορουσα μεταξωτες επωνυμες εσαρπες...εκτος αν τωρα φορανε..

 

κι εμενα μου αρεσει η εσαρπα στην γυναικα.αν και δεν βλεπω τοσο συχνα πλεον να φορανε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Για εμάς τις γυναίκες η εσάρπα ή τα διαφορα accessories είναι μια καλή λύση..

Για τα αγοράκια εχουμε τα γκατζετάκια για τους techno freak, πούρα ή προϊόντα καπνού ή κάποιο καλό ποτό..π.χ ο καλος μου πίνει malt whisky και του έχω πάρει κατά καιρούς διάφορα που τα έχει εκτιμήσει πολύ...Ευτυχώς άνοιξαν και ειδικά καταστήματα πρόσφατα στην Αθήνα με μεγάλη ποικιλία και έτσι δεν πρέπει να ψάχνω στο internet...

Τέλος βιβλία και cd είναι μια σιγουρη λύση..

http://img419.imageshack.us/img419/6291/hewill26yy.jpg
Link to comment
Share on other sites

κι εμενα μου αρεσει η εσαρπα στην γυναικα.αν και δεν βλεπω τοσο συχνα πλεον να φορανε.

 

στις γυναικες κι εμενα μου αρεσει..κοριτσακια δεν ξερω...δεν εχω δει ποτε..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εστω ενας τυπος super gadget που εχει laptop ,δυο τρεια pc ,οτι game κοσολα κυκλοφορει,i pod κλπ κλπ κλπ

τι του κανεις δωρο ?????????????? :wacko: :wacko:

Πειτε καμια ιδεουλα??

εαν υπαρχει καποιο site να παρω καμια ιδεα?

κατι βρε παιδι μου... :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Θήκες μεταφοράς!!!

Βασίκα καλύτερα να μην του πάρεις κάτι που να έχει σχέση με gadget.Καλύτερα κάτι άλλο για να "ξεφύγει" λίγο από τον χώρο της τεχνολογίας...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

εστω ενας τυπος super gadget που εχει laptop ,δυο τρεια pc ,οτι game κοσολα κυκλοφορει,i pod κλπ κλπ κλπ

τι του κανεις δωρο ?????????????? :wacko: :wacko:

Πειτε καμια ιδεουλα??

εαν υπαρχει καποιο site να παρω καμια ιδεα?

κατι βρε παιδι μου... :wacko:

 

Tου παίρνεις ένα Nintendo Wii που κυκλοφορεί 12 Δεκεμβρίου και είναι λίγο δύσκολο να το έχει... :)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Tου παίρνεις ένα Nintendo Wii που κυκλοφορεί 12 Δεκεμβρίου και είναι λίγο δύσκολο να το έχει... :)

 

Το έχει παραγγείλει ήδη.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το έχει παραγγείλει ήδη.:lol:

 

για σένα μιλάνε??:confused: :ninja:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνω φίλε μου.:p

 

επιδή μπορεί να είσαι εσύ ο λεγάμενος :D . πάντως μιας και το θέμα είναι για δώρα, έχω την τιμή να σας πληροφορήσω πως τα χριστούγεννα θα κάνω δώρο (στον εαυτό μου) το w850! θα τους πω να μου το τυλίξουν και μόλις πάω σπίτι θα το ακοίξω :D

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

επιδή μπορεί να είσαι εσύ ο λεγάμενος :D . πάντως μιας και το θέμα είναι για δώρα, έχω την τιμή να σας πληροφορήσω πως τα χριστούγεννα θα κάνω δώρο (στον εαυτό μου) το w850! θα τους πω να μου το τυλίξουν και μόλις πάω σπίτι θα το ακοίξω :D

 

Σου το έχεις πει ή στο κρατάς για έκπληξη;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Σου το έχεις πει ή στο κρατάς για έκπληξη;:lol:

 

Καλο!:ninja: :cry: Θυμήθηκα κα ένα τραγούδι των τσοπάνα ρεϊβ που λέει κάτ τέτοια ωράια που σκοτωσε τον εαυτό του και τουκανε καμάκι και τέτοια:offtopic:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Βιβή εννοείται πως εννοώ κασκόλ, απλά το μπέρδεψα με την εσάρπα επειδή στην γαλλική είναι echarpe (έχει και τόνους αλλά δεν έχω γαλλικό keyboard). Τέσπα, κασκόλ εννοούσα!

mou dineis to link apo to shop ou ta agorases me ena pm se parakalo:ninja: :cry: :X :O :cool:

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

επιδή μπορεί να είσαι εσύ ο λεγάμενος :D . πάντως μιας και το θέμα είναι για δώρα, έχω την τιμή να σας πληροφορήσω πως τα χριστούγεννα θα κάνω δώρο (στον εαυτό μου) το w850! θα τους πω να μου το τυλίξουν και μόλις πάω σπίτι θα το ακοίξω :D

 

δεν ειναι αυτο ο λεγαμενος!!

για να μην υπαρχουν και παρεξηγησεις!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να βρω shops για να παρω καμια ιδεα τι καλο να παραγγειλω.μηπως πρεπει σιγα σιγα να κανουμε καμια λιστα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αναλογως σε ποιον 8ελεις να παρεις δωρακι...αλλο δωρο 8α παρεις πχ στην μαμα σου και αλλο στην κοπελα σου..

κατα τη γνωμη μου βεβαια πρωτα θα πρεπει να κατασταλαξεις στο τι δωρα θα παρεις και μετα να αρχισει η αναζητηση του μαγαζιου απο οπου θα το αγορασεις

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ε και πιο το προβλημα?Λίστα με κατηγορίες.Μπορει να λέει ο καθένας κάποια μαγαζιά που ξέρει και σιγά σιγά θα φτιαχτεί και η λίστα...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Μια βοήθεια...:O

Επειδή την Παρασκευή γιορτάζει η μαμά μου :O θα ήθελα να μου προτείνετε κάτι για να της πάρω...

Σας ευχαριστώ πολύ! :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

μια εσαρπα-μια που εγινε και λογος-,μια καρφιτσα,πορτοφολι,μπλουζα,σκουλαρικια,βραχιολι,σταυρο,τσαντα...αναλογα και το στυλ της μαμας σου..

δεν εχει πει προσφατα "ααα θελω ενα..." ?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μια εσαρπα-μια που εγινε και λογος-,μια καρφιτσα,πορτοφολι,μπλουζα,σκουλαρικια,βραχιολι,σταυρο,τσαντα...αναλογα και το στυλ της μαμας σου..

δεν εχει πει προσφατα "ααα θελω ενα..." ?

 

Δυστυχώς όχι δεν έχει ζητήσει κάτι...:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω ένα αντρικό δερμάτινο πορτοφόλι...

Καμιά ιδέα που να πάω :worry:

 

γεια σου φιλεναδακι !!

στην Δαφνη (λ.βουλιαγμενης) να πας εχει πολλα καταστηματα με δερματινα!!

Αλλα και στα FOKAS θα βρεις πολυ πραμα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...