Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είσαι σίγουρος;

 

Ενας φιλος μου ηθελε να μεταφερθει απο vodafone σε frog και του ειπα να παρει το 13897,οταν καλουσε του ελεγε οτι "δεν υπαρχει ο αριθμος που καλειται",μετα το διαπιστωσα και εγω

 

Πηρα στην εξυπηρετηση πελατων και μου διαβεβαιωσαν οτι πρεπει να παρεις νεο πακετακι,δεν υπαρχει φορητοτητα

 

Μονο αν εχεις frog μπορεις να κανεις φορητοτητα με οποια εταιρια θελεις αλλα για να επιστρεψεις ξανα λιγο δυσκολο

Link to comment
Share on other sites

E, δηλαδη καποιος που θελει οικονομικη καρτοκινητη, και θελει να κρατησει το νουμερο του, δηλαδη να κανει φορητοτητα προς ειτε Qcard,F2GQcard,Champion και FROG, μολις εχασε την τελευταια του επιλογη? Υποθετω η cosmote εχει τοσους πολλους πελατες, που δεν θελει αλλα βατραχια απο φορητοτητα ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου ηθελε να μεταφερθει απο vodafone σε frog και του ειπα να παρει το 13897,οταν καλουσε του ελεγε οτι "δεν υπαρχει ο αριθμος που καλειται",μετα το διαπιστωσα και εγω

 

Πηρα στην εξυπηρετηση πελατων και μου διαβεβαιωσαν οτι πρεπει να παρεις νεο πακετακι,δεν υπαρχει φορητοτητα

 

Μονο αν εχεις frog μπορεις να κανεις φορητοτητα με οποια εταιρια θελεις αλλα για να επιστρεψεις ξανα λιγο δυσκολο

 

Το 13897 ειναι γενικα της cosmote, οχι της Frog, οποτε θα επρεπε να καλει. Μαλλον προσωρινο προβλημα θα ηταν.

Link to comment
Share on other sites

E, δηλαδη καποιος που θελει οικονομικη καρτοκινητη, και θελει να κρατησει το νουμερο του, δηλαδη να κανει φορητοτητα προς ειτε Qcard,F2GQcard,Champion και FROG, μολις εχασε την τελευταια του επιλογη? Υποθετω η cosmote εχει τοσους πολλους πελατες, που δεν θελει αλλα βατραχια απο φορητοτητα ετσι?

 

Η cosmote μου φαινεται προτιμα να χασει πελατες παρα να παρει,δε δικαιολογηται το πακετο να λειτουργει ανεξαρτητο και πανω να γραφει προιον κοσμοτε,επισης ειναι απαραδεκτο να μην μπορουν οι χρηστες whats up και cosmokarta να ερθουν σε frog με ενα γραπτο μηνυμα,αφου στο ιδιο δικτυο ειναι η ιδια εταιρια το προωθει και παρ'ολα αυτα το χουν περιορισμενο πολυ,ειναι απαραδεκτη,εχω ενα whats up και δε μπορω να το κανω frog οποτε θα παω σε Qcard

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ένα frog που έχω, μου φαίνεται ότι δε λειτουργεί πάντα σωστά η ειδοποίηση κλήσεων.

Γενικώς έχω ξενερώσει.

Αυτή την εποχή λέει η προσφορά της Champion με διπλασιασμό των καρτών.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η τσαμπιον παουερντ μπαι βονταφον δεν ειναι;;;

νομιζω πως ο διπλασιασμος ισχυει για περιορισμενο χρονικο διαστημα και εως συγκεκριμενο αριθμο καρτων.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η τσαμπιον παουερντ μπαι βονταφον δεν ειναι;;;

νομιζω πως ο διπλασιασμος ισχυει για περιορισμενο χρονικο διαστημα και εως συγκεκριμενο αριθμο καρτων.

Ναι, by Voda.

Στην Champion δεν υπάρχει περιορισμός καρτών.

Μέχρι 15 Σεπτεμβρίου ότι βάζεις διπλασιάζεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξανακαλεσα την εξυπηρετηση πελατων τωρα μου λενε οτι ισχυει η διπλη φορητοτητα,μπαχαλο το κανανε,μαλλον θα το παω σε vodafone και μετα frog
Link to comment
Share on other sites

το βατραχι εκτος συνορων τι λεει παιδια;;εντυπωσεις;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έυγε frog.:)

 

Το tim f2g για ομιλία και το frog για sms (2 κινητά έχω οπότε με βολεύει) :p

 

Τι το καλο έχει το f2g στην ομιλία?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

το βατραχι εκτος συνορων τι λεει παιδια;;εντυπωσεις;

 

ε....τιποτα ιδιαιτερο....δουλευει μια χαρα...:)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα για να μιλάω με το αμόρε.(non stop βλέπεις) :)

 

Α ναι,το νον στοπ ειναι οτι πρεπει για τα ζευγαρακια.Επισης το νον στοπ προς ολους ειναι καλει περιπτωση αν ξερεις πολλους αριθμους wind.

 

Ψαχνω παρομοιες προσφορες απο voda,και cosmote,για να απαλλαγω απο το συμβολαιο,και να μεινω σε καρτες.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Α ναι,το νον στοπ ειναι οτι πρεπει για τα ζευγαρακια.Επισης το νον στοπ προς ολους ειναι καλει περιπτωση αν ξερεις πολλους αριθμους wind.

 

Ψαχνω παρομοιες προσφορες απο voda,και cosmote,για να απαλλαγω απο το συμβολαιο,και να μεινω σε καρτες.

 

Το καλύτερο από όλα είναι το call600 που έχει το whatsup.

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο από όλα είναι το call600 που έχει το whatsup.

 

Ναι αλλα ειναι για what's up τρεχα γυρευε δηλαδη.697 μπορει να ειναι cosmote,cosmocarta,what'up,frog.Βεβαια υπαρχει υπηρεσια που σε ενημερωνει για το αν ο χρηστης εχει what'up,αλλα καλυτερα θα ηταν μια προσφορα του στυλ 200 λεπτα για ολα τα 697.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Οι χρεωσεις 3 λεπτα άνα μηνυμα και 0.0045 δευτ κλήση ισχύουν?Μολις πηρα εναν αριθμο και αναφέρει αλλες τιμες.6.6 το μην. και 0.0057 το δευτ...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως για τα σμς μεχρι τελη σεπτεμβρη ισχυουν..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα Frog για δεύτερο αριθμό για να μιλάω με δύο φίλους μου με τα 2 λεπτά ανά λεπτό, και (αφού ούτως η άλλως οι χρεώσεις είναι ίδιες με την Q, επομένως οι διαφορές είναι στις λεπτομέρειες), αφ' ενός μου άρεσε πολύ που στην αρχή κάθε κλήσης σου λέει αν σου μένουν λιγότερο από 5 λεπτά, αφ' ετέρου μου την έσπασε αφάνταστα που παίζει διαφήμιση πριν σου πει το υπόλοιπό σου...
Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

ερωτησεις

 

1)εχει ιδια τιμη σε σμς εξωτερικου με ελλαδα?

2)πως μπορω να μεταφερω 2-3 νουμερακια αλα καρτ σε frog?

 

δωρεαν ειναι ετσι?

:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...