Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλά εσύ είπες ότι πας για μεταγραφή οπότε δεν πιάνεσαι :p.

Άσχετο: Είμαι ο μόνος που πέρασε στην πόλη του και σκέφτομαι να βρω σπίτι για να μείνω μόνος μου; :confused:

 

και γω θελω να μεινω μονος μου!!! γι'αυτο το σκεφτομαι αν θα κατσω θεσ/νικη ή να ερθω ΕΜΠ!!!

 

μηπως ξερεις εσυ (ή καποιος άλλος) ποτε γίνεται η μεταγραφή και πως γίνεται να μη χαθεί εξάμηνο? (please pm οποιος ξερει για να μην αναγκαζονται και ολοι οι υπολοιποι να διαβαζουν το προβλημα μου!) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aρα οι 300 προκειτε να αλαξουν μονο σχολες η εξαιτιας της καραμπολας 3-4 , επηρεαστηκαν 300 οι οποιοι 300 θα επηρεασουν αλλους 900 οι οποιοι 900 αλλους 1500 κτλ κτλ.....

 

Επισης, σημερα δεν υπαρχει ουτε 1 περιπτωση να βγει καποιο νεο αποτελεσμα.Εγω διαβασα Παρασκευη απογευμα Η δευτερα.Για να μπαινει και το ενδεχομενο δευτερας ,1 ειναι το σιγουρο οτι κατα 99% ως συνηθως δηλαδη θα το καθυστερησουν οσο μπορουνε....αυριο δεν νομιζω να βγει τιποτα..Οσο το σκεφτομαι τοσο τρελενομαι.Περιμενα απο την τριτι να ερθει η παρασκευη , αυριο ειναι παρασκευη και τωρα λενε δεν ξερουμε ακομα θα δουμε..

 

οχι επηρεαστικαν 300 συνολικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βάλτε ANT1... θα τρελαθώ, το μόνο που δεν είπε είναι ότι εμείς φτεμε...που πήγαμε να δούμε το που περάσαμε από την πρώτη μέρα... ρε τι είναι αυτοί και οι δύο είναι...γενικολογίες και...
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

βάλτε ANT1... θα τρελαθώ, το μόνο που δεν είπε είναι ότι εμείς φτεμε...που πήγαμε να δούμε το που περάσαμε από την πρώτη μέρα... ρε τι είναι αυτοί και οι δύο είναι...γενικολογίες και...

 

 

 

Ti egine re pedes?Ti eipe i Giannakou ston ANT1???

Pote tha vgoune telika oi nees vaseis?

Re cs tha mas trelanoun fetos....

Link to comment
Share on other sites

Ποτε βγαινουν ανα μπραβο ??ΠΑΙΔΙΑ λοιπον για να κλεισουμε με το θεμα αυτο : 300 ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΙ εξαιτιας των αδικημενων των Στρατιωτικων σχολων ΣΩΣΤΑ ???

 

Αχχ ρε γμτ.. εχω στεναχωρηθει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...Ετσι και δεν βγουνε οι βασεις αυριο μου φαινετε θα πεσω σε καταθλιψη..Δεν αντεχω αλλο αυτο το πραγμα φετος μπαλακι εγινα αγχος στις εξετασεις τις ιατρικες , αγχος στις προκαταρκτικες , αγχος στις πανελλαδικες , αγχος στις βασεις , ψυχρολουσια που ηταν ικανη να σε τσακισει και ξανα αγχος για βασεις..Ε δεν παει αλλο...:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έτσι και με αλλάξουν σχολή θα γίνει χαμός... έχω κλείσει και σπίτι.

ΈΛΕΟΣ πια φέτος το ένα μετά το άλλο !! Το καλό που τους θέλω να τελειώνουν με τις βλακείες.. θα μας τρελάνουν.

 

Είδε κανείς ΑΝΤ-1 να μας μεταφέρει τι είπαν;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε σιγουρα ηταν μεγαλο σοκ ομως εξ αρχης δεν μπηκε.Αλλο να βγουνε και καλα τελεσιδικες βασεις να μπεις και μετα να βγεις και αλλο να μην μπεις..Παντως πες τον φιλο σου εαν μπορει να μαθει τι σειρα επιτυχιας εχει δηλαδη ποσο κοντα ειναι στον τελευταιο , και εαν ειναι αρκετα κοντα κατα 99% θα μπει ως επιλαχων.Ικαρων φευγουν ΠΟΛΛΟΙ μιλαμε...

 

Πώς μπορεί να το μάθει αυτό; Το ξέρω ότι φεύγουν πολλοί. Περισυ έφυγαν 20+...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

αν μάθει κανείς οτιδήποτε νεότερο ας το πει αμέσως εδώ... πάντως εγώ άκουσα ότι δεν θα δημοσιευτούν νέες βάσεις, απλώς την παρασκευή ο καθένας υποψήφιος θα μπορεί να μάθει που πέρασε και με τι σειρά πέρασε στο site του υπουργείου... τώρα αν αυτό αληθεύει και κατά πόσο δεν ξέρω...

έχασα την πόλη της 2ης επιλογής μου (Βόλος) για 41 μόρια και πήγα στην ΕΠΑΡΧΙΑ (Φλώρινα)

λέτε να έχω ελπίδες?

