Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όντως είναι γέλια και για κλάματα, αλλά μην ξεχνάς πως τώρα πια γίναμε μεγάλα παιδάκια και δεν μπορούν να μας κάνουν ότι θέλουν χωρίς να "τρέχει τίποτα"... τώρα πια έχουμε δικαίωμα ψήφου...(και το σταματάω εδώ γιατι απαγορεύονται η πολιτικές συζητήσεις...)
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχεις δικαιο με την ψηφο...Ολοι ξερουμε πια τι πρεπει να κανουμε και τι οχι..Περα απο αυτο ομως , και στο κατω κατω , τι να την κανω την ψηφο εαν εγω δεν μπω εκει που γουσταρω ?Απο μικρος ηθελα να μπω...Τωρα , πανω που τα καταφερα , 1 μερα το χαρηκα και αυτη οχι τοσο αφου ακομα δεν ειχα καταλαβει πως περασα..Τωρα πρεπει παλι να περιμενω..
Link to comment
Share on other sites

εγω προτεινω να μαυρισουμε την κατσικα, οχι οτι ειναι απολυτα δικο της λαθος αλλα θελω καποιον στην κρεμαλα για ηθικη ικανοποιηση μετα απο αυτο το καλοκαιρι σφιξηματος και αγωνιας....γενικα εχω θυμωσει αρκετα και εχω νοιωσει πολυ γελιος, μαλλον καποιοι δεν μπορουν να καταλαβουν ποσο ψυχοφθορα για τους μαθητες ειναι αυτα τα λαθη
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν μπορουνε..Οι ανθρωποι δεν νιωθουν ΜΙΑ.Δεν καταλαβαν οτι ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ που περνουσε για τις βασεις ηταν σαν ενας ολοκληρος αιωνας , δεν καταλαβαινουν την πιεση που ενιωθε ο καθενας , δεν καταλαβαινουν ποσο ψυχολογικα χαλια μπορει να νιωσει καποιος οταν ξερει οτι υπαρχει εστω μια πιθανοτητα 1 στο εκατομυριο να παει κατι στραβα , και δεν καταλαβαινουν οτι μας βαζουν ΞΑΝΑ στον χορο της αναμονης εως την Παρασκευη.Οι ανθρωποι αυτοι ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ για να ελεγχουν την Παιδεια.
Link to comment
Share on other sites

αν και ειχα αποφασισει να απεχω απο τις εκλογες,μετα τα γεγονοτα των τελευταιων ημερων αισθανομαι την αναγκη να μαυρισω των μ@@@κα(δεν θελω να κανω χρηση πιο βαριων χαρακτηρισμων,αν και σιγουρα τους αξιζει) τον Καρα$#@λη
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να σταματησει καπου εδω η συζητηση περι κατσικων, γουρουνιων, βουβαλιων καθως και αλλων μη-οικοσιτων ζωων, ωστε να μην μας ξανακλειδωσουν το θρεντ!!! επισης, δεν θα ηταν υπεροχο αυτο το thread να μεινει ζωντανο για χρονια, και να λεμε ολοι μας πως περναμε στις σχολες μας??? :D

 

(στον κοσμο μου εγω... :hunter:)

Link to comment
Share on other sites

Ε ολοι γραψανε καλα φετος.Και η κουτση μαρια το 13 το εγραψε.

 

Αυτο με την κουτση Μαρια σε συμβουλευω να το αποφευγεις γιατι την εχω πατησει.Φαντασου να το λες αυτο και απο πισω σου να εχεις ενα κοριτσι με πατεριτσες που το λενε Μαρια...

 

Νομιζω οτι θα ηταν καλο ο καθενας μας εδω στο φορουμ να στειλει e-mail στο υπεπθ ,οχι τπτ αλλο , απλως να τους την σπασουμε.Να τους γεμισουμε το μειλ μποξ με μηνυματα διαματρυριας.

 

Και οχι μπορω να πω οτι δεν φταιει σε αυτην την περιπτωση ο στρατηγος ανεμος , καποιος στρατηγος παντως φταιει.

 

Γινομαι υπερβολικος αλλα αυτην η κατασταση σε κανει απο μονη της υπερβολικο.

 

:kill::rocket:

Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να σταματησει καπου εδω η συζητηση περι κατσικων, γουρουνιων, βουβαλιων καθως και αλλων μη-οικοσιτων ζωων, ωστε να μην μας ξανακλειδωσουν το θρεντ!!! επισης, δεν θα ηταν υπεροχο αυτο το thread να μεινει ζωντανο για χρονια, και να λεμε ολοι μας πως περναμε στις σχολες μας??? :D

 

(στον κοσμο μου εγω... :hunter:)

 

εγω παντως δεν αντεχω αλλη κοροήδεια ελεος πια μας εχουν κανει ψυχασθενεις, εκτος και αμα ειναι καποιο ειδικο προγραμμα της θεοσταλτης κατσικας μας για να μας σκληραγωγησει τα νευρα απεναντι στον ανταγωνιστικο κοσμο μας και στην νεα ταξη πραγματων, η κατι αλλο εξισου βοηθητικο οποτε παω πασο και δινω ρισπεκτ

