Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι δεν επηρεάζει το σήμα του κινητού. To 3G είναι χρήσιμο μόνο για βιντεοκλήσεις και κατέβασμα αρχείων από internet.

 

Το divx είναι πρόγραμμα και παίζει αρχεία avi (που δεν παίζει το Ν73 με το δικό του πρόγραμμα).

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια πως λεγεται ο μετατροπεας για minijack 3,5mm για να συνδεσω ακουστικα ?

Πως θα το ζητησω, ποσο κανει, και που πουλανε ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως λεγεται ο μετατροπεας για minijack 3,5mm για να συνδεσω ακουστικα ?

Πως θα το ζητησω, ποσο κανει, και που πουλανε ?

 

Είναι ο ΑD-15, δεν ξέρω πόσο κάνει, ΝΟΚΙΑ SHOP.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

17 Euro.;)

Eδώ κάνουν γύρω στα 27 Ευρώ...Μήπως μπορείς να μας δώσεις λινκ του σάιτ που τα αγόρασες; Σε πόσες μερες από την παραγγελία τα έλαβες;

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι, καλό θα ήταν μήπως και οργανωθεί καμμιά ομαδική παραγγελία.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Ναι, καλό θα ήταν μήπως και οργανωθεί καμμιά ομαδική παραγγελία.

ναι και εγώ ενδιαφέρομαι. λογικά θα μας στοιχίσει λιγότερο μια ομαδική παραγγελία! :D

Link to comment
Share on other sites

Eδώ κάνουν γύρω στα 27 Ευρώ...Μήπως μπορείς να μας δώσεις λινκ του σάιτ που τα αγόρασες; Σε πόσες μερες από την παραγγελία τα έλαβες;

 

Το πηρα απο ebay. Το παραγγειλα 21/9 και ηρθε 29/9!:!:

 

Το λινκ ειναι:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Original-Nokia-Music-Headset-HS-20-AD-41_W0QQitemZ190026915467QQihZ009QQcategoryZ20371QQcmdZViewItem

 

Οσο για group buy, δεν νομιζω να γινεται μια και υπαρχει το τελωνειο..:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το bluetooth τι λεει γενικα?

 

Παιζει ραδιο?

 

Ποια προτεινετε με γνωμωνα να μην ειναι τεραστιο...μου φαινεται εχουν βγει και καποια με καλωδιακι ή κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα απο ebay. Το παραγγειλα 21/9 και ηρθε 29/9!:!:

 

Το λινκ ειναι:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Original-Nokia-Music-Headset-HS-20-AD-41_W0QQitemZ190026915467QQihZ009QQcategoryZ20371QQcmdZViewItem

 

Οσο για group buy, δεν νομιζω να γινεται μια και υπαρχει το τελωνειο..:O

πολύ ωραία!

ευχαριστώ πολύ! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας.

 

Αφου τα ΝΟΚΙΑ shop δεν ta ειχαν, τα παραγγειλα πριν 10 μερες και εχτες τα παρελαβα απο Hong Kong..

 

Εντυπωσεις:

 

Ο ανταπτορας με τις ρυθμισεις ειναι πολυ πρακτικος για τα mp3 αλλα και για το ραδιο (μπορεις να κανεις scan). Τα ακουστικα για να βγαλουν μπασο, πρεπει να τα σπρωξεις αρκετα μεσα στο αυτι πραγμα που ισως ενοχλει λιγο και απο την αλλη σου δινει την αισθηση σαν να φορας ωτοασπιδες...:!: Σε απομονωνει αρκετα απο τους εξωτερικους ηχους που και αυτο για καποιους ισως ειναι ενοχλητικο.. Κατα τ' αλλα η αποδοση των ακουστικων εναι καλη. Φυσικα χρησιμοποιωντας τον ανταπτορα μπορεις να τοποθετησεις οποιαδηποτε ακουστικα με jack 3,5mm.

 

Τελος λιγο προβλημα ειναι το σχετικα χοντρο καλωδιο του ανταπτορα το οποιο ειναι και καπως μακρυ ωστε να μπορει κανεις να μιλαει φερνοντας το κοντα στο στομα του (μια και το μικροφωνο βρισκεται μαζι με τα αλλα κουμπια).

 

Ελπιζω να σας κατατοπισα:)

 

Τα πηρα κ γω απο Νοκια κατεχακη 27 ευρω πρίν καμια βδομάδα.Πρώτες εντυπώσεις:Πολυ βολικός ο αντάπτορας,τα ακούστικά-αν κ καλύτερα απ αυτά του πακέτου-είναι στο στύλ των fontopia της Sony αλλά πολύ υποδεέστερα αυτών.Το πρόβλημα το οποίο ελπίζω να είναι bug είναι οτι σε κατάσταση αναμονής με αναπαραγωγή mp3 στο παρασκήνιο δε δουλευει πολύ καλά το play/pause.Δηλαδή οταν πατάς το play η το stop σταματά μεν αλλα μετά αν ξαναπατήσεις play δεν ξεκινάει κ πρέπει να μπείς στο μενου του player για να λείτουργήσει το play.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα απο ebay. Το παραγγειλα 21/9 και ηρθε 29/9!:!:

 

Το λινκ ειναι:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Original-Nokia-Music-Headset-HS-20-AD-41_W0QQitemZ190026915467QQihZ009QQcategoryZ20371QQcmdZViewItem

 

Οσο για group buy, δεν νομιζω να γινεται μια και υπαρχει το τελωνειο..:O

17euro!

