Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
μπα δεν το εχω φορτομενο... μαλλον απο τα πολλα πεσιματα ειναι.... θα δειξει η νεκροψια!!!

 

Άσχετα με το πόσο φορτωμένο το έχεις... πρέπει να έχεις κάνεις hard reset πρώτα ούτως ή άλλως για να σιγουρευτείς ότι δεν είναι θέμα software. Πάντως εάν έχει φάει πολλά πεσίματα... :cry:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, χρόνια πολλά και καλά χριστούγεννα. Έκανα format το htc p3300 και προσπαθώ να βάλω το destinator ML. Έχω κάνει εγκατάσταση το πρόγραμμα στο htc και θέλω να το ενεργοποιήσω και μου ζητά τον κωδικό που υπάρχει στο cd ( υπαρκτό ) και το αναγνωριστικό συσκευής ( ανύπαρκτο ). Έχω δοκιμάσει αρκετά νούμερα και λέξεις άλλα τίποτα. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει γιατί δεν ξέρω τι να κάνω; Τι είναι αυτό το αναγνωριστικό συσκευής;
Ειρήνη σε όλους μας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρονια πολλά , μπορει καποιος να μου πει με ποιο προγραμματακι βαζω των mouse pointer , μου φαινετε πολυ εξυπηρετικο αλλα η artemis touch που εχει το δικο μου δεν το εχει

 

ευχαριστω !

 

ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ....

 

ακυρο το ποστ

Link to comment
Share on other sites

Καλές Γιορτές να έχουμε.

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να γράφω sms μέσω του pc και να το στέλνω από το κινητό;

Αντί να χρησιμοποιώ τη γραφίδα στο κινητό που είναι λίγο "αργή".

 

@Βρήκα αυτό : Efficasoft Mobile Express v1.1. Το δοκιμάζω και λέω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ηρθε η ωρα να αποχωριστο το αρτεμις αν ενδιαφερεται κανεις pm ,ειναι 3 μηνων σε αριστη κατασταση με 1gb memory:(
Link to comment
Share on other sites

Με το Efficasoft Mobile Express v1.1 έχω κάποια προβλήματα γιατί μου στένει το μύνημα με ελληνικούς χαρακτήρες και ερωτηματικά.

Βρήκα και αυτό http://www.mymobiler.com/ το οποίο εκτός από τζάμπα :lol:, είναι απλώς καταπληκτικό!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου πει που περνάμε το αρχείο *.dict έτσι ώστε να δουλεύει η αυτόματη καταχώρηση (με hikeyboard δουλεύωμ καθώς το resco στα sms και στα αρχεία word μου βγάζει αγγλικούς χαρακτήρες ενώ το keyboard είναι το ελληνικό)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ Χρονια πολλα...

 

Μια ερωτησουλα ακομα...

εχω ενα ακουστικο bluetooth κ ενω το βρισκει κ το αποθηκευει σαν συσκευη,δε μου δουλευει σαν ακουστικο...δηλαδη ειναι απλα συνδεμενο...πρεπει να αλλαξω καμια ρυθμιση???

 

ευχαριστω..:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ Χρονια πολλα...

 

Μια ερωτησουλα ακομα...

εχω ενα ακουστικο bluetooth κ ενω το βρισκει κ το αποθηκευει σαν συσκευη,δε μου δουλευει σαν ακουστικο...δηλαδη ειναι απλα συνδεμενο...πρεπει να αλλαξω καμια ρυθμιση???

 

ευχαριστω..:)

 

Όταν βρίσκει το Άρτεμις το hands free, σου εμφανίζει τα services που υποστηρίζει. Θα πρέπει να είναι επιλεγμένο το Hand Free.

Το επέλεξες ή απλά κάνεις connect?

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

X Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α

 

με υγεια πανω απ'ολα και οτι επιθυμειτε!

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Με το Efficasoft Mobile Express v1.1 έχω κάποια προβλήματα γιατί μου στένει το μύνημα με ελληνικούς χαρακτήρες και ερωτηματικά.

Βρήκα και αυτό http://www.mymobiler.com/ το οποίο εκτός από τζάμπα :lol:, είναι απλώς καταπληκτικό!

