Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν κατάλαβα όμως,

γιατί να το κάνουμε αυτό....;:confused:

εμένα μια χαρά δουλεύει χωρίς να ενεργοοιώ συνεχώς το gps.....

:!::!::!::!: γιατι δεν δουλευει το GPS του 3300 με την 6.1.1.400100

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστώ ΜΙΝΟ για την πολύ καλή δουλειά:) :) :)

 

Μόνο... τα links

http://depositfiles.com/......

δεν δουλεύουν. εννοώ ότι ανοίγουν αλλά γράφουν το εξής: "Such file does not exist or it has been removed for

infringement of copyrights" ή εγώ κάνω κάποιο λάθος...;

 

:worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ ΜΙΝΟ για την πολύ καλή δουλειά:) :) :)

 

Μόνο... τα links

http://depositfiles.com/......

δεν δουλεύουν. εννοώ ότι ανοίγουν αλλά γράφουν το εξής: "Such file does not exist or it has been removed for

infringement of copyrights" ή εγώ κάνω κάποιο λάθος...;

 

:worry: :worry: :worry:

 

Ontos den doulevoun mallon ta katevasan ta afairw amesa.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

mastelo εκανα εγκατασταση εκεινο το αρχειο σου dissablegprs και τωρα ουτε mms παιρνει( μου ηρθε ενα και επειδη δε πατησα ναι στο gprs )εξαφανιστηκε το mms και τελικα δε πηρα τιποτα.(δεν υπαρχει τιποτα ουτε στα εισερχομενα , ουτε πουθενα)

 

Και οταν παω να συνδεθω ( ενω εχω το τηλεφωνο συνδεδεμενο στο pc και ειμαι sto internet ) παει να βγαλει παλι το σηματακι (G) του gprs , δε μπαινει τωρα (καλα κανει), γραφει 0 kb η μπαρα κατω αλλα τη σελιδα ΔΕ τη φορτωνει και βγαζει το μηνυμα " ο απομακρυσμενος συνδεσμος τερματισε τη συνδεση "

 

και τωρα δε μπορω και να ενεργοποιησω το gprs, γιατι δε πειραξα τιποτα απο τις ρυθμισεις. Μονο το αρχειο σου εκανα εγκατασταση. ΚΑι δεν γινεται να το σβησω γιατι δεν υπαρχει στην αφαιρεση προγραμματων

 

Τι γινεται? Ολα εγιναν οτι να ναι. Τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Σωστος,ετσι εξηγουνται ολα...

Και κατι αλλο,εχετε παρατηρησει οταν τρωει corrupt η καρτα τι ειδους files καταστρεφει? Η συμβουλη μου οσοι εχετε καρτα ανω των 512 καντε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ backup την καρτα για να μη κλαιτε οπως εγω!

Εγώ με χαρτάκι το έλυσα και από τότε μιά φορά μόνο παρουσιάστηκε λίγο μετά που βγήκε η κάρτα, αλλά μετά από καλό σφήνωμα ποτέ σε 2 μήνες περίπου. ;)

Link to comment
Share on other sites

paidia, gia sas, tha paro avrio tin artemida. ti xartaki lete na valo? mat i gialistero?

 

Αν λες για screen protector θα βαλεις brando η JCHS!;)

Link to comment
Share on other sites

ωραιο το tutorial δε λεω !

φαινεται ποσο βαρεθηκαν οι "παλιοι" ν'ακουνε τους "νεους" να ρωτανε διαφορα.:lol: :lol: :lol:

 

επειδη ομως ενα tutorial ποτε δεν ειναι αρκετο αποριων συνεχεια:

1. υπάρχει τρόπος να διαλεγουμε directory οπου θα εγκαταστησουμε ενα προγραμμα (cab αρχειο) ; ναι μεν σε αφηνει να επιλεξεις storadge card η syskeyh αλλα οχι directory.

