Jump to content

Mobile TV από την Cosmote


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρακολουθήστε ζωντανά το αγαπημένα σας κανάλια και δείτε ξανά και ξανά σε video επεισόδια από τα καλύτερα σίριαλ, αθλητικές και μουσικές εκπομπές, ειδήσεις και fashion shows.

 

Κανάλια και περιεχόμενο

Live TV

Τώρα όπου κι αν βρίσκεστε, δεν χάνετε λεπτό από το αγαπημένο σας πρόγραμμα! Απολαύστε ζωντανά εκπομπές του MEGA, του ANT1, του ALPHA, του MAD και του FASHION TV!

 

Video

Τώρα μπορείτε να βλέπετε τις αγαπημένες σας εκπομπές όσες φορές θέλετε, με video που ανανεώνονται κάθε εβδομάδα. Απολαύστε ολόκληρες εκπομπές ή αποσπάσματα με αθλητικά, μόδα, ειδήσεις, μουσική και ψυχαγωγία ξανά και ξανά στο κινητό σας!

ΑΝΤ1: Super Σάββατο, Μονόλεπτο Ειδήσεων, Αθλητικές Ειδήσεις, Προβλέψεις από τη Λίτσα Πατέρα

MEGA: ΠΑΡΑ 5, I LOVE TV, 50-50

MAD: Mad News, Mad Agenda, Mad Συνεντεύξεις, Charts, Παλαιότερες Eurovision

FASHION TV: Look of the week, Model of the week, Don’t Miss, In Vogue, Babes, FTV Men

 

Προϋποθέσεις και πρόσβαση

Για να απολαύσετε τις δυνατότητες που σας προσφέρει το Mobile TV, το μόνο που έχετε να κάνετε, είναι να αποκτήσετε μία από τις 3G συσκευές της Cosmote και την κάρτα USIM και να βρίσκεστε σε περιοχή που καλύπτει το δίκτυο 3G. Πρόσβαση στις υπηρεσίες έχετε με τους 2 παρακάτω τρόπους:

- Μέσω WAP. Ενεργοποιήστε την υπηρεσία WAP advanced, στέλνοντας το γραπτό μήνυμα WAPA στο 1651. Στη συνέχεια επιλέξτε την κατηγορία Mobile TV από το κεντρικό μενού.

- Μέσω i-mode 3G. Απλά μπείτε στο i-mode 3G και επιλέξτε την κατηγορία Mobile TV.

 

Συσκευές

Απόλαυσε το Mobile TV με μία από τις συσκευές

i-mode: Nokia 6680i, Samsung Z320i

Nokia: N70, N90, 6680, 7600, 6630, 6280

Sony Ericsson: Z800, K600, Z1010

Samsung: Z500

Q-Tek: 9000.

 

Χρεώσεις

Απολαύστε τις αγαπημένες σας εκπομπές με την Ημερήσια Χρέωση. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να επιλέξετε ποια από τις τρεις τηλεοπτικές κατηγορίες του Mobile TV σας ενδιαφέρει και στη συνέχεια, με το αντίστοιχο πάσο «ημερήσιας χρέωσης» μπορείτε να δείτε τις αγαπημένες σας εκπομπές! Η λογική της ημερήσιας χρέωσης είναι απλή και οικονομική διότι σας προσφέρει πρόσβαση για ολόκληρο το περιεχόμενο της επιλεγμένης κατηγορίας μέχρι τα μεσάνυχτα της ίδιας μέρας.

 

Οι τρεις κατηγορίες με τις αντίστοιχες ημερήσιες χρεώσεις αναγράφονται παρακάτω:

Ημερήσια Χρέωση Live TV: €1.60

Ημερήσια Χρέωση TV Shows: €1.20

Ημερήσια Χρέωση Fashion/Music: €1.00

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49. MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

me to kolpo exoume ofelos dioti den xrewnomaste gia tin ploigisi sto wap,mexri na xrisimopoiisoume mobile tv,pou einai ana kb stin cote ! to post den eprepe na kleidwthei alla na metatrepei se post me titlo:apeytheias metadosi mobile tv xwris xrewsi ploigisis wap! kai episis me to kolpo einai sumvates oles oi streaming suskeyes !ara yparxei kai pali ofelos gia tous katoxous kinitwn pou apo tin etairia ta kinita tous den ypostirizoun episima tin ypiresia. ! egw exw to v1050 kai mono mesw tou kolpou vlepw!