 

Κάτι αντίστοιχο σε πληρωνωware είναι αυτό:

http://www.soti.net/default.asp?Cmd=Products&SubCmd=PCPro

 

Που το χρησιμοποιούν οι περισσότεροι νομίζω εδώ μέσα ;).

 

 

Edit: Χρόνια πολλά και σε σένα Νίκο.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλους εδώ που τα λέμε όλο το χρόνο να είμαστε καλά υγεία χαρά και ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος που έρχετε :):D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους. Έχω και εγώ μια ερωτησούλα και θέλω την βοήθειά σας. Είμαι νέος κάτοχος του Artemis και έχω ένα bluetooth itech, αυτό με την αναγνώρηση κλήσης. Το πρόβλημα είναι ότι ενώ έχω τις επαφές μου γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες, στο bluetooth δεν εμφανίζεται το όνομα του καλόυντος (κάτι που έκανε με το Ericsson που είχα παλιά) αλλά το νούμερό του. Έψαξα μεγάλο μέρος του forum αλλά δεν βρήκα απάντηση. Σας παρακαλώ ΒΟΗΘΕΙΑ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε να προτεινετε κανενα καλο Contact Manager για την Αρτεμη μας???

 

Θελω κατι αν γινεται που να εχει εικονες-φωτο τουλαχιστον για τα "Αγαπημενα" προσωπα, να ειναι ελαφρυ και γρηγορο, να δουλευει με τα "δαχτυλα" και οχι το πενακι και τις φωτος να μην τις εχει φορα παρτιδα στο "desktop" αλλα να απαιτειται πχ να πατησεις πρωτα καπου και μετα να τις εμφανιζει.

 

Δοκιμασα το V2R Photo Dialer αλλα εχει ακριβως αυτο το ελαττωμα οτι εμφανιζει τις εικονες πανω στην today screen φορα παρτιδα.

 

Δοκιμασα και το Vito Fun Contact αλλα εκτος του οτι ειναι αργο μεχρι να ανοιξει (θελει αρκετα δευτερα), η λειτουργια touch αλα Iphone ειναι λιγο ευαισθητη και του λειπουν και οι φωτογραφιες.

 

Κατι καλο υποψη να προτεινετε???

 

Επισης ειχα κανει ερωτημα παλιοτερα και μου ειχατε πει οτι δεν υπαρχει.Μηπως εχει βρεθει στην πορεια καποιο καλο πληκτρολογιο, με μεγαλα πληκτρα,που να υποστηριζει ελληνικα για να γραφουμε sms σαν ανθρωποι γιατι το πενακι πολλες φορες ειναι δυσχρηστο και σε καθυστερει, ειδικα οταν εχεις μονο ενα χερι ελευθερο, θες την ευκολια του παλιου καλου sms του απλου κινητου.

 

Ευχαριστω πολυ, καλες γιορτες σε ολους, με το καλο ο καινουριος χρονος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

X Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α

 

με υγεια πανω απ'ολα και οτι επιθυμειτε!

 

Και απο εμενα πολλες ευχές για ευτυχισμένο και υγιεινο (healthy?) νέο έτος!

Μία ερώτηση

Αποφασισα και 'φορεσα' την ΒΒ 4.3 (συγχαρητηρια στον μαγειρα)

Πως ενεργοποιώ το IP PHONE?

(θέλω να συνδεθώ στο home asterisk με SIP)

To έχω ήδη κανει με ενα IPAQ 514 WM6 αλλά στη αρτεμη παρα του ότι το ενεργοποιω άπο τον connection manager (Διαχείριση Τηλεφώνου) δεν ενεργοποιείται, παραμενει κόκκινο.....?

 

Ευχ/

GV

GV
Link to comment
Share on other sites

Και απο εμενα πολλες ευχές για ευτυχισμένο και υγιεινο (healthy?) νέο έτος!

Μία ερώτηση

Αποφασισα και 'φορεσα' την ΒΒ 4.3 (συγχαρητηρια στον μαγειρα)

Πως ενεργοποιώ το IP PHONE?

(θέλω να συνδεθώ στο home asterisk με SIP)

To έχω ήδη κανει με ενα IPAQ 514 WM6 αλλά στη αρτεμη παρα του ότι το ενεργοποιω άπο τον connection manager (Διαχείριση Τηλεφώνου) δεν ενεργοποιείται, παραμενει κόκκινο.....?

