Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλα εγω μια μερα ειδα αυτη τη ζαβη στη νετ... ελεος... και wesker ειναι χαζο να εκτιμουν απο τη στιγμη που δεν εχουμε δωσει ακομα ΑΟΘ!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στην NET έλεγε σήμερα ότι μπορούμε να πάρουμε αντίγραφο με τις απαντήσεις μας στις πανελλήνιες(πληρώνοντας ένα σχετικό πόσο) ξέρει κανείς τίποτα περισσότερο;
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

ναι και γω το χω ακουσει αυτο... αλλα νομιζω μπορεις να το κανεις αφου εχουν βγει τα αποτελεσματα... και στην τελικη... ποιος ο λογος?! να το χεις να το θυμασαι?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν ειναι απολυτος χαζο να εκτιμουν..Κακα τα ψεματα , στο ΑΟΘ οι περισσοτεροι γραφουν ΚΑΛΑ.Οποτε εαν μεχρι στιγμης τα δεδομενα δειχνουν οντως ανοδο τελικα , ε τοτε μαλλον θα ανεβει η βαση.Κριμα παντως...περιμενα πτωση αφου πιστευα οτι εαν θα παρουν πιο πολλους θα πεσει η βαση.Ας γραψω τελος παντων εγω αυριο καλα, ας δω τα αποτελεσματα τον Ιουνιο , και βλεπουμε..Αλλιως ξανα του χρονου εαν δεν περασω φετος αστυνομια.
Link to comment
Share on other sites

θεωρια για αναπτυξη απο το 2κεφ εκτος των δυο πρωτων σελιδων τι αλλο μπορει να πεσει?:!:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν ειναι απολυτος χαζο να εκτιμουν..Κακα τα ψεματα , στο ΑΟΘ οι περισσοτεροι γραφουν ΚΑΛΑ.Οποτε εαν μεχρι στιγμης τα δεδομενα δειχνουν οντως ανοδο τελικα , ε τοτε μαλλον θα ανεβει η βαση.Κριμα παντως...περιμενα πτωση αφου πιστευα οτι εαν θα παρουν πιο πολλους θα πεσει η βαση.Ας γραψω τελος παντων εγω αυριο καλα, ας δω τα αποτελεσματα τον Ιουνιο , και βλεπουμε..Αλλιως ξανα του χρονου εαν δεν περασω φετος αστυνομια.

 

κοιτα δεν παιζει να ανέβει και τόσο πολύ ποτέδεν έχει πάει πάνω από 15000 οπότε μην ανυσυχεις πιστευω οτι αν εισαι στο 15+ δεν εχεισ να φοβασαι τιποτα.

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

απο το 2ο κεφαλαιο ακομα μπορει να πεσεουν προσδιοριστικοι παραγοντες της ζητησης (αν κ ειχαν πεσει υποκαταστατα-συμπληρωματικα το 2002, οποτε τα αλλα ειναι ψιλοπανευκολα) κατα τα αλλα δε νομιζω να εχει κατι αλλο σημαντικο για θεωρια το 2ο κεφαλαιο

Here's the chance of life, get ready, set, fly high.

Above the fear of your mind, go for it.

It's hit or miss, too late for you to quit.

You gotta show 'em how bad you really want this...

barbie1.wordpress.com ....my little little blog!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην γελιέστε,τα θέματα ήτανε εύκολα και οι σχολές του 14 πιθανότατα θα ανέβουνε.Μην ξεχνάτε ότι φέτος υπήρχε και ένα πλήθος περσινών μαθητών....

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν τίθεται θέμα για goto σε καμία περίπτωση....Πρώτον ήτανε στην ύλη οι ασκήσεις goto?

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

kala persinoi mathites kathe xrono yparxoun.pdws oi sxoles pou einai sto 10 me 14 kamia xiliara(isos kai parapano) tha aneboun.apo 14 mexri 16 kamia pedakosaria kai oso anebainoume oi anodos tha meionetai.thelo na elpizo oti stis ypsiles sxoles(17.5 kai pano)den tha doume auxiseis pano apo 200 -300 moria kai ayto giati oi aristoi mathites ite eykola baleis eite dyskola pada grafoun.an koitaxetai kai tis baseis tou 2005 i tou 2006 tha diapistosetai oti para tin POLYmegali diskolia sti fysikh kai sta mathimatika den ypirxe simadiki ptosi,i kai katholou,to aditheto malista.tora na eyxomaste na exoume pesei se kalous diorthotes, eidika stin ekthesi,kai otan bgoun ta apotelesmata blepoume
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν τίθεται θέμα για goto σε καμία περίπτωση....Πρώτον ήτανε στην ύλη οι ασκήσεις goto?

