Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να αποφύγεις τα ερωτηματικά πρέπει να το αφήσεις ενεργοποιημένο και πράγματι θα στέλνεις μέχρι 70. Για τους 160 χαρακτήρες διάβασε εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=163832

 

Για firewall δες το "Trend micro mobile security"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους! Ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα που να στέλνει sms από το PC μέσω του eten μας και να δουλεύει; Δοκίμασα διάφορα αλλά δεν μου έκαναν την χάρη :(
Link to comment
Share on other sites

Το SOTI Pocket Controller το δοκίμασες? ;)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Πάω να κάνω update και μου βγάζει "Server is busying" ξέρετε τι γινεται?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πάω να κάνω update και μου βγάζει "Server is busying" ξέρετε τι γινεται?

 

Να κάνεις update τι, δεν μας είπες, τα windows, satellite data update... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα windows 6 θελω να περάσω, μπορει να βοηθήσει κανεις?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να κατεβάσεις τα WM6 από το site της ETEN απλώς ξαναδοκίμασε, το κάνει συχνά θα συνέλθει.

Όσο για τις οδηγίες μετά τι πρέπει να κάνεις θα πρέπει να διαβάσεις με υπομονή το thread, έχουν αναφερθεί παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να κατεβάσεις τα WM6 από το site της ETEN απλώς ξαναδοκίμασε, το κάνει συχνά θα συνέλθει.

Όσο για τις οδηγίες μετά τι πρέπει να κάνεις θα πρέπει να διαβάσεις με υπομονή το thread, έχουν αναφερθεί παραπάνω.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Ξέρεις με Ελληνικό πληκτρολόγιο τι γίνεται?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε λίγο στην προηγούμενη σελίδα... ;)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους ! ειμαι σχετικα αρχαριος με θεματα τεχνολογιας κ.λ.π. , δεν ξερω την τυφλα μου . πριν λιγο καιρο αγορασα το glofiish x500+ και ενας γνωστος μου εβαλε το destinator 6. θελω να βαλω το igo η καποιο αλλο γουστοζικο προγραμματακι αλλα δεν δερω πως help !!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ερώτηση να κάνω... Ένα από τα προγράμματα που απεγκατάστησα αγοράζοντας το Χ500+ ήταν το Speed Dial.

Πως μπορώ να βάλω άλλο πρόγραμμα στην συντόμευση που αντιστοιχούσε; Όταν επιλέγω Έναρξη-Ρυθμίσεις-Κουμπιά δεν το έχει στις επιλογες...!!! (το κουμπι είναι δίπλα σε αυτό της απάντησης κλήσης)

Help please!!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό φίλε μου, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος κοντά 6 μήνες που το χρησιμοποιώ... ;)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό φίλε μου, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος κοντά 6 μήνες που το χρησιμοποιώ... ;)

Σωστοοοοόςςςς

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια! ποιο ειναι το προγραμμα που κανει rotate την οθονη στο Χ500? ψαχνω ψαχνω αλλα τιποτα! στα ΜΙΟ ειναι το rotate.exe αλλα στο δικο μ δεν υπαρχει κατι παρομοιο!
Link to comment
Share on other sites

Εκκίνηση->Ρυθμίσεις->Σύστημα->οθόνη ;)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

με το SBP Mobile Shell έχει συντομεύση στο μενού που σου βάζει το πρόγραμμα

επίσης αν έχεις τα πρόγράματτα της ΕΤΕΝ μέσα στο mdesk έχει επιλογή για rotate

if you believe in God, it's because of the Devil...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να το παρω http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=878790

Υπαρχει κατι καλυτερο?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

ήρθε και η σειρά μου να ζητήσω την βοηθειά σας...

 

Λοιπόν, συνδέω το κινητό με USB στο PC και προσπαθω μέσω

του ActivSync να ανοίξω με τον Explorer μια ιστοσελίδα και μου βγάζει μήνυμα "άγνωστο σφάλμα 0χ80072f78",

 

καμια βοήθεια μήπως?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Μια ιδέα είναι ότι τρέχει ένας wizard κατα την εκκίνηση και σου :kill: τα settings. Άν έχεις το MemMaid μπορείς να δείς τι προγράμματα τρέχουν κατά την εκκίνηση. Αν υπάρχει κάποιο με όνομα GPRSWizardService.lnk, μπορεί να φταίει αυτό.

Αν απεγκαταστήσεις το ConnectionWizard (ή ΕΤΕΝ GPRS Wizard 3.0) θα φύγει και αυτή η εγγραφή από τα προγράμματα που τρέχουν κατα την εκκίνηση. (μπορείς βέβαια και να το σβήσεις με το χεράκι σου)

 

Δεν έχω κάτι τέτοιο και όμως τα mms δε παίζουν.. και έχω βρει τις ρυθμίσεις και τις έχω δηλώσει...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...