Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 10€ πήγαν στο κατάστημα, σαν να του πούλησαν την πλαστική sim 10€.

Καλό είναι η φορητότητα να γίνεται ηλεκτρονικά. Όταν έκανα φορητότητα ηλεκτρονικά και συμπλήρωσα τα στοιχεία μετά από 3 ημέρες μου τηλεφώνησαν για επιβεβαίωση και μέσα σε μια εβδομάδα όχι μονο είχα την κάρτα sim αλλά είχα συνδεθεί και στο δίκτυο της cosmote.

Στους όρους γράφει, κάρτα sim δωρεάν, και εκείνο που πληρώνεις είναι η κάρτα ανανέωσης που έρχεται μαζί με την sim.

Link to comment
Share on other sites



Τα 10€ πήγαν στο κατάστημα, σαν να του πούλησαν την πλαστική sim 10€.
Καλό είναι η φορητότητα να γίνεται ηλεκτρονικά.


Αυτό τώρα πρέπει να είναι καινούργιο φρούτο του καταστήματος,

Αν θυμάμαι καλά πριν καιρό που ακεπτονουν να μεταφέρω την αδερφή μου στην φρογκ και τους είχα πάρει τηλέφωνο

Μου είχαν πει οι η φορητότητα δεν έχει κάποια έξοδα αν πάω σε κάποιο κατάστημα,




Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Τα 10€ πήγαν στο κατάστημα, σαν να του πούλησαν την πλαστική sim 10€.
Καλό είναι η φορητότητα να γίνεται ηλεκτρονικά. Όταν έκανα φορητότητα ηλεκτρονικά και συμπλήρωσα τα στοιχεία μετά από 3 ημέρες μου τηλεφώνησαν για επιβεβαίωση και μέσα σε μια εβδομάδα όχι μονο είχα την κάρτα sim αλλά είχα συνδεθεί και στο δίκτυο της cosmote.
Στους όρους γράφει, κάρτα sim δωρεάν, και εκείνο που πληρώνεις είναι η κάρτα ανανέωσης που έρχεται μαζί με την sim.
Έτσι ακριβώς και εγω ηλεκτρονικά, 12€ κάρτα την πέρασα στο τηλέφωνο και ακόμα δεν εχω χαλάσει κάτι περνώ με τα δώρα που πήρα και εχω υπόλοιπο 11,28

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σε τηλέφωνο με το κατάστημα αλλά και στα τσατ, μου είπαν να περιμένω 24 ώρες να εμφανιστεί το ποσό.

Αυτή τη στιγμή έχω ανοίξει τσατ πάλι (για να με εξυπηρετήσει το Φρογκ στο μέσεντζερ, έπρεπε να αφήσω χωρίς κινητό τη φουκαριάρα τη μάνα μου γιατί απ το δικό μου facebook δεν δέχονταν να εξυπηρετήσουν, παρ όλο που τους έστειλα και την Εξουσιοδότηση με την οποία έγινε η διαδικασία) και κοιτάζω την άδεια οθόνη...

ΓΤΠ με πολλή επιείκεια 

Έχω κι άλλα Φρογκ και γι αυτό έκανα και τούτο, αλλά αποφάσισαν πως έπρεπε να με τιμωρήσουν για την ...εμπιστοσύνη, να μην παίρνουν τα μυαλά μας αέρα πως είναι καλύτεροι απ τους υπόλοιπους

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, thakokk6 said:

Είναι βδομάδα διπλασιασμου;

Στάλθηκε από το RMX2193 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λογικά ναι, αλλά για σιγουριά σβήσε τα data του app και ξανακανε είσοδο ώστε να δεις ανανεωμενες πληροφοριες πακετου πριν το αγοράσεις. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή λέει διπλασιασμό

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites



Όντως έχει διπλασιασμο στο φεισμπουκ παίζουν το πουλί τους

Στάλθηκε από το RMX2193 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Ωμή αλήθεια

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην ξέρουν τι εννοεί κάποιος όταν τους γράφει για "διπλασιασμό".

Δεν ανεβάζεις thakokk6, screenshot που σου απάντησαν στο fb το πρωΐ , να γελάσουμε λίγο;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην ξέρουν τι εννοεί κάποιος όταν τους γράφει για "διπλασιασμό".
Δεν ανεβάζεις thakokk6, screenshot που σου απάντησαν στο fb το πρωΐ , να γελάσουμε λίγο;
Το κατάλαβαν μην ανησυχείς

Στάλθηκε από το RMX2193 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε τσατ που μόλις τελείωσα απ την εφαρμογή cosmote, μετά από μέρες ταλαιπωρίας αλλεπάλληλες κλήσεις και τσατ, η υπάλληλος έγραψε πως η φορητοτητα σε φρογκ χρεώνεται 10€ και "λυπούνται για τη λάθος πληροφόρηση"...

ΓΤΠ

 

Αντίθετα κι από ότι ήξεραν οι ίδιοι οι υπάλληλοι του Γερμανού που εκτός απ το ότι τους ζητούσα και τα ρέστα, μου πιστωσαν δια τηλεφώνου και 10€ και τους τα χρωστάω...

Με έβαλαν να κάνω "τον ......." οι ερασιτέχνες...

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Vasileios said:

Ζήτα να στο δείξει στον τιμοκατάλογο.

Καταλαβαινετε πως το πόσο μπορούμε να ασχοληθούμε με τα 10€, προς αναζήτηση του δικαίου, έχει και ένα όριο... αντίθετα απ τις ...... ΚΑΙ της Κοσμοτε που δεν έχουν όρια. 

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, andre74 said:

Καταλαβαινετε πως το πόσο μπορούμε να ασχοληθούμε με τα 10€, προς αναζήτηση του δικαίου, έχει και ένα όριο... αντίθετα απ τις γυφτιες ΚΑΙ της Κοσμοτε που δεν έχουν όρια. 

Πολυ πιθανο η υπάλληλος να μην πηρε το memo... και να έμεινε στην εποχή που όλες οι εταιρίες χρέωναν. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να μην μου πιστωσουν τον χρόνο ομιλίας, πάει να πει πως άλλαξαν πολιτική

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, andre74 said:

 

Screenshot_20220706-113152_COSMOTE.jpg

Πριν δυο εβδομάδες, σε κατάστημα cosmote, φορητοτητα που εκανε η μάνα μου κόστισε 12 ευρώ η κάρτα ανανέωσης.

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, thant said:

Πριν δυο εβδομάδες, σε κατάστημα cosmote, φορητοτητα που εκανε η μάνα μου κόστισε 12 ευρώ η κάρτα ανανέωσης.

 

Άρα δωρεάν. Η κάρτα ανανέωσης μένει στο υπόλοιπο προς χρήση. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mobileras said:

Άρα δωρεάν. Η κάρτα ανανέωσης μένει στο υπόλοιπο προς χρήση. 

Η κάρτα μένει στο υπόλοιπο μόνο αν ζητησεις να γίνει whats up. Αν γίνει κοσμοκαρτα ενεργοποιειται πακέτο με χρόνο ομιλίας. 

Edited by thant
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...