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως μια φορα νοικιασα σημερα σπιτι και εσκασα δυο νοικια μπροστα(800 ευρα παρακαλω).το κακαο ειναι οτι κανεις απο το υπουργειο δεν βγαινει να αναλαβει την ευθυνη,να πει τολος παντων τι τελικα θα γινει και σαν να μην εφτανε αυτο το θεμα θαβεται απο τα καναλια και απο της εφημεριδες.γενικα φετος τα αποτελεσματα των πανελλαδικων τα ειχανε χεσμενα,και αυτο δινει θαρρος στην κυβερνηση να κανει οτι θελει!αλλες χρονιες δεν θα ηξεραν που να κρυφτουν!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να έχουμε την απαίτηση να ασχολούντε με εμάς.Είπανε θα βγούνε νεά αποτελέσματα.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα ΗΜΜΥ ΑΠΘ. Είμαι 123 μόρια πάνω, δεν πιστεύω να γίνει καμιά στραβή. Κανένας άλλος ΗΜΜΥ ΑΠΘ εδώ;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε συνάδελφε μηχανικέ!

 

Και γω μια απτα ίδια

Σαλονικιός από καταγωγή, πέρασα ΗΜΜΥ ΑΠΘ με διαφορά 160 μορίων

 

Αντε να 'ρθεις να πιουμε και καμια φραπεδιά...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

θα επηρεάσει και τις ιατρικές μικρότερες πιθάνοτητες και σχέδον σίγουρα και τις αστυνομικές σχολές το είπε στην νετ

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

Mόλις διάβασα στο ΕΘΝΟΣ ότι σήμετα θα σταλούνε οι κατάλογοι στο υπουργείο(προφανώς οι κατάλογοι απο το ΓΕΕΘΑ) και θα γίνει επανέλεγχος ενώ δεν είναι σίγουρο ότι θα βγούνε άυριο!!!!Επίσης τα λάθh αφορούνε πάνω απο 300 υποψήφιους!!!

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έλεος! Τζάμπα σας ταλαιπωρούν! Ευτυχώς δεν είμαι στη θέση σας! Κουράγιο! Ελπίζω αν θα γίνουν αλλαγές, να γίνουν προς το καλύτερο! Να περάσετε δηλαδή σε καλύτερες σχολές.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια.να ρωτησω.οι υποψηφιοι οι οποιοι θα επηρεαστουν θα ειναι μονο

αυτοι που εχουν δηλωσει στρατιωτικες ή και οι υπολοιποι.γιατι αν ειναι μονο οι υποψηφιοι αυτοι(300 υπ'αριθμον) ειναι σταγονα στον ωκεανο μπροστα στους 65000.

Link to comment
Share on other sites

Αν όχι Όλοι κάποιοι θα επηρεαστούνε.Αν διαβάσεις και μερικα ποστ κανα 2 σελίδες πριν θα δεις και τον τρόπο.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου λίγο.Αν σκεφτείς ότι δεν επηρεάζονται οι θεωρητικές θα είναι αρκετές.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να δούμε πρώτα και μετά θα βγάλουμε τα όποια συμπεράσματα Την Δευτέρα που λένε ότι θα γίνουν οι επίσημες ανακοινώσεις μόνο θα μπορέσουμε να κρίνουμε!Μέχρι τότε μαύρο στους υπευθύνους όσοι μπορούνε να ψηφίσουνε στις εκλογές!

 

Κατ εμέ και η πιο ευνοική ρύθμιση να γίνει θα είναι άδικη για τα παιδιά προηγούμενων και επόμενων ετών!Απλα η ηγεσία του υπουργείου είναι ανίκανη όχι να ανταποκριθεί αλλα ακόμα και να σφίξει τα λουριά μετά από τόσα λάθη. Στην τελική μετά από όσα έγιναν θα έπρεπε κάθετι που έχει σχέση με τις πανελλήνίες να το τριπλοτσεκάρουν αλλά ούτε αυτό δεν σκέφτηκαν γιάυτό όλοι όσοι έδωσαν φέτος μαύρο σε όλους τους μαυρογιαλούρους!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα ΗΜΜΥ ΑΠΘ. Είμαι 123 μόρια πάνω, δεν πιστεύω να γίνει καμιά στραβή. Κανένας άλλος ΗΜΜΥ ΑΠΘ εδώ;

 

και γω ΗΜΜΥ ΑΠΘ ειμαι 229 μορια πανω

Link to comment
Share on other sites

Εχω 15.225 για αστυφυλακων με βαση 15.088.Κατω απο εμενα υπαρχουν 94 ατομα με σειρα επιτυχιας..Πο ρε γμτ απιστευτο αυτο που γινεται ΤΙ ΓΙΔΙΑ υπαρχουν στον στρατο!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...