Jump to content

Αναβαθμισμενες Περιοχες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους! Μενω Κυψελη και πριν μερικες ωρες αναβαθμιστηκα και εγω! Ειχα την προσφορα της Forthnet 1024 που δεν θα αλλαζε αλλα τελικα ολα οκ. Βεβαια κατεβαζω με περιπου 120-140 το πολυ οποτε να υποθεσω οτι θα βελτιωθει κι αλλο?

 

Στα 768 που ειμαι εδω στην Καυκασου (και σε γραμμη 2048) πολλες φορες πιανω και λιγοτερα απο τα 40-42 ΚΒ που επιανα με την 384 ;)

 

Τι κι αν μας αναβαθμισαν τις ονομαστικες ταχυτητες. Αν ολα ειναι μπουκωμενα στα ιδια @@ ερχομαστε ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 234
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δικιο εχεις. Και σε μενα μετα απο τις αρχικες σχετικα καλες ταχυτητες τωρα εχει πατωσει παλι η γραμμη και παει χειροτερα απο 1024. Αντε να δουμε ποση υπομονη θα κανουμε ακομα...

If you are frightened of dying, and you are holding on,

you see devils tearing your life away.

If you have made your peace, then the devils are really angels,

freeing you from the earth...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια , τρελαθηκε ο οτε? μεχρι χθες ειχα 1024 ondsl σημερα (τωρα) που μπηκα μου λεει 1,5 mbps:confused::(:mad: :wacko: :worry: :cry: kanonika den einai 2048?????(α, και επισεις μεχρι τωρα με εχει πεταξει 2 φωρες εξω......)μενω ν. αλικαρνασσο (ηρακλειο κρητης) ξερετε τιποτα????

In varietate concordia

~Ενότητα στην πολυµορφία~United in diversity

~Unis dans la diversité~In Vielfalt geeint

~Uniti nella diversità~Förenade i mångfalden

Link to comment
Share on other sites

symfona me to popup tis otenet i boula me grammi pou arxizei apo 89 anabathmistike stis 11-9

 

χλωμο το κοβω. Εγω ειμαι Γλυφαδα με 89 και ακομα.... τιποτα.:(

Link to comment
Share on other sites

περιστερι τι γινεται...εχει αναβαθμηστει κανεις????

 

Εχουν αρχίσει οι αναβαθμίσεις και στο Περιστέρι. Εγω σήμερα το πρωι αναβαθμίστηκα. 210 5728...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

εγω αναβαθμιστηκα χθες, το μοντεμ συγχρονισε 768, αλλα τα τεστ ειναι απογητευτικα. Αλτεκνετ 768. και με forthnet δοκιμη τα ιδια...

 

υπαρχει μεταβατικο σταδιο κατα το οποιο οι ταχυτητες παιζουν? η απο χθες επρεπε να ειναι ολα οκ?

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως που μένω 2 στενά πιο δίπλα από τον fabo114, με γραμμή 1024 ακόμα περιμένω....
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως που μένω 2 στενά πιο δίπλα από τον fabo114, με γραμμή 1024 ακόμα περιμένω....

 

Και να σε αναβαθμισουνε Κωστα ταχυτητες δεν θα δεις...δεν με αφηνανε στα 384...τουλαχιστον θα ελεγα οτι πιανω φουλ ταχυτητα :p

Αν δεν ανεβασουνε το bandiwidth στα BBRAS δεν νομιζω πως θα πιασουμε οτι πληρωνουμε ;)

 

Με παρηγορει τουλαχιστον οτι εχω γραμμη 2048/256 ενω δεν την πληρωνω :p :p :devil:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το μεσημερι ειδα οτι αναβαθμηστηκε η γραμμη μου....κατεβαζω τωρα με 70-75kb's
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε παιδια ομως με το τελος της αναβαθμισης οι ταχυτητες να αρχισουν να σταθεροποιούνται.

 

Εμενα παντως ακομα να με αναβαθμισουν.

 

Μηπως γνωριζουμε ποτε περιπου ολοκληρωνεται το προγραμμα αναβαθμισης?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Στην Θεσσαλονικη παντως δεν βλεπω να συμβαινουν πολλα πραγματα... Δεν ξερω αν ειναι ολοι απασχολημενοι στην ΔΕΘ η τι αλλο συμβαινει αλλα ξερω ελαχιστα ατομα που αναβαθμιστικαν! ;)
Link to comment
Share on other sites

Στην Θεσσαλονικη παντως δεν βλεπω να συμβαινουν πολλα πραγματα... Δεν ξερω αν ειναι ολοι απασχολημενοι στην ΔΕΘ η τι αλλο συμβαινει αλλα ξερω ελαχιστα ατομα που αναβαθμιστικαν! ;)

 

Αυτο ακριβως φιλε μου.

Εγω που πηρα τον πΟΤΕ μου λεει λογω αυξημενης κινησης καθυστερουνε!!!

Ηθελα να ξερα τι κινηση εχουνε τα βοδια.

 

Εδω εχω κανει αιτηση για να κανω την γραμμη απο 384 σε 1024 και μου ειχαν πει 2 εργασιμες.

Περασαν 2 εβδομαδες και ακομα τιποτα....

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

χλωμο το κοβω. Εγω ειμαι Γλυφαδα με 89 και ακομα.... τιποτα.:(

 

opos eipa symfona me to popup tis otenet panta.... ebales to tilefono sou na deis ti paizei? sorry pou den mporo na epibebaioso alla akoma perimeno energopoiisi... ;)

Link to comment
Share on other sites

opos eipa symfona me to popup tis otenet panta.... ebales to tilefono sou na deis ti paizei? sorry pou den mporo na epibebaioso alla akoma perimeno energopoiisi... ;)

 

Λες να μη το εβαλα ??:lol: :lol: :lol:

Καθε μερα το ...βαζω !!:D :X

Link to comment
Share on other sites

σήμερα επιτελους αναβαθμιστηκε η 1024 μου σε 2048 αλλα ταχυτητες δε βλεπω, πιανω μεχρι 60kb/s(μπορει επειδη αυτη την ωρα ειναι φορτωμενο το κεντρο).
Link to comment
Share on other sites

http://www.oteshop.gr/page_content.asp?wid=275&hop=h

 

kalutera se auto to link wste na deinete to noumero ths thlefwnikhs sas grammhs k epeita sas deixnei ean einai anava8mismenh

[sIGPIC][/sIGPIC]

aGaRBiDi

'n' i dont wanna miss a thing

Link to comment
Share on other sites

είναι ακρυβος το ίδιο με το λινκ που "κυκλοφορεί".Απλά είναι σαν να πρωτοαγοράζεις ένα πακέτο dsl.Βλέπεις αν έχει διαθεσιμότητα και μετά άν έχει γίνει διπλασιασμός.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αναβαθμίστηκα, Νέα Ερυθραία (νομίζω DSLAM Κάτω Κηφισιάς) από 512/128 σε 1024/256 :) :) :) :) :) :) :) :) :)

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...