Jump to content

Το τέλειο δώρο για μία γυναίκα


Hunter
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 130
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτά σου κάνουνε;

http://www.officedelivery.gr/dyn/prod/big/021108154117AWET%20HANKIES%2015.jpg

 

Βγαίνουν και σε πρασινάκι με άρωμα "Φρεσκάδα Λεμονιού"

 

 

http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/askville/9774915_10081376_mywrite/shemagh.jpg

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Οι κλασικές γυναίκες, θα προτιμήσουν ένα κόσμημα (δαχτυλίδι, βραχιόλι, κολιέ).Οι μοντέρνες γυναίκες, θα προτιμήσουν ένα ταξίδι στο εξωτερικό.Οι παλιομοδίτισσες θα προτιμήσουν ένα κουτί σοκολατάκια ή μια κάρτα που να δηλώνει την αγάπη σας ή ένα μπουκέτο λουλούδια, ή έστω, μια αγκαλιά σας.

 

;):happy::):D

:p
Link to comment
Share on other sites

Αυτά σου κάνουνε;

http://www.officedelivery.gr/dyn/prod/big/021108154117AWET%20HANKIES%2015.jpg

 

Βγαίνουν και σε πρασινάκι με άρωμα "Φρεσκάδα Λεμονιού"

 

Μην αποπροσανατολίζεις τον κόσμο!

http://img.alibaba.com/photo/100236936/Hankies.jpg

Να τα λέμε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο δώρο δεν ξέρω αν υπάρχει, αλλά γενικά το βρίσκω πολύ όμορφο όταν κάποιος σου κάνει δώρο με βάση το τί σου αρέσει, πώς περνάς τον ελεύθερο χρόνο σου κλπ. Γενικά κάτι που να καταλαβαίνεις οτί δεν το έκανε από υποχρέωση αλλά επειδή ήθελε πραγματικά να σου δώσει κάτι που θα σε κάνει να χαμογελάσεις και να το ευχαριστηθείς. Με το ίδιο κριτήριο κάνω κι εγώ δώρα στους φίλους μου, ανεξαρτήτως φύλου.
Link to comment
Share on other sites

Τέλειο δώρο δεν ξέρω αν υπάρχει, αλλά γενικά το βρίσκω πολύ όμορφο όταν κάποιος σου κάνει δώρο με βάση το τί σου αρέσει, πώς περνάς τον ελεύθερο χρόνο σου κλπ. Γενικά κάτι που να καταλαβαίνεις οτί δεν το έκανε από υποχρέωση αλλά επειδή ήθελε πραγματικά να σου δώσει κάτι που θα σε κάνει να χαμογελάσεις και να το ευχαριστηθείς. Με το ίδιο κριτήριο κάνω κι εγώ δώρα στους φίλους μου, ανεξαρτήτως φύλου.

 

Οι περισσότεροι έτσι κάνουν για να είναι πιο σίγουροι :) !

:p
Link to comment
Share on other sites

Οι κλασικές γυναίκες, θα προτιμήσουν ένα κόσμημα (δαχτυλίδι, βραχιόλι, κολιέ).Οι μοντέρνες γυναίκες, θα προτιμήσουν ένα ταξίδι στο εξωτερικό.Οι παλιομοδίτισσες θα προτιμήσουν ένα κουτί σοκολατάκια ή μια κάρτα που να δηλώνει την αγάπη σας ή ένα μπουκέτο λουλούδια, ή έστω, μια αγκαλιά σας.

 

;):happy::):D

δλδ μια γυναικα που θα ηθελε να της δωσει ο καλος της ενα κουτι με σοκολατακια οπου μεσα θα εχει ενα εισητηριο για ταξιδι στο εξωτερικο,και κρυμενο στον πατο του κουτιου θαν εχει ενα μονοπετρο,πως την λες?(περα απο πλεονεκτρα?)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δλδ μια γυναικα που θα ηθελε να της δωσει ο καλος της ενα κουτι με σοκολατακια οπου μεσα θα εχει ενα εισητηριο για ταξιδι στο εξωτερικο,και κρυμενο στον πατο του κουτιου θαν εχει ενα μονοπετρο,πως την λες?(περα απο πλεονεκτρα?)

