Jump to content

Αναζήτηση δώρων: Ιδέες/Προτάσεις


AngeloDion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μας έλλειψες. Καλώς μας ξανάρθες.:) :)

 

Ρίξε μια ματιά στον χόντο (εδώ στο Παγκράτι έχει κανονικές τιμες). Αλλη μια ιδέα ειναι να μη του παρεις δερματινο, ουτε πλαστικό, αλλα αν πας σε αθλητικά είδη, υπάρχουν αρκετά (nike, adidas κλπ) που είναι συμπαθητικά και σε νορμάλ τιμές.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 416
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dexter_!!!

 

σου προτείνω ομόνοια Hondos Center. επανω στον 2 όροφο νομίζω.

Μετά μπορείς να κοιτάξεις και στον Λαμπρόπουλο σταδίου γωνία.

αν θες κοίταξε στο βιβλιοπωλείο Λιβάς που είναι δέκα μέτρα πριν το metropolis στην πανεπιστημίου. πήρα ένα δερμάτινο organizer σε καλή τιμή και είδα οτι έχει και πορτοφόλια.

καλή αγορά κοριτσάκι μου!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ και τις δύο!!! :p Είμαι στη Θεσσαλονίκη όμως, οπότε θα περιοριστώ στα Hondos Center...;) Όσο για καταστήματα με αθλητικά, το σκέφτηκα κι εγώ αλλά είναι όλα λίγο μικρούλια κι ο φίλος μου έχει και πολλές κάρτες πανάθεμά τον (όλες πιστωτικές...:D Πλάκα κάνω)

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

γιατί τα διάφορα από την ρεζέρβα την ξετρελλαίνουνε;

αν το πάμε έτσι, καλύτερα να την ρωτήσει τί της αρέσει και να κινηθεί εκεί γυρω.

 

ἒσένα θα σου πάρω δώρο έναν πλάστη, να τον έχω εύκαιρο σπίτι σου να σε κυνηγάω.:rolleyes:

 

ελα ντε, ολα χαζομαρες εχει η ρεζερβα..

btw01 και εγω σε αγαπαω Libido

btw02 το θυμασαι το δωρο που ειχα παρει και τελικα μου εμεινε στα χερια?

θυμασαι τι μου ειχες πει για αυτο?

πλεον ειναι στη χερι ενος ατομου που το χαιρεται πολυ περισσοτερο.

ευχαριστω.:)

Link to comment
Share on other sites

ωραία Hondos ¨εχεις εκεί.

βρες χρόνο να πας και σε ένα μεγάλο πολυκατάστημα που είναι σαν το the mall της αθήνας. δεν θυμαμαι το όνομα.

αλλά κάπου θα έχεις και ένα βιβλιοπωλείο που έχει πακετάκια δώρων. προρτογολι με μπρελοκ κλπ!

καλέ ας μιλήσει ένας άντρας από θεσαλλονίκη που να ξέρει να πει στην κοπέλα.

απαπαπα

μα τα θέλουνε όλα έτοιμα και αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

ωραία Hondos...προρτογολι με μπρελοκ κλπ!

καλέ ας μιλήσει ένας...

μα τα θέλουνε όλα έτοιμα και αυτοί.

τι ειναι αυτο αγαπημενη libido?

Link to comment
Share on other sites

όμορφα, μία κίνηση κάνει έναν άνθρωπο ευτυχισμένο λόγω οτι τον σκέφτηκες εκεί που δεν το περιμένει.ακόμη καλύτερα.

πριν ήθελα να γράψω πορτοφόλι με μπρελόκ κλπ.

 

ρώτησα και μου είπανε για fwkas στην τσιμισκή και frena fress στην μητροπόλεως και εγνατίας και φοινίκας.

κάπως έτσι.

καλές αγορές μπέμπα!

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, στα δικά μας τώρα! Θέλω να πάρω δώρο ένα πορτοφόλι σε ένα φίλο μου αλλά δεν έχω την παραμικρή ιδέα πού να κοιτάξω. Στο εμπορικό, σε καταστήματα τύπου Ζάρα και τέτοια, είναι λίγο άθλια τα πορτοφόλια με την έννοια ότι είναι πλαστικά... Εντάξει, ένα δώρο θα κάνω, μη διαλυθεί σε μια βδομάδα... Από την άλλη, τα δερμάτινα που είδα ξεκινούσαν από 150 ευρώ και ήταν και μικροσκοπικά. Καμιά ενδιάμεση τιμή δεν υπάρχει ρε παιδιά; Για ρόξτε καμία ιδέα σχετικά με το σε ποιο μαγαζί να κοιτάξω...:O

Αληθεια θες να μου παρεις πορτοφολι; :!:

Βρε, εχω δερματινο, σκεψου κατι αλλο :(

 

 

:p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

 

Αλλά όντως οι άντρες του φόρουμ με έγραψαν κανονικά...:lol: Βοηθήστε λιγάκι βρε! :D ;)

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

ρώτησα άντρα γνωστό μου που μένει εκεί και μου είπε

για fwkas στην τσιμισκή και frena fress στην μητροπόλεως και εγνατίας και φοινίκας.

κάπως έτσι.

καλές αγορές μπέμπα!

Link to comment
Share on other sites

130-140€; Και πήρες 2+ ζευγάρια γυαλιά και 4-5 εσάρπες;;; :blink: :wacko:

 

Τα γυαλιά πρέπει να είναι απ' αυτά που έχουν κάτι τουριστικά μαγαζιά κι αυτοί που γυρναν στις παραλίες αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω...

