Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως, το 0 στο 1330 στο What's Up ενεργοποιεί ακόμη το με -5,9Ε unlimited data για 15 μέρες. Λέτε να αλλάξει και στο WU?

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να ενεργοποιησω την προσφορα με τα απεριοριστα απο την εφαρμογη της frog και μου βγαζει

κατι πηγε στραβα προσπαθηστε αργοτερα (και ειναι η 2η ημερα που προσπαθω...),

υπαρχει κανας αλλος τροπος;

edit: δοκιμασα και το 1330 και λεει θελει προσφατη ανανεωση, μαλλον γι αυτο δεν παιζει και το προγουμενο,

οποτε θα κανω και θα δω

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, patrickdrd said:

προσπαθω να ενεργοποιησω την προσφορα με τα απεριοριστα απο την εφαρμογη της frog και μου βγαζει

κατι πηγε στραβα προσπαθηστε αργοτερα (και ειναι η 2η ημερα που προσπαθω...),

υπαρχει κανας αλλος τροπος;

edit: δοκιμασα και το 1330 και λεει θελει προσφατη ανανεωση, μαλλον γι αυτο δεν παιζει και το προγουμενο,

οποτε θα κανω και θα δω

Για ενεργοποίηση της προσφοράς πρέπει να έχεις κάνει τουλάχιστον μια ανανέωση χρόνου ( ή bundle card) από 01/03 και μετά.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

ε αμα βαλω καρτα θα παρω και το 1gb (ή οσο ειναι) για ενα μηνα ετσι κι αλλιως,

δεν "βολευει", αλλα ας ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν απεριόριστο ίντερνετ για 15 μέρες. Εάν δεν το βλέπετε στο app του frog, θα το δείτε στο app της cosmote

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

On 18/4/2022 at 8:55 ΜΜ, Pppe said:

Πάντως, το 0 στο 1330 στο What's Up ενεργοποιεί ακόμη το με -5,9Ε unlimited data για 15 μέρες. Λέτε να αλλάξει και στο WU?

 

23 ώρες πριν, patrickdrd said:

ε αμα βαλω καρτα θα παρω και το 1gb (ή οσο ειναι) για ενα μηνα ετσι κι αλλιως,

δεν "βολευει", αλλα ας ειναι..

 

Τελικά έδωσε unlimited data για 15 μέρες δωρεάν. Δυνατότητα ενεργοποίησης έως τη Δευτέρα Πάσχα αρκεί ανανέωση από 20/3 και μετά.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, fotisbasm said:

Η wifi greece τι εγινε ρε παιδια; Πιστολι;;;; Ουτε πακετα ουτε ανανεωση;;;;;

Τι πακετα να δωσει τωρα που ειναι ολα τσαμπα; Ας ληξουν κ βλεπουμε. Το καλοκαίρι τη θελουμε δυνατη γτ θα στειλουμε τη φαμίλια χωριο😁

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fotisbasm said:

Γιατί;;;; μας χαλούσε το απεριόριστα 30 μέρες μαζί με 1000 λεπτά;;;;, τι να το κάνω το 20gb και 1000 λεπτά 

Εδωσε κ απεριόριστα η cosmote

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fotisbasm said:

Η wifi greece τι εγινε ρε παιδια; Πιστολι;;;; Ουτε πακετα ουτε ανανεωση;;;;;

out of stock για την ώρα, τους πήρα τηλ και μου είπαν ότι θα ξαναβγάλουν κάρτες σύντομα, χωρίς όμως να μου προσδιορίσουν χρονικά πότε θα γίνει αυτό

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λήξη υπολοίπου αναφέρει 21/04, αυτό σημαίνει ότι μπορώ να ανανεώσω και αύριο;

Κι αν ναι, μέχρι πότε; 12:00 το μεσημέρι ή το βράδυ;

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, user_one said:

Λήξη υπολοίπου αναφέρει 21/04, αυτό σημαίνει ότι μπορώ να ανανεώσω και αύριο;

Κι αν ναι, μέχρι πότε; 12:00 το μεσημέρι ή το βράδυ;

Ναι μέχρι 23:59 το βραδυ, ωστόσο επίφοβο το τελευταία στιγμή μη γίνει καμία στραβή και κολλήσει κανα σύστημα…

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά, δε θα το αφήσω για το βράδυ, απλά έλεγα μήπως το ξεχάσω πριν της 12 το μεσημέρι

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Για νεο νουμερο ποιο ειναι το κοστος?

Πρεπει να αγορασεις και πακετο για να μπορεις να δεχεσαι απλα κληση?

Ποσο καιρο διατηρειται χωρις να κανεις ανανεωση?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, adi32 said:

Για νεο νουμερο ποιο ειναι το κοστος?