 

Μάλλον εγωίστρια...!:lol::):lol:

:p
Link to comment
Share on other sites

δλδ μια γυναικα που θα ηθελε να της δωσει ο καλος της ενα κουτι με σοκολατακια οπου μεσα θα εχει ενα εισητηριο για ταξιδι στο εξωτερικο,και κρυμενο στον πατο του κουτιου θαν εχει ενα μονοπετρο,πως την λες?(περα απο πλεονεκτρα?)

Βαμπίρ!! http://s9.rimg.info/57e27a82b5f25085b81a908a60609e11.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι κλασικές γυναίκες, θα προτιμήσουν ένα κόσμημα (δαχτυλίδι, βραχιόλι, κολιέ).Οι μοντέρνες γυναίκες, θα προτιμήσουν ένα ταξίδι στο εξωτερικό.Οι παλιομοδίτισσες θα προτιμήσουν ένα κουτί σοκολατάκια ή μια κάρτα που να δηλώνει την αγάπη σας ή ένα μπουκέτο λουλούδια, ή έστω, μια αγκαλιά σας.

Μ'αρεσει το ταξιδακι στο εξωτερικο αλλα ειναι too expensive για να το δεχτω σαν δωρο.

Αρα παλιομοδιτισσα με λες μαλλον. Γιεα.:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα οτι ακριβο να δωσεις σε μια γυναικα παντως ειτε ειναι ενα ταξιδι ειτε ενα κοσμημα δεν θα της περασει απαρατηρητο... Εκτος κ αν της τα δωσεις σε κατασταση που ειναι θυμωμενη! Εμενα παιδια παντως μου εκανα δωρο χτες ενα ωραιο ακριβο κολιε κ σκουλαρικια σετακι κ μου περασαν τελειως απαρητηρητα. Μαζεψα κ το χτεσινο δωρο κ τα αλλα κοσμηματα που ειχα απο το συγκεκριμενο ατομο κ τα εδωσα σε οποιον εβλεπα στον δρομο....
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω γιατι σου φταιξαν τα κοσμηματα κι οχι το ατομο.:confused:

Θα μπορουσες να μην τα δεχτεις καν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να τα πουλήσει , να πάρει και λίγα λεφτά!! :p
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Διαβολιν αμα σου ξανακανει κανα τετοιο δωρο ο αλητης, δωστο σε μενα, να μεινει σε καλα χερια, οχι στους ξενους. Ναι; Φχαριστω! :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κακως τα δεχτηκες.

αν δεν θελεις δωρα απο συγκεκριμενα ατομα,μην τα παιρνεις καν.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οτι θελει αυτη.

(αν κ οι γυναικες δυσκολα βγαινουν με τους αντρες για ψωνια)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πιστευω οτι ο ιδανικος συντροφος αναλογα με το τι θελουν θα ηταν το καλυτερο δωρο για τις γυναικες!! Το αντιστροφο ισχυει και για τους αντρες!!
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα οτι ακριβο να δωσεις σε μια γυναικα παντως ειτε ειναι ενα ταξιδι ειτε ενα κοσμημα δεν θα της περασει απαρατηρητο... Εκτος κ αν της τα δωσεις σε κατασταση που ειναι θυμωμενη! Εμενα παιδια παντως μου εκανα δωρο χτες ενα ωραιο ακριβο κολιε κ σκουλαρικια σετακι κ μου περασαν τελειως απαρητηρητα. Μαζεψα κ το χτεσινο δωρο κ τα αλλα κοσμηματα που ειχα απο το συγκεκριμενο ατομο κ τα εδωσα σε οποιον εβλεπα στον δρομο....

 

:X..No comment....

 

Εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω γιατι σου φταιξαν τα κοσμηματα κι οχι το ατομο.:confused:

Θα μπορουσες να μην τα δεχτεις καν.

 

κακως τα δεχτηκες.

αν δεν θελεις δωρα απο συγκεκριμενα ατομα,μην τα παιρνεις καν.

 

+10000 και στις 2 σας...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...