Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια υπαρχει προγραμμα με το οποιο μπορεις να βλεπεις τα βιντεο που τραβας σε ολοκληρη την οθονη του 73....???

κατι ειχα βρει παλια...αλλα κολησα τωρα και δεν μπορω να θυμηθώ το ονομα του προγραμματος.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις τι πρεπει να κανουμε στο ν73 για να εμφανιζει wind gr αντι του tim gr?

 

Θα πρέπει να περιμένεις να βγει αναβάθμιση. Τα ονόματα βρίσκονται σε ένα αρχείο txt μέσα στο κινητό.

Έτσι:

; GR

202,1,COSMOTE

202,5,vodafone GR

202,9,GR Q-TELECOM

202,10,TIM GR

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

με τον real. Μολις αρχισει το video θα πατησεις το 2.

βρε το ξερω αυτο....

:lol: :lol:

οταν λεω να πιανει ολη την οθονη εννοω ολη...οπως το 95 ας πουμε....

με το 2 εχει ενα μαυρο πλαίσιο γυρω γυρω....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα απο ebay λεύκο cover για το Ν73. Πανέμορφο!!! τι λέτε, καλό??

 

http://59.188.7.150/~speedyftp/images/Nokia/N73/NKN73HsWh-14.jpg

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα απο ebay λεύκο cover για το Ν73. Πανέμορφο!!! τι λέτε, καλό??

 

http://59.188.7.150/~speedyftp/images/Nokia/N73/NKN73HsWh-14.jpg

 

για δωσε link....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα απο ebay λεύκο cover για το Ν73. Πανέμορφο!!! τι λέτε, καλό??

 

http://59.188.7.150/~speedyftp/images/Nokia/N73/NKN73HsWh-14.jpg

 

θα σε παιδεψει να το βαλεις αλλα το αποτελεσμα μετραει..

:cool:

PS:Το πληκτρολογιο ειναι original απο Ιταλια(αυτο που εχει μαζι με την προσοψη ειναι απαράδεκτο..)

Johny
Link to comment
Share on other sites

πως είναι στην υφή;; είναι το ίδιο με το original ή πιο πλαστικούρα??

 

όσοι θέλετε να το βρείτε καν'τε αναζήτηση στο ebay "N73 Full white faceplate" :)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

πως είναι στην υφή;; είναι το ίδιο με το original ή πιο πλαστικούρα??

 

όσοι θέλετε να το βρείτε καν'τε αναζήτηση στο ebay "N73 Full white faceplate" :)

 

Αρκετά καλο γυαλιστερο πλαστικο.Για 1μιση μηνα με σκληρη χρηση καλα τα παει μεχρι στιγμης.

Αν μπορεσεις να βρεις το γνησιο λευκο μπροστινο με πληκτρολογιο ακομα καλυτερα.

Καλη αγορα ειναι(διοτι το πισω δε βγαινει σε λευκο κι ουτε προκειται).Εγω το προτιμησα γιατι θυμιζει λευκο ipod:lol: :lol: :lol:

Johny
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να περιμένεις να βγει αναβάθμιση. Τα ονόματα βρίσκονται σε ένα αρχείο txt μέσα στο κινητό.

Έτσι:

; GR

202,1,COSMOTE

202,5,vodafone GR

202,9,GR Q-TELECOM

202,10,TIM GR

Που είναι αυτό το αρχείο; Στην ROM? Δεν μπορούμε να το κάνουμε EDIT? :p

Link to comment
Share on other sites

re paidia paratirisa kati kai thelw ti gnwmi sas.stin apikonisi twn fwtografiwn sto pc nomizw oyi exoun kaliteri pistotita kai se xrwmata kai stis leptomereies twn antikeimenvn otan tis anoigeis me to nokia multimedia player i akoma kai me to media player para otan tis anoigeis me to windows pictures and fax viewer.gia deite to......
nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτό το αρχείο; Στην ROM? Δεν μπορούμε να το κάνουμε EDIT? :p

Είναι στο Z: δεν μπορεί να το πειράξεις!:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω...

 

μια ερωτηση ..ειμαι σε αναζητηση κινητου και αξιολογω πολλα κινητα...

 

με προβληματιζει ενα θεμα...το τζοιστικ του Ν73 ειναι ανθεκτικο?

 

φαινεται οτι δεν ειναι σαν των Σονυ Ερικσσον ...φαινεται πολυ καλυτερο...ισχυει???

 

ευχαριστω

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις τι πρεπει να κανουμε στο ν73 για να εμφανιζει wind gr αντι του tim gr?

