Jump to content

Pro Evolution soccer 6


louwtak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι για τον απλούστατο λόγο, ότι ζητάς από εμάς να κάνουμε υποθέσεις για το αν τα multirama θα έχουν το PES6. Μπορείς απλά να πάρεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις...

ΟΚ,sorry...:O

Tο πήρα πάντως σήμερα απο Multirama...

70 ευρώ για ΧΒΟΧ360 oι αλήτες...:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 351
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για υπολογιστή το μόνο μαγαζί που έχω δει να το έχει φέρει ειναι ο παπασωτηρίου:http://www.papasotiriou.gr/product.ghardware.asp?pfid=1573188&prid=827443
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα για το 360 σημερα και δε μου πολυ αρεσε (πρωτη εντυπωση παντα). Ειναι αργο και οχι τοσο ωραια γραφικα. Το Fifa World Cup 2006 στο 360 ηταν φοβερο. Φανταζομαι το 2007 πως θα ειναι αφοθ ειναι ξεχωριστο απο τα αλλα, καινουρια engine κτλ. Με απογοητευσε το PES6. Τα μαλλια του Rooney ειναι πρασινα (ελεος!!!) και το santiago bernabeu ολο τρυπες το γηπεδο. Ρεαλιστικο μεν, σπαστικο δε.
Link to comment
Share on other sites

παιδια αφου ξερετε οτι το προ ειναι football simulation..αν θελατε arcade το φιφα ειναι η λυση..το προ προσφερει ρεαλισμο!!!οπως και στο πραγματικο ποδοσφαιρο για να μπορεσεις να παιξεισ γρηγορα πρεπει να προπονηθεις πολυ καλα και να αναπτυξεις αυτοματισμους..

 

το προ 6 ειναι για οσους παιζουν με τακτικη..δεν εχει φουλ επιθεση εκτος και αν εισαι τοσο καλα προπονημενος οπως προειπα..

 

γενικα στο προ της νικες δινει η καλη αμυνα και το παιχνιδι αντεπιθεσεων..

 

νομιζω ειναι το 6 ειναι το καλυτερο ποδοσφαιρακι αυτη τη στιγμη..

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη εντύπωση είναι ότι είναι ακόμα πιο ρεαλιστικό, γενικά οι κινήσεις των παικτών φαίνονται πιο φυσικές συγκριτικά με το 5. Επίσης μου φαίνεται ότι έχουν βελτιωθεί τα σουτ, αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρος γι'αυτό, άλλωστε έχω ασχοληθεί ελάχιστα.
Link to comment
Share on other sites

στο pc μαμαει και δερνει..το φιφα εφαγε σουτ..μονο αυτο εχω να πω..;)

Ναι βεβαια αν σου αρεσει το ΑΡΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ παιχνιιιιιιιδδδδδιιιι........ το σιγουρα μαμαμει και δερνει. Ερχονται και τα απαισια γραφικα και το ηλιθιο commentary και μας φερνουν το pro6. Και φιλε μου εγω το αγορασα εσυ το πηρες απ'τον θειο για αυτο μην παιζεις τον εξυπνο.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο,θα πιάσω δουλειά στο ΧΒΟΧ360 μου με το PES6...:geek:

Θα φτιάξω όλο τον Ολυμπιακό,τους παίκτες με όλα τα χαρακτηριστικά τους,πρόσωπα,αληθινά ονόματα,ύψος,βάρος και ηλικία.Μετά,όλες τις εμφανίσεις,εντός-εκτός και τερματοφυλάκων και(όπως πάντα...)θα προσπαθήσω να πετύχω και τους χορηγούς στις φανέλες καθώς και το έμβλημα της ομάδας...Και καμιά σημαία να υπάρχει...:grin:

 

Κάθε χρόνο τέτοια εποχή,τα ίδια...:heat:

 

Δεν πειράζει όμως,αξίζει...:happy:

 

Το κάνει αυτό κανένας άλλος με την δικιά του ομάδα,ή παίζετε έτσι όπως τα'χει...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

afou to pro6 exei oles tis adeies gia ton olympiako!!!!!!!!!!!den xreiazetai na ftiakseis tipota.o olympiakos einai etoimos kai afthentikos!!!!

Ωπ ναι...!!!:w00t:

Μόλις το είδα φίλε μου...:)

Δεν το γνώριζα...:(

 

