Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι ελαφρώς οφ τοπικ... Τα μηνύματα του τηλεφώνου σε ποιό φάκελο αποθηκεύονται;:confused:

Και εγω δεν μπορω να το βρω με τιποτα :wacko: μηπος δεν μπορει να το δει ακομη αυτους τους φακελους καπιος fileman απο αυτους που εχουμε? :confused:

κανεις τα φοτα του?:rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Geia xara. Molis simera pira to n73 kai mexri stigmis eimai ikanopoiimenos alla mou fenete pws den exei ksipnitiri sosta?an ontos den exei peite mou ena kalo ksipnitiri gia na tou valw (kai an iparxei link). An omws exei pou einai xomeno? exw mperdeutei ligo (meta apo poli kairo exontas SE)
Link to comment
Share on other sites

Geia xara. Molis simera pira to n73 kai mexri stigmis eimai ikanopoiimenos alla mou fenete pws den exei ksipnitiri sosta?an ontos den exei peite mou ena kalo ksipnitiri gia na tou valw (kai an iparxei link). An omws exei pou einai xomeno? exw mperdeutei ligo (meta apo poli kairo exontas SE)

Πηγενε στο ρολοι μεσα και σου εχει την επιλογη ρυθμιση αφυπνισης.:)

αλλιος ενα προγραμμα που κανει αυτη την δουλια ειναι το alarm manager που διστηχος δεν λειτουργει στο κινητο μου:( αν θελεις στηλε μου σε pm το email σου να στο στηλω:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πηγενε στο ρολοι μεσα και σου εχει την επιλογη ρυθμιση αφυπνισης.:)

αλλιος ενα προγραμμα που κανει αυτη την δουλια ειναι το alarm manager που διστηχος δεν λειτουργει στο κινητο μου:( αν θελεις στηλε μου σε pm το email σου να στο στηλω:)

Έχουμε ξαναπεί πως η νέα εκδοση του alarm manager 1.2b λειτουργεί κανονικότατα στο Ν73. Θα την βρεις στα γνωστά "στεκια"...;)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω, το joystick του Ν73 παλαντζάρει ελαφρώς από την αρχή ; ρωτάω γιατί μου φάνηκε κάπως περίεργο ... ρώτησα και ένα φίλο μου που πρόσφατα απέκτησε την συσκευή και είπε ότι αρχικά ήταν σταθερό και μετά άρχισε να παλατζάρει ... το δικό μου πάντως από την αρχή έδειξε αυτή του την τάση :S
Link to comment
Share on other sites

για δειτε εδω http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=875899 μας δουλευουν?

 

Προφανώς αναφέρεσαι στο γεγονός οτι είναι πιο ακριβό μέσω internet απ'οτι στο κατάστημα έτσι?Μάλλον λάθος έχουν κάνει δεν είναι λογικό...

:mobile:
Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα με τις βραδυνές photos λυνεται με τις ρυθμίσεις και ειδικότερα με την "ευαισθησια στο φώς" μονο με τις ρυθμίσεις μπορείς να αφαιρέσεις τον μπλέ κοκκο

 

που να την βαλω δηλαδη την ρυθμιση αυτη....???

χαμηλη ψηλη μεσαια...???

σορυ αλλα ειμαι λιγο ασχετος με αυτα......

Link to comment
Share on other sites

για δειτε εδω http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=875899 μας δουλευουν?

Αν παλι αναφερεσαι στην τιμη, το εχω δει και 465 ευρω. Τελικα τι θελει να πει ο ποιητης???

Link to comment
Share on other sites

Pote erxetai stin Ellada to neo nokia N73 Music Edition me to 8GB???to leo giati m'endiaferei sas euxaristo poli

Σε ενδιαφερει αλλα προφανωs εβγαλεs ενα μοντελo που δεν υπαρχει,ενα μιγμα απο v73 k ν93.Ξεκαθαρισετα

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αν παλι αναφερεσαι στην τιμη, το εχω δει και 465 ευρω. Τελικα τι θελει να πει ο ποιητης???

 

465 εσυ?455 εγω http://www.tt-shop.gr/mobiles/Nokia/N73/index.htm:)

εννοει οτι εχουν κανει λαθος κι αντι να το εχουν φτηνοτερα μεσω ιντερνετ το εχουν ακριβοτερα απο λαθος τους:p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω, το joystick του Ν73 παλαντζάρει ελαφρώς από την αρχή ; ρωτάω γιατί μου φάνηκε κάπως περίεργο ... ρώτησα και ένα φίλο μου που πρόσφατα απέκτησε την συσκευή και είπε ότι αρχικά ήταν σταθερό και μετά άρχισε να παλατζάρει ... το δικό μου πάντως από την αρχή έδειξε αυτή του την τάση :S

 

Αν με το παλαντζάρισμα εννοείς ότι αν το πιέσεις ελαφρά προς κάποια κατεύθυνση, κάνει μια ελάχιστη διαδρομή κάπως ελεύθερη και μετά "σκληραίνει" κάπως για να κάνει το κλικ, ναι, το δικό μου έτσι ήταν από την αρχή και δεν άλλαξε στο ελάχιστο. Εγώ πάντως βρίσκω αυτή τη συμπεριφορά πολύ εργονομική και ευχάριστη στο χέρι, άλλους τους ξενίζει, πιθανώς μαθημένοι από άλλα joysticks.

Τώρα, αν κουνάς απλά το κινητό και το joystick πάει μπαχαντέλα πέρα δώθε, δε μου φάινεται και τόσο φυσιολογικό.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

που να την βαλω δηλαδη την ρυθμιση αυτη....???

