Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κανένα καλο πούρο γύρο στο 25-30E έχετε να προτείνεται ?

 

Mε 25-30 αγοραζεις απιστευτα πραγματα. Πανε σε καπνοπωλειο να σε κατατοπισουν

Link to comment
Share on other sites

To πακετο εννοω ακουσα για καλυτερη ποιοτητα καπνου ξερετε ποσο εχει;

 

Υπάρχει το black και το white.. Το black είναι σαν το classic και το white σαν το gold, αλλά φυσικά με καλύτερη ποιότητα καπνού... 4 ευρώ έχουν.

 

Θα τα εχω υποψην μου καμια αλλη προταση που να μπορει να βρεθει σε περιπτερο και φυσικα να ειναι σε πακετο;!:rolleyes:

 

backwoods που είναι αρωματικά και τα πουλάνε και σε περίπτερα .. και φυσικα τα cohiba που επίσης τα βρίσκεις σε περίπτερα.. Αυτά τα 2 είναι τα πιο συνηθισμένα από περίπτερα.. Αν τώρα θες κάτι άλλο πήγαινε σε κάποιο ειδικό κατάστημα με τέτοια είδη.

Link to comment
Share on other sites

Τα cohiba πως προφερονται κοχιμπα και ποσο κοστιζουν περιπου;

Εκτος απο τα cohiba εχω ακουσει καλα λογια και για τα MONTECRISTO τα εχει δοκιμασει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Τα cohiba πως προφερονται κοχιμπα και ποσο κοστιζουν περιπου;

Εκτος απο τα cohiba εχω ακουσει καλα λογια και για τα MONTECRISTO τα εχει δοκιμασει κανεις;

 

Κοχίμπα προφέρονται ναι... Αν δεν κάνω λάθος έχουν περίπου 12-14 ευρώ το πακέτο που νομίζω έχει μέσα 5. Τα montecristo προσωπικά μου βρωμάνε ... :O

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι πουρακια η πουρα δεν μπορω να καπνισω με τιποτα,ολα μου βρωμανε,ασε που μου φαινοντε και καπως.δε ξερω,συνηθειο ειναι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα τα τσιγάρα πρέπει να κοστίζουν πιο πολύ τώρα... Και τα Davidoff Gold που κάνω, από 3,20 πήγε 3,40 .
Link to comment
Share on other sites

Θα τα εχω υποψην μου καμια αλλη προταση που να μπορει να βρεθει σε περιπτερο και φυσικα να ειναι σε πακετο;!:rolleyes:

partagas club 'h romeo&julieta club σε έκδοση των 10 και 20 και για λίγο μεγαλύτερα σε μέγεθος αξίζουν ta partagas chicos,τα cohiba σε μικρά μεγέθη είναι υπερεκτιμημένα και δεν αξίζουν τα λεφτά τους.

Αν προτίθεσαι να αγοράσεις πούρα μεγαλύτερου μεγέθους καλύτερα πάρε από καπνοπωλείο,τα περίπτερα έχουν κάκιστες συνθήκες συντήρησης στις περισσότερες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω που μου συμβουλευθηκατε εκεινο το σάιτ, το τελευταιο της λιστας που μου γραψατε. Εδω εχω τα τσιγαρα και ολα εξελιχθηκαν αριστα.

 

Χαιρετε!

 

Το σαιτ περι το οποιο μιλουσα ειναι pefkohori. Ευχαριστω ακομα τον φιλο Petr_4

Link to comment
Share on other sites

Το σαιτ περι το οποιο μιλουσα ειναι pefkohori. Ευχαριστω ακομα τον φιλο Petr_4

Nα σαι καλα φιλε μου! Χαιρομαι πολυ που σε βοηθησα να απολαμβανεις τα Σαντε σου!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ενας στο ψιλικατζιδικο που εργαζομαι και μου ζητησε τσιγαρα "MG", υπάρχει τετοια μαρκα παιδια;

 

Υπάρχουν αλλά δεν είναι σαν το MG Gold που δείχνει από πάνω. Είναι μπλε και κόκκινο πακέτο. Θα κοιτάξω ποιος το βγάζει και θα σου πω...

 

http://www.cigarettespedia.com/images/a/a9/Mg_american_blend_ks_25_h_blue_greece.jpg

http://www.cigarettespedia.com/images/c/c0/Mg_american_blend_ks_25_h_red_greece.jpg

 

Πρέπει να τα βγάζει ο Γεωργιάδης...

 

http://www.siafakas.gr/georgiadis.html

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μου προτεινετε κατι σε στριφτο(καπνο+χαρτακια+φιλτρα)!

 

Υ/Γ δεν εχω εμπειρια απο στραφτα!:p

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μου προτεινετε κατι σε στριφτο(καπνο+χαρτακια+φιλτρα)!

 

Υ/Γ δεν εχω εμπειρια απο στραφτα!:p

Golden virginia κιτρινo + χαρτακια Drum blue + φιλτρακια swan κιτρνινα

my choice εδω και καιρο :)

Παρολα αυτα μπορεις να πειραματιστεις και εσυ. Υπαρχουν παρα πολλοι συνδιασμοι που μπορεις να κανεις. Εγω προσωπικα μετα απο καιρο κατεληξα σε αυτον :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Tα rizla χαρτακια και φιλτρα τη διαφορα εχουν οι χρωματισμοι;

 

Y/Γ Τα swan πως διαβαζονται;

ναι εχουν διαφορα. το παχος ειναι διαφορετικο.

τα swan προφερονται σουαν :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αλλά δεν είναι σαν το MG Gold που δείχνει από πάνω. Είναι μπλε και κόκκινο πακέτο. Θα κοιτάξω ποιος το βγάζει και θα σου πω...

 

http://www.cigarettespedia.com/images/a/a9/Mg_american_blend_ks_25_h_blue_greece.jpg

http://www.cigarettespedia.com/images/c/c0/Mg_american_blend_ks_25_h_red_greece.jpg

 

Πρέπει να τα βγάζει ο Γεωργιάδης...

 

http://www.siafakas.gr/georgiadis.html

Θα παραγκειλω μια κουτα και ελπιζω να ξαναπερασει ο Χριστιανος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...