 

Ευχ/

GV

 

Δεν ξερω αν ψαχνεις ακριβως αυτο που καταλαβα αλλα ριξε μια ματια ΕΔΩ στο μηνυμα 2940 μπας και σου κανει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ψαχνεις ακριβως αυτο που καταλαβα αλλα ριξε μια ματια ΕΔΩ στο μηνυμα 2940 μπας και σου κανει. ;)

Ευχ για την γρηγορη απαντηση. Στα posts που ειδα μιλανε για sjphone. Στο WM6 η Microsoft ενσωματωσε SIP client (οχι πολυ σπουδαιο βεβαια). Σε μερικές ROM υπαρχει σε αλλες οχι.

Καποιοι λενε οτι οι GSM/provider δεν το γουσταρουν το SIPoφωνο γιατι τους τρωει την δουλειά και το βγαζουν εκτός. Κυκλοφοραει αν θυμαμαι καλα στους xda dev. ενα CAB που το προσθέτει και μαλλον παω εκει για ψαξιμο.

 

Ευχ. και θα ενημερώσω. Εχει ενδιαφέρον.

GV

GV
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια εχετε να προτεινετε κανενα καλο Contact Manager για την Αρτεμη μας???

 

Θελω κατι αν γινεται που να εχει εικονες-φωτο τουλαχιστον για τα "Αγαπημενα" προσωπα, να ειναι ελαφρυ και γρηγορο, να δουλευει με τα "δαχτυλα" και οχι το πενακι και τις φωτος να μην τις εχει φορα παρτιδα στο "desktop" αλλα να απαιτειται πχ να πατησεις πρωτα καπου και μετα να τις εμφανιζει.

Κατι καλο υποψη να προτεινετε???

 

Sunnysoft Contacts

 

Επισης ειχα κανει ερωτημα παλιοτερα και μου ειχατε πει οτι δεν υπαρχει.Μηπως εχει βρεθει στην πορεια καποιο καλο πληκτρολογιο, με μεγαλα πληκτρα,που να υποστηριζει ελληνικα για να γραφουμε sms σαν ανθρωποι γιατι το πενακι πολλες φορες ειναι δυσχρηστο και σε καθυστερει, ειδικα οταν εχεις μονο ενα χερι ελευθερο, θες την ευκολια του παλιου καλου sms του απλου κινητου.

 

To Pocket CM keyboard είναι αρκετά καλό!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά υπάρχει κόσμος που ασχολήτε ακόμα με την συσκευή αυτή???

 

 

:D:D:D:D

Μη με πάρετε με τις πέτρες, Χριστουγεννιάτιο αστείο είναι.. (brb).. :wacko::X

Καλές Γιορτές κ καλή Χρονιά σε όλους, απλά αποχαιρετώ το thread :cry: , πλέον θα είμαι στο Touch Cruise! Θενξ όλους όσους βοήθησαν στις ατελείωτες απορίες μου καλή συνέχεια! Θα τα λέμε on-line..! :O:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε να προτεινετε κανενα καλο Contact Manager για την Αρτεμη μας???

 

Θελω κατι αν γινεται που να εχει εικονες-φωτο τουλαχιστον για τα "Αγαπημενα" προσωπα, να ειναι ελαφρυ και γρηγορο, να δουλευει με τα "δαχτυλα" και οχι το πενακι και τις φωτος να μην τις εχει φορα παρτιδα στο "desktop" αλλα να απαιτειται πχ να πατησεις πρωτα καπου και μετα να τις εμφανιζει.

 

Δοκιμασα το V2R Photo Dialer αλλα εχει ακριβως αυτο το ελαττωμα οτι εμφανιζει τις εικονες πανω στην today screen φορα παρτιδα.

 

Δοκιμασα και το Vito Fun Contact αλλα εκτος του οτι ειναι αργο μεχρι να ανοιξει (θελει αρκετα δευτερα), η λειτουργια touch αλα Iphone ειναι λιγο ευαισθητη και του λειπουν και οι φωτογραφιες.

 

Κατι καλο υποψη να προτεινετε???

 

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό

inesoft address book 2

που κάνει αυτ'α που θέλεις. Ρίξε μια ματιά.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...