Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει ο HTC Sim manager (μπορείς αν δεν υπάρχει στη rom σου να το κατεβάσεις από εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=344533) Δεν ξέρω τι επιλογές έχει γιατί ποτέ δεν είχα επαφές στην sim αλλά μπορεί να σου κάνει δουλειά.

Κάνε και μια ερώτηση εκεί που κατέβασες τη rom.

 

Eνταξει το ελυσα το προβλημα.Ευχαριστω πολυ!!!!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας κ απο μενα...

 

Σκεφτομαι να αλλαξω τη μνημη του 3300 απο 1gb που εχω τωρα σε 4..ξερει κανεις αν τη περνει αυτη τη καρτα,κ αν ναι πρεπει να προσεξω κατι σε αυτη που θα αγορασω??κ κατι αλλο...τα προγραματα που εχω βαλει στη παλια καρτα,με μια απλη αντιγραφη στη καινουρια θα δουλευουν η θελουν παλι απο την αρχη??

 

ευχαριστω...:)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι,το εχω καιρο το κινητο αλλα δεν εχω ασχοληθει με gps.μου το εχει δωσει η αδελφη μου γιατι πηρε αλλο htc,οποτε δεν το ξερω καλα το ζητημα.το θεμα ειναι οτι εχει μεσα 2 προγραμματα,το tomtom κ το navimate. Τα ανοιγω κ δεν εχουν χαρτες..Κ το ΤΟΜΤΟΜ μου λεει οτι μπορω να κατεβασω εναν χαρτη κ μεσω wap προσπαθω αλλα δεν το κατεβαζει..Το navimate κολλαει κ δειχνει μια μαυρη οθονη..

Κανω κατι λαθος?τι πρεπει να κανω,γνωριζει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι,το εχω καιρο το κινητο αλλα δεν εχω ασχοληθει με gps.μου το εχει δωσει η αδελφη μου γιατι πηρε αλλο htc,οποτε δεν το ξερω καλα το ζητημα.το θεμα ειναι οτι εχει μεσα 2 προγραμματα,το tomtom κ το navimate. Τα ανοιγω κ δεν εχουν χαρτες..Κ το ΤΟΜΤΟΜ μου λεει οτι μπορω να κατεβασω εναν χαρτη κ μεσω wap προσπαθω αλλα δεν το κατεβαζει..Το navimate κολλαει κ δειχνει μια μαυρη οθονη..

Κανω κατι λαθος?τι πρεπει να κανω,γνωριζει καποιος?

 

Το tomtom για Ελλαδα ξεχασετο..

Απο το navimate υπαρχουν σιγουρα πολυ καλυτερα οπως το Destinator και το i-go με πολυ πιο ενημερωμενους χαρτες.Οποτε γνωμη μου μη χανεις τον καιρο σου με τα προγραμματα πλοηγησης που εχει προεγκατεστημενα το artemis. ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορασα ενα cect w800

http://cgi.ebay.com/Unlock-PDA-with-GPS-Bluetooth-MP3-MP4-MPEG-Camera-W800_W0QQitemZ290200908517QQihZ019QQcategoryZ32233QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

το οποιο μετα απο την αγορα του διαβασα οτι ειναι κλωνος του p330 επειδη ειμαι τελειος ασχετος για να κανω διαφορες ρυθιμισεις και ποιος ξερει τι αλλο αλλo win,ελληνικα και διαφορα προβληματα που εχω πρεπει να διαβαζω σε αυτο το ποστο 'η καπου αλλου? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

mipws mporw na parw mia apantisi sauto pou rwtisa poio pano???

 

Τι να σου πουμε?Αν χρειαζεσαι προγραμμα για backup του κινητου σου φορτωσετο.Ειναι απο τα καλυτερα..:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
to sprite backup na to fortwsw sto kin ???

 

Δεν σε περιορίζει κανείς στο να το φορτώσεις. Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ το SPB Backup αλλά και αυτό μια χαρά είναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δινω τα παντα για να μαθω πως κανω το 3300 artemis σε ελληνκη εκδοση και πως μπορω να κανω activesync γιατι εχω χασει τηλ.

ααα δεν μπορψ να καταλαβω πως δουλευει το touch flo

Link to comment
Share on other sites

δινω τα παντα για να μαθω πως κανω το 3300 artemis σε ελληνκη εκδοση και πως μπορω να κανω activesync γιατι εχω χασει τηλ.

ααα δεν μπορψ να καταλαβω πως δουλευει το touch flo

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δινω τα παντα για να μαθω πως κανω το 3300 artemis σε ελληνκη εκδοση και πως μπορω να κανω activesync γιατι εχω χασει τηλ.

ααα δεν μπορψ να καταλαβω πως δουλευει το touch flo

 

Exoun apantithei ola ektenws kai polles polles fores sta proigoumena posts. Diabase prwta ekei kai an den bgaleis akri, ta leme meta.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δινω τα παντα για να μαθω πως κανω το 3300 artemis σε ελληνκη εκδοση και πως μπορω να κανω activesync γιατι εχω χασει τηλ.

