Jump to content

[S60 3rd Edition] Nokia PC Suite / OVI Suite / Software Updater


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 898
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω προχτες εκανα update το Ν80 μου και ειναι μια χαρα.να το φορτισεις και να μην βγαλεις(ή κουνησεις) το καλωδιο πριν σου πει.happy updating
Link to comment
Share on other sites

Εγώ, όπως ανέφερα στο thread του Ε70, έκανα την αναβάθμιση στο εν λόγω τηλέφωνο και όλα πήγαν καλά...

 

Εγώ πάλι έκανα update και δεν έχει Ελληνικά! Έχει Αγγλικά Τούρκικα και κάτι άλλα. Το τηλέφωνο το πήρα από Γερμανό και είχε ΕΛΛΗΝΙΚΑ! Τι να κάνω τώρα?

 

Τώρα που βλέπω καλά στο πληκτρολόγιο ούτε το μέσα ούτε στο έξω έχει ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!! ΤΟ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έκανα update και δεν έχει Ελληνικά! Έχει Αγγλικά Τούρκικα και κάτι άλλα. Το τηλέφωνο το πήρα από Γερμανό και είχε ΕΛΛΗΝΙΚΑ! Τι να κάνω τώρα?

 

Τώρα που βλέπω καλά στο πληκτρολόγιο ούτε το μέσα ούτε στο έξω έχει ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!! ΤΟ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ!!!

 

Παραεισαγωγή του Γερμανού ή λάθος της Alpha Copy ???

 

Ποντάρω και στα δύο :p :p

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έκανα update και δεν έχει Ελληνικά! Έχει Αγγλικά Τούρκικα και κάτι άλλα. Το τηλέφωνο το πήρα από Γερμανό και είχε ΕΛΛΗΝΙΚΑ! Τι να κάνω τώρα?

 

Τώρα που βλέπω καλά στο πληκτρολόγιο ούτε το μέσα ούτε στο έξω έχει ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!! ΤΟ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ!!!

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συνέβη φίλε μου. Σε 'μένα πήγαν όλα καλά και έχω ελληνικά και αγγλικά!

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έκανα update και δεν έχει Ελληνικά! Έχει Αγγλικά Τούρκικα και κάτι άλλα. Το τηλέφωνο το πήρα από Γερμανό και είχε ΕΛΛΗΝΙΚΑ! Τι να κάνω τώρα?

 

Τώρα που βλέπω καλά στο πληκτρολόγιο ούτε το μέσα ούτε στο έξω έχει ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!! ΤΟ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ!!!

 

Βλεπω οτι ο γερμανος συνεχιζει τις παραεισαγωγες ....:mad:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

H νέα αναβάθμιση για το Ν80, v 4.0623.0.42 δεν έχει μπει ακόμη στον NokiaSoftwareUpdaterSetup_1.1.27_en.exe για να δούμε πότε θα είναι online...!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

έχει κανείς ενημέρωση για το πότε θα μπέι και το Ν73 για Online αναβαθμίσεις?

Link to comment
Share on other sites

Παραεισαγωγή του Γερμανού ή λάθος της Alpha Copy ???

 

Ποντάρω και στα δύο :p :p

 

 

Παραεισαγωγή και μάλιστα το Manual ήταν ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ!!! ΕΛΕΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

έχει κανείς ενημέρωση για το πότε θα μπέι και το Ν73 για Online αναβαθμίσεις?

 

Ελπιζω συντομα . Μολις γινει αυτο ,θα το δεις γραμμενο εδω :D

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα εχθές το πρωϊ το τηλ. πίσω στο ΓΕΡΜΑΝΟ. Το παλικάρι μέσα πολύ εξυπηρετικός, μόλις είδε τι γίνεται άρχισε να χασκογελάει ειρωνικά (για το κατάστημα) και είπε ότι 2 είναι τα τινα:

 

1. Service

2. Αντικατάσταση με πίστωση από τον προμηθευτή

 

Το Service του το απέκλεισα, ζήτησα αντικατάσταση και είπε θα δει τι θα κάνει. Σήμερα πάω να δω τι παίζει και μου λέει "Μη βιάζεσαι δώσε μου λίγο χρόνο". Τα πέρνω, αλλά του λέω με ήρεμο τρόπο 2 μαγικές λέξεις:

 

ΙΝΚΑ

 

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

 

Συγκεκριμένα του είπα ότι επικοινώνησα με το ΙΝΚΑ, μου εξήγησαν σχετικά για τις παραεισαγωγές που κάνει ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ και ότι έχω το δικαίωμα να ζητήσω επιστροφή όλου του ποσού, και της προκαταβολής και αυτού που έχει χρεωθεί στην MAGNA.

 

Μετά από μια ώρα περίπου με πέρνουν τηλ και μου λένε ότι έχει πιστωθεί νέα συσκευή και ότι θα είναι εδώ σε 2 μέρες :D

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι ο γερμανος συνεχιζει τις παραεισαγωγες ....:mad:

 

Συγνώμη ρε παιδιά για να καταλάβω:

Οποιο Ν80 δεν έχει πάνω στο πληκτρολόγια ελληνικά γράμματα είναι παραεισαγωγής?

