Jump to content

Pro Evolution soccer 6


louwtak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το 4 νομιζω κι εγω παραμενει το κορυφαιο pes..

 

ειναι πολυ δυσκολο στο 6 να παιξεις καλη αμυνα..

 

Pro 6 (PS2)...

Συμφωνώ.... με τίποτα δεν μπορείς να παίξεις άμυνα!!!!!!!!!! Ειδικά άμα ο άλλος αρχίσει τα κολπάκια.... Άσε που στην επαφή (τζαρτζάρισμα) δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν κόβει ο παίχτης....

Εϊναι πιο παιχνιδιάρικο το 6 αλλά.... και γω το 4 το θεωρώ το καλύτερο...

Βέβαια αναγκαστικά παίζω το 6, όπως έπαιζα το 5 .... αλλά....

 

Το περίμενα καλύτερο.... καλύτερα γραφικά, οι τερματοφύλακες κάνουν κουφά λάθη, παλούκι να παίξεις άμυνα (η πίεση δεν κάνει τίποτα).....

Είπαμε ρεαλισμό.... αλλά όχι και έτσι.... παιχνίδι είναι.... θα χάσει την μαγεία του...

Για σκεφτείτε τα Call of Duty, Doom και κτλ.... με τόσες σφαίρες που τρώμε... θα έπρεπε από την αρχή να είμαστε στο χώμα....

 

:(

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 351
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Pro 6 (PS2)...

Συμφωνώ.... με τίποτα δεν μπορείς να παίξεις άμυνα!!!!!!!!!! Ειδικά άμα ο άλλος αρχίσει τα κολπάκια.... Άσε που στην επαφή (τζαρτζάρισμα) δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν κόβει ο παίχτης....

Εϊναι πιο παιχνιδιάρικο το 6 αλλά.... και γω το 4 το θεωρώ το καλύτερο...

Βέβαια αναγκαστικά παίζω το 6, όπως έπαιζα το 5 .... αλλά....

 

Το περίμενα καλύτερο.... καλύτερα γραφικά, οι τερματοφύλακες κάνουν κουφά λάθη, παλούκι να παίξεις άμυνα (η πίεση δεν κάνει τίποτα).....

Είπαμε ρεαλισμό.... αλλά όχι και έτσι.... παιχνίδι είναι.... θα χάσει την μαγεία του...

Για σκεφτείτε τα Call of Duty, Doom και κτλ.... με τόσες σφαίρες που τρώμε... θα έπρεπε από την αρχή να είμαστε στο χώμα....

 

:(

 

 

Βασικα αυτο που εχω καταλαβει για την αμυνα στο 6 ειναι οτι δεν πρεπει να πιεζεις σ ολο το γηπεδο τον αντιπαλο...ειναι τελειωσ ανωφελο γιατι ειδικα αν προκειται για καλο παιχτη θα σε περασει ευκολα και πισω θα εισαι εκτεθιμενος..

 

οποτε παροτι παραμενει πολυ δυσκολο να αμυνθεις σωστα καλο ειναι να περιμενεις πισω απο τη σεντρα και να αρχισεις το πρεσινγκ απο εκει..ετσι κλεβεις μπαλα και βγαινεις γρηγορα στην επιθεση..:D :p

 

καλυτερο συστημα για μενα το..4-5-1..:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει πρόβλημα:

Άμα κάνω mount το image, μου βγάζει σφάλμα.

Αντέγραψα το img σε dvd και μου βγάζει προβ. και μου ζητάει να μη βάζω το backup.

 

Έβαλα το κρ@κ που ήταν στο img που κατέβασα.

