Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι τωρα που το λες το θυμαμαι και εγω αυτο το φυσιματακι αλλα ειναι μονο στην αρχη μεχρι να πιασει η γραμμη μετα σταματαει!

Το κανει με το bluetooth hands free τωρα με το ενσυρματο δεν ξερω!

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nαι τωρα που το λες το θυμαμαι και εγω αυτο το φυσιματακι αλλα ειναι μονο στην αρχη μεχρι να πιασει η γραμμη μετα σταματαει!

Το κανει με το bluetooth hands free τωρα με το ενσυρματο δεν ξερω!

Ε το κακο ειναι οτι εμενα με το ενσυρματο δεν σταματαει το φυσηματακι ..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Βillys_541 υποθετω οτι το Χ-Plore που μου λες ειναι καποιο file manager για το κινητο και θα πρεπει αν το βρω να το εγκαταστησω. Ελπιζω να εχω καταλαβει σωστα. Δηλαδη με το λογισμικο του Nokia δεν μπορεις να στειλεις jar? (δεν ειμαστε σοβαροι μου φαινεται...) Μήπως υπαρχει καποιο πιστοποιητικο εγκατεστημενο στο τηλεφωνο που μας κανει τη ζωη δυσκολη? Ευχαριστω και παλι!
Ό,τι ωριμάζει... σαπίζει !!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Βillys_541 υποθετω οτι το Χ-Plore που μου λες ειναι καποιο file manager για το κινητο και θα πρεπει αν το βρω να το εγκαταστησω. Ελπιζω να εχω καταλαβει σωστα. Δηλαδη με το λογισμικο του Nokia δεν μπορεις να στειλεις jar? (δεν ειμαστε σοβαροι μου φαινεται...) Μήπως υπαρχει καποιο πιστοποιητικο εγκατεστημενο στο τηλεφωνο που μας κανει τη ζωη δυσκολη? Ευχαριστω και παλι!

 

δεν μπορεις να στειλεις "κλειδωμένα" αρχεια...

βαλε ομως τον Χ-Plore(ειναι file manager οπως αριβως το λες) και θα στέλνεις τα παντα....

Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησε το X-PLORE και θα μπορεις να κανεις πολλα πραγματα!

Εγω εχω εγκατεστησει καποιες εφαρμογες στο κινητο οι οποιες λιγες αλλα καλες !

Δεν χρειαζονται περιττες εφαρμογες οπως προειπα <<λιγες αλλα καλες>>.

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη με το λογισμικο του Nokia δεν μπορεις να στειλεις jar? (δεν ειμαστε σοβαροι μου φαινεται...) Μήπως υπαρχει καποιο πιστοποιητικο εγκατεστημενο στο τηλεφωνο που μας κανει τη ζωη δυσκολη? Ευχαριστω και παλι!

 

Εδω και μερικα χρονια,για την ακριβεια αν δεν κανω λαθος απο καποια αναβαθμιση του 6600 και μετα,στα series60 καποια αρχεια οπως mid η αρχεια εγκαταστασης θεωρουνται απο την nokia οτι εχουνε πνευματικα δικαιωματα και απαγορευει την αποστολη τους απο το τηλεφωνο.Μαλλον εισαι καινουργιος στα 60αρια για αυτο και δεν το γνωριζεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ τον προεγκατεστημένο pdf reader αλλά δεν μπορώ να ανοίξω μεγάλα αρχεία πχ 6ΜΒ, ενώ μικρότερα τα ανοίγει κανονικά. Τι μπορεί να συμβαίνει; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Hi kai apo mena

Kainourgios katoxos N73 eimai kai ego kai tha ithela na mou peite :

1)giati de mporo na kano kanena theme install apo auta pou exo katevasei apo to net???

Kati mou leei gia lixi pistopoiitikou ktl...

2)ti kales efarmoges iparxoun na valo sto kinito mou?

 

Tx ^^

http://img822.imageshack.us/img822/166/400x90.jpg

StarCraft2 Hellenic Community @ http://www.StarCraft2.gr

StarCraft 2 Gaming Stream @ http://www.Twitch.tv/Lunaticoldschool

Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπαρχει κανένα πρόγραμμα που να στέλνεις οτι αρχει θέλεις με mms οπως το MMS It!.Με το x-plore που ειπατε κανεις παρα πολλα αλλα δεν μπορεις να στελνεις με mms.
Link to comment
Share on other sites

1)giati de mporo na kano kanena theme install apo auta pou exo katevasei apo to net???

Kati mou leei gia lixi pistopoiitikou ktl...