 

Τι λέτε βρε παιδιά για GOTO.

1ον το ΙΔΙΟ το βιβλίο λέει "στην συνέχεια του βιβλίου δεν θα μας απασχολήσει και καλό είναι να μην χρησιμοποιήτε σε λύσεις ασκήσεων" (ή κάτι παρόμοιο. δεν έχω το βιβλίο μπροστά μου)

2ον κανένα φροντιστήριο/site (και κανένας γνωστός) από όσα είδα δεν το έλυσε με χρήση GOTO

 

Καλή επιτυχία στο τελευταίο μάθημα αύριο. Είδη ανεργίας/Αδυναμίες ΑΕΠ λέω εγώ για 2ο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το goto όποιος ειχε κανει ασκηση στο φρονιστηριο θα ήξερε πολύ ευκολα να το λύσει....αλλα και όποιος δεν ειχε λύσει ποτέ, είναι πολύ καθαρός ο τρόπος να το λύσεις, το δύσκολο κομματι ειναι να γινει αλγοριθμος, αν δεν εχεις κανει διαγραμμα ροης...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην γελιέστε,τα θέματα ήτανε εύκολα και οι σχολές του 14 πιθανότατα θα ανέβουνε.Μην ξεχνάτε ότι φέτος υπήρχε και ένα πλήθος περσινών μαθητών....

 

Ακούω από πολλούς ότι τα θέματα ήταν εύκολα φέτος. Όμως όταν λέτε εύκολα τι εννοείτε ακριβώς? Εύκολα σε σχέση με τι?

 

Όσο άφορα τα φετινά θέματα Τεχνολογικής Κατεύθυνσης σε σχέση με τα περσινά , τα οποία έχω λύση όλα (δεν έχει νόημα να τα συγκρίνουμε με άλλες χρόνιες γιατί τα μαθήματα δεν ήταν 6) έχω να πω τα εξής:

 

-Έκθεση και Μαθηματικά Γενικής ήταν πιο εύκολα

-Φυσική Γενικής που έδινα εγώ μου φάνηκαν πιο δύσκολα

-Βιολογία και Ιστορία δεν ξέρω

-Μαθηματικά Κατεύθυνσης σε γενικές γραμμές στο ίδιο επίπεδο, ίσως το 4ο να ήταν λίγο πιο δύσκολο (πιο πονηρό με παγίδα)

-ΑΟΔΕ δεν έχει νόημα να τα συγκρίνουμε γιατί είναι σκέτη θεωρία και όλα από το βιβλίο...

-Φυσική Κατεύθυνσης στο ίδιο επίπεδο, το 2ο και το 4ο ήταν αυτό που έκαψε τους περισσότερους

-ΑΕΠΠ σαφώς και πιο δύσκολα, ειδικά το 1ο θέμα θεωρίας σου έπαιρνε πολυ ώρα να το λύσης και το 4ο που ήταν πολύ ακαταλαβίστικο.

 

Επομένως για μένα τουλάχιστον, που θεωρώ ότι ήμουν πολύ καλά προετοιμασμένος και έχω δει όλα τα προηγούμενα θέματα, το επίπεδο των φετινών εξετάσεων ήταν νορμάλ και ίδιο με τα προηγούμενα χρόνια. Επίσης αυτό που θέλω να πω είναι οτι η μονή διάφορα των φετινών εξετάσεων είναι ότι ήταν προσιτές σε όλους, δηλαδή και οι λίγο διαβασμένοι μαθητές το 10 μπορούσαν να το γράψουν. Άρα μάλλον οι χαμηλόβαθμες σχολές θα ανέβουν λίγο. Όλες οι άλλες δεν ξέρω, σίγουρα κάποιες ναι όπως πάντα, ομως αρκετές θα κατεβούν...

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,τι θα γίνει τώρα με όλο το ζήτημα της διάδοσης των θεμάτων?? Άκουσε κανείς τίποτα??
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,τι θα γίνει τώρα με όλο το ζήτημα της διάδοσης των θεμάτων?? Άκουσε κανείς τίποτα??