Πολύ ωραία...:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι βεβαια αν σου αρεσει το ΑΡΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ παιχνιιιιιιιδδδδδιιιι........ το σιγουρα μαμαμει και δερνει. Ερχονται και τα απαισια γραφικα και το ηλιθιο commentary και μας φερνουν το pro6.
To PES ανέκαθεν ήταν πιο κοντά στο simulation και όχι στο arcade. Αυτό το αργό παιχνίδι που λες, είναι πολύ πιο κοντά στην πραγματικότητα από οτιδήποτε άλλο. Αν θέλεις arcade που να τρέχουν οι παίκτες στο 10x του πραγματικού και να γίνονται 5 φάσεις ανά 10 δευτερόλεπτα, τότε προφανώς το PES δεν σου κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως αργο. Μην μου πεις πως δεν εχεις δει ποτε σου ξενα πρωταθληματα που για 20-30 λεπτα οι παικτες κανουν θαυματα. Και ελεος ο Henry δεν μπορει να πλασαρει τον τερματοφυλακα και συνεχεια στην αγκαλια του. Οι πασες μου ΣΥΝΕΧΕΙΑ να κοβονται και σε κενη εστια να κανει ο Rooney βολιδα και να βγαινει εξω απο το σταδιο; Δεν ειναι τοσο μαλ*κες οι επιθετικοι. Και αν ειναι δυνατον ολα τα γηπεδα εχουν χαλια χορταρι, αυτο πως το εξηγεις; Αυτα τα ανεξηγητα fouls;
Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως αργο. Μην μου πεις πως δεν εχεις δει ποτε σου ξενα πρωταθληματα που για 20-30 λεπτα οι παικτες κανουν θαυματα. Και ελεος ο Henry δεν μπορει να πλασαρει τον τερματοφυλακα και συνεχεια στην αγκαλια του. Οι πασες μου ΣΥΝΕΧΕΙΑ να κοβονται και σε κενη εστια να κανει ο Rooney βολιδα και να βγαινει εξω απο το σταδιο; Δεν ειναι τοσο μαλ*κες οι επιθετικοι. Και αν ειναι δυνατον ολα τα γηπεδα εχουν χαλια χορταρι, αυτο πως το εξηγεις; Αυτα τα ανεξηγητα fouls;

 

Mαλλον δεν φταινε οι επιθετικοι...:D

Link to comment
Share on other sites

θα δούμε κανένα PES που να δίνει φάουλ όταν υπάρχει ΧΕΡΙ; Τότε θα είναι ακόμα πιο κοντά στην πραγματικότητα.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον δεν φταινε οι επιθετικοι...:D

Α ναι; Ε πες μου εσυ κυριε εξυπνακια πως μπαινει το σωστο το γκολ. Πως γινετε να μην κανουν ******** οι παιχτες.

Link to comment
Share on other sites

θα δούμε κανένα PES που να δίνει φάουλ όταν υπάρχει ΧΕΡΙ; Τότε θα είναι ακόμα πιο κοντά στην πραγματικότητα.

Στο 5 πάντως έδινε φάουλ για χέρι.

 

Α ναι; Ε πες μου εσυ κυριε εξυπνακια πως μπαινει το σωστο το γκολ. Πως γινετε να μην κανουν ******** οι παιχτες.

Θέμα εξάσκησης είναι.Αν το μάθεις,δε θα χάνεις σουτ.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Θέμα εξάσκησης είναι.Αν το μάθεις,δε θα χάνεις σουτ.

 

Σωστος...

 

και δεν ειναι μονο τα σουτ και τα τελειωματα των φασεων..

 

ειναι ολη η αναπτυξη της ομαδας σου που εξαρταται απο το ποσο εχεις προπονηθει..

 

αν εχεις εξασκηθει πραγματικα πολυ καλα οι αυτοματισμοι που μπορεις να βγαλεις ειναι φοβεροι και μπορουν να κανουν το παιχνιδι σου πιο γρηγορο(μπορει να χαθει η μπαλα δηλαδη..:happy: )..

 

αυτη ειναι και η ομορφια των pes αλλωστε..με βαση που εχεις δουλεψει(αμυνα ή επιθεση) καλυτερα σχηματιζεις και τον τροπο παιχνιδιου σου..

 

και ενα tip ..το καλυτερο συστημα ειναι το 4-3-3 με δυο wingers και εναν κεντρικο επιθετικο να σκουπιζει ολες τις σεντρες!!:p

Link to comment
Share on other sites

Mόλις έβαλα απίστευτο γκολ με τον Ζλάταν!

 

Έχει μια νέα ντρίμπλα ο Ιμπραίμοβιτς αλλά δεν μπορώ να την περιγράψω. :p

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως αργοΚαι ελεος ο Henry δεν μπορει να πλασαρει τον τερματοφυλακα και συνεχεια στην αγκαλια του. Οι πασες μου ΣΥΝΕΧΕΙΑ να κοβονται και σε κενη εστια να κανει ο Rooney βολιδα και να βγαινει εξω απο το σταδιο; Δεν ειναι τοσο μαλ*κες οι επιθετικοι. Και αν ειναι δυνατον ολα τα γηπεδα εχουν χαλια χορταρι, αυτο πως το εξηγεις; Αυτα τα ανεξηγητα fouls;

 

μια ερωτηση για ολα αυτα..πρωτη φορα παιζεις pro ετσι??:rolleyes:

Και σταματα το ειρωνικο το υφακι..;)

Link to comment
Share on other sites

το "Χ" στο πληκτρολόγιο γιατί ειναι το χ κ όχι το Σ???:confused:

μπορώ να το αλλάξω;;

 

δεν μπορώ να δώσω πάσες ρε γμτ:mad:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

πανε εναρξη-ολα τα προγραμματα-ΚΟΝΑΜΙ-settings-και τελος στην καρτελα keyboard ;)

καλα απορω πως δεν αλλαξατε την αναλυση και ποιοτητα γραφικων..πως την μπορειτε ετσι οπως ειναι?

εγω εβαλα resolution & quality στο τερμα και το παιχνιδι ειναι φανταστικο! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...