Έχει απαντηθεί πολλές φορές

Διαχείριση εφαρμογών > επιλογές >ρυθμίσεις > εγκατάσταση λογισμικού > όλα

και έλεγχος πιστοπ. συνδ > απενεργοποίηση

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου ζήτησε να του ξηλώσω το vodafone-live από το N73 Music Ed.

Μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει;

 

Από flashing γνωρίζω μόνο όσον αφορά την S.E., από Nokia δεν ξέρω που παν τα 4.

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου ζήτησε να του ξηλώσω το vodafone-live από το N73 Music Ed.

Μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει;

 

Από flashing γνωρίζω μόνο όσον αφορά την S.E., από Nokia δεν ξέρω που παν τα 4.

Δες το πρώτο μήνυμα αυτού του νήματος.

Κάτω κάτω λέει «ΟΔΗΓΟΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΑΠΟ Ν73 ΣΕ Ν73ΜΕ». Είναι αυτό που θες.

Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερικα χρονια,για την ακριβεια αν δεν κανω λαθος απο καποια αναβαθμιση του 6600 και μετα,στα series60 καποια αρχεια οπως mid η αρχεια εγκαταστασης θεωρουνται απο την nokia οτι εχουνε πνευματικα δικαιωματα και απαγορευει την αποστολη τους απο το τηλεφωνο.Μαλλον εισαι καινουργιος στα 60αρια για αυτο και δεν το γνωριζεις.

 

Πολυ φρεσκος στα 60αρια θα ελεγα! Απλα ειχα συνηθισει σε Sony Ericsson που εστελνε χυμαδιο ο,τι να' ναι οπου να' ναι. Anyway το προβλημα λυθηκε με τη βοηθεια σας κ με τον Χ-plorer (special thanks to Billys). To flash player του κινητου τελικα τι αρχεια υποστηριζει ρε παιδια? (.swf παντως οχι)

Ό,τι ωριμάζει... σαπίζει !!
Link to comment
Share on other sites

To flash player του κινητου τελικα τι αρχεια υποστηριζει ρε παιδια? (.swf παντως οχι)

 

swf υποστηριζει αλλα μην περιμενεις οτι του βαλεις να το παιξει η να δεις ταινιες.Υπαρχουν καποια απλα παιχνιδακια που τα παιζει αλλα μην περιμενεις και τιποτα της προκοπης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει και τα θεματα που χω κατεβασει διαγραφονται μονα τους? Τα παιρναω στο κινητο και μετα απο χρηση 10-12 ωρων σβηνονται εντελως
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες γεινετε με ολα τα θεματα που περνας στο κινητο σου?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Οχι με ολα. Αυτο απο οτι ειδα εγινε με θεματα που κατεβασα απο το ipmartforum.com. Ειναι εκει ενας με παρατσουκλι supertonic που εχει φτιαξει απειρα. Κατεβασα καποια, τα χρησιμοποιησα και μετα απο λιγο... :cry:. Τι μπορει να φταιει?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.eimai psiloasxetos apo 60series.proti fora pira tora to n73 kai psaxno gia programma ploigisis.eixa dei paliotera sto forum ayto gia tom tom kai ena akomi .eixa prospathisei alla den egine tipota.an exei kapoios tin diathesi gia analitiki voitheia - odigies tha imoun eygomon...prokatavolika thanks
PRISON BREAK
Link to comment
Share on other sites

Οχι με ολα. Αυτο απο οτι ειδα εγινε με θεματα που κατεβασα απο το ipmartforum.com. Ειναι εκει ενας με παρατσουκλι supertonic που εχει φτιαξει απειρα. Κατεβασα καποια, τα χρησιμοποιησα και μετα απο λιγο... :cry:. Τι μπορει να φταιει?

Τι να σου πω προτη φορα ακουω κατι τετιο :confused: αν θελεις στηλε μου στο pm ενα θεμα να το δοκιμασω και εγω για να μου φυγει η περιεργεια :O

kalispera paidia.eimai psiloasxetos apo 60series.proti fora pira tora to n73 kai psaxno gia programma ploigisis.eixa dei paliotera sto forum ayto gia tom tom kai ena akomi .eixa prospathisei alla den egine tipota.an exei kapoios tin diathesi gia analitiki voitheia - odigies tha imoun eygomon...prokatavolika thanks

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164791 :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι?

Οταν μου στειλουν ενα αρχειο, το αποθηκευει στην μνημη του κινητου. Μπορω να το αλλαξω και να το αποθηκευει στην καρτα μνημης? :O

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...