 

δεν ηπηρξε ουσιαστικη διαρροη, δηλαδη καποιοι να ξερουν τα θεματα πριν μπουν στην ταξη για να γραψουν, απλα τα φροντιστιρια τα μαθαιναν και τα διεδιδαν πριν απο την κανονικη ωρα...

Link to comment
Share on other sites

Pedia i entoli go to ousiastika den xrisimopoiountan afou i ekfonisi itan se fisiki glossa me bimata kai o algorithmos eprepe na gini kata to domimeno programmatismo xoris goto (krima giati panta ithela na tin xrisimopoiiso tin entoli afti molis ida to thema xarika :blink: alla meta katalava oti den eprepe na to kano)

Ta alla themata itan ontos mperdemena alla molis ta ksedialines itan apla.

Ta prota themata omos epernan poli ora.

Link to comment
Share on other sites

usak pou thes na beis?

 

Αρχικος σκοπος ηταν ΗΜΜΥ ΕΜΠ,ΑΠΘ,Πατρα αλλα τωρα σκεφτομαι για Μηχανολογος Αεροναυπηγος Πατρας...

 

WeskerS, αυριο θα ειναι μια απο τις ωραιοτερες μερες για σενα

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

-Έκθεση και Μαθηματικά Γενικής ήταν πιο εύκολα

-Φυσική Γενικής που έδινα εγώ μου φάνηκαν πιο δύσκολα

-Βιολογία και Ιστορία δεν ξέρω

-Μαθηματικά Κατεύθυνσης σε γενικές γραμμές στο ίδιο επίπεδο, ίσως το 4ο να ήταν λίγο πιο δύσκολο (πιο πονηρό με παγίδα)

-ΑΟΔΕ δεν έχει νόημα να τα συγκρίνουμε γιατί είναι σκέτη θεωρία και όλα από το βιβλίο...

-Φυσική Κατεύθυνσης στο ίδιο επίπεδο, το 2ο και το 4ο ήταν αυτό που έκαψε τους περισσότερους

-ΑΕΠΠ σαφώς και πιο δύσκολα, ειδικά το 1ο θέμα θεωρίας σου έπαιρνε πολυ ώρα να το λύσης και το 4ο που ήταν πολύ ακαταλαβίστικο.

 

 

Στα μαθηματικα δεν ηταν το ιδιο επιπεδο με περσι, Περσι εγραφες το 14 ηταν παρα πολυ καλο ενω φετος το 14 ηταν πολυ ευκολο και αμα δεν εγραψε καποιος τουλαχιστον 14 σημαινει οτι δεν ειχε προετιμαστει καλα.

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

====> Και μόνο που φαντάζομαι την έκφραση του Διευθυντη όταν θα το άκουγε....Ξεκαρδίζομαι...====>||||:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Αλλά παρά το ότι το σκέφτηκα για χαβαλέ , έχει μια βάση...Εδώ στέλνουν διευκρινίσεις για πιο χαζά πράγματα...μπορεί να στέλνανε και για αυτό...

Το άλλο το ακούσατε ;

Στην έκθεση έβαλε κάποιος ότι ο συγγραφέας επικαλείται τη Σκύλα και Τη Χάρυβδη.Εκεί με την επίκληση στην Αυθεντία...

 

Aftos pou to ekane ine simathitis mou!! Ixe kimithi kiolas stis panellinies axaxaxa den perimena na gini diasimos. Pou to akousate na tou to po?

Link to comment
Share on other sites

παιδακια που δινετε αυριο ΑΟΘ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ευχομαι να βαλουν ευκολα να σκισουμε ολοι!!! καληνυχτα και καλη επιτυχια! απο αυριο ειμαστε ελευθερα πουλια!!!
Link to comment
Share on other sites

usak το ευχομαι φιλε γιατι με αυτα που ακουω συνεχεια περι ανοδου με εχει πιασει ενας πανικος.Δυστηχως δεν εγραψα οσο καλα θα ηθελα στα μαθηματικα γενικης και αυριο θα πρεπει να γραψω πανω απο 92%...
Link to comment
Share on other sites

Αντε να σκίσουμε ! καλή επιτυχία σε όλους και προπαντός μην χαθείτε από το forum!Οχι επειδή τελείωσαν οι πανελλήνιες να το κλείσουμε το μαγαζί!Αστειευομαι!Ελπίζω να βάλουν εύκολα αυριο χρειάζομαι τουλάχιστον 18 για να πιάσω 15 γ.μ.ο. οπότε είμαι λιγο αγχωμένος αλλά δεν πειράζει θα ανταμειφθούμε
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...