χαμηλη ψηλη μεσαια...???

σορυ αλλα ειμαι λιγο ασχετος με αυτα......

 

κανένα πρόβλημα, τα εικονίδια που έχεις δεξιά κάνουν τις ρυθμίσεις π.χ. το τελευταίο εικονίδιο έχει σαν χαρακτηριστικό την ευαισθησια στο φώς, εινα λογικό λοιπόν τη νύχτα να το βαλείς στο τέρμα.... έτσι λοιπόν μπορείς να "παίξεις" και με τις άλλες ρυθμίσεις έτσι ώστε να βγάλεις ενα σχετικά καλό αποτέλεσμα (μην ξεχνάς όμως οτι πρόκειται για κινητο και οχι για ψηφιακή μηχανή)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να είχε το Ν70 και μετά να πήρε το Ν73? Να μου πεί τι του λείπει και τι έχει καλύτερο το Ν73?

Επίσης όλες οι εφαρμογές που παίζουν στο Ν70 πάιζουν και στο Ν73 ?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όλες οι εφαρμογές που παίζουν στο Ν70 πάιζουν και στο Ν73 ?

καμια εφαρμογη του Ν70 δεν παιζει στο Ν73, τα java μονο αλλα ισως σε ενα μερος της οθονης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Όταν έρχεται ένα μην από την εταιρεία για τις χαμένες κλήσεις και έχει το νούμερο μέσα στο μην πώς γίνεται η αναζήτηση του αριθμού άμεσα? Χωρίς να χρειαστεί να το γράψεις για να κάνεις κλήση?

 

Βλέπω ότι έχει επίλογή για αυτόματη αναζήτηση και όχι αυτόματη αναζήτηση αλλά τι παίζει μετά??

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

καμια εφαρμογη του Ν70 δεν παιζει στο Ν73, τα java μονο αλλα ισως σε ενα μερος της οθονης.

 

Ξενέρωσα τώρα :down: !!Θα πρέπει να βρώ απο την αρχή όλες τις εφαρμογές που έχω για το Ν70 ???Πρέπει να το σκεφτώ καλά αν αξίζει η αλλαγή τότε!!

Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωσα τώρα :down: !!Θα πρέπει να βρώ απο την αρχή όλες τις εφαρμογές που έχω για το Ν70 ???Πρέπει να το σκεφτώ καλά αν αξίζει η αλλαγή τότε!!

και αν υπηρχαν, πες τις κατεβαζες, το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχουν στον ιδιο αριθμο και ποικιλια.

Link to comment
Share on other sites

και αν υπηρχαν, πες τις κατεβαζες, το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχουν στον ιδιο αριθμο και ποικιλια.

 

Κατάλαβα δεν με βλέπω να το αλλάζω τότε διότι έχω κατέβασει άπειρα πράγματα για το Ν70 και μάλιστα αρκετά απο αυτά κάνουν το Ν70 πράγματικα μια πλήρη συσκευή !!!Αφού κατέργησα το PDA μου μόλις βρήκα αυτά που ήθελα για το Ν70!

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ψάχνω να βρώ την ταχύτητα του επεξεργαστή του Ν73 αλλά δεν βρίσκω κάτι.Το NSysInfo μου δείχνει 206,438MHz και μετά λέει 16777216 χρώματα(που δεν είναι σωστό).

Αν ξέρει κάποιος ας μου απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Όταν έρχεται ένα μην από την εταιρεία για τις χαμένες κλήσεις και έχει το νούμερο μέσα στο μην πώς γίνεται η αναζήτηση του αριθμού άμεσα? Χωρίς να χρειαστεί να το γράψεις για να κάνεις κλήση?

 

Βλέπω ότι έχει επίλογή για αυτόματη αναζήτηση και όχι αυτόματη αναζήτηση αλλά τι παίζει μετά??

 

Καλησπερα !

 

 

Δηστηχως και γω το εχω αυτο το προβλημα !

Δεν εχω βρει ακρη με τα τελευταια 3-4 κινιτα που ειχα , μονο με ενα SE Ζ600 ηταν ολα Ο.Κ.

Με ενα κλικ και σου εβρησκε τον αριθμο και το ονομα !!!

 

Τωρα θελει πολλα κλικ η κατασταση !!!!!!!

 

Ακομα και με το Κ800ι που ειχα πριν υπηρχε το ιδιο προβλημα .

 

ΜΗΠΩΣ υπαρχει καποιο προγραμα για αυτη την κατασταση????????

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ??????????

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι στα 336Mhz!!!

 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου αλλά δεν σε εβλέπω 100% σίγουρο.

Κάποιος που να ξέρει σίγουρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !

 

 

Δηστηχως και γω το εχω αυτο το προβλημα !

Δεν εχω βρει ακρη με τα τελευταια 3-4 κινιτα που ειχα , μονο με ενα SE Ζ600 ηταν ολα Ο.Κ.

Με ενα κλικ και σου εβρησκε τον αριθμο και το ονομα !!!

 

Τωρα θελει πολλα κλικ η κατασταση !!!!!!!

 

Ακομα και με το Κ800ι που ειχα πριν υπηρχε το ιδιο προβλημα .

 

ΜΗΠΩΣ υπαρχει καποιο προγραμα για αυτη την κατασταση????????

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ??????????

 

 

Υπαρχει το προγραμα "LOOKUP" το οποιο δυστυχως δεν παιζει στο Ν73. Στο Ν70 δουλευε αψογα.. Δεν ξερω μηπως εχει βγει καποια τελευταια εκδοση..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...