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς ποιες κάρτες μνήμης είναι συμβατές με Ν73 και τιμές?Βασικά με ενδιαφέρει χωρητικότητα 1GB.Thanx:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

A bus station is where a bus stops.

A train station is where train stops.

On my desk, I have a work station....

what more can I say..........

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς ποιες κάρτες μνήμης είναι συμβατές με Ν73 και τιμές?Βασικά με ενδιαφέρει χωρητικότητα 1GB.Thanx:)

 

To N73 παίρνει κάρτες miniSD.

Εγώ έχω αυτήν: http://www.msystems.gr/v_products.asp?v_Cat=3105&v_Item=2846

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το βιντεο σε χαμηλο φωτισμο σας φαινεται οκ....???

χθες εγραψα (το ιδιο πραγμα) με το 73 ενος φιλου μου και με το δικο μου 70...και το αποτελεσμα ηταν υπερ του 70 και μαλιστα με διαφορα....!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.Ψάχνομαι.Άμα βέβαια πάρω το κινητό γιατί μολις είδα για το δείκτη SAR και σκέφτομαι να ακυρώσω την παραγγελία.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

A bus station is where a bus stops.

A train station is where train stops.

On my desk, I have a work station....

what more can I say..........

Link to comment
Share on other sites

Τελικα την αναβαθμιση την κανανε αλλα το προβλημα με το bluetooth φαινεται να παραμενει... Εχω αλλη επιλογη απο το να περιμενω νεα αναβαθμιση? Υπαρχει κανεις που χρησιμοποιει Bluetooth ακουστικο και δεν εχει προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι αναφέρθηκε μέχρι τώρα, δε χτυπάει όταν το έχεις κλειστό.

Η λύση: Άν θέλεις να μη σε ενοχλούν αλλά να χτυπήσει επέλεξε το προφίλ "Εκτός σύνδεσης".

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

re pedia to xipnitiri etixe se kanena na kolisi ; emena merikes fores den ktipise.

 

πάντως σε μένα δεν έχει παρουσιαστεί κανένα πρόβλημα με το ξυπνητήρι, το μόνο πρόβλημα που έχει αναφερθεί είναι με πρόγραμμα άλλων κατασκευαστών πλήν της ΝΟΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Έχω καταλήξει στη χρήση του Ν73, το οποίο θεωρώ ότι, επι του παρόντος, είναι, μακράν, το καλύτερο κινητό που έχω χρησιμοποιήσει και ίσως το καλύτερο κινητό στη κατηγορία του.

 

Παραθέτω δεδομένα και ζητώ βοήθεια στο πρόβλημα.

 

Εχω ρυθμίσει Vodafone e-mail account, το οποίο λειτουργεί άψογα και γρήγορα :cool: , με μια εξαίρεση:

 

όταν λαμβάνω e-mail, αντιμετωπίζω πρόβλημα στην εμφάνιση του Ελληνικού, βασικού κειμένου. Αντί να εμφανίζεται...Ελληνική γραφή, είναι ακατάληπτο...:confused: (οτιδήποτε είναι στα Αγγλικά, εμφανίζεται ορθά και τα πάσης φύσεως συνημμένα αναγνωρίζονται ορθά).

 

Τι προτείνετε να κάνω ; :help:

 

Ευχαριστώ.

 

Επίσης, tip προς κάθε ενδιαφερόμενο: αναζητείστε τη θήκη του QTEK 8310.

Θα πιστέψετε ότι είναι "ειδική παραγγελία" για το Ν73 !

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

δε χρειάζεσαι το smartmovie πια, άλλωστε δεν έχει βγει ακόμη c****. Xρειάζεσαι το divx player (παίζει .avi) το οποίο εγώ το έχω και δουλεύει τέλεια και είναι και freeware ;) . Aν δεν το βρίσκεις στα γνωστά πλέον sites στείλε μου το mail σου. H εγκατάσταση σε οδηγεί από μόνη της (απλά εγκατέστησέ το στην κάρτα για να μη το χάσεις σε κάποιο upgrade :) )

 

Καλησπέρα.

 

Ενδιαφέρομαι και γώ.

 

3rascals@pathfinder.gr

 

Μπορείς να μου το στείλεις ;

 

Υπόχρεος / Γιώργος

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...