 

Δε νομιζω οτι πρεπει να κανεις κατι ,

αυτο θα αλλαξει μονο του οπως εγινε και με το δικο μου.

Ειχα και εγω αυτη την απορεια οσπου την μερα που ανακοινωθηκε

η αλλαγη του ονοματος σε WIND μεχρι το βραδυ ειχε αλλαξει και στο κινιτο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω...

 

μια ερωτηση ..ειμαι σε αναζητηση κινητου και αξιολογω πολλα κινητα...

 

με προβληματιζει ενα θεμα...το τζοιστικ του Ν73 ειναι ανθεκτικο?

 

φαινεται οτι δεν ειναι σαν των Σονυ Ερικσσον ...φαινεται πολυ καλυτερο...ισχυει???

 

ευχαριστω

Μη σε προβληματίζει το joystick. Καμία σχέση με αυτά των Sony Ericsson. Να είσαι σίγουρος ότι πρώτα θα χαλάσει ότι άλλο έχει το κινητό επάνω και τελευταίο το joystick!:lol: :p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι πρεπει να κανεις κατι ,

αυτο θα αλλαξει μονο του οπως εγινε και με το δικο μου.

Ειχα και εγω αυτη την απορεια οσπου την μερα που ανακοινωθηκε

η αλλαγη του ονοματος σε WIND μεχρι το βραδυ ειχε αλλαξει και στο κινιτο!!!!!

mpa akoma epimeni to palio logotipo,thanx pantos.lpizo me tin epomeni anavathmisi na ftaksei i katastasi

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος να απενεργοποιησουμε τη δονηση στο ξυπνητηρι?

Δόνηση στο ξυπνητήρι; :blink: :blink: Γιατί το δικό μου δεν έχει; Μάλλον οφείλεται στο αν το προφίλ που είναι ενεργό όταν χτυπήσει το ξυπνητήρι έχει ενεργοποιημένη ή όχι τη δόνηση :worry:

Link to comment
Share on other sites

Δόνηση στο ξυπνητήρι; :blink: :blink: Γιατί το δικό μου δεν έχει; Μάλλον οφείλεται στο αν το προφίλ που είναι ενεργό όταν χτυπήσει το ξυπνητήρι έχει ενεργοποιημένη ή όχι τη δόνηση :worry:

 

Ηταν τοσο απλη η απαντηση και ομως δε το ειχα σκεφτει... :rolleyes:

Ναι, εξαρταται απο το αν το προφιλ που εχεις ενεργοποιημενο εχει δονηση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανενα νεο γιατι ο νοκια updater δεν αναγνωρίζει το νεο firmware?

Παντως από μαικ που έστειλα στη νοκια μου είπαν οτι δεν ειναι λογικό

και οτι πρεπει να κανει update κανονικα αλλιώς τα γνωστά, αποτανθείτε.....κλπ κλπ αμ που να αποτανθούμε απ την στιγμη που ηταν Ν73 και το κάναμε Ν73ΜΕ αλλώστε αυτή την ανβάθμιση ψάχνουμε,σωστά?:lol:

 

Οποιος ξερει ας γράψει τιποτα :confused: :blink:

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς πως γίνεται να στείλω παιχνίδια η γενικά οποιαδήποτε εφαρμογή απο το κινητό μου σε άλλο κινητό?
Απόλαυσε τις χαρές τις μέρας..άντεξε τα κακά με υπομονή!Μόνο αυτή η μέρα είναι δική μας!Είμαστε νεκροί για το χθές&αγέννητοι για το αύριο!Ζήσε τη κάθε μέρα όπως έρχεται,μη δανείζεσαι προβλήματα τρέμοντας το αύριο!Η ζωή είναι εδώ&τώρα..όχι εκεί&μετά!
Link to comment
Share on other sites

mpa akoma epimeni to palio logotipo,thanx pantos.lpizo me tin epomeni anavathmisi na ftaksei i katastasi

 

Δοκίμασε να το κλείσεις και να το ξανα-ανοίξεις :D

A.T
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς πως γίνεται να στείλω παιχνίδια η γενικά οποιαδήποτε εφαρμογή απο το κινητό μου σε άλλο κινητό?

Επειδή τα αρχεία εγκατάστασης (sis, sisx και jar) δεν επιτρέπονται να στέλνονται θα πας μέσω της διαχείρισης αρχείων και θα αλλάξεις την επέκταση του αρχείου που θες να στείλεις, πχ: από theme.sis που είναι κανονικά κάνε το theme.sisa και στείλε το. Δεν θα έχεις πρόβλημα κατά την εγκατάσταση στο κινητό που έστειλες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...