Jump to content

Microsoft Office 2007


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω να κατεβασω απο καπου τα ελληνικα office 2007 καθως εχω κωδικο ενεργοποιησης αλλα δεν εχω το cd ωστε να τα κανω εγκατασταση..μπορω να το κανω αυτο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 532
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Κατέβασέ" τα από τα "γνωστά μέρη" και ενεργοποίησέ τα με τον κωδικό που έχεις (καλύτερα να βρεις την ελληνική έκδοση) .. :)
Link to comment
Share on other sites

θελω να κατεβασω απο καπου τα ελληνικα office 2007 καθως εχω κωδικο ενεργοποιησης αλλα δεν εχω το cd ωστε να τα κανω εγκατασταση..μπορω να το κανω αυτο?

 

 

http://www.microsoft.com/office/downloads/ επιλέγεις την έκοδση σου και εισάγεις τον κωδικό που έχεις!

Link to comment
Share on other sites

http://www.microsoft.com/office/downloads/ επιλέγεις την έκοδση σου και εισάγεις τον κωδικό που έχεις!

Ευχαριστω!στα ''γνωστα μερη'' δεν έβρισκα ελληνικη εκδοση..

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα Office 2007 και αντιμετωπίζω πρόβλημα με το Outlook.

Όταν πατάω να ανοίξει μου λέει ότι λέιπουν 2 αρχεία το Outlook.pst και archive.pst

Πώς μπόρω να το διορθώσω αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα Office 2007 και αντιμετωπίζω πρόβλημα με το Outlook.

Όταν πατάω να ανοίξει μου λέει ότι λέιπουν 2 αρχεία το Outlook.pst και archive.pst

Πώς μπόρω να το διορθώσω αυτό?

 

Αυτά είναι τα βασικά αρχεία του outlook για να ξεκινήσει.Είναι τα αρχεία όπου αποθηκεύονται οι επαφές, τα mails κτλ.Κάνε έναν λογαριασμό email ή κάνε πχ 5-6 επαφές να δημιουργηθούν τα αρχεία και μετά τα σβήνεις.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα εχω το office 2007 ελληνικο. Στο word ανοιγω mail τα βλεπω κινεζικα οτι και να μου στειλουν τα βλεπω κινεζικα. οποιος μπορει να βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
καλημέρα σας. στο word (office 2007) αφού γράψω κείμενο πολλές σελίδες (πάνω απο 70 περίπου), μετά απενεργοποιείται για κάποιο λόγο η υπογράμμιση με κόκκινη κυματιστή γραμμή (ορθογραφικός έλεγχος). Πως γίνεται να μην σταματάει να υπογραμμίζει τα λάθη? Για ποιο λόγο σταματάει? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...