Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

geia sas ladies and gends!!! :D katafera kai diavasa kai tis 101 selides apo to thread gia to agapimeno mou artemis!!!!:D

Duo mono erwtiseis (afou oles oi upoloipes apories mou lu8ikan) pws 8a apegkatastisw teleiws to tomtom???? to ekana apegatastasi san programa, alla exw tin entupwsi oti menoum arxeia mesa stin rom i tin ram!!!

Kai i deuteri einai pws mporw sto elliniko pliktrologio tis ace na grafw ellinika mikra???

 

PS. To htc einai agorasmeno apo e-shop, kai exei preconfigure software apo ace-hellas!!!

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
καλως ηρθες,μεσα στην registry θα βρεις καποιο αρχειο και διεγραψε το,εγω εχω τον resco explorer οπου μπορεις να επεμβεις στην registry,και στον φακελο windows ριξε μια ματια αν εχει μεινει τιποτα,για την ρομ δεν ξερω τιποτα αλλο
Link to comment
Share on other sites

το .cab νομιζω οτι μενει μεσα στη μνημη του htc, στην ram, και επειδη εχει μολις 64ΜΒ, αν αυτο ειναι καμια 10MB κανει διαφορα. Το διαβασα σε καποιο thread εδω αλλα δεν θυμαμαι. :(
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες,μεσα στην registry θα βρεις καποιο αρχειο και διεγραψε το,εγω εχω τον resco explorer οπου μπορεις να επεμβεις στην registry,και στον φακελο windows ριξε μια ματια αν εχει μεινει τιποτα,για την ρομ δεν ξερω τιποτα αλλο

 

:p αυτο το ξερω το εκανα, αλλα υπαρχει και το cab αρχειο προεγκατεστημενο στην μνημη του κινητου. :) ετσι τουλαχιστον νομιζω, επειδη ολη η εγκατασταση εγινε ετσι! φανταζομαι απο την ACE-HELLAS!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους με υγεια.Πριν απο 5 μερες εγινα επιτελους κατοχος του Αρτεμις.Το κινητο ειναι απλα απιστευτο!!!Τα παντα ειναι αψογα!Ως τεως κατοχος S100 πρεπει να πω οτι το 3300 ειναι κλασεις ανωτερο σε πολλους τομεις.Σε οτι αφορα την ταχυτητα πρεπει να πω πως σε καθημερινες εφαρμογες ειναι ταχυτατο και οτι ακομα και σε βιντεο ειναι αψεγαδιαστο.Περασα ταινια μεσα και παρακολουθησα και την ειδα χωρις κανενα κοψιμο,Απλα τελειο!!!!:)
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους! :happy:

 

Πρόλαβα και κατέβασα από την ftp πολλά από τα utilities. Το θέμα είναι ότι στα περισσότερα μου βγάζει το μήνυμα: "Δεν είναι έγκυρη εφαρμογή του Pocket PC.". wtf? :(

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί μετά την εγκτάσταση του weatherpanel μου βγάζει το μήνυμα: "Weatherpanel: waiting for storage card... Or invalid layout file";;; :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους! :happy:

 

Πρόλαβα και κατέβασα από την ftp πολλά από τα utilities. Το θέμα είναι ότι στα περισσότερα μου βγάζει το μήνυμα: "Δεν είναι έγκυρη εφαρμογή του Pocket PC.". wtf? :(

 

Χρόνια πολλά φίλε μου. Οι εφαρμογές με κατάληξη .exe μπορεί να τρέχουν από το PC ή από το κινητό. Αν σου βγάζεί ότι δεν είναι έγκυρη εφαρμογή στο PPC δοκίμασε από τον Η/Υ με συνδεδεμένο το PPC με το Active Sync ενεργό. To ίδιο ισχύει και για αυτές που σου βγάζουν το ίδιο μύνημα στον Η/Υ. Δοκίμασε να τις τρέξεις από το Artemis.

Καλή επιτυχία.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν καταφερα ποτε να το κανω να δουλεψει,οτι και να δοκιμασα,τελικα εχω το spd weather στο 3300 και το weatherpanel στο 2020,αν και μεταξυ μας στην προγνωση ειναι αστα να πανε,τωρα δειχνει συννεφια με ηλιο στην αθηνα και βρεχει τωρα:p :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί μετά την εγκτάσταση του weatherpanel μου βγάζει το μήνυμα: "Weatherpanel: waiting for storage card... Or invalid layout file";;; :wacko: :wacko:

 

Κάνε update μέσω internet αφου επιλέξεις χάρτη γιατί αλλιώς δεν έχει δεδομένα να διαβάσει αλλά γενικώς το προγραμματάκι κάνει νούμερα...

Link to comment
Share on other sites

για ξυπνητηρια το ptravelalarm κανει την δουλεια απροβληματιστα

για τα μηνυματα και εγω αναζητω κατι καλο

 

αν έχετε το phone alarm έχει επιλογή σε κάθε προφίλ του ήχου που θέλουμε για οποιαδήποτε ειδοποίηση,καθώς και για τα μηνύματα.Τώρα δεν ξέρω αν ρίξουμε mp3 στο rings των windows αν τα παίζει νομίζω κάπου το διάβασα αλλα΄δεν έχω τον υπολογιστή μου να το δουλέψω.....