Kαι πώς γινεται να φαινεται η εφαρμογη που εχουμε βαλει στο μενου 'Εναρξη" ; ακομα κιοταν εβαλα το cab στο pda (οχι στην καρτα) και εκανα εγκατασταση στη συσκευη πρεπει να το τρεχω βρισκοντας το αρχειο αφου δεν εμφανιζεται στο "Εναρξη"

ξερω πως μπορω να κανω shortcuts με προγραμματα file manager-ρωταω αν γινεται χωρις αυτα

2. οταν αφαιρουμε ενα προγραμμα ημαστε σιγουροι οτι δεν αφησε σκουπιδια ; και πως μπορουμε να αφαιρεσουμε εντελως ; χωρις σκουπιδια ;

3. το πληκτρο αυξομειωσης ηχων στα αριστερα (πανω) δουλευει οπως γουσταρει η μου φαινεται ; παρατηρω οτι ενω το βαζω στο κατωτατο οριο π.χ. για τον ηχο του τηλεφωνου το ηχειο (ανοικτη ακροαση) δεν κλεινει εντελως αλλα απλα μειωνεται λιγο η ενταση.

4. Active sync και wifi γιατι δεν "παιζουν" μαζι ;

 

σας κουρασα αλλα τι να γινει ;:O :O

Link to comment
Share on other sites

mastelo εκανα εγκατασταση εκεινο το αρχειο σου dissablegprs και τωρα ουτε mms παιρνει( μου ηρθε ενα και επειδη δε πατησα ναι στο gprs )εξαφανιστηκε το mms και τελικα δε πηρα τιποτα.(δεν υπαρχει τιποτα ουτε στα εισερχομενα , ουτε πουθενα)

απο τη στιγμη που ειπες να μην συνδεθει το gprs πως θελεις να το κατεβασει

το mms

 

Και οταν παω να συνδεθω ( ενω εχω το τηλεφωνο συνδεδεμενο στο pc και ειμαι sto internet ) παει να βγαλει παλι το σηματακι (G) του gprs , δε μπαινει τωρα (καλα κανει), γραφει 0 kb η μπαρα κατω αλλα τη σελιδα ΔΕ τη φορτωνει και βγαζει το μηνυμα " ο απομακρυσμενος συνδεσμος τερματισετη συνδεση "

εμπαινες στο internet και τωρα δεν μπαινεις? δεν καταλαβενω

και τωρα δε μπορω και να ενεργοποιησω το gprs, γιατι δε πειραξα τιποτα απο τις ρυθμισεις. Μονο το αρχειο σου εκανα εγκατασταση. ΚΑι δεν γινεται να το σβησω γιατι δεν υπαρχει στην αφαιρεση προγραμματων

μα πριν το βαλεις εγραψα οτι μετα θα ανοιγεις το gprs manualy

τι εγινε δηλαδη οτι να ναι? δεν καταλαβενω

 

Τι γινεται? Ολα εγιναν οτι να ναι. Τι να κανω?

κοιτα αν υπαρχει καποιο προγραμμα που καλει το gprs.

σε εμενα και σε πολλους αλλους δουλευει σωστα

μολις ανοιξεις το gprs χειροκινητα

μεσω activesync εχεις συνδεση internet?

αυτα για αποψε και ηρεμισε δεν εχει παθει τιποτα το ppc σου;)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

κοιτα αν υπαρχει καποιο προγραμμα που καλει το gprs.

 

πως το βλεπω αυτο? δε καταλαβαινω

 

σε εμενα και σε πολλους αλλους δουλευει σωστα

βασικα απο την αρχη που το συνδεσα με το activesync εμπαινε στο internet μεσω gprs μονο

 

μολις ανοιξεις το gprs χειροκινητα

μεσω activesync εχεις συνδεση internet?

Πως το ανοιγω χειροκινητα ?

Και βασικα ο σκοπος δεν ειναι να ανοιγει απο το τηλεφωνο?(Για την περιπτωση του mms p.x)

Και για τη συγκεκριμμενη φορα που μου ηρθε ενα MMS αλλα χαθηκε, που πηγε?