 

Τι να κάνω?, αμα το έχει καταφέρει κανένας mauro_provato666@yahoo.gr , ευχαριστώ για τη βοήθεια

 

Για την ιστορία χρειαζόνταν το κρ@κ από το g@meburnworld:)

 

Eyxaristo ton hasiotis_john gia tin voithia

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πηρα το PES 6 στο PS2 και Α Π Ο Γ Ο Η Τ Ε Υ Τ Η Κ Α :down: :down: το FIFA07 ειναι πολλες κλασεις ΑΝΩΤΕΡΟ σε ολα, τελικα και εγω με το WINNING ELEVEN 7 (το γιαπωνεζικο PES για οποιον δεν το ξερει:p ) θα μεινω που εχει ΚΑΙ της ελληνικες ομαδες ΚΑΙ τα πραγματικα γηπεδα ΚΑΙ παιζεις ΟΣΦΠ-ΠΑΟ ή ΠΑΟ-ΟΣΦΠ σε Καραισκακη ή Λεωφορο

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

παντως ειδα καπου βγηκε το γνωστο patch for pro6 απο wehellas..:)

 

είναι 60-65% έτοιμο , όπως λέει και ο Moonlight_Shadow (από το Editing Team της wehellas)

Κοιτάξτε μερικές φάτσες ποδοσφαιριστών και διατητών απο το patch...:up: τρελή δουλειά!

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=2050&st=0

και...

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=2050&st=60

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πηρα το PES 6 στο PS2 και Α Π Ο Γ Ο Η Τ Ε Υ Τ Η Κ Α :down: :down: το FIFA07 ειναι πολλες κλασεις ΑΝΩΤΕΡΟ σε ολα, τελικα και εγω με το WINNING ELEVEN 7 (το γιαπωνεζικο PES για οποιον δεν το ξερει:p ) θα μεινω που εχει ΚΑΙ της ελληνικες ομαδες ΚΑΙ τα πραγματικα γηπεδα ΚΑΙ παιζεις ΟΣΦΠ-ΠΑΟ ή ΠΑΟ-ΟΣΦΠ σε Καραισκακη ή Λεωφορο

 

Που μπορούμε να βρούμε το WE10??? Μόνο με παραγγελία από WWW???

 

Θα πάρω και το FIFA για να δω τι λέει....

 

Πάντως περίμενα ΠΟΛΛΑ περισσότερα από το Pro6???? :(

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αυτο που εχω καταλαβει για την αμυνα στο 6 ειναι οτι δεν πρεπει να πιεζεις σ ολο το γηπεδο τον αντιπαλο...ειναι τελειωσ ανωφελο γιατι ειδικα αν προκειται για καλο παιχτη θα σε περασει ευκολα και πισω θα εισαι εκτεθιμενος..

 

οποτε παροτι παραμενει πολυ δυσκολο να αμυνθεις σωστα καλο ειναι να περιμενεις πισω απο τη σεντρα και να αρχισεις το πρεσινγκ απο εκει..ετσι κλεβεις μπαλα και βγαινεις γρηγορα στην επιθεση..:D :p

 

καλυτερο συστημα για μενα το..4-5-1..:D

 

Το καλύτερο μάλλον είναι 4-3-3 με επιθέσεις από τα πλάγια.... ειδικά όταν ο πλάγιος αφήσει την μπάλα να περάσει μπροστά του (R1 για PS2).... περνά σαν χάνο τον αμυντικό.... προχωρά.... και είτε κάνει σέντρα, είτε μπάσιμο και πάσα στο κέντρο της εστίας.... όπου λόγω χαμηλού AI στους αμυντικούς, πετάγετε ο επίθετικός και στο καρφώνει..... Γενικά το παιχνίδι λόγω του ότι η ΑΜΥΝΑ δεν βγαίνει με τίποτα.... έχει καταντήσει ρώσικη ρουλέτα!!!!!!!

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Που μπορούμε να βρούμε το WE10??? Μόνο με παραγγελία από WWW???

 

Θα πάρω και το FIFA για να δω τι λέει....

 

Πάντως περίμενα ΠΟΛΛΑ περισσότερα από το Pro6???? :(

 

'Η apo τα γνωστα sites..............700ΜΒ ειναι (το 7), 1,6GB το 10.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

οριστε το patchaki..με οδηγιες μεσα!!