Link to comment
Share on other sites

Mυνήματα Electric Pocket Ringo 1.28

Ξυπνυτήρι pTravelAlarm V.2.7.1

Ευχαριστώ. Από ότι είδα είναι δοκιμαστικά για 30 μέρες. Μπορείς να τα βρεις κάπου ελευθερα;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσε κάποιος ξέρει που μπορώ να βρώ βάση αυτοκινήτου και επιτραπέζια βάση; Επίσης εάν κάποιος έχει δοκιμάσει κάρτα μνήμης 2 gb και που θα μπορούσα να βρώ σε καλή τιμή; Ευχαριστώ.:)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Μήπως θα μπορούσε κάποιος ξέρει που μπορώ να βρώ βάση αυτοκινήτου και επιτραπέζια βάση; Επίσης εάν κάποιος έχει δοκιμάσει κάρτα μνήμης 2 gb και που θα μπορούσα να βρώ σε καλή τιμή; Ευχαριστώ.:)
για βαση δες http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=62130737&product=838640 τωρα για επιτραπεζια δεν εχω δει κατι ακομα,λογικα θα βγουν σε λιγο:)
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολους!

Πριν λιγες μερες παρελαβα το "μωρο" και οι εντυπωσεις μου ειναι ιδαιτερα θετικες!

Μια ερωτηση: Το navimate πως γινεται να μην φορτωνει αυτοματα καθε φορα που κανω soft-reset?:rolleyes:

Iphone addicted!:D
Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια επειδη ειχα το MIO701 πριν και πουλωντας το μου εμεινε η βαση του(αυτοκινητου) μπορω να το οτι ταιριαζει μια χαρα...;)
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους

Κάτοχος εδώ και δέκα ημέρες του Αρτέμης, μπορώ να πω τα εξής:

Είναι λίγο πιο αργό από το s100 που είχα εδώ και 2 χρονιά, δεν είναι όμως κάτι που επηρεάζει τον μέσο χρηστή. Είναι πλήρες και προς το παρόν δεν έχει κάτι που να μου λείπει.. Παρότι τα αρνητικά σχόλια που διάβασα στο φόρουμ ο προεγκατεστημενος Tomtom (με αρκετά καλούς χάρτες Αττικής) είναι πολύ πιο γρήγορος και σαφής στην καθοδήγηση από το Destinator 6.1 που έχω.

Προβλήματα: το pocketzenphone μου κλείνει το φωτισμό οθόνης κάθε φορά που πατάξω το power. Δεν έχω ακόμα κατορθώσει να το συνδέσω με wifi με τον router μου. Δεν ξερώ αν κάνω κάτι λάθος. Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει.

Ευχαριστώ όλους που από αυτές τις σελίδες μου έλυσαν πάρα πολλές απορίες!

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολους!

Πριν λιγες μερες παρελαβα το "μωρο" και οι εντυπωσεις μου ειναι ιδαιτερα θετικες!

Μια ερωτηση: Το navimate πως γινεται να μην φορτωνει αυτοματα καθε φορα που κανω soft-reset?:rolleyes:

 

χρονια πολλα και απο μενα

 

πηγαινε στην storage card και μετονομασε το αρχειο 2577 σε κατι αλλο

εγω το εγραψα 2577navi....:)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και απο μενα

 

πηγαινε στην storage card και μετονομασε το αρχειο 2577 σε κατι αλλο

εγω το εγραψα 2577navi....:)

 

 

Thanx mate!:lol:

Iphone addicted!:D
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και απο μενα

 

πηγαινε στην storage card και μετονομασε το αρχειο 2577 σε κατι αλλο

εγω το εγραψα 2577navi....:)

 

 

να κανω και μια follow-up ερωτηση...

Θελω το πληκτρο για το GPS να ανοιγει το Destinator και οχι το Navimate. Πηγα και το ορισα λοιπον στις Ρυθμισεις-Πληκτρα-πληκρο navimate-αναθεστε ενα προγραμμα και εβαλα το destinator pn.

Ομως αφου κανω soft reset, οταν παταω το πληκρο gps ξαναβγαινει το Navimate! Πως μπορω να το κανω να "θυμαται"?:confused:

Iphone addicted!:D
Link to comment
Share on other sites

να κανω και μια follow-up ερωτηση...

Θελω το πληκτρο για το GPS να ανοιγει το Destinator και οχι το Navimate. Πηγα και το ορισα λοιπον στις Ρυθμισεις-Πληκτρα-πληκρο navimate-αναθεστε ενα προγραμμα και εβαλα το destinator pn.

Ομως αφου κανω soft reset, οταν παταω το πληκρο gps ξαναβγαινει το Navimate! Πως μπορω να το κανω να "θυμαται"?:confused:

 

den ginete kati pros to paron.se ligo tha vgei neo patch gia to navimate opoy to provlima tha lithei :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...