Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα,

Ξέρει κάποιος όταν στην έκθεση βάζεις τις φωτό και τα βίντεο σε φακκέλους αν έχει επιλογή όπως στο Ν93 να βλέπεις φακκέλους και όχι ολα μαζί;;;;

 

nai ayto einai 1 apo ta pio simantika giati ean exis toses foto einai bareto na ta blepis ola ..ean 3eris kapios!!! pantos to plaisio akoma na to feri :mad: na to epe3ergasto ligo.. brika 1 polli kali timoyla e-shop-485- ean 3eris kanis pio ftina apo e-shop p/m plzz se liges meres 8a eimai me2 katoxos n73:D ..kai to pio basiko panta gia mena milao einai i mpataria poy eipane merika atoma apo edo kai foto basika.. alla i mpataria einai to the best toy:)

 

//kalo xeimona ...kai apo mena diakopes telos ;)

 

Καλημέρα,

Ξέρει κάποιος όταν στην έκθεση βάζεις τις φωτό και τα βίντεο σε φακκέλους αν έχει επιλογή όπως στο Ν93 να βλέπεις φακκέλους και όχι ολα μαζί;;;;

 

file moy estila sms se 1 kolito poy to exi kai kanis la8os distixos otan anoigeis ton fakelo eikones einai xima:mad: :mad: ..gia to n73 e klasika 8a einai to eidio :(

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalimera kai apo mena,ap'to panemorfo Imerobigli,Santorinis!

Feygo simera kai exo bgalei pano apo 200 foto kai video me to N73!

Einai apisteytes oles!

De

n moy eleipse katholoy mia fotografiki michani!

Ase poy oloi koitousan to N73 san na itan oufo....

Exo omos ena dysaresto...Efyge-xekolise to joystic....

 

Filia polla...

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρα και εγω.Δεν προκειται να πω οτι ειναι φοβερο κινητο γιατι το εχετε πει ολοι και ειναι κουραστικο.Παντως αν καποιος το σκεφτεται να το παρει, να το παρει με κλειστα τα ματια:up: .Ξερει κανεις γιατι αναβει ενα μπλε φωτακι διπλα στην καμερα της βιντεοκλησης; Περισσοτερα ποιο μετα:p
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρα και εγω.Δεν προκειται να πω οτι ειναι φοβερο κινητο γιατι το εχετε πει ολοι και ειναι κουραστικο.Παντως αν καποιος το σκεφτεται να το παρει, να το παρει με κλειστα τα ματια:up: .Ξερει κανεις γιατι αναβει ενα μπλε φωτακι διπλα στην καμερα της βιντεοκλησης; Περισσοτερα ποιο μετα:p

αναβει οταν το κινητο πεσει σε ναρκη και μαλλον αναβοσβηνει για να δειξη οτι λειτουργει...:cool:

Link to comment
Share on other sites

αναβει οταν το κινητο πεσει σε ναρκη και μαλλον αναβοσβηνει για να δειξη οτι λειτουργει...:cool:

Φυσικά υπάρχει και ρύθμιση off της νάρκης για να φαίνεται μόνιμα το screen saver με τις πολύτιμες πληροφορίες του....;)

 

Καλημέρα,

Ξέρει κάποιος όταν στην έκθεση βάζεις τις φωτό και τα βίντεο σε φακκέλους αν έχει επιλογή όπως στο Ν93 να βλέπεις φακκέλους και όχι ολα μαζί;;;;

Δυστυχώς όλα χυμα....:(

 

Το αρνητικό είναι πως μαζί με όλα, βρίσκονται στα 5ΚΒ και τα αντίγραφα από τις φωτό του FSCaller...Σε αυτο φαντάζομαι φταίει το κινητό και ίσως αυτό διορθωθεί σε κάποια αναβαθμιση...:O

 

Sorry nervous ενωσέ τα...:)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά υπάρχει και ρύθμιση off της νάρκης για να φαίνεται μόνιμα το screen saver με τις πολύτιμες πληροφορίες του....;)
Ναι αλλα καλυτερα δεν ειναι η ναρκη να ειναι on για καλυτερη μπαταρια;;) Επισης τιποτα προγραμματα υπαρχουν για την κινηταρα μας;:D
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως το μονο που μου λειπει απο παλιοτερα symbian κινητα ειναι οτι στην εκθεση μπορουσαμε να φτιαξουμε φακελλους δικους μας και να εχουμε ανα κατηγορια τα αρχεια μας κι οχι χυμα,μακαρι αυτο να εφτιαχνε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα καλυτερα δεν ειναι η ναρκη να ειναι on για καλυτερη μπαταρια;;) Επισης τιποτα προγραμματα υπαρχουν για την κινηταρα μας;:D