ααα δεν μπορψ να καταλαβω πως δουλευει το touch flo

 

Αν μου δώσεις ένα i-mate ultimate 9502, έρχομαι και κατ' οίκον να στο σετάρω :lol:

 

Κατέβασε μία από αυτές:

Artemis_Touch_3.02_full

ή

Artemis Touch 3.01 Vanilla ELL

 

Ακολούθα τα βήματα Step1 και Step 2 με τη σειρά και σε 15 λεπτά θα έχεις ένα καινούργιο εξελληνισμένο P3300.

Φυσικά χάνεις την εγγύηση γιατί αυτές οι rom δεν είναι της HTC.

 

Good Luck.

 

ΥΓ. Ρίξε και κανένα διάβασμα για να ξέρεις τι κάνεις εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=311403

κι εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=342580

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
paides thelo ligo help me to USPL eno kano kanonika ta bimata den mporo na allakso tin rom

 

Σε ποιο σημείο κολλάς ακριβώς; Έχεις σιγουρέψει ότι σου έχει γίνει το CID-Unlock; Αφού γίνει αυτό, μετά περνάς τη ROM που θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο μενα...

 

Σκεφτομαι να αλλαξω τη μνημη του 3300 απο 1gb που εχω τωρα σε 4..ξερει κανεις αν τη περνει αυτη τη καρτα,κ αν ναι πρεπει να προσεξω κατι σε αυτη που θα αγορασω??κ κατι αλλο...τα προγραματα που εχω βαλει στη παλια καρτα,με μια απλη αντιγραφη στη καινουρια θα δουλευουν η θελουν παλι απο την αρχη??

 

ευχαριστω..:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας κ απο μενα...

 

Σκεφτομαι να αλλαξω τη μνημη του 3300 απο 1gb που εχω τωρα σε 4..ξερει κανεις αν τη περνει αυτη τη καρτα,κ αν ναι πρεπει να προσεξω κατι σε αυτη που θα αγορασω??κ κατι αλλο...τα προγραματα που εχω βαλει στη παλια καρτα,με μια απλη αντιγραφη στη καινουρια θα δουλευουν η θελουν παλι απο την αρχη??

 

ευχαριστω..:)

 

Πρέπει να βάλεις ένα patchακι για να σου διαβάζει κάρτες microSDHC (δηλ. μεγαλύτερες των 2GB) πληροφορίες για το οποίο θα βρεις εδώ.

 

Με αντιγραφή όλων των περιεχομένων από τη μία κάρτα στην άλλη δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με τις εφαρμογές που έχεις εγκαταστήσει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει και εμeνα καποιος αν οντως τα προγραμματα που ειναι για το 3300 κανουν και για μενα γιατι διαβασα οτι το cect w800 που αγορασα ειναι κλωνος του ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει και εμeνα καποιος αν οντως τα προγραμματα που ειναι για το 3300 κανουν και για μενα γιατι διαβασα οτι το cect w800 που αγορασα ειναι κλωνος του ευχαριστω

 

Τι κινέζικο, είναι αυτό; Αν έχει windows mobile πάνω τότε μπορείς να χρησιμοποιείς όλα τα προγράμματα που αφορούν τα wm, εκτός από ορισμένα τα οποία είναι για ορισμένα μοντέλα (αν και πιο πολύ θα έλεγα ότι είναι δοκιμασμένα μόνο εκεί)

 

Πάντως έχει καλύτερο επεξεργαστή

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μπορει να μου πει και εμeνα καποιος αν οντως τα προγραμματα που ειναι για το 3300 κανουν και για μενα γιατι διαβασα οτι το cect w800 που αγορασα ειναι κλωνος του ευχαριστω

 

Τα περισσότερα ναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω θα συνεχισω το διαβασμα να δω τι θα εγκαταστησω

φιλε syn οντως ειναι κινεζικο ειναι αυτο http://cgi.ebay.com/Unlock-PDA-with-...QQcmdZViewItem

Link to comment
Share on other sites

kaliera paides exo mia erotisi

exo tin rom black&blue v4.1 WWE einai sta agglika oxi pos exo kana probliama me auto apla an ginotan na bro elliniko pliktrologio kai elliniki orthografia gia ta office

:spider: thanks
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
kaliera paides exo mia erotisi

exo tin rom black&blue v4.1 WWE einai sta agglika oxi pos exo kana probliama me auto apla an ginotan na bro elliniko pliktrologio kai elliniki orthografia gia ta office

 

Elliniko pliktrologio mou na elegxei kai tin orthografia den tha breis. Twra gia na grafeis ellinika efkola kai me iPhone skin: http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=5904

 

Parepiptontws yparxei kai i elliniki ROM tou Meschle. Ean se endiaferei tha tin breis sto antistoixo thread sto XDA.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...