Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί παραπάνω αλλά μήπως υπάρχει κάποιο δοκιμασμένο πρόγραμμα για να μπορώ να ψάχνω τα αρχεία του υπολογιστή μέσω του κινητού όταν είναι συνδεδεμένα μέσω bluetooth: Πιστεύω ότι θα ήταν χρήσιμο.! ευχαριστώ:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω ένα πρόβλημα με τα handsfree του κινητού. Ενώ ακούω και μουσική αλλά και τον συνομιλητή μου, όταν μιλάω δεν με ακούει ο άλλος. Έχετε καμία ιδέα; Μήπως το έχει πάθει και άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με τα handsfree του κινητού. Ενώ ακούω και μουσική αλλά και τον συνομιλητή μου, όταν μιλάω δεν με ακούει ο άλλος. Έχετε καμία ιδέα; Μήπως το έχει πάθει και άλλος;

Το έχω πάθει με το Ν70 αυτό και απ' ότι φαίνεται σε μένα τουλάχιστον δεν κάνει καλή επαφή τα καλώδια μέσα στο μικροφωνάκι. Πάντως μουσική και συνομιλητής ακούγονται μια χαρά. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει με το Ν70 αυτό και απ' ότι φαίνεται σε μένα τουλάχιστον δεν κάνει καλή επαφή τα καλώδια μέσα στο μικροφωνάκι. Πάντως μουσική και συνομιλητής ακούγονται μια χαρά. :)

Και τι έκανες γι' αυτό; Το πήγες σε Nokia-shop;

Link to comment
Share on other sites

Μπενω στο μητρωο του κινητου μου παω δεξια εκει που ειναι ολες οι κλησεις και μετα παω σε απανω σε μια κληση και παταω,

επιλογες> προβολη στοιχειων> επιλογες> αντιγραφη αριθμου> που αντιγραφετε αυτος ο αριθμος? σε πιο προχειρο? :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,

εχω ενα μικρο προβλημα με την εγκατασταση του pbktrans_302.zip οπου μου βγαζει μυνημα μη εγκυρου πιστοποιητικου !

Παρολο που προσπαθω να βαλω καποια προηγουμενη εκδοση που δουλευε κανονικα , συνεχιζει το μυνημα για μη εγκυρο πιστοποιητικο !

Μηπως καποιος εχει καποια λυση ?:O :!:

Link to comment
Share on other sites

Mαλον εληξε το πιστοποιητικο! :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπενω στο μητρωο του κινητου μου παω δεξια εκει που ειναι ολες οι κλησεις και μετα παω σε απανω σε μια κληση και παταω,

επιλογες> προβολη στοιχειων> επιλογες> αντιγραφη αριθμου> που αντιγραφετε αυτος ο αριθμος? σε πιο προχειρο? :)

 

το 1ο που ερχεται στο μυαλο ,για αντιγραφη στις επαφες

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να το καταλαβω :O για αντιγραφη στης επαφες ειναι το πιο κατο που λεει προσ. στις επαφες :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να το καταλαβω :O για αντιγραφη στης επαφες ειναι το πιο κατο που λεει προσ. στις επαφες :)

 

Αλλη χρηση,αντιγραφη στις σημειωσεις.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αλλη χρηση,αντιγραφη στις σημειωσεις.

 

Το γνωστό μας " copy ".

Παλιά είχα ένα siemens που το copy - paste γινόταν ακριβώς έτσι :)

Μολυβάκι και πάλι μολυβάκι !!!

Και ειδικά στο Ν73 είναι και σε περίοπτη θέση (όχι σαν του Ε65 που θέλει να βάλεις γυαλιά για να το βρείς:lol: )

Link to comment
Share on other sites

Και ειδικά στο Ν73 είναι και σε περίοπτη θέση (όχι σαν του Ε65 που θέλει να βάλεις γυαλιά για να το βρείς:lol: )

 

Κι όμως σε πληροφορώ οτι το χέρι πάει μόνο του εκεί..

είτε κρατάς τι κινητό με το δεξί, είτε με το αριστερό χέρι:rolleyes:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Απλώς θα πατήσεις το πολυπλήκτρο που λέμε και μετά θα κάνεις το joystick προς τα κάτω για να αλλάξεις τις αναθέσεις των 4 συντομεύσεων (αριστερά, δεξιά, επάνω και πάτημα/κέντρο). Σε μία από τις συντομεύσεις θα βάλεις την αναπαραγωγή μουσικής ή την έκθεση αν θέλεις. Πιστεύω τώρα σε κατάλαβα :)

ΟculatusAbis κανεις φιλοτιμες προσπαθειες να με ξεστραβωσεις αλλα δεν ηθελα ακριβως αυτο. Στο N73 το σκετο οταν πατησεις το multimedia key βγαινει ο ρομβος με τις εφαρμογες στα ακρα και στο κεντρο. Στο N73 ME οταν πατησεις το multimedia key βγαινει το music player. Πως θα καταφερω να ανοιξω κ εγω αυτο το ρομβο?? εσυ αυτο που μου ειπες πριν ειναι πως θα αλλαξω τις εφαρμογες του ρομβου. Ευχαριστως να τις αλλαξω αλλα μολις οδηγηθω σ αυτο το μενου που δεν ξερω πως... :(