Link to comment
Share on other sites

Συμβατά δεν είναι όλα τα κινητά καθώς σε Κ800 και σε U8210 καθώς και σε 2G συσκευές, δεν παίζει. Μιλάω για συσκευές που έχω δοκιμάσει και ξέρω...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49. MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Συμβατά δεν είναι όλα τα κινητά καθώς σε Κ800 και σε U8210 καθώς και σε 2G συσκευές, δεν παίζει. Μιλάω για συσκευές που έχω δοκιμάσει και ξέρω...

 

ma file to mobile tv tis cosmote prosferetai mono mesw 3G..kai oses suskeyes 2G anoigei kolaei apelpistika!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάς είναι στην αποκλειστική ευχέρεια της Cosmote. Παίρνοντας πάσα από τη δική σου απορία, αυτό που θέλω εγώ να ρωτήσω είναι, οι εταιρίες (Cosmote, TIM, Vodafone) πληρώνουν για να έχουν εκπομπή προγράμματος (ζωντανού ή/και μαγνητοσκοπημένου) των αντίστοιχων καναλιών; Ή συμβαίνει το αντίθετο; Ή τίποτα από τα δύο; Ή και τα δύο; :p

Διότι αν ισχύει κάτι τέτοιο και μπαίνουν οικονομικοί παράγοντες στη μέση, τότε το κόβω λίγο δύσκολο να βάζουν κι άλλα κανάλια για μία υπηρεσία που απευθύνεται σε περιορισμένο κοινό...

Link to comment
Share on other sites

Τα links από τα μαγνητοσκοπημένα σήριαλ τα ξέρει κάποιος; (συγκεκριμένα για το Παρά Πέντε λέω...)

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν στο προηγούμενο θέμα, το οποίο κλειδώθηκε. Δεν υπάρχει λόγος όμως καθώς το κόλπο δεν πιάνει και χρεώνει κανονικά. Εκτός αν θέλεις να αποφύγεις την ογκοχρέωση.
Link to comment
Share on other sites

Τα links από τα μαγνητοσκοπημένα σήριαλ τα ξέρει κάποιος; (συγκεκριμένα για το Παρά Πέντε λέω...)

 

Πάντως όταν έβαλα να δω πάρα 5 με σπασίματα φυσικά με χρέωσε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πέρασα στην COTE από ΤΙΜ και παρέλαβα την καινούργια SIM πριν περίπου 1,5 μήνα.. Πήρα 'καινούργια' SIM? Και πως μπορώ να το ελέγξω?
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς εννοείς "καινούργια"; και τι σχέση έχει αυτό με την υπηρεσία Mobile TV;
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ποιο προεπιλεγμένο σημείο πρόσβασης πρέπει να επιλέξω για να μπορέσω να παρακολουθήσω ζωντανά κάποιο τηλεοπτικό πρόγραμμα ;

 

Επιλέγω το Cosmote WAP,το Cosmote Internet,το Cosmote GPRS,αλλά όταν πατάω Mega TV Live μού λέει «Ορίστε ένα προεπιλεγμένο σημείο πρόσβασης πρώτα»...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Καλησπερα και καλη χρονια.

θα θελα να ρωτησω αν θα υπαρξει ποτε περιπτωση να βλεπουμε δωρεαν tv,οπωs με το 'κολπακι' τηs tim?

thanks

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είχα πάει σε ένα φίλο μου στην Καλαμάτα που η κεραία της κοσμοτέ είναι 500μέτρα από το σπίτι του. Δοκίμασα να δώ τηλεόραση και για 2 λεπτά δεν εκανε σπασίματα[με χρέωση] φυσικά!
Link to comment
Share on other sites

Πού περίπου είναι το σπίτι του φίλου σου? Γιατί είμαι κι εγώ από την καλαμάτα, αλλά δεν έχω καταλάβει που έχουν βάλει κεραία 3G!
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

1) Δεν είπα οτι υπάρχει κεραία 3g.

2)Έχει σημασία που είναι το σπίτι του???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...