 

αυτα για αποψε και ηρεμισε δεν εχει παθει τιποτα το ppc σου;)

 

Δε ξερω ,τι να πω. Αυτη τη στιγμη δεν εχω mms, δεν εχω internet apo to pc, Δε μπορω να ανοιξω το Gprs απο πουθενα, γιατι μονο το αρχειακι σου εκανα εγκατασταση. Δε πειραξα τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω ,τι να πω. Αυτη τη στιγμη δεν εχω mms, δεν εχω internet apo to pc, Δε μπορω να ανοιξω το Gprs απο πουθενα, γιατι μονο το αρχειακι σου εκανα εγκατασταση. Δε πειραξα τιποτα αλλο

 

δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω αυτη τη στιγμη παραπανω γιατι πρεπει να φυγω αλλα να εισαι σιγουρος οτι αν δεν εχεις ιντερνετ δεν ειναι απο το .cab που εβαλα μαλλον μεχρι τωρα συνδεωσουν μεσω gprs οταν το ειχες στο pc σου δες λιγο το tutorial poy grafthke για το activesync kane kai soft reset και τα λεμε αν δεν βρεις λυση αυριο...

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?

το χρωμα του p3300 ειναι ασημι ή μαυριζει?

για κοιταχτε το παρακατω link.......

http://www.pdagold.com/articles/detail.asp?a=296

 

ειναι οπως στις κατω φωτογραφιες (αυτες που τραβηχτηκαν με φωτογραφικη μηχανη) δηλ. πιο σκουρο απο οτι φαινεται πανω πανω.

η πανω φωτο ειναι κατι σαν γραφικο (αληθηνη μεν απλα πολυ εντονα φωτισμενη) και φαινεται τοσο ανοικτο το χρωμα.

 

Για μενα υπεροχη ειναι η μεταλιζε αισθηση που σου δινει !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!! Με ποιό πρόγραμμα βάζουμε συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας??

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!

Link to comment
Share on other sites

(an kai arghsa ligo) :yahoo: mino eyxaristoyme PARA PARA POLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!:up: :respect: :respect: :respect:

 

shmeiwste oti me to neo systhma beltionwnte k oi xronoi apokrishs toy programmtos k toy gps!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!! Με ποιό πρόγραμμα βάζουμε συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας??

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!

 

dokimase to pocket plus3 einai arketa elafrytero apo alla.... emena moy doyleyei kala!;)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδιά καλησπέρα!! Με ποιό πρόγραμμα βάζουμε συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας??

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!

επισης και το resco explorer εχει αυτη την δυνατοτητα;)
Link to comment
Share on other sites

και πως σβηνουμε τα προγραμματα που εμφανιζονται οταν παταμε εναρξη απο τα οποια τα ειχαμε ανοιξει πριν?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω αυτη τη στιγμη παραπανω γιατι πρεπει να φυγω αλλα να εισαι σιγουρος οτι αν δεν εχεις ιντερνετ δεν ειναι απο το .cab που εβαλα μαλλον μεχρι τωρα συνδεωσουν μεσω gprs οταν το ειχες στο pc σου δες λιγο το tutorial poy grafthke για το activesync kane kai soft reset και τα λεμε αν δεν βρεις λυση αυριο...

 

Οχι ενταξει . Οτι δεν ειχα internet απο το pc και πριν και συνδεομουν μονο μεσω gprs αυτο ειναι σιγουρο . Κατι αλλο φταιει

 

Αλλα τωρα με το αρχειακι σου δε ξερω πως να ενεργοποιησω το gprs. Ας πουμε για mms. τωρα παει να συνδεθει , βγαινει η μπαρα κατω αλλα κατευθειαν λεει 0 kb και κλεινει το gprs. Απλα βγαινει για ενα δευτεριολεπτο το G πανω

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κι εγώ στην παρέα. Μόλις πούλησα το Μιο Α701 και πήρα το 3300.

Πριν αρχίσω το ψάξιμο κλπ, μια βοήθεια.

Επειδή το πήρα μεταχειρισμένο και προσπαθώ να το φέρω στην αρχική του μορφή, μπορεί κάποιος που έχει το Εληνικό από την AVE Hellas με το Navigon να κάνει ένα DIR στην SD (512Mb) και μου το στειλει για να σβήσω όλα τα υπόλοιπα ?

 

Ευχαριστώ.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...