Ρωτάω γιατί το έχω αγοράσει από Γερμανό...

Εκτός αυτού στην προσπάθειά μου να εγκατάστήσω (μέσω Nokia Software Updater) το νέο version, εμφανίζοταν το αρχικό παράθυρο με το μήνυμα 'starting application' άλλα στην συνέχεια τζίφος... (ότι συνέβη και στον φίλο vagnik αν δεν κάνω λάθος)

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα για το πληκτρολόγιο δεν το γνωρίζω αλλά αν άλλα N80 έχουν πληκτρολόγιο με ελληνικά σημαίνει ότι το δικό σου δεν είναι το ελληνικό variant και άρα είναι παραεισαγωγή.

 

Το δεύτερο ερώτημα σου δεν έχει σχέση με το τηλέφωνο αλλά ότι είναι σκατοπρόγραμμα το NSU. Σε εμένα σε άλλο υπολογιστή παίζει και σε άλλο κάνει αυτό που λες.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα Νοkia όταν δεν έχουν τυπωμένα ελληνικά γράμματα πάνω στο πληκτρολόγιο μαζί με τα αγγλικά, τότε το τηλέφωνο είναι παραεισαγωγή.

 

epapadim στην περίπτωση που λες, ναι το Ν80 είναι παραεισαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα Νοkia όταν δεν έχουν τυπωμένα ελληνικά γράμματα πάνω στο πληκτρολόγιο μαζί με τα αγγλικά, τότε το τηλέφωνο είναι παραεισαγωγή.

 

epapadim στην περίπτωση που λες, ναι το Ν80 είναι παραεισαγωγής.

Είσαι σίγουρος?

Αποκλείεται να έχουν αλλάξει πληκρολόγιο?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα Νοkia όταν δεν έχουν τυπωμένα ελληνικά γράμματα πάνω στο πληκτρολόγιο μαζί με τα αγγλικά, τότε το τηλέφωνο είναι παραεισαγωγή.

 

epapadim στην περίπτωση που λες, ναι το Ν80 είναι παραεισαγωγής.

 

Οπότε τι κάνω? Πάω Γερμανο για αντικατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

με αυτο το προγραμμα μπορω να κανω μονος μου την αναβαθμιση χωρις να παω στη νοκια ?
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

με αυτο το προγραμμα μπορω να κανω μονος μου την αναβαθμιση χωρις να παω στη νοκια ?

 

Ναι ,αυτο το διαβασες ? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1538861#post1538861 :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα στο ν 70 και εχασα τα ελληνικα

 

Διαβασε τα προηγουμενα μηνυματα και θα καταλαβεις γιατι :rolleyes:

 

εχει κανεις update το κινητο του??

 

τα ελληνικα τα υποστηριζει? το λεω επειδη ειναι στο αγγλικο site...

 

Διαβασε τα προηγουμενα μηνυματα :rolleyes: :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,αυτο το διαβασες ? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1538861#post1538861 :rolleyes:

 

πολυ κουραστικο το τοπικ!

ο καθενας γραφει και ρωταει οτι θελει.δεν υπαρχουν σαφεις οδηγιες παρα μονο μια εικονα και 2 link αν εσυ βλεπεις μια σαφη απαντηση, πες μου..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

πολυ κουραστικο το τοπικ!

ο καθενας γραφει και ρωταει οτι θελει.δεν υπαρχουν σαφεις οδηγιες παρα μονο μια εικονα και 2 link αν εσυ βλεπεις μια σαφη απαντηση, πες μου..

 

Και ποιος ειναι ο σκοπος του φορουμ τοτε ?

Οδηγιες και συχνες ερωωτησεις υπαρχουν στο site της νοκια ,(δινεται το λινκ),προφανως δεν τις

διαβασες :rolleyes:

Με ερωτησεις σαν τις δικες σου εξαπλωνεται το θεμα και γινεται κουραστικο οπως λες....

και ειναι και 4 σελ .μονο ..

 

Ορεξη να υπαρχει ,οπως εχουν οι περισσοτεροι που θελουν να καταλαβουν τι γινεται .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Και ποιος ειναι ο σκοπος του φορουμ τοτε ?

Οδηγιες υπαρχουν στο site της νοκια ,οι οποιες δινονται που προφανως δεν τις

διαβασες :rolleyes:

Με ερωτησεις σαν τις δικες σου εξαπλωνεται το θεμα και γινεται κουραστικο οπως λες....

και ειναι και 4 σελ .μονο ..

 

επειδη δεν εχω σκοπο να λεω εγω και να συμπληρωνεις εσυ επειδη θα γεμισουμε το θεμα,νομιζω πως θα μπορουσες να απαντησεις αν ηθελες πραγματικα και οχι για να κανεις μομφη!Φιλικα Νικος

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...