Γιά μενα είναι σημαντικό to screen saver...Οικονομία μπορεί να γίνει απενεργοποιόντας το 3G και μειώνοντας τον φωτισμό ή το χρόνο που μένει αυτός ανοιχτός...Για μεγαλύτερη αποδεκτή....καλύτερα κράτα το κλειστό!!!:p

 

Υπάρχουν όχι όμως πολλά και από αυτά τα βασικότερα δεν λειτουργούν σωστά και περιμένουμε τις αναβαθμίσεις τους....:O

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Εχω κατι βιντεακια σε MPEG4 240χ320 που ειχα στο κ800 τα βαζω και δεν παιζουν ξερει κανεις τιποτα;
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως το μονο που μου λειπει απο παλιοτερα symbian κινητα ειναι οτι στην εκθεση μπορουσαμε να φτιαξουμε φακελλους δικους μας και να εχουμε ανα κατηγορια τα αρχεια μας κι οχι χυμα,μακαρι αυτο να εφτιαχνε.

 

Κι' εγώ μαζί σου είμαι.

 

Μήπως κάποιος να εφτιαχνε ένα ωραίο μαιλ στα αγγλικά και από κει και πέρα να τους το στέλναμε όλοι ( ο καθένας από το δικό του μαιλ εννοείτε) μήπως και κάτι γινόταν. ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ:!: :!: :!: :!: :!:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μπορείτε να μου πείτε σε ποια καταστήματα πωλείται το Ν73 και ποια περίπου είναι η τιμή του...;;;

http://www.dracula.metsoft.ro/images/top_vlad_tepes.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μπορείτε να μου πείτε σε ποια καταστήματα πωλείται το Ν73 και ποια περίπου είναι η τιμή του...;;;

Σιγουρα φιλε μου στα vodafone shops στα 504 euro,εγω απο κει το πηρα σημερα,και φυσικα στα νοκια shops

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Σε τι τιμή στα Nokia Shops...;;;

490 με 496 νομιζω φιλε μου.Λοιπον το κινητο ειναι ολα τα λεφτα.Πρωτες εντυπωσεις:Σαν συσκευη πολυ στιβαρη και ανετη στο χερι,η οθονη του ειναι ολα τα λεφτα μεγαλη και φωτεινη,τα ηχεια του ειναι δυνατα και ποιοτικα,η καμερα του την ημερα βγαζει φοβερες φωτογραφιες αλλα υστερει λιγο το βραδυ λογο μη δυνατου φλας[μην ξεχναμε οτι προκειται για κινητο],παντως την ημερα βγαζει καλυτερες φωτο απο το κ800.Το ακουστικο του ειναι αψωγο,και το σημα του τελειο.Δυστυχως επειδη ειχα αφησει τα κινητα με τα προγραμματα αρκετο καιρο εχω συνιθησει με τα απλα και βαριεμαι να ψαχνω για προγραμματα.Ετσι το δινω σημερα που το πηρα ζελατινατο ,αποδειξατο,και εφοδιασμενο και με μια 512 καρτα.Τα υπολειπα στις αγοραπωλησιες:(
Link to comment
Share on other sites

pantelos_5 Σήμερα, 19:31 #361

 

 

Mobile Newbie

Ηλικία: 18 Φύλο:

Εγγραφή: Μάρ. 2005

Περιοχή: Μυτιληνη

Μηνύματα: 37 Ρε παιδια ξερει κανεις ποτε θα το φερει ο ΟΤΕ το Ν73??

--------------------

 

φιλε απο οτε το πηρα στη πατρα πριν μια εβδομαδα 516 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

pantelos_5 Σήμερα, 19:31 #361

 

 

Mobile Newbie

Ηλικία: 18 Φύλο:

Εγγραφή: Μάρ. 2005

Περιοχή: Μυτιληνη

Μηνύματα: 37 Ρε παιδια ξερει κανεις ποτε θα το φερει ο ΟΤΕ το Ν73??

--------------------

 

φιλε απο οτε το πηρα στη πατρα πριν μια εβδομαδα 516 ευρω.

 

 

@nnnn ton skisane ton filo soy!!

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

τελικα το κινητακι κανει αναβαθμιση απο το σπιτι?:confused:
Μάλλον ναι... :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1508393#post1508393

Link to comment
Share on other sites

Γιατί στην έκθεση δεν φαίνονται στα αντίστοιχα folders, οι προεγκατεστημένοι ήχοι και εικόνες όπως σε όλα τα....κινητά του πλανήτη??:wacko: Υποθέτω οτι έτσι κι αλλιώς δεν διαγράφονται ή αποστέλλονται μέσω του κινητού, αλλά να μην φαίνονται καν....Έχει να κάνει μήπως και αυτό με το γενικότερο signing και τις προδιαγραφές ασφαλείας του Symbian 9?

 

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αναλυτικό review σε κάποιο site?:cry: :cry: :cry:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...