Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

TΟ ΕΧΕΙ Ο ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ στην τιμη 749 κανονικα προς πωληση περασα και το ειδα εγω αλλα δεν ρωτησα αλλα γιατι ειχα δουλεια και βιαζομουν

 

 

Ήταν από την Alpha Copy;

με ελληνικό πληκτρολόγιο;

Όταν βρεις χρόνο, ξαναπήγαινε να ρωτήσεις λεπτομέρειες!

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kaloriziko adelfe Denior...se zileuo pragmatika giati to perimeno kai ego:))))..Apo pou to agorases???pia einai to empisto site gia ilektronikes agores???Sas euxaristo polu..Denior perimeno entiposeis..kai poies einai oi Thetikes kai oi Arnitikes epiptoseis;)
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια περιμενω το φως και τιποτα ακομα...θα το παθω το εγκεφαλικο και ειμαι και νεος ανθρωπος!ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ?????????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την επομενη εβδομαδα θα ερθουν κομματια και εχω ηδη (5) κρατημενα.

Θεσσαλονικη. Βλεπω να περνω αλλα (2) στο συνολο (7).

Ολη η παρεα απο ενα Ν95.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κωτσοβολο παντως δεν το εχουν σε κανενα καταστημα διαθεσιμο,απο τον αλλο μηνα μου ειπαν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν από την Alpha Copy;

με ελληνικό πληκτρολόγιο;

Όταν βρεις χρόνο, ξαναπήγαινε να ρωτήσεις λεπτομέρειες!

 

Thanks!

περασα ξανα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ μονο παραγγελια και παραδοση 10 με 15 ΜΑΙΟΥ

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΟΥΝ ΤΟ QUICKOFFICE 3 ΣΕ QUICKOFFICE 4 ΣΤΟ Ν95!

 

To quickoffice 3 ερχετε δωρεαν με το κινιτο (word, excel, powerpoint) αλλα δεν μπωρεις να κανεις edit.

 

Οποτε ειπαρχει αναβαθμισει στην εκδοση 4 με δινατοτια edit για 30-30€ δεν θιμαμε ακριβως αλλα το προβλημα οτι ειπαρχει μια μικρη ασιμβατοτιτα και πρεπει οποσδιποτε να ΦΟΡΤΟΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΣΤΗΝ ΜΝΙΜΗ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ! αλιος μπερδεβετε το προγραμα και δεν δουλεβει κανενα απο τα διο!

 

εγω μετα απο ερωτιση στην εταιρια χριαστικε να κανω επαναφορα του κινιτου, φορμαρισμα της καρτας, να φορτοσω το προγραμα παλι στην μνιμη του κινιτου με κοδικο που μου εδοσε η εταρια (με το imei του κινιτου μου).

 

αυτα...

Link to comment
Share on other sites

περασα ξανα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ μονο παραγγελια και παραδοση 10 με 15 ΜΑΙΟΥ

 

Εντάξει καλά είναι... Εγώ που πήγα στον Γερμανό Βριλησσίων μου είπαν τέλη Αυγούστου ( :lol: :lol: :lol: ) και λέω στην υπάλληλο: "καλά 6 μήνες μετά την κυκλοφορία του στο εξωτερικό; είναι δυνατόν;;". "Έτσι μας ενημέρωσε ο επίσημος αντιπρόσωπος κύριε!!".

 

Ναι, καλά...

 

Τί να πεις; Είναι προφανές ότι δεν θέλουν τα λεφτά μας... :worry:

Link to comment
Share on other sites

ke emena enas asxetos se ena voda shop sto kentro (nikis) mou ipe oti tha vgi se 2 mines!..... oti tous katevi lene.... pragmatika de theloun ta leuta mas...

 

Φαίνεται στην Ελλάδα είναι μεγάλη ντροπή να λες απλά: "ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ!" :O

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε ότι όντως δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Φαντάζεσαι...:X

Πάντως ο Νοστράδαμος :lol: :lol: πρόβλεψε μέσα Μαΐου, και τείνει προς επαλήθευση, ο Απρίλιος τελειώνει σε λίγο.