Πρεπει να αγορασεις και πακετο για να μπορεις να δεχεσαι απλα κληση?

Ποσο καιρο διατηρειται χωρις να κανεις ανανεωση?

Τα ιδια που σου απαντησα και για το κιου. Η διαφορά ειναι οτι στο κιου μπορείς να δεχεσαι κλησεις για 12 μηνες, ενω σε ολα τα υπολοιπα καρτοκινητά στην Ελλάδα μπορεις να δεχεσαι κλήσεις μεχρι 4 μηνες απο την τελευταία ανανέωση. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Είμαι Αγγλία για επίσκεψη και έχω το δωρεάν πακέτο των 20GB και 1000' προς όλους, αλλά (όπως λέει το ενημερωτικό sms που έλαβα όταν προσγειώθηκα) μου καταναλώνει το υπόλοιπο και πολύ!
Τί μπορώ να κάνω; Υπάρχει πακέτο που καλύπτει Αγγλία;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, talos_2002 said:

Είμαι Αγγλία για επίσκεψη και έχω το δωρεάν πακέτο των 20GB και 1000' προς όλους, αλλά (όπως λέει το ενημερωτικό sms που έλαβα όταν προσγειώθηκα) μου καταναλώνει το υπόλοιπο και πολύ!
Τί μπορώ να κάνω; Υπάρχει πακέτο που καλύπτει Αγγλία;

Τα 2 πακετα combo και το πακετο των 60' γράφουν ότι η ομιλία και ένα μέρος των GB είναι διαθέσιμα σε περιαγωγη στην Ευρωπαϊκή Ένωση... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, talos_2002 said:

Είμαι Αγγλία για επίσκεψη και έχω το δωρεάν πακέτο των 20GB και 1000' προς όλους, αλλά (όπως λέει το ενημερωτικό sms που έλαβα όταν προσγειώθηκα) μου καταναλώνει το υπόλοιπο και πολύ!
Τί μπορώ να κάνω; Υπάρχει πακέτο που καλύπτει Αγγλία;

Κοίτα το εβδομαδιαίο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Η Αγγλία είναι εκτος Ευρώπης όποτε περιαγωγή με τους χειρότερους ορους

Edit:Απ' ότι βλέπω τελικά στο site της cosmote δεν την έχουν στις χώρες εκτός δωρεάν roaming.Ενδεχομενως το πακέτο που έχεις να έχει περιορισμό στο roaming.


My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανέστη
Αλλαγή φορητότητας από Q σε Frog πόσος χρόνος χρειάζεται ;
Θα συμπληρώσω σήμερα την φόρμα που μου έστειλαν .
Πόσες μέρες κάνει περίπου η όλη αλλαγή μέχρι την παραλαβή και ενεργοποίηση της κάρτας ;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανέστη
Αλλαγή φορητότητας από Q σε Frog πόσος χρόνος χρειάζεται ;
Θα συμπληρώσω σήμερα την φόρμα που μου έστειλαν .
Πόσες μέρες κάνει περίπου η όλη αλλαγή μέχρι την παραλαβή και ενεργοποίηση της κάρτας ;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
αν δεν έχουν χακαρει τα ΕΛΤΑ 4 μέρες περίπου εργάσιμες

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν δεν έχουν χακαρει τα ΕΛΤΑ 4 μέρες περίπου εργάσιμες

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ευχαριστώ :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to comment
Share on other sites

Έρχεται η μεγάλη απόφαση να φύγω από την Cosmocarta μετά από 20+ χρόνια και να πάω κάπου καλύτερα όσο αφορά τα δεδομένα. Τα 13GB με δικαίωμα μεταφοράς ότι περισσέψει αν γίνει η ανανέωση πριν το μήνα και με τα 200 προς όλους να μαζεύονται και αυτά μήνα μήνα (εδώ μέσα γράφτηκε ότι μεταφέρονται και αυτά) με φέρνουν κοντά στη frog. Το θέμα είναι ότι αυτή τη στιγμή έχω περίπου 5,5 GB και κάπου στα 2500 λεπτά ομιλίας. Τι θα γίνουν αυτά; Θα μεταφερθούν; Και αν ναι με νέα ημερομηνία λήξης ή με αυτή που υπάρχει τώρα (σε 3 μέρες λήγουν τα λεπτά και σε 5 τα δεδομένα).  Και αν μεταφερθούν (οποτε και να λήξουν μετά) και διαλέξω το GIGA Combo υπάρχει περίπτωση να γίνουν όλα ένα με νέα ημερομηνία λήξης;  Πολλά ερωτήματα, σορρυ γιαυτό θα πάρω και την εξυπηρέτηση να μου πουν (ελπίζω να με διαφωτισουν). Αν ξερει κάποιος βοηθάει.

Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...