Jump to content

Ενημέρωση υπολοίπου δωρεάν χρόνου ομιλίας


Mendrinos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μακάρι να μπορούσα να κάνω και εγώ...

ρε δόγκανε, μην περιμένεις πολλά! εδώ οι άλλοι έβγαλαν συνδυασμένα πακέτα 3 σε 1, και εδώ η κακομοίρα η κοσμοτέ πασχίζει να βγάλει την κωλοενημέρωση, υπηρεσία που οι άλλοι την έχουν χρόνο και προσπαθεί να σε πείσει ότι είσαι μπροστά με τα σποτάκια της, ενώ εσύ ξέρεις μετά τις τελευταίες εξελίξεις ότι είσαι πολύ πίσω!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε δόγκανε, μην περιμένεις πολλά! εδώ οι άλλοι έβγαλαν συνδυασμένα πακέτα 3 σε 1, και εδώ η κακομοίρα η κοσμοτέ πασχίζει να βγάλει την κωλοενημέρωση, υπηρεσία που οι άλλοι την έχουν χρόνο και προσπαθεί να σε πείσει ότι είσαι μπροστά με τα σποτάκια της, ενώ εσύ ξέρεις μετά τις τελευταίες εξελίξεις ότι είσαι πολύ πίσω!!!

 

Δεν έχω δώσει και τόση βάση, λέει είσαι μπροστά ή πάμε μπροστά??? Γιατί αν είμαστε πίσω, π σίγουρα είμαστε μπροστά μπορούμε να πάμε... Αλλά δν το βλέπω. Να πώ ότι χαίρομαι που λόγο έλλειψης αυτής της υπηρεσίας για ένα ακόμη μήνα έφτασα +98Ε στο λογαριασμό μου??? Αλλά φαίνεται τους συμφέρει. Το θέμα είναι αφού τα εισπράττουν γιατί σίγουρα δεν είμαι ο μόνος που την πατάει έτσι, γιατί δεν τα επενδύουν για εμάς τους καμμένους που για να πληρώσουμε το κινητό θα μείνουμε σχεδόν άφραγκοι για έναν ακόμη μήνα?

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Την υπηρεσία δεν την δίνουν διότι όπως είπα και παραπάνω υπάρχουν πολλοί πελάτες της που δεν καταναλώνουν από 40% έως 60% του δωρεάν χρόνου που προπληρώνουν. Απλά πράγματα. Ακόμα βλέπουν ότι η αναλογία σε φορητότητα με τα άλλα δίκτυα είναι υπερ τους και δεν δίνουν την υπηρεσία. Εδώ είχαν το θράσος να βγάλουν την υπηρεσία freeze χωρίς να δίνουν την υπηρεσία για να βλέπεις αν κάποιο νούμερο είναι στο δικτυό τους.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δώσει και τόση βάση, λέει είσαι μπροστά ή πάμε μπροστά??? Γιατί αν είμαστε πίσω, π σίγουρα είμαστε μπροστά μπορούμε να πάμε... Αλλά δν το βλέπω. Να πώ ότι χαίρομαι που λόγο έλλειψης αυτής της υπηρεσίας για ένα ακόμη μήνα έφτασα +98Ε στο λογαριασμό μου??? Αλλά φαίνεται τους συμφέρει. Το θέμα είναι αφού τα εισπράττουν γιατί σίγουρα δεν είμαι ο μόνος που την πατάει έτσι, γιατί δεν τα επενδύουν για εμάς τους καμμένους που για να πληρώσουμε το κινητό θα μείνουμε σχεδόν άφραγκοι για έναν ακόμη μήνα?

 

το κινητο σου δεν εχει μετρητη χρονου εξερχομενων ? Εγω δεν τους δινω ουτε 1 ευρω παραπανω .....:lol:

:)
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες η υπηρεσία θα δωθεί ως εξής. Στον λογαριασμό που εκδίδεται κάθε μήνα θα φαίνεται ο χρόνος ομιλίας που καταναλώθηκε και ο χρόνος ομιλίας που μεταφέρεται στον επόμενο μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη, να καταλαβω, αυτο που λες ειναι η μεταφορα χρονου ομιλιας, που υπαρχει εδω και ΧΡΟΝΙΑ στους αλλους.

