Jump to content

Survey/Ερευνα filesharing mp3


catgirl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kanw mia ereuna gia tin ptixiaki mou ergasia sxetika me to filesharing mp3.

kanw post to link an thelei kapoios na to simplirosei. euxaristw poly!

http://ereuna.servemp3.com/

 

thank you...)))

Link to comment
Share on other sites

Την συμπληρωσα την αιτηση, αλλα θελει 1-2 μικρες διορθοσουλες...

 

1)Πολλες επιλογες οπου επιλεγει κανεις P2P/HTTP κλπ επρεπε να ειχες βαλει παραπανω απο μια επιλογη...

 

2)Τα αρχεια δεν λεγονται way αλλα Wave :) ισως το μπερδεψες με την καταληξη αυτων των αρχειων *.wav.

 

3) αφαιρεσε απο την επιλογη "aiff, ogg, shockwave" το τριτο η μεταονομασε το σε SWF αφου χρησιμοποιεις ακρωνυμα στις υπολοιπες επιλογες ;) Ακομα βαλε το AAC(+) σαν επιλογη αφου αυτο χρησιμοποιηται κυριως απο χρηστες του ipod λογω του itunes :)

 

αυτα απο μενα :D καλη επιτυχεια με την πτυχιακη!

Link to comment
Share on other sites

Οκ!

Και εγω συμπληρωσα!!

Καλη σου επιτυχια με την πτυχιακη σου!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Την συμπληρωσα και εγώ, καλή επιτυχία!

+ 1 :)

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το συμπλήρωσα!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι η έρευνα λαμβάνει χώρα στα πλαίσια διάφορων forum έτσι; Ειδάλλως το δείγμα σου δεν θα είναι τόσο αντιπροσωπευτικό...Π.χ. όσοι δε μπαίνουν σε forum k δεν γνωρίζουν τι είναι κάποιες από τις ερωτήσεις αυτομάτως αποκλείονται από την έρευνα...Αυτά...

Καλή επιτυχία με την έρευνα!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τη συμπλήρωσα και εγώ και καλή επιτυχία. Μια παρατήρηση: τα "αγοραστά" κομμάτια από δισκοπωλεία τύπου iTunes διαθέτουν DRM που περιορίζει κάπως τις χρήσεις τους. Καταστήματα που να πωλούν mp3 χωρίς περιορισμούς υπάρχουν βέβαια αλλά είναι λίγα και δεν διαθέτουν μουσική από τις τέσσερις μεγάλες πολυεθνικές δισκογραφικές.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

k egw to ekana!

Leipei h metal apo ta eidi mousikis! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Το συμπληρωσα και εγω...καλο πτυχιο!!!!!!!:) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να ευχαριστεις αλλωστε σε λιγα χρονια θα βρεθουμε και εμεις στην ιδια θεση που θα θελουμε ατομα να συμπληρωσουν ερωτηματολογιο για την πτυχιακη μας!!!! Ετσι ειμαστε οι φοιτητες βοηθαμε ο ενας τον αλλον!!!:) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...