Κι αυτό χωρίς καμία πληροφορία, απλώς μελετώντας τ' άστρα. :lol: :lol: :p

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΟΥΝ ΤΟ QUICKOFFICE 3 ΣΕ QUICKOFFICE 4 ΣΤΟ Ν95!

 

To quickoffice 3 ερχετε δωρεαν με το κινιτο (word, excel, powerpoint) αλλα δεν μπωρεις να κανεις edit.

 

Οποτε ειπαρχει αναβαθμισει στην εκδοση 4 με δινατοτια edit για 30-30€ δεν θιμαμε ακριβως αλλα το προβλημα οτι ειπαρχει μια μικρη ασιμβατοτιτα και πρεπει οποσδιποτε να ΦΟΡΤΟΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΣΤΗΝ ΜΝΙΜΗ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ! αλιος μπερδεβετε το προγραμα και δεν δουλεβει κανενα απο τα διο!

 

εγω μετα απο ερωτιση στην εταιρια χριαστικε να κανω επαναφορα του κινιτου, φορμαρισμα της καρτας, να φορτοσω το προγραμα παλι στην μνιμη του κινιτου με κοδικο που μου εδοσε η εταρια (με το imei του κινιτου μου).

 

αυτα...

 

 

Ποιά έκδοση ακριβώς του quickoffice υπάρχει προεγκατεστημένη στο Ν95 σου; Η 3.6.11.0 ή κάποια νεότερη; Η εφαρμογή είναι εγκατεστημένη στην κάρτα μνήμης ή στην εσωτερική μνήμη; Μπορείς να δείς αν υπάρχει δυνατότητα να την απεγκαταστήσεις; Γιατί αν είναι περασμένη στην ROM της συσκευής δεν μπορείς να την διαγράψεις με τίποτα. Για τσέκαρέ το.

 

Επίσης, μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το Officesuite 3.00 το οποίο μπορεί να ανοίξει αλλά και να επεξεργαστεί αρχεία office. Πολλοί μάλιστα που έχουν δουλέψει και τα 2, λένε οτι είναι πολύ καλύτερο απο το quickoffice 4. Δεν μπορώ να το επειβεβαιώσω οτι είναι όντως ανώτερο μιας και είμαι πολύ ευχαριστημένος με το officesuite και δεν έκανα καν τον κόπο να περάσω το quickoffice 4.

Link to comment
Share on other sites

kikloforise edo(sydney) to akribotero pou to brika 1399 dolaria =720 euro

kai to ftinotero 999 dolaria = 600 euro ekana pazaria kai mou to afise gia

metritis 550 euro peripou .den to pira akomi pantos :p

 

http://www.shopbot.com.au/p-47967-850920.html

alla opos ipa to briskis kai ftinotera kai panta pazareuis giati i times einai endiktikes ,eleutheri agora... :)

hero of our nation.

Noodles Romanoff and his gang won't get far!

Trust in me and you'll find that...wait, I've got it here somewhere...ummm..never mind.

Viva the revolution!

Link to comment
Share on other sites

Την επομενη εβδομαδα θα ερθουν κομματια και εχω ηδη (5) κρατημενα.

Θεσσαλονικη. Βλεπω να περνω αλλα (2) στο συνολο (7).

Ολη η παρεα απο ενα Ν95.

 

Δε μας λες και σε ποιο καταστημα;;;

Link to comment
Share on other sites

ισως οι πιο παλιοι να θυμουνται καλυτερα αλλα νομιζω οτι το Ν95 εχει σπασει ρεκορ μηνυματων πριν κυκλοφορησει η συσκευη:D

 

ελπιζω οσοι την περιμενετε να σας αποζημιωσει με την πληροτητα

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

@denior poso kai apo poy to pires ?

 

Από τη Γερμανία στα 770 ευρώ.

 

Ο ήχος του μοντέλου είναι ο δυνατότερος που έχω ακούσει ποτέ από κινητό τηλέφωνο.Ο ήχος από τα ακουστικά είναι ποιοτικότατος,ασύγκριτα καλύτερος από εκείνον του 6630.

 

Οι φωτογραφίες είναι πολύ ζωντανές και ευκρινείς.Πρέπει όμως να χρησιμοποιήσω λίγο ακόμα την κάμερα για να βγάλω πιο έγκυρα συμπεράσματα.