αυτο ειναι απλα η ενημερωση για την μεταφορα, καμια σχεση με αυτο που λεμε.....

Εκτος κι εαν δεν καταλαβα κατι εγω....

Τοσο καιρο, δεν δινει ενημερωση η κοσμοτε για τον μεταφερομενο χρονο ομιλιας!?!??!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς alany όταν εκδίδεται ο λογαριασμός στέλνοντας "Λ" στο 1256 εκτός το ποσό θα λέει και ποσο χρόνος έχει καταναλωθεί;

 

Ελπίζω να μην κατάλαβα καλά...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ ελπίζω να μην κατάλαβα καλά.. γιατί έχω την εντύπωση πως ο alany εννοεί μόνο στον έντυπο λογαριασμό.. αν ισχύει θα είναι ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ !!

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Την υπηρεσία δεν την δίνουν διότι όπως είπα και παραπάνω υπάρχουν πολλοί πελάτες της που δεν καταναλώνουν από 40% έως 60% του δωρεάν χρόνου που προπληρώνουν.

 

Παιδια,συγνωμη... Εγω φταιω που δεν παιρνουμε την υπηρεσια... Καθε μηνα μιλαω γυρω στα 100 λεπτα απο τα 240...:worry: :worry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

tonydeli7 εξαιτίας σου δεν δίνουν την υπηρεσία.Εγώ ζητησα να μου το κόψουν το συμβόλαιο σαν αιτία την μη ενημέρωση υπολοίπου...η cosmote πρέπει να χάσει συνδρομητές για να έρθει στα ίσια της....
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα στο 1212,

μου ειπαν σε 2 μηνες περιπου..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα στο 1212,

μου ειπαν σε 2 μηνες περιπου..

 

αντε να δούμε

απο Σεπτέμβρη δλδ

θα το ανακοινώσουν μετα Δεκέμβρη έτσι για δώρο εορτών....:!: :!: :!: :p :p :p

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Καλα... και πρίν από 5 μήνες σε 2 μήνες έλεγαν...

 

Αλλού το δούλεμα... έπρεπε να τους πεις. :P

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ολες οι εταιριες το ιδιο κανουν καποιες εδω και εναν χρονο υποσχονται αλλα τιποτα..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Καλα... και πρίν από 5 μήνες σε 2 μήνες έλεγαν...

 

Αλλού το δούλεμα... έπρεπε να τους πεις. :P

ναι, αλλα μην ξεχνατε..

τωρα φυσαει αερας.. :D

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γελοιο να μπορεις να βαλεις "Freeze" και να μην μπορεις να το ελεγχεις. Αρχιζω να πιστευω οτι η υπηρεσία δεν δίνεται για μη τεχνικους λόγους.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ποιος σου είπε οτι η υπηρεσία ΔΕΝ δίνεται για τεχνικούς λόγους;

Ακριβώς....Η υπηρεσία ΔΕΝ δίνεται για οικονομικούς-εισπρακτικούς λόγους...Και βασίζονται στο ότι λόγω του οτι έχουν το καλύτερο δίκτυο δεν θα την κάνει κανένας πρός τους άλλους 2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι δεν τη δίνουν σκοπίμως. Είναι μια πολύ αργή εταιρεία στην υλοποίηση υπηρεσιών... Μάλλον λόγω χαζομάρας δεν τη δίνουν! Αν είχε ενημέρωση υπολοίπου μαζί με το freeze (το οποίο έτσι και αλλιώς συμφέρει όσους δεν μιλάνε "στιγμιαία" και καλούν cosmote) θα είχε μαζέψει πολύ κόσμο από τα άλλα δίκτυα και ειδικά το κόκκινο...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (nokia6670/2.0 (6.0522.0) symbianos/7.0s series60/2.1 profile/midp-2.0 configuration/cldc-1.0)

 

H gnwsh einai dynamh gia ton katanalwth alla apwleia kerdwn gia thn Cosmote. Poly 8a h8ela na exw authn thn yphresia alla mporw na zhsw kai xwris authn. Gia tous perissoterous einai pio shmantiko na exoume kalypsh diktyou. Sth dikh mou periptwsh 8a prepei na ginei kati to sygkonisthko gia na fygw pros allo diktyo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...