Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μαθαίνουμε το υπόλοιπο που εχουμε σε mb στο frog?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Πως μαθαίνουμε το υπόλοιπο που εχουμε σε mb στο frog?

 

στείλε info στο 1312

Link to comment
Share on other sites

Στη frog οι χρεώσεις είναι ανά δευτερόλεπτο απο το πρώτο δευτερόλεπτο ?
αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Στη frog οι χρεώσεις είναι ανά δευτερόλεπτο απο το πρώτο δευτερόλεπτο ?

 

ναι:D:D:D απο το πρωτο δευτερολεπτο

Link to comment
Share on other sites

Thanks , θα πάρω το πρωί για φορητότητα από καρτοσυμβόλαιο wind.

Δοκίμασα και τώρα αλλά η υπηρεσία λειτουργεί Δευτέρα έως Κυριακή 07:00-24:00

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Τα sms ο βάτραχος τα έχει ξεχάσει εντελώς νομίζω... δώστε καμιά προσφορά και εκεί

 

καλα τι προσφορα θες αφου εχει το φθηνοτερο μυνημα απο ολους στα 0,05cent/sms

Link to comment
Share on other sites

καλα τι προσφορα θες αφου εχει το φθηνοτερο μυνημα απο ολους στα 0,05cent/sms

 

+με το διπλασιασμο της πρωτης ανανεωσης καθε μηνα = 0,025/sms

Link to comment
Share on other sites

+με το διπλασιασμο της πρωτης ανανεωσης καθε μηνα = 0,025/sms

 

μετα απο αυτο τι αλλο να ζητησω

Link to comment
Share on other sites

και πάλι όμως πχ εμένα που μου χρειάζονται πολλά sms, αν είχε έστω με 3ε, 300μνμ (δηλ 0.01ε/μνμ) μαζί με το διπλασιασμό θα ήμουν άρχοντας και θα την είχα σαν βασική σιμ (για την ώρα είναι στο συρτάρι). Φαντάζομαι και άλλοι θα αναγκάζονται να χρησιμ μνμτατα...
Link to comment
Share on other sites

και πάλι όμως πχ εμένα που μου χρειάζονται πολλά sms, αν είχε έστω με 3ε, 300μνμ (δηλ 0.01ε/μνμ) μαζί με το διπλασιασμό θα ήμουν άρχοντας και θα την είχα σαν βασική σιμ (για την ώρα είναι στο συρτάρι). Φαντάζομαι και άλλοι θα αναγκάζονται να χρησιμ μνμτατα...

 

Ε έχε την σα δεύτερο νούμερο...Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας.... Δεν απευθύνονται τα πάντα σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

σαν 3ο :lol: εε εγώ είπα τι θα με βόλευε. δεν είπα να γίνει ντε κ καλά :lol:

 

Εεεε, μην είμαστε και πλεονέκτες!:p Ήδη κάνεις οικονομία με 2 εταιρείες φαντάζομαι....:happy:

Link to comment
Share on other sites

...εεεε, έναν διπλασιασμό και στη δεύτερη κάρτα ίσως;;;; :worry:

 

παρε ενα δευτερο νουμερο (η μετεφερε με φοτητοτητα τζαμπα απο αλλη εταιρεια) ... κανε τον διπλασιασμο εκει και μετεφερε τα χρηματα στο βατραχι που χρησιμοποιεις με πολυ μικρο κοστος :p

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κάποιος να καταργήσει τον αριθμό που έχει, ακόμα και αν η ημερομηνία λήξης του είναι μετά από ένα χρόνο, μπορεί να το ζητήσει από την Cote;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κάποιος να καταργήσει τον αριθμό που έχει, ακόμα και αν η ημερομηνία λήξης του είναι μετά από ένα χρόνο, μπορεί να το ζητήσει από την Cote;

Μπορείς να ζητήσεις κατάργηση αριθμού με FAX, μαζί με την ταυτότητα σου .

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα χτες το εξης sms :

 

Καλεσε δωρεαν το νεο μενου υπηρεσιων frog στο 1330 & αγορασε ευκολα & γρηγορα το πακετο με 300' προς frog κινητα ή το πακετο με 60mb για πλοηγηση στο ιντερνετ.

 

Το οτι "εξελισουν" πραγματα στο frog δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο.. ελπιζω μονο να μην εξελιξουν και τιποτα χρεωσεις :p

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα χτες το εξης sms :

 

Καλεσε δωρεαν το νεο μενου υπηρεσιων frog στο 1330 & αγορασε ευκολα & γρηγορα το πακετο με 300' προς frog κινητα ή το πακετο με 60mb για πλοηγηση στο ιντερνετ.

 

Το οτι "εξελισουν" πραγματα στο frog δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο.. ελπιζω μονο να μην εξελιξουν και τιποτα χρεωσεις :p

Όσο υπάρχει διπλασιασμός μη φοβάσαι.

Όταν μας τον κόψουν, τότε να ανησυχήσεις, αν και ξέρουν πως το σύνολο των βατραχοσυνδρομητών, κατά 90% γι' αυτό το επέλεξαν.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδεια να ρωτησω κατι.ο διπλασιασμος ισχυη για 30 μερες και μετα χανετε η μενει για παντα μεχρι να καταναλωθει?επισης ο διπλασιασμος μπορει να καταναλωθει για οτιδηποτε οπως για ενεργοποιηση ιντερνετ 60mb με 3e η μονο ομιλια και sms?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδεια να ρωτησω κατι.ο διπλασιασμος ισχυη για 30 μερες και μετα χανετε η μενει για παντα μεχρι να καταναλωθει?επισης ο διπλασιασμος μπορει να καταναλωθει για οτιδηποτε οπως για ενεργοποιηση ιντερνετ 60mb με 3e η μονο ομιλια και sms?

Ο διπλασιασμός δεν έχει ημερομηνία λήξης και μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις όπως θέλεις.

Αν δεν απατώμαι μάλιστα, μπορείς μέχρι και να τον μεταφέρεις σε άλλο Frog αριθμό (με επιφύλαξη αυτό).

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός δεν έχει ημερομηνία λήξης και μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις όπως θέλεις.

Αν δεν απατώμαι μάλιστα, μπορείς μέχρι και να τον μεταφέρεις σε άλλο Frog αριθμό (με επιφύλαξη αυτό).

Μπορεί να μεταφερθεί σε άλλο frog αλλά δεν ανανεώνει την ημερομηνία λήξης της κάρτας που λαμβάνει το χρόνο ομιλίας.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μεταφερθεί σε άλλο frog αλλά δεν ανανεώνει την ημερομηνία λήξης της κάρτας που λαμβάνει το χρόνο ομιλίας.

 

 

παλι καλα που διπλασιαζη κιολας οι αλλες εταιρειες ειναι μονο για να τους πληρωνεις ετσι

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός δεν έχει ημερομηνία λήξης και μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις όπως θέλεις.

Αν δεν απατώμαι μάλιστα, μπορείς μέχρι και να τον μεταφέρεις σε άλλο Frog αριθμό (με επιφύλαξη αυτό).

 

Φυσικα και μπορεις να το μεταφερεις,μαλιστα προχθες μετεφερα 70 ευρω που ειχα μαζεψει και καθονταν σε 1 αλλο αριθμο frog!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...