 

Η αυτονομία της συσκευής φαίνεται καλή.Χθες το μοντέλο αποφορτίστηκε έπειτα από 11 ώρες τεράστιας χρήσης.

Από το πρωί που το χρησιμοποιώ σήμερα,ακούγοντας πολλή μουσική,η μπαταρία έχει ακόμα πέντε μπάρες.Επομένως θα αντέχει σίγουρα μία μέρα με μεγάλη χρήση.

 

Αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι η δυνατότητα να το χρησιμοποιώ σε οριζόντια θέση.Είναι απίστευτα λειτουργικό.

Link to comment
Share on other sites

το megamarket τελικά λέει οτι θα είναι διαθέσιμο απο Τρίτη 24 του μήνα!

 

Παίδες, το παρήγγειλα χθες από megamarket και μόλις τώρα με πήρανε τηλέφωνο και με ενημέρωσαν ότι το παρέλαβε η courier πριν λίγο και τη Δευτέρα θα το έχω.

Η ενημέρωση για την πορεία της παραγγελίας μου ήταν συνεχής με sms και οι άνθρωποι εξυπηρετικότατοι!

Link to comment
Share on other sites

Από τη Γερμανία στα 770 ευρώ.

 

Ο ήχος του μοντέλου είναι ο δυνατότερος που έχω ακούσει ποτέ από κινητό τηλέφωνο.Ο ήχος από τα ακουστικά είναι ποιοτικότατος,ασύγκριτα καλύτερος από εκείνον του 6630.

 

Οι φωτογραφίες είναι πολύ ζωντανές και ευκρινείς.Πρέπει όμως να χρησιμοποιήσω λίγο ακόμα την κάμερα για να βγάλω πιο έγκυρα συμπεράσματα.

 

Η αυτονομία της συσκευής φαίνεται καλή.Χθες το μοντέλο αποφορτίστηκε έπειτα από 11 ώρες τεράστιας χρήσης.

Από το πρωί που το χρησιμοποιώ σήμερα,ακούγοντας πολλή μουσική,η μπαταρία έχει ακόμα πέντε μπάρες.Επομένως θα αντέχει σίγουρα μία μέρα με μεγάλη χρήση.

 

Αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι η δυνατότητα να το χρησιμοποιώ σε οριζόντια θέση.Είναι απίστευτα λειτουργικό.

Ωραια,θα μπορουσες να ανεβάσεις μερικές φωτογραφιες και βιντεο απο την κάμερα του κινητου?

 

Το gps πως σου φάνηκε?

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και απο μενα φιλε DENIOR και καλο λιωσιμο:p :p

να σε ρωτησω αν και ολοι σε ρωτανε για φοτο και βιντεο....

αν και δεν με αποσχολει και πολυ σε σχεση με τοσες δυνατοτητες που εχει.

σε σκοταδι πως βγαζει??φαινεται τιποτα η μαυρη μαυριλα??δηλ.τουλαχιστον να φαινεται κατι.:) :)

ευχαριστω!!

οσο για την μπαταρια αυτο ειναι καλο που ειπες...!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, το παρήγγειλα χθες από megamarket και μόλις τώρα με πήρανε τηλέφωνο και με ενημέρωσαν ότι το παρέλαβε η courier πριν λίγο και τη Δευτέρα θα το έχω.

Η ενημέρωση για την πορεία της παραγγελίας μου ήταν συνεχής με sms και οι άνθρωποι εξυπηρετικότατοι!

 

Εγω το ειχα παραγγειλει απο την Τετάρτη και με πηραν τηλέφωνο πριν λίγο να μου πουν οτι εφτασε. Τους ειχα πει οτι θα περασω απο εκει να το παρω οπότε σε καμια ωριτσα θα το εχω στα χερια μου!!! Η μονη βλακια ειναι οτι φευγω για εξοχικο και δεν εχω εκει DSL οποτε αντε να κατεβασεις με PSTN τους Χαρτες της Ελλαδας!!! Τεσπα το GPS απο Δευτερα δεν πειραζει!!!:D

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...