Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι, πλεον τα μηνυματα ερχονται επιλεκτικα, τυχαια επιλεγονται, δεν μπορω να καταλαβω...

 

καλα που μας ενημερωνουν τα παιδια εδω

Ξερεις μεχρι πότε ειναι;

Το πακετο που εχω τωρα ληγει 10/5 και ειναι κριμα να αγορασω απο σημερα.

Link to comment
Share on other sites

ναι, κι εγω παρομοιο θεμα εχω, 11/5 ληγει το δικο μου, μεχρι την κυριακη, αρα το ενεργοποιουμε τοτε ;)
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν το φαντάζομαι. Είχα ένα πακέτο ανταγωνιστικό του Frog (Taza) για λίγο καιρό και συνέβαινε ακριβώς αυτό: Έδινε τα 100' προς όλους, στην πρώτη ανανέωση από 5€ και άνω κάθε μήνα. Τον τρίτο μήνα που δεν έβαλα κάρτα, δεν τα πήρα. Η ίδια ακριβώς προσφορά, ισχύει και στο Frog, ως αντίγραφο της προσφοράς του Taza.

 

Το μήνυμα που στέλνει η frog δεν αναφέρει ότι απαιτεί κάθε μήνα ανανέωση για να δώσει τα 100'. Σε 10 μέρες θα το δω και θα επανέλθω. Όπως και να χει όμως εσύ το φαντάζεσαι από τη στιγμή που δεν έχεις το ίδιο.

 

Τελικα ειχες δικιο. Αν δεν ανανεωνεις καθε μηνα (εστω και με 5€), δεν σου δινει τα 100' προς ολους.

Link to comment
Share on other sites

μωρε τιποτα δεν σου δινει, με 5 ανανεωσα εγω προχθες (εληγε το 3μηνο) και δεν πηρα ουτε 100' ουτε 1gb, πφφφ,

πηρα τουλαχιστον τα 2gb της προσφορας

Link to comment
Share on other sites

Αναφερόμασταν σε νέους συνδρομητές frog όπου δίνει κάποιο δώρο.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η ταλαιπωρία μου με την sim έληξε. Βρήκα αυτή που ήθελα στο κατάσημα ΟΤΕ Καστοριάς. Πάντως από εξυπηρέτηση πελατών στο κέντρο εξυπηρετησης πελατών θέλει δουλειά ακόμη η cosmote. O κάθε υπάλληλος μου έλεγε άλλα... Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεκίνησε σήμερα η βδομάδα 2xπλασιασμού των λεπτών προς όλους: 120΄ προς όλους με 3€. Ως την Κυριακή. Με κλήση στο 1330.

 

Η επόμενη 2xπλασιασμού είναι 30/5 ή 6/6?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.. Έχω κοσμοκάρτα και θέλω να το κάνω frog... πρέπει να πάω σε κάποιο κατάστημα ή μπορώ τηλεφωνικα πχ να μεταφερθώ; τα χρήματα που έχω υπόλοιπο τα χάνω; αν ξέρει κάποιος πως γίνεται θα βοηθούσε

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στελνεις μήνυμα στο 1314 με την λέξη ΑΛΠΑΚ και σου έρχεται απαντητικό μήνυμα με οδηγίες. Το κόστος αλλαγής ειναι 3 ευρω και τα λεφτά που εχεις μέσα δεν χάνονται.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε σήμερα η βδομάδα 2xπλασιασμού των λεπτών προς όλους: 120΄ προς όλους με 3€. Ως την Κυριακή. Με κλήση στο 1330.

 

Η επόμενη 2xπλασιασμού είναι 30/5 ή 6/6?

Λογικά, 30/05 θα είναι, αφού αυτή είναι η πρώτη εβδομάδα του Ιουνίου (έχει 5 ημέρες μέσα στον Ιούνιο).

Link to comment
Share on other sites

ισχυει ακομα η προσφορα με τα 2gb; εβαλε κανείς προσφατα;

 

Στις 13 του μήνα έστειλα και πήρα κανονικά τα 2GB.

Link to comment
Share on other sites

Στελνεις μήνυμα στο 1314 με την λέξη ΑΛΠΑΚ και σου έρχεται απαντητικό μήνυμα με οδηγίες. Το κόστος αλλαγής ειναι 3 ευρω και τα λεφτά που εχεις μέσα δεν χάνονται.

Σ ευχαριστώ για την απάντηση...έστειλα ΑΛΠΑΚ και μου ήρθε sms να στείλω F στο 1314 αν θέλω να αλλάξω σε frog. Tο έστειλα αλλά δεν έχω λάβει κάποια απάντηση εδώ και 3 ώρες περίπου... Αργεί τόσο ή θέλει και κάτι άλλο;

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δοκιμάσει να προχωρησω στην αλλαγή,τα 3 ευρώ στα χρέωσε κανονικά ή όχι ακομα? Κάποιος νομίζω είχε γράψει κάτι για 24ωρο όσον αφορά την αλλαγή πιο παλιά αλλά δεν ξέρω περισσότερα... Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδιά ...πριν λιγο μου ηρθαν τα μηνύματα.

Εβαλα και το πακέτο με 3€ 60' λεπτα για όλους και μου έδωσε άλλα 60'

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

 

Είμαι χρήστης της Wind (από εποχές Telestet) κολλημένος σε πρόγραμμα μη εμπορικά διαθέσιμο και σκέφτομαι να κάνω φορητότητα σε Frog καθώς ήρθε η ώρα να περάσω κάπου που να έχει καλό σήμα και 4G data σε καλή τιμή.

 

 

  1. Μπορώ να το κάνω τηλεφωνικά;
  2. Θα πάρω nano-SIM; (όχι κομμένη και φουσκώσει στο tray)
  3. Πόσο θα κοστίσει;
  4. Υπάρχει επιλογή να γίνει φραγή εισερχομένων από απόκρυψη;
  5. Μπορώ να βλέπω το υπόλοιπο μου online ή/και μέσω app;

 

Κάποια από αυτά που ρώτησα έχουν απαντηθεί σε αυτό το thread πριν χρόνια και θέλω να μάθω τι συμβαίνει σήμερα...

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...