Jump to content

Pro Evolution soccer 6


louwtak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 351
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mέχρι να βγει το patch,πάρε το option file να κάνεις τη δουλειά σου.

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1347445&postcount=33

 

Thanks a lot! Εγω για αυτο μιλουσα Κωστακη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμείς που το έχουμε "αγοράσει" απο τα γνωστά μαγαζιά στο Internet μπορούμε κάπου κάπως να παίξουμε online?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχω παρατηρήσει ότι αν στις γενικές ρυθμίσεις βάλεις τον καιρό στο random, 7 στις 10 διαλέγει βροχή. Τυχαίο???? :lol:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια για να παιξεις το συγκεκριμενο pro χρειαζεται μονο αναλογικο game pad ...εχω προβλημα με τα κουμπια και δεν μπορω να τα αλλαξω οπως εκανα με το προηγουμενο....και κατι αλλο screen για να αλαζω την αναλυση εχει???
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια για να παιξεις το συγκεκριμενο pro χρειαζεται μονο αναλογικο game pad ...εχω προβλημα με τα κουμπια και δεν μπορω να τα αλλαξω οπως εκανα με το προηγουμενο....και κατι αλλο screen για να αλαζω την αναλυση εχει???

Φιλε μου πηγαινε Start-->Programs-->Konami-->Pro Evolution 6-->Settings και απο εκει μπορεις να φτιαξεις τα κουμπια και την αναλυση!!:D

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε κάπως να φτιάξουμε τις μούρες των παικτών και τα χαρ/κά τους ή δεν γίνεται καθόλου στο φετινό...;;;:worry:
Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα ετοιμαζουν το p@tch τα παιδια απο το wehellas...αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα.Μετα τα χριστουγεννα υπολογιζε να βγει κατι!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πηγαινε Start-->Programs-->Konami-->Pro Evolution 6-->Settings και απο εκει μπορεις να φτιαξεις τα κουμπια και την αναλυση!!:D

 

Αφου παω εκει εκει τι πρεπει να κανω....πως θα κανω την αλλαγη πληκτρων??

Link to comment
Share on other sites

Αφου παω εκει εκει τι πρεπει να κανω....πως θα κανω την αλλαγη πληκτρων??

 

Δεν αλλάζουν τα πλήκτρα ούτε απο εκεί. (για πληκτρολόγιο μιλάω, σε gamepad δεν το εχω δοκιμάσει)

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζουν τα πλήκτρα ούτε απο εκεί. (για πληκτρολόγιο μιλάω, σε gamepad δεν το εχω δοκιμάσει)
Εστω...την αλλαγη πληκτρων πως την κανω....οποιος ξερει να βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.... με τόσα που έχω διαβάσει και ακούσει...

τελικά το Pro6 αξίζει πραγματικά να το αγοράσεις????

Παίζω συνεχώς το Pro 5 σε PS2.....

αξίζει να το βάλω στο ράφι και να παίξω το Pro 6???

:ninja:

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.... με τόσα που έχω διαβάσει και ακούσει...

τελικά το Pro6 αξίζει πραγματικά να το αγοράσεις????

Παίζω συνεχώς το Pro 5 σε PS2.....

αξίζει να το βάλω στο ράφι και να παίξω το Pro 6???

:ninja:

File mou egw xtes agorasa to PES6 meta apo enan wraiotato xrono pou perasa me to PES5 kai katenthousiastika!Einai koryfaio!Pragmatikh porwsh!Aksizei ta lefta tou.Parto me kleista matia...

Link to comment
Share on other sites

Εστω...την αλλαγη πληκτρων πως την κανω....οποιος ξερει να βοηθησει

Βρε παιδια εχω παλαβωσει παιζω 5 χρονια pro και η εννελαγη πληκτρων γινοταν ευκολα τωρα τιποτα...στο option ενω τα αλλαζω οταν παω να παιξω τα κουμπια δεν ειναι οπως τα ειχα βαλει...τι φταει?το παιχνιδι, που δεν εχω αναλογικο game pad η κανω κατι λαθως???help??

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειγον.Ειχα το pro6 αντιγραφη και το πηρα τωρα γνησιο.Αφου απεγκατεστησα την αντιγραφη βαζω το γνησιο dvd και δεν λεει να το διαβασει ωστε να ξεκινησει το autorun.Ουτε μεσω του windows explorer το βλεπει το cd.Γενικοτερα δειχνει να το διαβαζει αλλα δεν σταματαει.Δοκιμασα το dvd σε αλλο υπολογιστη και ειναι οκ!Τι στο καλο φταιει?Μηπως οτι εχω μεσα το pro5 πειρατικο?Τι φταιει?

μπορω να εγκαταστησω παλι την αντιγραφη και να χρησιμοποιησω τους κωδικους του γνησιου ωστε να παιζω online?Θα ειναι οκ ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εχω παλαβωσει παιζω 5 χρονια pro και η εννελαγη πληκτρων γινοταν ευκολα τωρα τιποτα...στο option ενω τα αλλαζω οταν παω να παιξω τα κουμπια δεν ειναι οπως τα ειχα βαλει...τι φταει?το παιχνιδι, που δεν εχω αναλογικο game pad η κανω κατι λαθως???help??

