Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
σκεπτομαι να ελθω και εγω αλλα μην σαν φερω σε δυσκολη θεση turbo 2020i :lol:

24/12 στο ΣΥΝΤΑΓΜΑ θα γινετε ο χαμος λογω χριστουγγενων

κατσε καλα Θαναση:lol: θα φερω και εγω και το 2020i και μαλιστα θα του εχω βαλει πανω του το 3300 οποτε θα πηγαινει πιο γρηγορα:p :D ,δεν εχω προβλημα προσωπικα για το χωρο οπου θελετε;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Χρειαζόμαστε οπωσδήποτε σημείο με wifi πρόσβαση;

Ας μην το παρακάνουμε ρε παιδιά, πράγματι στο Σύνταγμα θα γίνεται χαμός εκείνη τη μέρα.

σωστο αυτο με τον χαμο:ninja: προσωπικα οπου θελετε κανονιστε;)
Link to comment
Share on other sites

σωστο αυτο με τον χαμο:ninja: προσωπικα οπου θελετε κανονιστε;)

 

Mias kai oi pio polloi katoxoi tu P3300 einai AEktzhdes pame sto AEK Empire Cafe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

κριμα φιλε και εγω ΑΕΚαρα ειμαι μα μη το δωσεις το τηλ γι αυτο το λογο δεν ειμαστε γαυροι:cry: :cry: :D
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

αντε ρε παιδιά η θεσσαλονίκεις που ειναι εμείς καμιά συναντηση δεν παιζει να κανουμε μονο οι αλλοι θα κανουν ντροπη....

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
κριμα φιλε και εγω ΑΕΚαρα ειμαι μα μη το δωσεις το τηλ γι αυτο το λογο δεν ειμαστε γαυροι:cry: :cry: :D
για αυτο που ειπες θα το κρατησω:) σωστοοοοος:D
Link to comment
Share on other sites

Kai edw tha breite thn teleytaia Beta ekdosh omws 0.03.300 Build 152, h opoia pezei teleia, kai ston metrhth klhsewn exei plewn rythmish gia elaxisth xrewsh. Px. 30/01

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=270751

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Kai edw tha breite thn teleytaia Beta ekdosh omws 0.03.300 Build 152, h opoia pezei teleia, kai ston metrhth klhsewn exei plewn rythmish gia elaxisth xrewsh. Px. 30/01

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=270751

 

Ανέβασα τα αρχειάκια στο ftp σαν Βattery status Updates.rar για τους ενδιαφερόμενους.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι Απιστευτοι !!!μου δωσε ενας φιλος σημερα το αρτεμις που μολις χθες αγορασε,να του βαλω τουλαχιστον ενα back up της καρτας μου και τα shorcats του start menu,για να εχει τουλαχιστον καποια προγραματα exe kai καποια παιχνιδια χωρις εγκατασταση,για να μη του πεσει η μνημη.και τι βλεπω μετα απο hard reset? 24,45mb.Ημαρτον!!!,ολα ταχε η μαριολη ο φερετζες της ελειπε?πoiος τους ειπε οτι μας ελειπε προεγκατεστημενο το tom tom μεσα στη rom?θα μας τρeλλανουν τελειως?δε φτανει που ειχαμε 29,70 mb μονο!!! επρεπε να τα μειωσουν ακομη περισοτερο?εχουμε γινει φακιριδες για να κραταμε την μνημη ψηλα,και αυτοι μας χωνουν μεσα ενα παντελως αδιαφορο για τα δεδομενα της χωρας μας προγραμμα και μας τρωνε και 5 mb απο πανω?γιατι ρε γα..τω καταδικαζετε αυτο το τελειο μηχανημα?
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ για Θησείο. Έχει αρκετό χώρο για όλους, και ταιριάζει καλύτερα με την ηλικία μας :-). Που να πας σύνταγμα με τα παιδάκια και τα πιπίνια...
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

οντως:p ολα τα ''πουρα'' 3300 εχουν:D :p

 

οχι και ολα :!:

 

υπαρχουν και :worry::worry:

 

λογικοι ανθρωποι με τιτανα :lol::lol::lol:

παντως και γω ψηνομαι για αυτο το σαββατο το μεσημερι...μιας και το αλλο παραμονες χριστουγεννων το βλεπω λιγο χλωμο:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το gps toy 3300 ειναι ισχυρο και ακριβεστατο και σου δειχνει και το πραγματικο υψος αμεσως

οχι σαν κατι αλλα που σε δειχνουν λες και εισαι σε υποβρυχιο:lol: :lol:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για να ελευθερώσω χώρο μετέφερα στην κάρτα στον αντίστοιχο φάκελο (Program files) ότι είχε εγκατασταθεί στην κάρτα αλλά έγραφε και στην κύρια μνήμη. Πχ το IGO2006. Το εγκατέστησα στην κάρτα αλλά έφτιαξε και στην συσκευή φάκελο με το executable γύρω στα 2,2 ΜΒ. Μετέφερα τον φάκελο στην κάρτα και απλώς έχασε το shortcut. Δημιούργησα ένα με τον Resco Explorer και παίζει άψογα. Για την απεγκατάσταση, αν ποτέ χρειαστεί θα τα βγάλω με το SK Tools.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήσεις που προέκυψαν:

1) Ξέρετε αν υπάρχει τρόπος να λειτουργεί το ξυπνητήρι όταν η συσκευή είναι κλειστή?

2) Προσπαθώ να βάλω το GSFinder αλλά αφού το εγκαταστήσω δε μπορώ να το κάνω να φαίνεται όταν πατάω το start. Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω ή/και αν υπάρχει κάποιο καλύτερο file explorer.

Ευχαριστώ.

Assumption is the mother of all f@ck-ups...
Link to comment
Share on other sites

Ας είναι καλά το Άγιο Google και το Παναγιο Internet..

Ψάχνοντας βρήκα την κάτωθι λύση η οποία δούλεψε..

 

"go into start, setting, connections, usb to pc and uncheck enable advanced network functionality"

 

Ας το έχουμε υπόψη μας όλοι!

 

Καλα! τζάμι. Θανκς iceman.

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση:

Εστησα το weather panel 2.5 αλλα μου δειχνει τη θερμοκρασια σε Φαρενάιτ. Πως μπορω να την εχω σε Κελσίου;;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση:

Εστησα το weather panel 2.5 αλλα μου δειχνει τη θερμοκρασια σε Φαρενάιτ. Πως μπορω να την εχω σε Κελσίου;;

Ευχαριστώ

settings-units custom-edit

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Κατσε γιατι δεν το καταλαβα γμτ....

Στα σετινγκς του weather??πως μπαινω εκει;; ή

Στις ρυθμίσεις από την Εναρξη;;και μετα;;το units custom πως μεταφράζεται;;;

Please help..

Link to comment
Share on other sites

Κατσε γιατι δεν το καταλαβα γμτ....

Στα σετινγκς του weather??πως μπαινω εκει;; ή

Στις ρυθμίσεις από την Εναρξη;;και μετα;;το units custom πως μεταφράζεται;;;

Please help..

υπαρχει ενα εικονιδιο στο weather panel αριστερα επανω με ενα μικρο ηλιο αν το πατησεις παρατεταμενα βγαινει μικρο παραθυρο με settings ...εκει

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...