Ό,τι ωριμάζει... σαπίζει !!
Link to comment
Share on other sites

ΟculatusAbis κανεις φιλοτιμες προσπαθειες να με ξεστραβωσεις αλλα δεν ηθελα ακριβως αυτο. Στο N73 το σκετο οταν πατησεις το multimedia key βγαινει ο ρομβος με τις εφαρμογες στα ακρα και στο κεντρο. Στο N73 ME οταν πατησεις το multimedia key βγαινει το music player. Πως θα καταφερω να ανοιξω κ εγω αυτο το ρομβο?? εσυ αυτο που μου ειπες πριν ειναι πως θα αλλαξω τις εφαρμογες του ρομβου. Ευχαριστως να τις αλλαξω αλλα μολις οδηγηθω σ αυτο το μενου που δεν ξερω πως... :(

 

To ME δεν εχει τον ρομβο και ουτε μπορεις να τον βαλεις!@!:blink:

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

To ME δεν εχει τον ρομβο και ουτε μπορεις να τον βαλεις!@!:blink:

NIO21 ο ρομβος υπαρχει κ τον βρηκα μεσα απο ενα taskmanager (στις εφαρμογες του τηλεφωνου) και μαλιστα τον τερματισα ως εφαρμογη. Λιγο πριν κλεισει η εφαρμογη το εδειξε στην οθονη για λιγο!

Ό,τι ωριμάζει... σαπίζει !!
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει με το Ν70 αυτό και απ' ότι φαίνεται σε μένα τουλάχιστον δεν κάνει καλή επαφή τα καλώδια μέσα στο μικροφωνάκι. Πάντως μουσική και συνομιλητής ακούγονται μια χαρά. :)

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτά τα handsfree της NOKIA.

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=63275815&product=938564

 

Είναι τα HS-69 με την οθόνη. Αξίζουν τα λεφτά τους ή έχετε να προτείνεται κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ... Η τελευταία αναβάθμιση για Ν73 ΜΕ ποιά είναι ?

 

Έχω 26-01-2007 0.31

 

Μήπως έχει βγεί νεότερη ???

 

Δώστε μου τα φώτα σας...Pleaseeeeeee !!!!:wacko:

 

Όχι δεν έχει βγει νεότερη, είναι η τελευταία

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ... Η τελευταία αναβάθμιση για Ν73 ΜΕ ποιά είναι ?

Πας ΕΔΩ και βλεπεις απο μονος σου :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι, ξερει κανεις πως φτιαχνεις wallpaper για το κινητο, εχω ενα n73 και το τελευταιο pc suite αλλα δεν βρισκω πουθενα καμια εφαρμογη.σε ενα παλιο pc suite που εχω, απο το παλιο μ 7610 ειχε wallpaper maker που εκοβες την εικονα και την εκανες στα μετρα της οθονης του κινητου σου, γνωριζει κανεισ τιποτα αναλογο...
Link to comment
Share on other sites

Mytie υπάρχουν πάντα τα προγράμματα του υπολογιστή,όπως photoshop,mspaint,corel,fireworks κλπ...

 

Παίδες ΣΟΣ!!!!Έχω βάλει το κινητό μου στο nokia updater και κολλάει στο μενού της αναγνώρισης...Δλδ δεν μου βγάζει σφάλμα,απλά...το αναγνωρίζει ώρες τώρα...ξέρετε τι παίζει;;;Το έχω σε pcsuite mode το κινητο...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ΣΟΣ!!!!Έχω βάλει το κινητό μου στο nokia updater και κολλάει στο μενού της αναγνώρισης...Δλδ δεν μου βγάζει σφάλμα,απλά...το αναγνωρίζει ώρες τώρα...ξέρετε τι παίζει;;;Το έχω σε pcsuite mode το κινητο...
Επανεκκίνηση στον υπολογιστή έκανες;
Link to comment
Share on other sites

Και τι έκανες γι' αυτό; Το πήγες σε Nokia-shop;

 

Αφού είναι καθαρά θέμα χρήσης, δεν νομίζω ότι θα μου το επισκευάσουν με το αζημείωτο...;)

 

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτά τα handsfree της NOKIA.

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=63275815&product=938564

 

Είναι τα HS-69 με την οθόνη. Αξίζουν τα λεφτά τους ή έχετε να προτείνεται κάτι άλλο;

 

Μια χαρά μου φαίνεται. Προσωπικά αν είχα παραπάνω λεφτά θα το έπαιρνα για το Ν70 μου αλλά τελικά αρκέστηκα στο Nokia HeadSet ΗS-20. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...