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως το λες και εσυ ρε φιλε "ΕΠΑΡΧΙΑ" ενταξει...Εγω σας λεω σημερα δεν προκειτε να βγει τιποτα νεο.Απο δευτερα.Οι ατσιδες του ΓΕΕΘΑ παλι κανανε την δουλεια τους και μολις την Πεμπτη εστειλαν τις νεες λιστες.Αλλα βεβαια πως να λειτουργησει εκει σωστα το συστημα οταν μπηκαν καθυστερημενα ατομα με βυσμα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι εκανε το ΓΕΕΘΑ , να σκοτωθουν απο το υπεπθ και να τα βγαλουν σημερα.Ειναι απαιτηση οχι υποδειξη.Δεν περιμενω μεχρι την Δευτερα.
Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

Προφανέστατα είπαν στην αρχή για την Παρασκευή για να μας κρατήσουν σε κατάσταση ανοχής. Το ήξεραν ότι δεν προλάβαιναν και για να μη τους βρίσει όλη η Ελλάδα είπαν ότι σε 3 μέρες θα έδιναν τα νέα αποτελέσματα κ το πάνε για 1 βδομάδα... Θυμάστε? Στην αρχή ακούγαμε για Πέμπτη και αν δεν προλάβαιναν τότε Παρασκευή, και μετά λένε Παρασκευή και αν δεν προλάβουν τότε απο βδομάδα!!! Καλά Χριστούγεννα!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς εμένα δε με πολυενδιαφέρει γιατί έχω μια απόσταση ασφαλείας από τη βάση.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς εμένα δε με πολυενδιαφέρει γιατί έχω μια απόσταση ασφαλείας από τη βάση.

Και εγω εχω διαφορα ασφαλειας αλλα εχω και διαφορα 25 μορια απο την προηγουμενη επιλογη μου και ετσι δεν ξερω αν τελικα περασω Πατρα η Βολο.Αντε τωρα νοικιασε σπιτι......Θα μας το φανε το σαββατοκυριακο και θα αναγκασουν τους γονεις μου να παρουν αδεια.

Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ: http://alfavita.gr/typos/typos070831a.php

 

και εδώ: http://alfavita.gr/typos/typos070831b.php

 

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=827863&lngDtrID=244

 

όλα σημερινά. Πάντως αν και δεν συμφωνώ πάντα με ότι έχει πει ο συγκεκριμένος κατά καιρούς, το σχόλιο : "το δικαίωμα μετατρέπεται σε εξυπηρέτηση" μου φαίνεται άκρως πετυχημένο.

 

Διαβάστε.

 

ΥΓ δείτε κι εδώ : http://www.e-tipos.com/newsitem?id=8311

 

πάντως δεν λέει τίποτα για Αστυνομία. και αν ήταν να πετάξουν έξω 94 άτομα από κει, θα είχε ήδη φανεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαλά τι λένε οι άνθρωποι???Αν τους βάλουνε ως υπεράριθμους θα αδικηθούνάλλοι.Κανονικά αυτοί που θα πάνε στρατιωτικές θα απελευθερωσουνε θέσεις τις οποίες θα πρέπει να καλύψουν άλλοι.Κάτι διάβασα ότι αυτοί που έχουνε περάσει καταλάθως στρατιωτικές έχουνε πολλά μόρια και θα πάνε σε υψηλόβαθμες σχολές....αλλά χαζομάρες.Γιατί να μην πάρει ο άλλος θέση που δικαιούται?

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα τηλέφωνο στο οποίο μπορώ να μάθω την σειρά μου?

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

τα δυο τηλεφωνα που εδωσε χτες ενα παιδι σημερα ειναι κατεβασμενα αρα υπομονη, και τη δευτερα νεοτερα

 

ΥΓ/ δεν ειναι κατεβασμενα απλα δεν απαντανε.....

Link to comment
Share on other sites

210-3442099

210-3442684

Σήμερα πήρα,πριν από λίγο.Στην αρχή έλεγε η γραμμή δεν λειτουργέι προσωρινά,μετα μιλούσε και μετά έπιασε.Έπιασα σχετικά γρήγορα πάντως.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια... Εγω πηρα χθες γυρω στις 12:00 το μεσημερι στο 2103442702 και μου ειπαν οτι ειμαι στην ιατρικη Θεσ/νικης 53 στους 162!!

 

 

Μετά από μικρή προσπάθεια,έπιασα γραμμή.

 

Η κοπελιά εκεί (εξυπηρετικότατη) είπε πως νέες βάσεις την Δευτέρα...

Link to comment
Share on other sites

210-3442099

210-3442684

Σήμερα πήρα,πριν από λίγο.Στην αρχή έλεγε η γραμμή δεν λειτουργέι προσωρινά,μετα μιλούσε και μετά έπιασε.Έπιασα σχετικά γρήγορα πάντως.

τελικα δηλαδη μιλησες?

Link to comment
Share on other sites

Nαι μίλησα.76ος από τους 166 πέρασα.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενας ρεπορτερ στη ΝΕΤ ειπε πως μαλλον οι νεες βασεις θα βγουν αργα το απογευμα σημερα.... ετσι λεει του ειπαν απο το υπουργειο...

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...