 

File: propatch6__by_kostakiss.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/3311039/propatch6__by_kostakiss.rar.html

 

Θα βρειτε τον κιτσερβερ και φυσικα το νεο save του παιχνιδιου .

 

Ολοκληρα πρωταθληματα :

 

English Premier League

Bundesliga

Greek Super League

Classic Teams unlocked

3 new stadiums unlocked

 

good gaming ;)

Link to comment
Share on other sites

thnx kostakiss :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

οριστε το patchaki..με οδηγιες μεσα!!

 

File: propatch6__by_kostakiss.rar
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/3311039/propatch6__by_kostakiss.rar.html

 

good gaming ;)

Τι patch είναι αυτό? Είναι της WEhellas? Τι περιέχει?

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου της wehellas ειναι..

εκει θα βρεις τον κιτσερβερ και φυσικα το νεο save του παιχνιδιου .

 

Ολοκληρα πρωταθληματα :

 

English Premier League

Bundesliga

Greek Super League

Classic Teams unlocked

3 new stadiums unlocked

αυτα..:)

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου της wehellas ειναι..

εκει θα βρεις τον κιτσερβερ και φυσικα το νεο save του παιχνιδιου .

 

Ολοκληρα πρωταθληματα :

 

English Premier League

Bundesliga

Greek Super League

Classic Teams unlocked

3 new stadiums unlocked

αυτα..:)

Μα δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα. Είναι στο 65% απ'ότι λένε στο site τους.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα. Είναι στο 65% απ'ότι λένε στο site τους.

 

Συμφωνώ.. στην σελίδα τους γράφει ""Official WeHellas Patch PES6 Info - 65%""...

Link to comment
Share on other sites

το WINNING ELEVEN 7 (το γιαπωνεζικο PES για οποιον δεν το ξερει:p ) θα μεινω που εχει ΚΑΙ της ελληνικες ομαδες ΚΑΙ τα πραγματικα γηπεδα ΚΑΙ παιζεις ΟΣΦΠ-ΠΑΟ ή ΠΑΟ-ΟΣΦΠ σε Καραισκακη ή Λεωφορο

Πως γίνεται να το έχω και εγώ αυτό...;;;:cry:

Που και πως μπορώ να το βρω...;;;

Link to comment
Share on other sites

τελικα το online δουλευει καλα;;;

να το παρω;;;αξιζει;;;

εχω 2mbps γραμμη

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

τελικα το online δουλευει καλα;;;

να το παρω;;;αξιζει;;;

εχω 2mbps γραμμη

 

 

μην το σκεφτεσαι.. δουλευει μια χαρα πλεον και εχει και πολλες επιλογες..

Link to comment
Share on other sites

Έχω το απιχνίδι νοικιασμένο αρκετες μέρες τώρα και σκέφτηκα να παίξω online με εναν φίλο μου..Μπορώ να κάνω register με το s/n που υπάρχει ή όχι;Αν αργοτέρα χρησιμοποιήσω το ***** για να παίζω γιατι βάλε βγαλε το cd με νευριάζει,θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις αλλά μπορεί να σε έχουν προλάβει οι προηγούμενοι. Λογικά όχι για το 2ο σκέλος της ερώτησης σου
Link to comment
Share on other sites

Έχω το απιχνίδι νοικιασμένο αρκετες μέρες τώρα και σκέφτηκα να παίξω online με εναν φίλο μου..Μπορώ να κάνω register με το s/n που υπάρχει ή όχι;Αν αργοτέρα χρησιμοποιήσω το ***** για να παίζω γιατι βάλε βγαλε το cd με νευριάζει,θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Αν δε το χει κανει ηδη καποιος αλλος register μπορεις να το κανεις εσυ και να παιζεις για παντα online :devil:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πάω να συνδεθώ online και μου δείχνει από επάνω το cd-key και από κάτω λέει να βάλω κωδικό! Τί κωδικό βάζω;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις user registration(μολις βάλεις το cd βλέπεις αυτην την επιλογή) και να βάλεις ενα κωδικό της αρεσκείας σου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...