Jump to content

Sites με Videos (Youtube κλπ.)


spinemm
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 353
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

tube hunter....

kanei ta panta

katevazei video apo youtube,xtube,google,metacafe ktl...

sta metatrepei se mpeg,avi,3gp,mp4 ktl....

alla einai k converter.einai to kalytero programm poy exw vrei mexri twra

 

Δοκίμασε και το vdownloader ...Δε χρειάζεται να βρεις πρώτα το link και να το κανεις κοπι-πειστ...κάνεις search μέσα από το πρόγραμμα και μετα κατευθείαν download :)

Link to comment
Share on other sites

Ακομα υπαρχει και το http://www.keepvid.com για να κατεβασεις τα βοντεακια σου..
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ανεβάσω από ένα s-vcd ένα βίντεο στο youtube. Αντιμετωπίζω όμως το εξής πρόβλημα: μου βγάζει 2 φακέλους όπου ο καθένας του έχει κάποια άγνωστης μορφής αρχεία:

 

1. VIDEO_RM:

video_mn

video_mn.ifo

video_rm

video_rm.bup

video_rm.ifo

 

2. VIDEO_TS:

video_ts

video_ts.bup

video_ts.ifo

vts_01_0.bup

vts_01_0.ifo

vts_01_1

vts_01_2

vts_01_3

vts_01_4

vts_01_5

 

Δεν ξέρω ποιας μορφής αρχείο να επιλέξω για να είναι ορατό στο uploading.

Link to comment
Share on other sites

Mhpws exei kaneis allos problhma sto na katebasei binteakia apo to youtube (eite mesw tou keepvid eite apo analoga programmata)??? Mpas kai arxisane na mplokaroun to katebasma?

 

Sto GetRight pou kanw paste to download link apo to keepvid mou to bgazei forbidden, enw sta diafora alla programmata bgazei error. Kai dokimasa arketa binteos, allaksa IP klp, kai to problhma paramenei...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Αν είχες κοιτάξει ελάχιστα τις προηγούμενες σελίδες, που δεν είναι και πολλές, θα είχες βρει πολλούς τρόπους.
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα.

ξερει κανεις πως μπορω να κατεβαζω τα βιντεο απο youtube.com.εχω internet explorer 6.

downthisvideo.com;)

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες κοιτάξει ελάχιστα τις προηγούμενες σελίδες, που δεν είναι και πολλές, θα είχες βρει πολλούς τρόπους.

 

eyxaristo, den to proseksa.:D

 

downthisvideo.com;)

 

τι κανω ακριβως;;;

 

ευχαριστω πολυ ολους σας.:D

Link to comment
Share on other sites

τι κανω ακριβως;;;

Παίρνεις το λινκ του βιντεο από youtube πχ

και το κάνεις copy-paste στο downthisvideo.com και ακολουθείς οδηγίες.

Πρέπει να κατεβάσεις και το flv player από εδώ http://applian.com/flvplayer/index2b.php

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις το λινκ του βιντεο από youtube πχ

και το κάνεις copy-paste στο downthisvideo.com και ακολουθείς οδηγίες.

Πρέπει να κατεβάσεις και το flv player από εδώ http://applian.com/flvplayer/index2b.php

 

δεν χρειαζεται γιατι εχω το vlc media player και τα παιζει και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει τροπος για αποθηκευση των videos που υπαρχουν στο καινουριο site με το ψηφιακο αρχειο της ΕΡΤ. Το site ειναι http://www.ert-archives.gr/wpasV2/public/index.aspx
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σας!

 

Μια ερωτηση σχετικα με το video uploading στο youtube..Ενω κανω κανονικα το upload του βιντεο που θελω και στο my acount μου το βγαζει κανονικα αργει αρκετες ωρες ωστε να εναι διαθεσιμο και στο κοινο..Ενοω δηλαδη οτι οταν γραφω στο search τη λεξη κλειδι μου βγαζει ολα τα αλλα video εκτος απο το δικο μου το οποιο οπως ειπα εμφνιζεται μετα απο καποιες ωρες..Και ρωταω υπαρχει κανενα κολπακι ωστε να γινεται διαθεσιμο το βιντεο μου αμεσως?Επισης υπαρχει κανενα κολπακι ωστε το βιντεο που ανεβαζεις να εμφανιζεται στην πρωτη σελιδα οταν ο αλλος κανει search σχετικο με αυτο?thanx!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν κατεβαζω ένα αρχειο flv, ο υπολογιστης δεν αναγνωριζει τον τυπο του (αγνωστο).μπορω να τα αναπαραγω με το flv player και με το vlc media player αλλα δεν μπορω να τα μετατρεψω με το free flv converter γιατι δεν τα βλεπει ο υπολογιστης σαν flv .τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Σε μερικα βιντεο του youtube μου βγαζει οτι αυτα δεν ειναι διαθεσιμα για τη χωρα μου, και μου φαινεται περιεργο γιατι παλια δεν γινοταν. π.χ. σε αυτο
. σε εσας βγαινει σχετικο μηνυμα ή μονο σε εμενα λογω λαθους ip???:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

This video is not available in your country.

KAI σε μενα!

Link to comment
Share on other sites

Τι μ:mad:λ:Xκι:confused: ειναι αυτο, πως τους ηρθε??? λες και ειναι αμερικανικη σειρα και δεν εχει προβληθει ακομα στην Ελλαδα:mad::mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα πνευματικών δικαιωμάτων. Μπορείς να βάλεις κάποιο πρόγραμμα όπως το hotspotshield ή κάποιο παρόμοιο.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικα βιντεο του youtube μου βγαζει οτι αυτα δεν ειναι διαθεσιμα για τη χωρα μου, και μου φαινεται περιεργο γιατι παλια δεν γινοταν. π.χ. σε αυτο
. σε εσας βγαινει σχετικο μηνυμα ή μονο σε εμενα λογω λαθους ip???:(:(:(

 

Τι είναι το περιεχόμενο του video αυτού; :confused:

Link to comment
Share on other sites

τσ0ντα...:X:shifty::p

 

 

Αν ηταν τετοιου περιεχομενου , θα ειχες αλλαξει χωρα , ωστε να ειναι διαθεσιμα:p:lol::lol::lol:

Περα απο την πλακα , ειναι βιντεο κλιπς που ανεβαζουν οι δισκογραφικες εταιρειες , και απότι ειδα εχουν μεσα διαφημισεις , και αυτο τους βαζει πνευματικα δικαωματα;)

Αν αρχισε και το youtube να εχει ενοχλητικες διαδημισεις καηκαμε:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...