 

Απο αλλο forum (insomnia). Ετσι το εχω κανει και δουλευει μια χαρα:

 

Πρέπει να πας στα settings πριν ξεκινήσεις το παιχνίδι, και να ρυθμίσεις τα κουμπιά που θέλεις στο keyboard. Μετά πας και αναθέτεις το joypad (αν έχεις) στον Player 2. Στον Player 1 πρέπει να δείχνει μόνο τις δύο παύλες. Εγώ έτσι το έκανα, και δεν βρήκα άλλο τρόπο μέσα από το παιχνίδι.

 

 

Όπως σου είπα και πιο πάνω, πρέπει να αναθέσεις αναγκαστικά το pad στον player 2 και να αφήσεις κενό το player 1. Πάντα από τα settings εκτός παιχνιδιού. Αλλιώς δεν μπορείτε να παίξετε δύο παίκτες ταυτόγχρονα, ο ένας με Joypad κι ο άλλος με πλήκτρα

 

Χμμ, περίεργο. Αν τα χεις κάνει όλα όπως σου είπα, τότε θα πρέπει να εμφανίζονται δύο χειριστήρια στο Player Settings, ένα μπλε πάνω κι ένα κόκκινο κάτω. Το μπλε είναι το πληκτρολόγιο και το κόκκινο το joypad. Με το πληκτρολόγιο επιλέγεις αν θες να παίξεις Home, Away ή να αφήσεις το PC να ελέγχει τον Player 1, και με το Joypad κάνεις το ίδιο για τον Player 2.

 

Επαναλαμβάνω, ότι πρέπει να αναθέσεις στον Player 2 το Joypad από τα game settings που βρίσκονται εκτός του παιχνιδιού, πριν τα κάνεις όλα αυτά. Αν δεν βλέπεις τα δύο joypads (κόκκινο - μπλε) σημαίνει ότι δεν έχεις κάνει κάτι καλά εκεί. Τώρα αν υπάρχει και κάποια άλλη ρύθμιση που μου διαφεύγει τι να σου πω. Πάντως εγώ αυτά θυμάμαι να έκανα...

Link to comment
Share on other sites

Απο αλλο forum (insomnia). Ετσι το εχω κανει και δουλευει μια χαρα:

Οταν λεω εναλαγη πληκτρων εννοω στο game pad οχι στο πληκτρολογιο...εκει πως αλλαζω τα κουμπια π.χ οταν παταω χ φαινεται οτι εχω πατησει τριγωνο..

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω πρόβλημα με το gamepad. Στην αρχή το είχα player 1 και από τη στιγμή που το έβαλα σε player2 δεν το αναγνωρίζει καθόλου. Ότι κουμπί κι αν πατάω δεν κάνει τίποτα αλλά ούτε μπορώ να τα ρυθμίσω... :(
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Οταν λεω εναλαγη πληκτρων εννοω στο game pad οχι στο πληκτρολογιο...εκει πως αλλαζω τα κουμπια π.χ οταν παταω χ φαινεται οτι εχω πατησει τριγωνο..

 

Κι εγώ έχω πρόβλημα με το gamepad. Στην αρχή το είχα player 1 και από τη στιγμή που το έβαλα σε player2 δεν το αναγνωρίζει καθόλου. Ότι κουμπί κι αν πατάω δεν κάνει τίποτα αλλά ούτε μπορώ να τα ρυθμίσω... :(

 

Τι να σας πω βρε παιδια. Εγω το εβαλα στο player2 και περασα απο την αρχη τα κουμπια με ενα logitech gamepad που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει πρόβλημα:

Άμα κάνω mount το image, μου βγάζει σφάλμα.

Αντέγραψα το img σε dvd και μου βγάζει προβ. και μου ζητάει να μη βάζω το backup.

 

Έβαλα το κρ@κ που ήταν στο img που κατέβασα.

 

Τι να κάνω?, αμα το έχει καταφέρει κανένας mauro_provato666@yahoo.gr , ευχαριστώ για τη βοήθεια

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Simera enoikiasa to PRO 6 gia PS2 kai apogoiteutika.To perimena polu kalitero.Exo minei sto 4 kai mallon ekei tha paramino.

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Simera enoikiasa to PRO 6 gia PS2 kai apogoiteutika.To perimena polu kalitero.Exo minei sto 4 kai mallon ekei tha paramino.

 

 

το 4 νομιζω κι εγω παραμενει το κορυφαιο pes..

 

ειναι πολυ δυσκολο στο 6 να παιξεις καλη αμυνα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει πρόβλημα:

Άμα κάνω mount το image, μου βγάζει σφάλμα.

Αντέγραψα το img σε dvd και μου βγάζει προβ. και μου ζητάει να μη βάζω το backup.

 

Έβαλα το κρ@κ που ήταν στο img που κατέβασα.

 

Τι να κάνω?, αμα το έχει καταφέρει κανένας mauro_provato666@yahoo.gr , ευχαριστώ για τη βοήθεια

 

Κανένας τπτ?? Το χρειάζομαι!!:p :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...