 

Ebay φίλε μου ;)

Ειδικά τα rayban εξ Ιαπωνίας/Κίνας είναι σε τιμές λιώμα και είναι όλα με χαρτιά γνησιότητας, το κουτί τους, τη θήκη κτλ.

Ψάξτο και θα δεις. Τα police τα πήρα ακριβούτσικα, γύρω στα 70 ευρώ, δηλαδή μισοτιμής που όσο να ναι δικαιολογείται κάπως. Οι εσάρπες γύρω στα 15 ευρώ η μία.

Link to comment
Share on other sites

εσαρπα για αντρα?κασκολ εννοεις?

γιατι εσαρπα ξερω πως ειναι αυτο->http://194.30.231.7/kathnews/send/magmirror/magmirror_retro3.jpgκαι σε αντρα θα μου φαινονταν καπως...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πέρνα μια βόλτα από το body shop, και πάρτης το πακετάκι δώρου με το white musk..Έχει διάφορα μεγέθη, το μεσαίο είναι οικονομικό...Όχι αρκουδάκια, λουτρινάκια, και άλλα χαζουλάκια...:P Καλά εμένα πάντως δε μαρέσουν..:p

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Βιβή εννοείται πως εννοώ κασκόλ, απλά το μπέρδεψα με την εσάρπα επειδή στην γαλλική είναι echarpe (έχει και τόνους αλλά δεν έχω γαλλικό keyboard). Τέσπα, κασκόλ εννοούσα!
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια θες να μου παρεις πορτοφολι; :!:

Βρε, εχω δερματινο, σκεψου κατι αλλο :( :p

 

Mωρέ συγκινήθηκα που θα μου δώσεις το εισιτήριο Τοοl και είπα να σε ξεπληρώσω.........:rolleyes:

 

ρώτησα άντρα γνωστό μου που μένει εκεί και μου είπε

για fwkas στην τσιμισκή και frena fress στην μητροπόλεως και εγνατίας και φοινίκας.

κάπως έτσι.

καλές αγορές μπέμπα!

 

Να'σαι καλά!:)

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Πέρνα μια βόλτα από το body shop, και πάρτης το πακετάκι δώρου με το white musk..Έχει διάφορα μεγέθη, το μεσαίο είναι οικονομικό...Όχι αρκουδάκια, λουτρινάκια, και άλλα χαζουλάκια...:P Καλά εμένα πάντως δε μαρέσουν..:p

 

 

εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το άρωμα.

θα έπαιρνα για εμένα κάτι σε φράουλα που έχει για το σώμα.

αλλά τα διάφορα αρώματα τα έντονα είναι επίφοβο για επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

τι τιμουλα εχουν αυτα??

 

 

 

ανάλογα ποιό πακετάκι θα πάρεις δηλαδή τί θα έχει μέσα. κυμαίνεται κάπου στα 15+ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου μπήκε στο μυαλό να πάρω μια σάρπα κασκολ όπως τα λένε τέλοςπάντων για το πάρτυ που σας έλεγα. καλή ιδέα είναι? αλλά να πάρω απαυτό που έχουν και οι οπαδοί αλλά πιο καλο, :p ή αυτά που είναι όπως τα μεταξωτά. μάλλον τον πρώτο θέλω. υπάρχουν - είναι καλά δώρα και χρήσιμα?:confused:
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

καλουτσικο δωρακι αλλα δε ξερω αν θα της φανει χρησιμο...

 

στη μεταξωτη εσαρπα αναφερομαι οχι στο οπαδικο κασκολ!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Η εσάρπα δε θα της φανεί χρήσιμη? Ειδικά τώρα που έρχονται και οι κρύες μέρες του Χειμώνα πιστεύω είναι ένα από τα καλύτερα δώρα. Ειδικά αν είναι κάτι ωραίο, ίσως και επώνυμο, ποιος σε πιάνει ;)
Link to comment
Share on other sites

στα 15-16 μου δε θυμαμαι στο σχολειο να φορουσα μεταξωτες επωνυμες εσαρπες...εκτος αν τωρα φορανε..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ναι αν δεν βρω κανένα ωραίο πράγμα για το δωμάτιο, θα πάρω αυτό το εσάρπα. αλλά εξηγήστε μου λίγο σας παρακαλώ. εγώ ξέρω δύο είδη αυτές που το ύφασμα είναι σχετικά χοντρό, μαλλί μέχρι λίγο πιο χοντρό απο μια βαμβακερη κλασσική φανελα καλοκαιρινή. και ξέρω και αυτα που είναι όπως τα φουλαράκια, λεπτό ύφασμα όπως το μετάξυ. έτσι δεν είναι?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

στα 15-16 μου δε θυμαμαι στο σχολειο να φορουσα μεταξωτες επωνυμες εσαρπες...εκτος αν τωρα φορανε..

 

οταν βλεπεις ολα τα 16χρονα να φορανε Burberry κασκολ-φορεματα μπλουζες κτλ στις εσαρπες θα κολησουν?;)

Link to comment
Share on other sites

οταν βλεπεις ολα τα 16χρονα να φορανε Burberry κασκολ-φορεματα μπλουζες κτλ στις εσαρπες θα κολησουν?;)

 

Καλα, barberry φορανε κατα το adipas adibas :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...